RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 182 4 3 2 1000 2 32 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:51:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11588NACHO VILLARRUEL 00:36:38
22760EDMON MARTINEZ MARTI00:37:09
37004RUBEN BARRIO LORES00:37:19

2. - CLUB NATACIO SITGES - 01:54:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI00:36:18
22312JOSEBA ARANA ESCALADA00:38:14
33156JUAN CARLOS SERRAT GURRERA00:39:39

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:54:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:37:35
21057GABI RODRIGUEZ CALLERO00:38:20
32928CARLOS MIR RIERA00:39:03

4. - C.N. BADALONA - 01:57:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:36:50
23087FR. XAVIER PI HEREDIA00:39:26
31115JAVIER NOTARIO PERICAS00:41:10

5. - C.A. IGUALADA - 01:58:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:38:10
22070DAVID SEVILLA CASTILLO00:39:59
3717DANIEL SEGURA ELVIRA00:40:23

6. - C.N. SABADELL - 01:59:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:37:57
2787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:39:12
35381CARLOS MORENO TIERNO00:42:22

7. - GAVA TRIATLO - 02:00:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ00:37:58
23336JORDI GARCIA BERMÚDEZ00:38:27
35268ÓSCAR PÉREZ GARCÉS00:43:51

8. - CLUB NATACIO RUBI - 02:04:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11369JUAN ANTONIO CALERO PASCUA00:37:42
2370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUE00:42:47
3152ALBERT CALVO MORENO00:44:04

9. - CERRR IGUALADA - 02:05:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12194SERGIO BURON DE LA TORRE00:40:05
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:40:50
35543JOAN FRANCESC GABARRÓ BISBAL00:44:08

10. - TG TRIATLO SITGES - 02:05:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14500FREDERIC CORDERAS IBARZ00:40:34
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:41:04
33134ENRIC CASTELLOTE TOST00:43:48

11. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:06:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:36:43
24296ESTEBAN AVILA GONZALES00:43:26
33046DAVID JURADO GUILLEN00:45:55

12. - TRIATLO L´HOSPITALET - 02:14:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13725ANDOR CANOVAS ALCALDE00:41:01
22351ALBERTO CORONADO CORCHERO00:45:51
31093DAVID PEREZ REYES00:47:35

13. - UNIO ATLETICA RUBI - 02:15:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14773FRANK GARCIA SOLER00:43:30
23880CARLOS PARDOS MARIN00:45:57
33886TONI TIENDA MARTINEZ00:46:29

14. - CERDANYOLA CH - 02:17:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1905ALEX DOT PIULACHS00:43:04
22633RAFA MELENDEZ LOPEZ00:45:32
32102DAVID ZARROCA CONILL00:49:12

15. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 02:19:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15773TONI GARRIDO CASTILLO00:42:53
2607RAMON RICARD COMELLA GIL00:44:32
34381EDU GUILLEN RUIZ00:51:47

16. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:21:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14394SERGI VILCHEZ MUDARRA00:43:28
25452MIGUEL BEJARANO PAEZ00:46:58
33957CHRISTOPHE LE GRIX DE LA SALLE VAUZELLES00:51:24

17. - CLUB TRIATLO SABADELL - 02:29:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES00:42:33
21423PERE PONTE PERIS00:49:11
3956F. JAVIER DIAZ-GONZALEZ MATES00:58:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32