RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
226 182 43 1 1900 90 20 34 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM04:57:05200:26:18202:56:2430.6103:22:421501:34:230:00:000:00:00
2 5621JOHN MANUEL GALINDO ROONEPRAT TRIATLO 1994ABM05:01:59100:26:16803:04:4029.2403:30:56801:31:030:00:000:00:00
3 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M05:03:025300:33:57102:55:5830.6903:29:551301:33:070:00:000:00:00
4 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM05:06:071000:29:37403:01:1929.7803:30:561901:35:110:00:000:00:00
5 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM05:08:565000:33:392303:11:0228.2703:44:41101:24:150:00:000:00:00
6 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M05:09:48300:28:271303:07:1328.8403:35:401401:34:080:00:000:00:00
7 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:09:491400:31:042503:12:4928.0103:43:53301:25:560:00:000:00:00
8 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M05:10:21500:28:57303:00:1129.9703:29:084101:41:130:00:000:00:00
9 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:10:294100:33:051103:06:5628.8903:40:01601:30:280:00:000:00:00
10 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINO C.E. TRIATHLONBCNABM05:11:563100:32:271003:06:2928.9603:38:561201:33:000:00:000:00:00
11 4864JORDI GUZMAN PASCUALINDEPENDENTV1M05:13:1610600:38:19903:04:5229.2103:43:11401:30:050:00:000:00:00
12 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M05:13:561500:31:19603:03:4029.4003:34:593001:38:570:00:000:00:00
13 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM05:14:552000:31:41503:03:0729.4903:34:483601:40:070:00:000:00:00
14 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M05:15:174400:33:101203:07:1228.8503:40:221701:34:550:00:000:00:00
15 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSABM05:16:529900:37:501503:07:5728.7303:45:47901:31:050:00:000:00:00
16 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM05:19:381800:31:322403:12:3228.0503:44:042001:35:340:00:000:00:00
17 4506J. MANEL TORRALBA SALADEFC.N. SABADELLABM05:19:427100:35:431603:08:0228.7203:43:452201:35:570:00:000:00:00
18 7103FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM05:20:081900:31:372103:10:2628.3603:42:032701:38:050:00:000:00:00
19 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF05:21:185400:33:583003:16:4427.4503:50:42701:30:360:00:000:00:00
20 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM05:21:263000:32:171403:07:5628.7303:40:134201:41:130:00:000:00:00
21 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM05:22:151700:31:252603:12:5028.0003:44:152601:38:000:00:000:00:00
22 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:22:465500:34:052203:10:3428.3403:44:392801:38:070:00:000:00:00
23 5315CARLOS RAMIRO PEREAC.N. SABADELLABM05:23:418400:36:254303:21:4626.7603:58:11201:25:300:00:000:00:00
24 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM05:24:403200:32:323103:17:3027.3403:50:021601:34:380:00:000:00:00
25 799EDGAR SARABIA BALDOMÀCLUB TRIATLO PROSANABM05:25:336800:35:371803:08:4528.6103:44:224001:41:110:00:000:00:00
26 2163SERGI GONZALEZ AGRASC.N. REUS PLOMSABM05:25:41400:28:34703:04:2629.2803:33:009401:52:410:00:000:00:00
27 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM05:26:112100:32:001703:08:4428.6103:40:445801:45:270:00:000:00:00
28 304ALBERT TORRENT MARTINEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM05:28:27700:29:292003:10:1828.3803:39:477201:48:400:00:000:00:00
29 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM05:33:275200:33:473903:19:4927.0203:53:363401:39:510:00:000:00:00
30 2195JOSEP CARRERAS CARBONELLC.T. COSTA BARCELONA MAREABM05:33:4013300:40:104403:22:1626.7004:02:261001:31:140:00:000:00:00
31 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:35:326400:35:213703:19:1127.1103:54:323901:41:000:00:000:00:00
32 2068JORDI GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOABM05:36:511100:30:076103:28:0425.9503:58:112901:38:400:00:000:00:00
33 7002ÀLEX OLCINA TENDEROTRIALCOY ACADEMIA DA VINCABM05:37:094600:33:242903:16:2227.5003:49:466301:47:230:00:000:00:00
34 7001JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZBASQUE TRIBEABM05:38:254200:33:082803:15:4327.5903:48:517701:49:340:00:000:00:00
35 4194RUBEN OTERO VIÑALSFACVAC TRIATLOABM05:38:576500:35:255803:26:4426.1204:02:092301:36:480:00:000:00:00
36 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M05:39:219200:37:052703:15:0227.6903:52:076201:47:140:00:000:00:00
37 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:39:312900:32:164703:23:3326.5303:55:494901:43:420:00:000:00:00
38 5386MARC GIL RUIZSBR OPEN TEAMABM05:39:408800:36:403203:17:4627.3003:54:265701:45:140:00:000:00:00
39 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRIATLO BERGAABM05:39:5410400:38:114003:20:0127.0003:58:124301:41:420:00:000:00:00
40 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM05:40:252800:32:163603:18:2727.2103:50:437801:49:420:00:000:00:00
41 6017JOSE LABRADOR SAMPIETROLLICENCIA DE DIAABM05:40:2713200:40:083303:17:4827.3003:57:564601:42:310:00:000:00:00
42 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:40:327800:36:153503:18:0227.2703:54:175901:46:150:00:000:00:00
43 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M05:41:396300:35:175503:25:5926.2204:01:163701:40:230:00:000:00:00
44 872MARCOS RASTRILLAC.N. TARRACOABM05:41:468100:36:234503:22:3726.6503:59:004701:42:460:00:000:00:00
45 7005CARLOS GINER CHELETC.E.A. BÉTERAABM05:42:062200:32:017803:38:0524.7604:10:061101:32:000:00:000:00:00
46 7016MARC MARTINEZ MIRALLESLLICENCIA DE DIAABM05:42:58900:29:343403:17:5327.2903:47:2710901:55:310:00:000:00:00
47 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF05:43:033700:32:485603:26:3126.1503:59:195101:43:440:00:000:00:00
48 6011SERGIO MATA ASEJOLLICENCIA DE DIAV1M05:43:2615800:43:255003:25:0526.3304:08:301801:34:560:00:000:00:00
49 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M05:44:144000:33:044603:22:5526.6103:55:596901:48:150:00:000:00:00
50 5383SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:45:397400:35:544903:24:5926.3404:00:535501:44:460:00:000:00:00
51 618RAUL LORENZA MASEDAC.N. REUS PLOMSABM05:46:13800:29:325703:26:4226.1203:56:148001:49:590:00:000:00:00
52 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:46:182500:32:076403:29:3025.7804:01:375301:44:410:00:000:00:00
53 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M05:46:261200:30:523803:19:3127.0703:50:2311201:56:030:00:000:00:00
54 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:48:174900:33:384103:20:3126.9303:54:0910301:54:080:00:000:00:00
55 1364NICOLAS ARAGON RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:48:461300:31:001903:10:0128.4203:41:0114902:07:450:00:000:00:00
56 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:48:568500:36:297303:34:5225.1304:11:212401:37:350:00:000:00:00
57 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:50:363300:32:356203:28:3225.9004:01:077601:49:290:00:000:00:00
58 4277JOSE MARIA PUIG BELL-LLOCCLUB TRIATLO PROSANV2M05:51:3714400:41:095403:25:4726.2404:06:565401:44:410:00:000:00:00
59 4403GUILLERMO GABAS CANELAC.E. TRIATHLONBCNABM05:52:125700:34:287403:35:5725.0104:10:254401:41:470:00:000:00:00
60 7014JORDI MOLINA FERRERLLICENCIA DE DIAABM05:53:0911200:38:304203:21:3726.7804:00:079801:53:020:00:000:00:00
61 3682JOSE ANTONIO GARCIA TELLOTRIATLO JOVENT 79ABM05:55:352600:32:075903:27:0726.0703:59:1411501:56:210:00:000:00:00
62 3110ERIC VENDRELL MUNSPRAT TRIATLO 1994ABM05:55:436000:34:455203:25:2126.3004:00:0611001:55:370:00:000:00:00
63 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M05:55:542700:32:155303:25:3726.2603:57:5212101:58:020:00:000:00:00
64 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM05:55:5710300:38:064803:24:5126.3604:02:579701:53:000:00:000:00:00
65 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M05:57:162400:32:056603:30:0325.7104:02:0810701:55:080:00:000:00:00
66 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M05:57:319700:37:346303:28:4725.8604:06:218601:51:100:00:000:00:00
67 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M05:58:2214800:41:287003:33:1225.3304:14:405001:43:420:00:000:00:00
68 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M05:58:426100:34:478503:39:4124.5804:14:285201:44:140:00:000:00:00
69 807SANTIAGO HERNANDO BARTRAC.N. TARRACOV2M05:58:547300:35:529903:43:4924.1304:19:413101:39:130:00:000:00:00
70 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M05:59:529400:37:1310503:44:4824.0204:22:012501:37:510:00:000:00:00
71 4342JAUME GONZALEZ INSENSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM06:00:499500:37:199703:43:3024.1604:20:493501:40:000:00:000:00:00
72 3842MARIO PALOU BONELLASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M06:00:534300:33:098703:40:0024.5504:13:096601:47:440:00:000:00:00
73 6001JOAQUÍN GONZALEZ NEVADOCLUB DEPORTIVO KANAIABM06:01:071600:31:257103:33:5025.2504:05:1511101:55:520:00:000:00:00
74 4646JOAN MARC SALA FERNANDEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM06:01:125800:34:327903:38:1724.7404:12:497101:48:230:00:000:00:00
75 5933FRANCESC PAUL GALCERANCLUB ATLETIC CASTELLARV1M06:02:017000:35:428303:38:4924.6804:14:316401:47:300:00:000:00:00
76 1194FELIP NUÑEZ PUIGCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM06:02:095100:33:437503:37:0424.8804:10:478801:51:220:00:000:00:00
77 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M06:03:1511900:38:499403:42:1424.3004:21:034501:42:120:00:000:00:00
78 5666XAVIER OCAÑA AMARÉC.E. 3DREAMABM06:03:244700:33:2513703:54:0523.0704:27:302101:35:540:00:000:00:00
79 1238MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M06:03:378700:36:3411803:47:2623.7404:24:003201:39:370:00:000:00:00
80 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M06:04:006200:34:5412203:48:2323.6404:23:173801:40:430:00:000:00:00
81 7032PERE BALSA ISERNLLICENCIA DE DIAABM06:04:563500:32:4412403:49:1323.5604:21:574801:42:590:00:000:00:00
82 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:07:038300:36:247703:38:0424.7604:14:289301:52:350:00:000:00:00
83 3358TOMAS LOPEZ CASTELLANOSI3 TRIATHLONABM06:07:257200:35:459803:43:4124.1404:19:266701:47:590:00:000:00:00
84 6004ADRIA RIERA GOMEZLLICENCIA DE DIAABM06:08:1113000:40:035103:25:1526.3104:05:1813702:02:530:00:000:00:00
85 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM06:08:146600:35:286803:31:1225.5704:06:4013302:01:340:00:000:00:00
86 940GUSTAU RALUY BRUGUERATRIATHELITEV2M06:09:035600:34:2410303:44:2624.0604:18:508101:50:130:00:000:00:00
87 7028ENRIQUE MARTINEZ IBAÑEZLLICENCIA DE DIAV1M06:09:0912600:39:338003:38:2324.7304:17:568701:51:130:00:000:00:00
88 2483JOSEP OCAÑA PRESCOLIC.E. 3DREAMABM06:09:308900:36:489003:40:4924.4504:17:379101:51:530:00:000:00:00
89 7021RAMON FITO RIBALTALLICENCIA DE DIAV2M06:09:4617700:50:367203:34:0225.2304:24:385601:45:080:00:000:00:00
90 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM06:10:043600:32:456503:29:5725.7204:02:4214702:07:220:00:000:00:00
91 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM06:10:2511000:38:2510903:45:3623.9404:24:016101:46:240:00:000:00:00
92 7003CRISTINA DE LA TORRE PARECDUPV TRIATLÓABF06:10:299100:37:058803:40:4024.4704:17:459501:52:440:00:000:00:00
93 5934SERGI PERARNAU TORNECLUB ATLETIC CASTELLARV1M06:11:084500:33:198203:38:4524.6904:12:0412601:59:040:00:000:00:00
94 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M06:12:565900:34:448403:39:2524.6104:14:0912401:58:470:00:000:00:00
95 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM06:13:2310000:37:5810403:44:4424.0304:22:428401:50:410:00:000:00:00
96 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M06:14:1311700:38:4511603:47:1223.7704:25:577001:48:160:00:000:00:00
97 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M06:15:5917800:51:596703:30:5125.6104:22:509901:53:090:00:000:00:00
98 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM06:17:5210900:38:2512103:47:4523.7104:26:109001:51:420:00:000:00:00
99 4937MANUEL SOSA PAREDESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:17:5316100:43:479603:42:5824.2204:26:458501:51:080:00:000:00:00
100 5485ERIC CINCA CARRILLOLA SALLE SPORTSUB23M06:18:35000:00:00000:00:000.0004:08:2015902:10:150:00:000:00:00
101 7020SERGIO BENITO FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM06:19:3015900:43:279503:42:3024.2704:25:5710101:53:330:00:000:00:00
102 1101OSCAR DOMENECH SAGARRAC.E. TRIATHLONBCNV1M06:19:547600:36:089203:41:3024.3804:17:3813502:02:160:00:000:00:00
103 453XAVI LOPEZ CELEIROCERDANYOLA CHABM06:20:1115100:42:2810603:44:4924.0204:27:179601:52:540:00:000:00:00
104 4823CARLES FERNANDEZ MARTINEZCLUB NATACIO MINORISAV2M06:20:2412200:39:1212603:50:5523.3904:30:078201:50:170:00:000:00:00
105 5094MARI CARMEN BALLESTERO PRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F06:20:3816400:44:1711903:47:2723.7404:31:447401:48:540:00:000:00:00
106 7031MANOLO LUQUE MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M06:21:207500:36:0811703:47:1323.7704:23:2111901:57:590:00:000:00:00
107 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM06:21:5312500:39:337603:38:0124.7704:17:3414302:04:190:00:000:00:00
108 7022PERE BIFET VERGÉLLICENCIA DE DIAABM06:22:5013800:40:2510003:43:5824.1104:24:2312301:58:270:00:000:00:00
109 7012JOSE SOLA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM06:23:2715000:42:2511403:46:2823.8404:28:5310401:54:340:00:000:00:00
110 7019ROGER BARRANCO PONSLLICENCIA DE DIAABM06:23:389300:37:1211003:45:5023.9104:23:0213002:00:360:00:000:00:00
111 367JOSEP CASANOVAS SARRATC.N. TARRACOABM06:24:4016300:44:0911503:46:2923.8404:30:3810201:54:020:00:000:00:00
112 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF06:24:488600:36:3413303:51:5623.2804:28:3011301:56:180:00:000:00:00
113 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M06:25:446900:35:3915004:02:2722.2704:38:066501:47:380:00:000:00:00
114 1093DAVID PEREZ REYESTRIATLO L´HOSPITALETABM06:26:1215400:42:5916504:13:0321.3404:56:02501:30:100:00:000:00:00
115 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M06:26:203400:32:4314203:58:5122.6104:31:3410501:54:460:00:000:00:00
116 7018OSCAR TOLRÀ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM06:26:448000:36:228903:40:4324.4704:17:0515702:09:390:00:000:00:00
117 7004JORDI JOU OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M06:27:043800:32:5415704:06:0821.9404:39:026801:48:020:00:000:00:00
118 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM06:27:3111300:38:3310703:44:5624.0104:23:2914102:04:020:00:000:00:00
119 5668JOAN SALVADOR ESCALA ARNAC.E. TRIATLO.CATV1M06:27:4417000:46:4613003:51:0923.3604:37:557901:49:490:00:000:00:00
120 3268ADRIÀ GÓMEZ GRAUTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM06:27:519600:37:2014804:01:3422.3504:38:547501:48:570:00:000:00:00
121 7011ENRIQUE BOLON ESPAÑALLICENCIA DE DIAV2M06:28:0717300:47:519103:41:2824.3804:29:1912501:58:480:00:000:00:00
122 7015CLARA JANÉS RIBASLLICENCIA DE DIAABF06:28:328200:36:2415204:03:1522.2004:39:397301:48:530:00:000:00:00
123 745DANIEL VILLENA FRESQUETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:28:4813100:40:0411103:45:5223.9104:25:5613602:02:520:00:000:00:00
124 5958BERNAT VINYALS VILARNAUC.A. IGUALADAABM06:28:5510800:38:2312003:47:3223.7304:25:5513902:03:000:00:000:00:00
125 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM06:29:372300:32:0312503:49:3523.5204:21:3815002:07:590:00:000:00:00
126 7029ENRIC PINTADO PISALLICENCIA DE DIAABM06:30:196700:35:3111203:46:0223.8904:21:3315402:08:460:00:000:00:00
127 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M06:31:0312400:39:2613603:53:5823.0804:33:2411701:57:390:00:000:00:00
128 5541FREDERIC SIMÓ CASTELLÓCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M06:31:0314900:42:1412703:50:5823.3804:33:1211801:57:510:00:000:00:00
129 2801ALBERT COMAS TRAYTERCLUB NATACIO BANYOLESV2M06:31:5011500:38:4313103:51:2823.3304:30:1113402:01:390:00:000:00:00
130 1107CARLES ROYO QUELARTC.E. TRIATLO.CATV1M06:34:1414000:40:4213903:57:1422.7604:37:5611401:56:180:00:000:00:00
131 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF06:34:2817500:48:1915804:06:2421.9204:54:433301:39:450:00:000:00:00
132 5887XAVIER GRAELLS MONTEC.E.T. DISTANCEABM06:34:4016600:44:4510803:44:5824.0004:29:4314402:04:570:00:000:00:00
133 7025XAVI GRÀCIA VALDIVIESOLLICENCIA DE DIAABM06:35:0315600:43:0913503:53:5423.0904:37:0312001:58:000:00:000:00:00
134 1441ALBERTO MITJANS AGUILARCLUB ATLETIC CASTELLARABM06:35:109000:36:558103:38:2424.7304:15:1917202:19:510:00:000:00:00
135 5633JOSEP LLORENS SALACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM06:35:3014100:40:5312903:51:0523.3704:31:5814002:03:320:00:000:00:00
136 5385XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLABM06:36:2413700:40:2210103:44:0024.1104:24:2216202:12:020:00:000:00:00
137 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM06:36:2412900:39:5815304:04:5222.0504:44:508901:51:340:00:000:00:00
138 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM06:36:2511600:38:4514103:57:4222.7204:36:2712701:59:580:00:000:00:00
139 5338ALBERTO MILLAN MARTÍNC.E. RAYOTEAMABM06:37:0816500:44:4310203:44:1624.0804:28:5915102:08:090:00:000:00:00
140 219ALFONSO GALEANO GODOYINDEPENDENTV1M06:37:4815300:42:469303:42:0224.3204:24:4816402:13:000:00:000:00:00
141 6016DAVID LAHERA AVILAC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓV1M06:38:547900:36:2212303:48:3423.6304:24:5616602:13:580:00:000:00:00
142 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M06:39:3115200:42:3114403:59:5022.5204:42:2111601:57:100:00:000:00:00
143 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUABM06:41:024800:33:338603:39:5424.5604:13:2718002:27:350:00:000:00:00
144 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M06:41:3712100:39:0216104:09:2521.6504:48:2710001:53:100:00:000:00:00
145 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSJNM06:42:5210700:38:1911303:46:0323.8904:24:2217102:18:300:00:000:00:00
146 7026JOAN EROLES VILESLLICENCIA DE DIAABM06:43:0814600:41:2314704:01:2422.3704:42:4712902:00:210:00:000:00:00
147 3351ORIOL MASCARÓ LAZAROC.E.T. DISTANCEABM06:43:2110500:38:1215504:04:5822.0404:43:1012802:00:110:00:000:00:00
148 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COPRAT TRIATLO 1994ABM06:43:3410100:38:056903:32:5925.3504:11:0418202:32:300:00:000:00:00
149 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M06:43:377700:36:1217104:17:0121.0104:53:138301:50:240:00:000:00:00
150 6013JOAN GIROL JASANADALLICENCIA DE DIAABM06:44:0016800:45:5113803:55:1022.9604:41:0113802:02:590:00:000:00:00
151 7013SERGIO BURGOS URBANOLLICENCIA DE DIAABM06:44:4614300:41:0417304:17:2520.9804:58:296001:46:170:00:000:00:00
152 3469JOSEP Mª VIDAL VIDALTRIATLO AMICS DE RIUDOMSV1M06:46:039800:37:4014303:59:0822.5804:36:4815602:09:150:00:000:00:00
153 7035GERARD PERET PINATELLALLICENCIA DE DIASUB23M06:46:4717400:47:5414504:00:3622.4404:48:3012201:58:170:00:000:00:00
154 3156JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M06:47:10600:29:1613403:52:3523.2204:21:5117702:25:190:00:000:00:00
155 3413ANDRES HERRERA MAZANACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M06:47:1712700:39:4416404:12:3821.3704:52:2210601:54:550:00:000:00:00
156 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF06:51:1216700:45:2315404:04:5522.0504:50:1813102:00:540:00:000:00:00
157 7033SALVADOR GAZQUEZ JUANLLICENCIA DE DIAV1M06:51:4611100:38:2814604:00:5022.4204:39:1816302:12:280:00:000:00:00
158 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M06:57:1417100:47:0115104:02:3122.2704:49:3214802:07:420:00:000:00:00
159 6003RAUL MARQUEZ ALONSOTRIATLON BAJO GALLEGOABM06:57:1911400:38:3913203:51:4823.3004:30:2717802:26:520:00:000:00:00
160 5585RAMÓN ROMERO ALONSOC.N. REUS PLOMSABM06:57:2912000:38:5514003:57:4022.7204:36:3517402:20:540:00:000:00:00
161 6008JAVIER CARRERA PALACIOLLICENCIA DE DIAABM06:57:3914500:41:1614904:02:1422.2904:43:3016702:14:090:00:000:00:00
162 6012STEFAN DAUWALDERLLICENCIA DE DIAABM06:57:3915700:43:1112803:51:0023.3804:34:1117602:23:280:00:000:00:00
163 7010GERARD VILLAR CODINALLICENCIA DE DIAABM06:58:3018101:03:146003:27:5625.9704:31:1017902:27:200:00:000:00:00
164 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M06:58:3612800:39:5216004:07:4021.8004:47:3216102:11:040:00:000:00:00
165 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM07:01:0411800:38:4817004:16:5721.0204:55:4514502:05:190:00:000:00:00
166 1172JORDI BRUNET PONSINDEPENDENTSUB23M07:02:1410200:38:0516204:09:3621.6304:47:4116802:14:330:00:000:00:00
167 6010JULIE PICHARDLLICENCIA DE DIASUB23F07:02:3014700:41:2816704:14:3621.2104:56:0414602:06:260:00:000:00:00
168 900TOMAS AMADO CALVOINDEPENDENTV3M07:03:0417200:47:4515904:07:0621.8504:54:5115202:08:130:00:000:00:00
169 4049ISABEL LLOPIS JURADOCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F07:03:5617600:50:0117404:18:3520.8805:08:3610801:55:200:00:000:00:00
170 1963MARTA GALVEZ ROMEROCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1F07:04:1614200:41:0117804:22:0820.6005:03:0913202:01:070:00:000:00:00
171 5097GEMMA SAURET VIDALINFINITRIABF07:04:2316200:43:5216804:16:2021.0705:00:1214202:04:110:00:000:00:00
172 4197DANIEL HIDALGO BLANCOCLUB TRI5UABM07:06:2818000:57:1017204:17:0621.0005:14:169201:52:120:00:000:00:00
173 1400EDU DOMENECH RUBIPRAT TRIATLO 1994V1M07:09:2716900:46:1615604:05:5321.9604:52:0917002:17:180:00:000:00:00
174 3578NÚRIA MORA BOADAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F07:09:3815500:43:0716304:11:0221.5104:54:0916902:15:290:00:000:00:00
175 6009MIKHAIL KUBASOVLLICENCIA DE DIAABM07:09:4913900:40:2817704:20:5320.7005:01:2115302:08:280:00:000:00:00
176 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM07:09:5213400:40:1417604:20:2820.7305:00:4215502:09:100:00:000:00:00
177 2580AUGUSTO BONDIUKCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M07:13:4512300:39:1616604:13:3621.2904:52:5217302:20:530:00:000:00:00
178 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F07:16:5816000:43:2817504:19:5920.7705:03:2716502:13:310:00:000:00:00
179 1651THIERRY DAVINFASTTRIATLON CLUBV1M07:18:1313500:40:1816904:16:2121.0604:56:3917502:21:340:00:000:00:00
180 6002PEDRO MESO PEREZGETXO TRIATLOI TALDEAV1M07:18:553900:32:5918104:35:1019.6205:08:0916002:10:460:00:000:00:00
181 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M07:25:3417900:52:4217904:22:4820.5505:15:3015802:10:040:00:000:00:00
182 6015XAVIER BRUMOS CARBONELLLLICENCIA DE DIASUB23M07:42:5413600:40:2118004:34:3319.6705:14:5418102:28:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32