RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
226 182 43 1 1900 90 20 34 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 15:22:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15621JOHN MANUEL GALINDO ROONEY05:01:59
21588NACHO VILLARRUEL 05:09:48
33673MARC CUNYAT CARBALLAL05:10:21

2. - C.N. REUS PLOMS - 15:27:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA04:57:05
21138SERGI BERMEJO BARNILS05:13:56
3454JORDI SANCHEZ PADILLA05:16:52

3. - C.N. SABADELL - 16:05:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14506J. MANEL TORRALBA SALADEFONT05:19:42
23691ARTUR CUÑAT PELLICER05:22:15
35315CARLOS RAMIRO PEREA05:23:41

4. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 16:13:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA05:09:49
22612ABEL ALMODOVAR MORALES05:22:46
31556TONI MONTERO ROMERO05:40:32

5. - CERRR IGUALADA - 17:00:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART05:03:02
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS05:57:16
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN05:59:52

6. - C.E. RAYOTEAM - 17:08:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ05:24:40
25422DAVID SOLER GRIMA05:39:21
35329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ06:04:00

7. - C.N. TARRACO - 17:17:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12068JORDI GARCIA FERNANDEZ05:36:51
2872MARCOS RASTRILLA05:41:46
3807SANTIAGO HERNANDO BARTRA05:58:54

8. - C.E. TRIATHLONBCN - 17:24:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14204JAVIER MARTIN DEL MOLINO GARCIA05:11:56
24403GUILLERMO GABAS CANELA05:52:12
31101OSCAR DOMENECH SAGARRA06:19:54

9. - CLUB NATACIO SITGES - 17:30:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA05:19:38
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO05:41:39
31145NACHO ALCARAZ RUBIO06:29:37

10. - CLUB TRIATLO PROSAN - 17:48:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1799EDGAR SARABIA BALDOMÀ05:25:33
24277JOSE MARIA PUIG BELL-LLOCH05:51:37
33082JOSEP Mª BRUFAU PUIG06:31:03

11. - CERDANYOLA CH - 18:21:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1836RAÚL CAROZ SEGURA05:57:31
22633RAFA MELENDEZ LOPEZ06:08:14
34652ANTONIO GARCIA GARCIA06:15:59

12. - CLUB NATACIO BANYOLES - 18:30:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11789JORDI CASANOVA CLUSELLS05:55:54
22058JORDI FREIXAS VILAGRAN06:03:15
32801ALBERT COMAS TRAYTER06:31:50

13. - TRIATLO AMICS DE RIUDOMS - 18:40:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSA05:26:11
23268ADRIÀ GÓMEZ GRAU06:27:51
33469JOSEP Mª VIDAL VIDAL06:46:03

14. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 18:48:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15933FRANCESC PAUL GALCERAN06:02:01
25934SERGI PERARNAU TORNE06:11:08
31441ALBERTO MITJANS AGUILAR06:35:10

15. - C.E. TRIATLO.CAT - 19:00:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1569DAVID ORPI FERNANDEZ05:58:42
25668JOAN SALVADOR ESCALA ARNAU06:27:44
31107CARLES ROYO QUELART06:34:14

16. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 19:02:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO05:50:36
23758TONI RODA NOGUERA06:10:25
31268ISRAEL PEREZ MACAYA07:01:04

17. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 19:42:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1447RICARD BALAGUE CAVA05:35:32
21517PERE FLORENSA LLUSÀ06:41:37
34629JAUME CAÑAS BERNABEU07:25:34

18. - C.E.T. DISTANCE - 19:57:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15887XAVIER GRAELLS MONTE06:34:40
21427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS06:39:31
33351ORIOL MASCARÓ LAZARO06:43:21

19. - CLUB TRIATLÓ SERRADELLS ANDORRA - 20:22:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12410SERGI MEDINA GARCIA06:21:53
23413ANDRES HERRERA MAZANA06:47:17
32580AUGUSTO BONDIUK07:13:45

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32