RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
226 182 43 1 1900 90 20 34 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSJNM06:42:5210700:38:1911303:46:0323.8904:24:2217102:18:3000:01:2700:00:59
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6010JULIE PICHARDLLICENCIA DE DIASUB23F07:02:3014700:41:2816704:14:3621.2104:56:0414602:06:2600:03:4300:02:58
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M05:03:025300:33:57102:55:5830.6903:29:551301:33:0700:01:1000:00:30
2 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M05:09:48300:28:271303:07:1328.8403:35:401401:34:0800:01:3600:00:50
3 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M05:10:21500:28:57303:00:1129.9703:29:084101:41:1300:01:3400:00:47
4 7016MARC MARTINEZ MIRALLLICENCIA DE DIAABM05:42:58900:29:343403:17:5327.2903:47:2710901:55:3100:01:3300:00:39
5 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M06:04:006200:34:5412203:48:2323.6404:23:173801:40:4300:02:0000:01:21
6 5485ERIC CINCA CARRILLOLA SALLE SPORTSUB23M06:18:35000:00:00000:00:00004:08:2015902:10:1500:40:5900:01:21
7 7035GERARD PERET PINATELLICENCIA DE DIASUB23M06:46:4717400:47:5414504:00:3622.4404:48:3012201:58:1700:04:2400:02:08
8 1172JORDI BRUNET PONSINDEPENDENTSUB23M07:02:1410200:38:0516204:09:3621.6304:47:4116802:14:3300:02:1700:00:59
9 6015XAVIER BRUMOS CARBOLLICENCIA DE DIASUB23M07:42:5413600:40:2118004:34:3319.6705:14:5418102:28:0000:03:2800:01:39
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF05:43:033700:32:485603:26:3126.1503:59:195101:43:4400:01:3400:00:56
2 7003CRISTINA DE LA TORRCDUPV TRIATLÓABF06:10:299100:37:058803:40:4024.4704:17:459501:52:4400:01:2900:00:49
3 5RAQUEL DEL AGUILA BTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF06:24:488600:36:3413303:51:5623.2804:28:3011301:56:1800:01:3100:01:16
4 7015CLARA JANÉS RIBASLLICENCIA DE DIAABF06:28:328200:36:2415204:03:1522.204:39:397301:48:5300:02:0900:01:18
5 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF06:34:2817500:48:1915804:06:2421.9204:54:433301:39:4500:02:2400:00:49
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT TRIATLO 1994ABM05:21:263000:32:171403:07:5628.7303:40:134201:41:1300:01:2900:00:29
2 7002ÀLEX OLCINA TENDEROTRIALCOY ACADEMIA DA VINCABM05:37:094600:33:242903:16:2227.503:49:466301:47:2300:01:3000:00:59
3 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRIATLO BERGAABM05:39:5410400:38:114003:20:012703:58:124301:41:4200:02:2200:00:50
4 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM05:40:252800:32:163603:18:2727.2103:50:437801:49:4200:02:1700:00:43
5 4403GUILLERMO GABAS CANC.E. TRIATHLONBCNABM05:52:125700:34:287403:35:5725.0104:10:254401:41:4700:01:1200:00:48
6 3110ERIC VENDRELL MUNSPRAT TRIATLO 1994ABM05:55:436000:34:455203:25:2126.304:00:0611001:55:3700:02:4000:00:55
7 6001JOAQUÍN GONZALEZ NECLUB DEPORTIVO KANAIABM06:01:071600:31:257103:33:5025.2504:05:1511101:55:5200:02:3300:01:23
8 4646JOAN MARC SALA FERNCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM06:01:125800:34:327903:38:1724.7404:12:497101:48:2300:02:3500:00:40
9 6004ADRIA RIERA GOMEZLLICENCIA DE DIAABM06:08:1113000:40:035103:25:1526.3104:05:1813702:02:5300:01:5300:01:55
10 7022PERE BIFET VERGÉLLICENCIA DE DIAABM06:22:5013800:40:2510003:43:5824.1104:24:2312301:58:2700:02:0800:00:37
11 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM06:27:3111300:38:3310703:44:5624.0104:23:2914102:04:0200:02:0700:01:25
12 3268ADRIÀ GÓMEZ GRAUTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM06:27:519600:37:2014804:01:3422.3504:38:547501:48:5700:01:5300:00:41
13 7029ENRIC PINTADO PISALLICENCIA DE DIAABM06:30:196700:35:3111203:46:0223.8904:21:3315402:08:4600:02:0400:00:35
14 5887XAVIER GRAELLS MONTC.E.T. DISTANCEABM06:34:4016600:44:4510803:44:582404:29:4314402:04:5700:01:5500:01:29
15 7025XAVI GRÀCIA VALDIVILLICENCIA DE DIAABM06:35:0315600:43:0913503:53:5423.0904:37:0312001:58:0000:02:5300:00:53
16 5338ALBERTO MILLAN MARTC.E. RAYOTEAMABM06:37:0816500:44:4310203:44:1624.0804:28:5915102:08:0900:02:2600:02:20
17 6013JOAN GIROL JASANADALLICENCIA DE DIAABM06:44:0016800:45:5113803:55:1022.9604:41:0113802:02:5900:04:2500:01:40
18 6012STEFAN DAUWALDERLLICENCIA DE DIAABM06:57:3915700:43:1112803:51:0023.3804:34:1117602:23:2800:03:4200:02:48
19 6008JAVIER CARRERA PALALLICENCIA DE DIAABM06:57:3914500:41:1614904:02:1422.2904:43:3016702:14:0900:03:2200:02:32
20 6009MIKHAIL KUBASOVLLICENCIA DE DIAABM07:09:4913900:40:2817704:20:5320.705:01:2115302:08:2800:04:1300:02:17
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF05:21:185400:33:583003:16:4427.4503:50:42701:30:3600:01:3400:00:54
2 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF06:51:1216700:45:2315404:04:5522.0504:50:1813102:00:5400:02:4500:01:21
3 5097GEMMA SAURET VIDALINFINITRIABF07:04:2316200:43:5216804:16:2021.0705:00:1214202:04:1100:02:2700:01:15
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM04:57:05200:26:18202:56:2430.6103:22:421501:34:2300:00:5500:00:45
2 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM05:08:565000:33:392303:11:0228.2703:44:41101:24:1500:01:3800:01:02
3 4204JAVIER MARTIN DEL MC.E. TRIATHLONBCNABM05:11:563100:32:271003:06:2928.9603:38:561201:33:0000:01:3000:00:56
4 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM05:14:552000:31:41503:03:0729.4903:34:483601:40:0700:01:4100:00:46
5 7103FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM05:20:081900:31:372103:10:2628.3603:42:032701:38:0500:02:3500:01:56
6 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM05:22:151700:31:252603:12:502803:44:152601:38:0000:01:3400:00:50
7 2163SERGI GONZALEZ AGRAC.N. REUS PLOMSABM05:25:41400:28:34703:04:2629.2803:33:009401:52:4100:02:0500:00:36
8 1557DÍDAC DOMINGO CARRATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM05:26:112100:32:001703:08:4428.6103:40:445801:45:2700:01:5200:01:07
9 4194RUBEN OTERO VIÑALSFACVAC TRIATLOABM05:38:576500:35:255803:26:4426.1204:02:092301:36:4800:03:3500:01:18
10 1336FABIAN ENRIQUE BRITCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:39:312900:32:164703:23:3326.5303:55:494901:43:4200:02:1300:01:33
11 5386MARC GIL RUIZSBR OPEN TEAMABM05:39:408800:36:403203:17:4627.303:54:265701:45:1400:02:2300:01:10
12 6017JOSE LABRADOR SAMPILLICENCIA DE DIAABM05:40:2713200:40:083303:17:4827.303:57:564601:42:3100:01:4100:00:50
13 872MARCOS RASTRILLAC.N. TARRACOABM05:41:468100:36:234503:22:3726.6503:59:004701:42:4600:02:0600:00:42
14 618RAUL LORENZA MASEDAC.N. REUS PLOMSABM05:46:13800:29:325703:26:4226.1203:56:148001:49:5900:01:3900:01:01
15 2798FRANCESC MOLAS TARRCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:48:174900:33:384103:20:3126.9303:54:0910301:54:0800:00:0000:01:20
16 3682JOSE ANTONIO GARCIATRIATLO JOVENT 79ABM05:55:352600:32:075903:27:0726.0703:59:1411501:56:2100:01:3300:00:53
17 7032PERE BALSA ISERNLLICENCIA DE DIAABM06:04:563500:32:4412403:49:1323.5604:21:574801:42:5900:03:1000:01:04
18 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM06:10:043600:32:456503:29:5725.7204:02:4214702:07:2200:02:1400:00:53
19 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM06:10:2511000:38:2510903:45:3623.9404:24:016101:46:2400:02:0600:00:32
20 7020SERGIO BENITO FERNÁLLICENCIA DE DIAABM06:19:3015900:43:279503:42:3024.2704:25:5710101:53:3300:03:1000:01:28
21 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM06:21:5312500:39:337603:38:0124.7704:17:3414302:04:1900:02:2600:01:06
22 7012JOSE SOLA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM06:23:2715000:42:2511403:46:2823.8404:28:5310401:54:3400:03:2600:01:37
23 7018OSCAR TOLRÀ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM06:26:448000:36:228903:40:4324.4704:17:0515702:09:3900:03:5200:01:14
24 5633JOSEP LLORENS SALACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM06:35:3014100:40:5312903:51:0523.3704:31:5814002:03:3200:01:5300:01:53
25 3636JORGE EDWARD RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABM06:43:3410100:38:056903:32:5925.3504:11:0418202:32:3000:01:4000:01:02
26 7010GERARD VILLAR CODINLLICENCIA DE DIAABM06:58:3018101:03:146003:27:5625.9704:31:1017902:27:2000:03:0500:01:26
27 4197DANIEL HIDALGO BLANCLUB TRI5UABM07:06:2818000:57:1017204:17:062105:14:169201:52:1200:02:0200:01:21
28 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM07:09:5213400:40:1417604:20:2820.7305:00:4215502:09:1000:03:1000:01:21
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5621JOHN MANUEL GALINDOPRAT TRIATLO 1994ABM05:01:59100:26:16803:04:4029.2403:30:56801:31:0300:01:0800:00:34
2 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM05:06:071000:29:37403:01:1929.7803:30:561901:35:1100:01:2300:00:42
3 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:09:491400:31:042503:12:4928.0103:43:53301:25:5600:01:5100:00:41
4 454JORDI SANCHEZ PADILC.N. REUS PLOMSABM05:16:529900:37:501503:07:5728.7303:45:47901:31:0500:01:5400:00:40
5 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM05:19:381800:31:322403:12:3228.0503:44:042001:35:3400:01:2900:00:49
6 4506J. MANEL TORRALBA SC.N. SABADELLABM05:19:427100:35:431603:08:0228.7203:43:452201:35:5700:01:4200:00:39
7 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:22:465500:34:052203:10:3428.3403:44:392801:38:0700:02:0100:00:39
8 5315CARLOS RAMIRO PEREAC.N. SABADELLABM05:23:418400:36:254303:21:4626.7603:58:11201:25:3000:02:1000:00:51
9 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM05:24:403200:32:323103:17:3027.3403:50:021601:34:3800:01:0700:01:16
10 799EDGAR SARABIA BALDOCLUB TRIATLO PROSANABM05:25:336800:35:371803:08:4528.6103:44:224001:41:1100:01:4900:01:19
11 304ALBERT TORRENT MARTTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM05:28:27700:29:292003:10:1828.3803:39:477201:48:4000:01:1000:00:58
12 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM05:33:275200:33:473903:19:4927.0203:53:363401:39:5100:02:1000:01:01
13 2195JOSEP CARRERAS CARBC.T. COSTA BARCELONA MAREABM05:33:4013300:40:104403:22:1626.704:02:261001:31:1400:01:3600:00:56
14 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:35:326400:35:213703:19:1127.1103:54:323901:41:0000:02:5800:00:57
15 2068JORDI GARCIA FERNANC.N. TARRACOABM05:36:511100:30:076103:28:0425.9503:58:112901:38:4000:02:0700:00:52
16 7001JOSEBA PLAGARO RODRBASQUE TRIBEABM05:38:254200:33:082803:15:4327.5903:48:517701:49:3400:01:4200:00:40
17 7005CARLOS GINER CHELETC.E.A. BÉTERAABM05:42:062200:32:017803:38:0524.7604:10:061101:32:0000:02:0800:01:08
18 3027ENRIQUE BARAJAS OJECLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:46:182500:32:076403:29:3025.7804:01:375301:44:4100:01:5300:01:08
19 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:50:363300:32:356203:28:3225.904:01:077601:49:2900:01:2800:01:51
20 7014JORDI MOLINA FERRERLLICENCIA DE DIAABM05:53:0911200:38:304203:21:3726.7804:00:079801:53:0200:01:5100:01:40
21 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM05:55:5710300:38:064803:24:5126.3604:02:579701:53:0000:01:5800:00:41
22 4342JAUME GONZALEZ INSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM06:00:499500:37:199703:43:3024.1604:20:493501:40:0000:02:0200:02:09
23 1194FELIP NUÑEZ PUIGCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM06:02:095100:33:437503:37:0424.8804:10:478801:51:2200:01:3400:01:40
24 5666XAVIER OCAÑA AMARÉC.E. 3DREAMABM06:03:244700:33:2513703:54:0523.0704:27:302101:35:5400:02:5600:01:06
25 3358TOMAS LOPEZ CASTELLI3 TRIATHLONABM06:07:257200:35:459803:43:4124.1404:19:266701:47:5900:03:3800:01:11
26 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM06:08:146600:35:286803:31:1225.5704:06:4013302:01:3400:01:4500:01:42
27 2483JOSEP OCAÑA PRESCOLC.E. 3DREAMABM06:09:308900:36:489003:40:4924.4504:17:379101:51:5300:02:0400:01:02
28 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM06:13:2310000:37:5810403:44:4424.0304:22:428401:50:4100:01:5100:01:30
29 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM06:17:5210900:38:2512103:47:4523.7104:26:109001:51:4200:02:5900:01:14
30 453XAVI LOPEZ CELEIROCERDANYOLA CHABM06:20:1115100:42:2810603:44:4924.0204:27:179601:52:5400:02:3000:00:59
31 7019ROGER BARRANCO PONSLLICENCIA DE DIAABM06:23:389300:37:1211003:45:5023.9104:23:0213002:00:3600:02:3000:01:15
32 367JOSEP CASANOVAS SAC.N. TARRACOABM06:24:4016300:44:0911503:46:2923.8404:30:3810201:54:0200:02:5400:02:04
33 1093DAVID PEREZ REYESTRIATLO L´HOSPITALETABM06:26:1215400:42:5916504:13:0321.3404:56:02501:30:1000:03:2300:01:12
34 5958BERNAT VINYALS VILAC.A. IGUALADAABM06:28:5510800:38:2312003:47:3223.7304:25:5513902:03:0000:01:3500:00:47
35 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM06:29:372300:32:0312503:49:3523.5204:21:3815002:07:5900:01:4700:01:06
36 1441ALBERTO MITJANS AGUCLUB ATLETIC CASTELLARABM06:35:109000:36:558103:38:2424.7304:15:1917202:19:5100:02:3500:01:15
37 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM06:36:2412900:39:5815304:04:5222.0504:44:508901:51:3400:02:0000:01:26
38 5385XAVIER GALLARDO ROMC.N. SABADELLABM06:36:2413700:40:2210103:44:0024.1104:24:2216202:12:0200:02:0500:00:56
39 1171JOAN CARRASCO REVERC.N. SABADELLABM06:36:2511600:38:4514103:57:4222.7204:36:2712701:59:5800:02:1500:01:04
40 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUABM06:41:024800:33:338603:39:5424.5604:13:2718002:27:3500:01:5400:00:53
41 7026JOAN EROLES VILESLLICENCIA DE DIAABM06:43:0814600:41:2314704:01:2422.3704:42:4712902:00:2100:03:1700:01:24
42 3351ORIOL MASCARÓ LAZARC.E.T. DISTANCEABM06:43:2110500:38:1215504:04:5822.0404:43:1012802:00:1100:02:4900:01:39
43 7013SERGIO BURGOS URBANLLICENCIA DE DIAABM06:44:4614300:41:0417304:17:2520.9804:58:296001:46:1700:03:1400:01:30
44 6003RAUL MARQUEZ ALONSOTRIATLON BAJO GALLEGOABM06:57:1911400:38:3913203:51:4823.304:30:2717802:26:5200:01:5200:02:16
45 5585RAMÓN ROMERO ALONSOC.N. REUS PLOMSABM06:57:2912000:38:5514003:57:4022.7204:36:3517402:20:5400:03:2000:03:04
46 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM07:01:0411800:38:4817004:16:5721.0204:55:4514502:05:1900:04:1000:02:22
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:48:568500:36:297303:34:5225.1304:11:212401:37:3500:01:3900:01:12
2 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F06:20:3816400:44:1711903:47:2723.7404:31:447401:48:5400:02:3900:01:02
3 4049ISABEL LLOPIS JURADCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F07:03:5617600:50:0117404:18:3520.8805:08:3610801:55:2000:02:1400:01:22
4 1963MARTA GALVEZ ROMEROCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1F07:04:1614200:41:0117804:22:0820.605:03:0913202:01:0700:02:1800:00:58
5 3578NÚRIA MORA BOADAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F07:09:3815500:43:0716304:11:0221.5104:54:0916902:15:2900:03:3600:01:41
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1026CARLOS RESTOY SALMEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:10:294100:33:051103:06:5628.8903:40:01601:30:2800:01:3300:01:09
2 1138SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M05:13:561500:31:19603:03:4029.403:34:593001:38:5700:01:3400:00:36
3 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M05:15:174400:33:101203:07:1228.8503:40:221701:34:5500:01:5400:00:31
4 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M05:39:219200:37:052703:15:0227.6903:52:076201:47:1400:02:3800:01:11
5 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:40:327800:36:153503:18:0227.2703:54:175901:46:1500:01:4600:00:36
6 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M05:41:396300:35:175503:25:5926.2204:01:163701:40:2300:02:1100:01:03
7 6011SERGIO MATA ASEJOLLICENCIA DE DIAV1M05:43:2615800:43:255003:25:0526.3304:08:301801:34:5600:03:3400:01:03
8 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M05:44:144000:33:044603:22:5526.6103:55:596901:48:1500:02:0200:01:02
9 5383SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:45:397400:35:544903:24:5926.3404:00:535501:44:4600:02:0900:00:44
10 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M05:46:261200:30:523803:19:3127.0703:50:2311201:56:0300:01:3000:00:42
11 1364NICOLAS ARAGON RODRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:48:461300:31:001903:10:0128.4203:41:0114902:07:4500:02:1600:01:22
12 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M05:55:542700:32:155303:25:3726.2603:57:5212101:58:0200:01:4100:01:15
13 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M05:57:162400:32:056603:30:0325.7104:02:0810701:55:0800:02:4700:01:34
14 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M05:57:319700:37:346303:28:4725.8604:06:218601:51:1000:01:5000:01:25
15 569DAVID ORPI FERNANDEC.E. TRIATLO.CATV1M05:58:426100:34:478503:39:4124.5804:14:285201:44:1400:01:4900:00:49
16 5933FRANCESC PAUL GALCECLUB ATLETIC CASTELLARV1M06:02:017000:35:428303:38:4924.6804:14:316401:47:3000:02:3200:01:07
17 2058JORDI FREIXAS VILAGCLUB NATACIO BANYOLESV1M06:03:1511900:38:499403:42:1424.304:21:034501:42:1200:02:4800:01:34
18 1238MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M06:03:378700:36:3411803:47:2623.7404:24:003201:39:3700:02:1300:01:27
19 2962LUIS JAVIER SANCHEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:07:038300:36:247703:38:0424.7604:14:289301:52:3500:03:2800:01:40
20 5934SERGI PERARNAU TORNCLUB ATLETIC CASTELLARV1M06:11:084500:33:198203:38:4524.6904:12:0412601:59:0400:02:5000:01:40
21 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M06:12:565900:34:448403:39:2524.6104:14:0912401:58:4700:02:4200:01:05
22 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M06:14:1311700:38:4511603:47:1223.7704:25:577001:48:1600:02:3800:01:33
23 4652ANTONIO GARCIA GARCCERDANYOLA CHV1M06:15:5917800:51:596703:30:5125.6104:22:509901:53:0900:02:4100:03:59
24 1101OSCAR DOMENECH SAGAC.E. TRIATHLONBCNV1M06:19:547600:36:089203:41:3024.3804:17:3813502:02:1600:02:0400:01:06
25 229MANEL LÓPEZ SAMPIETCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M06:25:446900:35:3915004:02:2722.2704:38:066501:47:3800:02:3200:01:24
26 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M06:26:203400:32:4314203:58:5122.6104:31:3410501:54:4600:03:0500:01:10
27 7004JORDI JOU OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M06:27:043800:32:5415704:06:0821.9404:39:026801:48:0200:02:4100:01:18
28 745DANIEL VILLENA FRESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:28:4813100:40:0411103:45:5223.9104:25:5613602:02:5200:02:5900:01:30
29 5541FREDERIC SIMÓ CASTECLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M06:31:0314900:42:1412703:50:5823.3804:33:1211801:57:5100:02:1700:02:04
30 219ALFONSO GALEANO GODINDEPENDENTV1M06:37:4815300:42:469303:42:0224.3204:24:4816402:13:0000:03:0200:01:09
31 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M06:41:3712100:39:0216104:09:2521.6504:48:2710001:53:1000:03:5400:04:36
32 3469JOSEP Mª VIDAL VIDATRIATLO AMICS DE RIUDOMSV1M06:46:039800:37:4014303:59:0822.5804:36:4815602:09:1500:01:5800:01:27
33 3156JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M06:47:10600:29:1613403:52:3523.2204:21:5117702:25:1900:01:5900:01:50
34 1400EDU DOMENECH RUBIPRAT TRIATLO 1994V1M07:09:2716900:46:1615604:05:5321.9604:52:0917002:17:1800:02:5900:01:28
35 6002PEDRO MESO PEREZGETXO TRIATLOI TALDEAV1M07:18:553900:32:5918104:35:1019.6205:08:0916002:10:4600:02:2300:01:38
36 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M07:25:3417900:52:4217904:22:4820.5505:15:3015802:10:0400:02:3300:00:54
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4864JORDI GUZMAN PASCUAINDEPENDENTV1M05:13:1610600:38:19903:04:5229.2103:43:11401:30:0500:01:5300:00:49
2 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M05:59:529400:37:1310503:44:4824.0204:22:012501:37:5100:02:5600:01:04
3 7028ENRIQUE MARTINEZ IBLLICENCIA DE DIAV1M06:09:0912600:39:338003:38:2324.7304:17:568701:51:1300:02:2300:01:41
4 4937MANUEL SOSA PAREDESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:17:5316100:43:479603:42:5824.2204:26:458501:51:0800:03:0300:01:18
5 7031MANOLO LUQUE MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M06:21:207500:36:0811703:47:1323.7704:23:2111901:57:5900:04:2200:02:01
6 5668JOAN SALVADOR ESCALC.E. TRIATLO.CATV1M06:27:4417000:46:4613003:51:0923.3604:37:557901:49:4900:02:4100:01:46
7 1107CARLES ROYO QUELARTC.E. TRIATLO.CATV1M06:34:1414000:40:4213903:57:1422.7604:37:5611401:56:1800:03:4000:01:45
8 6016DAVID LAHERA AVILAC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓV1M06:38:547900:36:2212303:48:3423.6304:24:5616602:13:5800:01:3800:02:18
9 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV1M06:39:3115200:42:3114403:59:5022.5204:42:2111601:57:1000:02:2300:01:15
10 3413ANDRES HERRERA MAZACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M06:47:1712700:39:4416404:12:3821.3704:52:2210601:54:5500:02:5100:01:32
11 7033SALVADOR GAZQUEZ JULLICENCIA DE DIAV1M06:51:4611100:38:2814604:00:5022.4204:39:1816302:12:2800:03:1500:01:39
12 2580AUGUSTO BONDIUKCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M07:13:4512300:39:1616604:13:3621.2904:52:5217302:20:5300:02:0100:02:47
13 1651THIERRY DAVINFASTTRIATLON CLUBV1M07:18:1313500:40:1816904:16:2121.0604:56:3917502:21:3400:02:4400:01:55
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4277JOSE MARIA PUIG BELCLUB TRIATLO PROSANV2M05:51:3714400:41:095403:25:4726.2404:06:565401:44:4100:03:0200:01:15
2 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M05:58:2214800:41:287003:33:1225.3304:14:405001:43:4200:03:0600:01:13
3 807SANTIAGO HERNANDO BC.N. TARRACOV2M05:58:547300:35:529903:43:4924.1304:19:413101:39:1300:02:5300:01:13
4 3842MARIO PALOU BONELLASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M06:00:534300:33:098703:40:0024.5504:13:096601:47:4400:02:0000:02:32
5 940GUSTAU RALUY BRUGUETRIATHELITEV2M06:09:035600:34:2410303:44:2624.0604:18:508101:50:1300:02:0000:01:29
6 7021RAMON FITO RIBALTALLICENCIA DE DIAV2M06:09:4617700:50:367203:34:0225.2304:24:385601:45:0800:03:4000:01:20
7 4823CARLES FERNANDEZ MACLUB NATACIO MINORISAV2M06:20:2412200:39:1212603:50:5523.3904:30:078201:50:1700:03:0000:01:07
8 7011ENRIQUE BOLON ESPAÑLLICENCIA DE DIAV2M06:28:0717300:47:519103:41:2824.3804:29:1912501:58:4800:02:0800:01:50
9 3082JOSEP Mª BRUFAU PUICLUB TRIATLO PROSANV2M06:31:0312400:39:2613603:53:5823.0804:33:2411701:57:3900:02:4800:00:46
10 2801ALBERT COMAS TRAYTECLUB NATACIO BANYOLESV2M06:31:5011500:38:4313103:51:2823.3304:30:1113402:01:3900:02:5600:01:04
11 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M06:43:377700:36:1217104:17:0121.0104:53:138301:50:2400:02:1900:00:50
12 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M06:58:3612800:39:5216004:07:4021.804:47:3216102:11:0400:03:5300:01:45
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F07:16:5816000:43:2817504:19:5920.7705:03:2716502:13:3100:03:0200:02:08
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M06:57:1417100:47:0115104:02:3122.2704:49:3214802:07:4200:04:0100:02:15
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 900TOMAS AMADO CALVOINDEPENDENTV3M07:03:0417200:47:4515904:07:0621.8504:54:5115202:08:1300:04:0800:01:59

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32