RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
150 143 7 0 5 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1267ROGER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:03:21100:18:38600:34:5636.0700:53:34100:09:470:00:000:00:00
2 2075SERGI RODRIGUEZ BATISTAP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:04:07200:18:49700:35:0735.8800:53:56300:10:110:00:000:00:00
3 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:04:32500:19:45100:34:0536.9700:53:50600:10:420:00:000:00:00
4 344ALEIX LLAVERIA JIMENEZCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M01:04:54700:19:54500:34:5536.0900:54:49200:10:050:00:000:00:00
5 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTROC.N. TARRACOSUB23M01:05:06800:19:55300:34:3736.4000:54:32500:10:340:00:000:00:00
6 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:05:22300:19:30800:35:2035.6600:54:50400:10:320:00:000:00:00
7 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:05:33600:19:53400:34:4536.2600:54:381300:10:550:00:000:00:00
8 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:531000:20:13200:34:2236.6600:54:351900:11:180:00:000:00:00
9 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM01:05:55400:19:30900:35:3835.3600:55:081100:10:470:00:000:00:00
10 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:08:10900:19:562700:37:3133.5900:57:27700:10:430:00:000:00:00
11 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:08:181600:20:311900:37:0433.9900:57:35800:10:430:00:000:00:00
12 319AIMAR ASSAMA PELAEZC.N. TARRACOABM01:08:251400:20:242100:37:1733.8000:57:411000:10:440:00:000:00:00
13 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:08:281300:20:202500:37:2433.6900:57:44900:10:440:00:000:00:00
14 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:08:312200:20:551700:36:4834.2400:57:431200:10:480:00:000:00:00
15 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:352700:21:101000:36:1934.6900:57:291600:11:060:00:000:00:00
16 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:412500:21:061400:36:3234.4900:57:381400:11:030:00:000:00:00
17 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:08:462800:21:141100:36:2334.6300:57:371800:11:090:00:000:00:00
18 691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYASC.N. CATALUNYAABM01:08:532400:21:031300:36:3134.5000:57:342000:11:190:00:000:00:00
19 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM01:09:002600:21:081600:36:4634.2700:57:541700:11:060:00:000:00:00
20 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:09:201200:20:152300:37:2133.7300:57:363400:11:440:00:000:00:00
21 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM01:09:302300:20:591500:36:4134.3500:57:403500:11:500:00:000:00:00
22 1206JOAQUIM GARCIA ROMERAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:09:402000:20:452600:37:2633.6600:58:112500:11:290:00:000:00:00
23 4779FERRAN ANGUERA GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:09:472100:20:452200:37:2133.7300:58:063200:11:410:00:000:00:00
24 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:09:481800:20:452400:37:2433.6900:58:093000:11:390:00:000:00:00
25 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:10:011100:20:143500:38:2132.8600:58:352400:11:260:00:000:00:00
26 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:101700:20:433100:38:0733.0600:58:502100:11:200:00:000:00:00
27 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:10:152900:21:201800:36:5334.1600:58:133900:12:020:00:000:00:00
28 4382ARNAU ESTEFANELL PRADESCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:10:223500:21:501200:36:2934.5400:58:194200:12:030:00:000:00:00
29 7004RAUL BUTACILLICENCIA DE DIAABM01:10:461500:20:244200:38:4532.5200:59:092900:11:370:00:000:00:00
30 407JOAN WÄGER PONSINDEPENDENTCDM01:11:171900:20:453200:38:0833.0400:58:535300:12:240:00:000:00:00
31 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:11:253600:21:513800:38:2932.7401:00:201500:11:050:00:000:00:00
32 2636JORDI FERRE CAPAROCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:273100:21:393700:38:2432.8101:00:032300:11:240:00:000:00:00
33 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M01:11:283900:21:583000:38:0733.0601:00:052200:11:230:00:000:00:00
34 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:11:324200:22:112800:37:4733.3500:59:582700:11:340:00:000:00:00
35 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:11:393000:21:353600:38:2332.8300:59:583100:11:410:00:000:00:00
36 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM01:12:253300:21:492000:37:1633.8100:59:058200:13:200:00:000:00:00
37 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:13:013400:21:504500:38:5432.3901:00:444900:12:170:00:000:00:00
38 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:064300:22:134600:39:0032.3101:01:133600:11:530:00:000:00:00
39 706XAVIER CODÓ GRASACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:104900:22:284000:38:4332.5401:01:113700:11:590:00:000:00:00
40 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:174700:22:214400:38:5132.4301:01:124300:12:050:00:000:00:00
41 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:244800:22:224300:38:4632.5001:01:084700:12:160:00:000:00:00
42 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:13:275600:22:533400:38:1832.9001:01:114800:12:160:00:000:00:00
43 3060XAVIER ROCA GOMEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:13:334400:22:164800:39:1532.1001:01:314000:12:020:00:000:00:00
44 815ALBERT LOPEZ CABALLEROCLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:445400:22:473900:38:3332.6801:01:205200:12:240:00:000:00:00
45 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV1M01:13:495900:23:113300:38:1732.9101:01:285100:12:210:00:000:00:00
46 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:13:523700:21:516400:40:1931.2501:02:103300:11:420:00:000:00:00
47 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:13:544000:22:066200:40:1531.3001:02:212600:11:330:00:000:00:00
48 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:14:123800:21:515900:40:0631.4201:01:574600:12:150:00:000:00:00
49 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:14:165500:22:475100:39:2931.9101:02:163800:12:000:00:000:00:00
50 3910XAVIER SANCHEZ RODACLUB NATACIO CALDESABM01:14:485100:22:444100:38:4432.5301:01:288100:13:200:00:000:00:00
51 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM01:15:005300:22:452900:38:0133.1401:00:4610100:14:140:00:000:00:00
52 3254DAVID LASCORZ MORENOA.E. EVASION RUNNING SUB23M01:15:055200:22:455000:39:2731.9401:02:126200:12:530:00:000:00:00
53 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:15:326700:23:245200:39:3231.8701:02:565600:12:360:00:000:00:00
54 1047FELICIANO GARCIA BAUTISTATRIATLO OLESAV1M01:15:404500:22:197500:41:0130.7201:03:205000:12:200:00:000:00:00
55 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:15:446600:23:226000:40:0931.3801:03:314500:12:130:00:000:00:00
56 101ALBA XANDRI SUETICLUB TRIATLO BERGAABF01:15:477100:23:414700:39:0432.2501:02:456900:13:020:00:000:00:00
57 326JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV1M01:15:535800:23:116100:40:0931.3801:03:205500:12:330:00:000:00:00
58 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:16:016100:23:165800:40:0331.4601:03:195900:12:420:00:000:00:00
59 5773TONI GARRIDO CASTILLOC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:16:105700:23:016300:40:1631.2901:03:176300:12:530:00:000:00:00
60 3985JORDI BELLART SALMERONCLUB TRIATLO IRWLABM01:16:244100:22:088400:42:1329.8501:04:214100:12:030:00:000:00:00
61 3306RUBEN GRANÉ SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:16:297300:23:485300:39:4831.6601:03:366400:12:530:00:000:00:00
62 5581ALBERTO CARRASCO GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:16:415000:22:426900:40:3731.0201:03:198400:13:220:00:000:00:00
63 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:16:447000:23:416800:40:3731.0201:04:185400:12:260:00:000:00:00
64 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERINDEPENDENTABM01:16:533200:21:459800:43:3228.9401:05:172800:11:360:00:000:00:00
65 1150RAFAEL TORIBIO MEDINAINDEPENDENTV1M01:16:574600:22:209000:42:3129.6401:04:514400:12:060:00:000:00:00
66 594ANTONI CALZADA MARTIP.C. CERVERA-TRIATLOV1M01:16:586300:23:176700:40:3631.0301:03:537100:13:050:00:000:00:00
67 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM01:17:076800:23:257300:40:5830.7601:04:236100:12:440:00:000:00:00
68 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTCDM01:17:498100:24:146500:40:3531.0501:04:496700:13:000:00:000:00:00
69 5320MANUEL TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:17:517800:24:046600:40:3531.0501:04:397400:13:120:00:000:00:00
70 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M01:17:547700:24:047000:40:4630.9101:04:507000:13:040:00:000:00:00
71 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M01:17:587600:23:597600:41:0330.6901:05:026600:12:560:00:000:00:00
72 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:18:096900:23:377800:41:1630.5301:04:537700:13:160:00:000:00:00
73 4394SERGI VILCHEZ MUDARRACLUB NATACIO MINORISAABM01:18:126000:23:158600:42:1829.7901:05:335800:12:390:00:000:00:00
74 2296IGNASI PIJUAN CANALSCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:18:198900:24:545700:40:0131.4901:04:558600:13:240:00:000:00:00
75 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANADISTANCE LA SALLEABM01:18:3010800:25:534900:39:1732.0701:05:108300:13:200:00:000:00:00
76 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:18:407900:24:077200:40:5430.8101:05:019100:13:390:00:000:00:00
77 483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:408300:24:267400:40:5930.7401:05:257600:13:150:00:000:00:00
78 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:18:4610300:25:385500:39:5331.5901:05:317500:13:150:00:000:00:00
79 5404AMÓS VIEDMA ALONSOCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:18:466500:23:228100:41:2230.4601:04:449600:14:020:00:000:00:00
80 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:18:477200:23:468900:42:2329.7301:06:095700:12:380:00:000:00:00
81 828MARC BAQUERO FÀBREGASCLUB GASSS TRIATLOABM01:18:526400:23:218500:42:1429.8301:05:357900:13:170:00:000:00:00
82 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:19:108400:24:335600:39:5331.5901:04:2611100:14:440:00:000:00:00
83 3997CARLES GARCIA PANTRIGOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:19:1110400:25:415400:39:5031.6301:05:319200:13:400:00:000:00:00
84 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:19:388200:24:248200:42:0629.9301:06:307300:13:080:00:000:00:00
85 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T. S.J. ABADESSESV2M01:19:429700:25:187100:40:4830.8801:06:069000:13:360:00:000:00:00
86 4823CARLES FERNANDEZ MARTINEZCLUB NATACIO MINORISAV2M01:20:238800:24:538800:42:2329.7301:07:167200:13:070:00:000:00:00
87 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:20:289100:25:007900:41:1630.5301:06:1610000:14:120:00:000:00:00
88 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:20:339000:25:008000:41:1730.5201:06:1710200:14:160:00:000:00:00
89 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:20:438700:24:538700:42:2029.7601:07:138900:13:300:00:000:00:00
90 6048PAU LÓPEZ FRUCTUOSOLLICENCIA DE DIASUB23M01:20:548000:24:149900:43:3928.8701:07:536800:13:010:00:000:00:00
91 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:20:579200:25:019100:42:4029.5301:07:417800:13:160:00:000:00:00
92 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:21:1810700:25:468300:42:0729.9201:07:538700:13:250:00:000:00:00
93 588ORIOL RODRÍGUEZ I GONZALECLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:249900:25:267700:41:1530.5501:06:4111000:14:430:00:000:00:00
94 3450ANDRES LERMOS EXPOSITOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:21:356200:23:1610400:44:1128.5201:07:279800:14:080:00:000:00:00
95 3892RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIÓ SITGESABM01:21:408500:24:439400:43:1229.1701:07:559400:13:450:00:000:00:00
96 1401JORDI MONGAY HERNANDOINDEPENDENTABM01:21:537400:23:5310700:45:0727.9301:09:006500:12:530:00:000:00:00
97 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOC.N. PRAT-TRIATLOABF01:22:139400:25:109300:43:0929.2001:08:199500:13:540:00:000:00:00
98 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:23:0610100:25:299700:43:3028.9701:08:599700:14:070:00:000:00:00
99 6043OSCAR MUÑOZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:24:099500:25:1110500:44:2828.3401:09:3910600:14:300:00:000:00:00
100 1481AITOR IRIGOYEN BAUZADISTANCE LA SALLEV1M01:24:2810200:25:3210300:44:1128.5201:09:4311200:14:450:00:000:00:00
101 6041DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZLLICENCIA DE DIAABM01:24:459800:25:2010100:43:5628.6801:09:1611700:15:290:00:000:00:00
102 3448JOEL CASTELLA ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:24:5611100:26:2210000:43:5328.7101:10:1510900:14:410:00:000:00:00
103 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:25:0110900:25:5710900:45:2027.7901:11:179300:13:440:00:000:00:00
104 1280JUAN GARCIA GALLEGOC.E. PENEDES MARITIMV2M01:25:1911700:26:559600:43:2729.0001:10:2211400:14:570:00:000:00:00
105 2622RAFAEL CHUECA BLASCOABSOLUT SPORTV1M01:25:1910500:25:4311700:46:1427.2501:11:578500:13:220:00:000:00:00
106 1957BARBARA GINER HINTERMAYERC.N. PRAT-TRIATLOABF01:25:2912100:27:559200:43:0629.2301:11:0110400:14:280:00:000:00:00
107 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAABM01:25:429300:25:0411300:46:0127.3801:11:0510800:14:370:00:000:00:00
108 6042ARNAU BOIX I PLALLICENCIA DE DIAABM01:25:5510600:25:4511100:45:5827.4101:11:439900:14:120:00:000:00:00
109 2469GUILLEM CANALS LLOPARTINDEPENDENTABM01:27:0211600:26:5111000:45:4927.5001:12:4010300:14:220:00:000:00:00
110 3787JOSÉ MANUEL FIGUEIRA GOCLUB NATACIO MINORISAV2M01:27:1210000:25:2812300:48:1626.1001:13:448800:13:280:00:000:00:00
111 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:27:1512200:27:579500:43:1429.1401:11:1112400:16:040:00:000:00:00
112 4008JANETTE SOLSONA NOVELLP.C. CERVERA-TRIATLOABF01:27:5812000:27:5510200:44:0828.5501:12:0312200:15:550:00:000:00:00
113 2786JORGE MELENDO ARRUFATCLUB TRIATLO LLEIDA CDM01:28:159600:25:1312500:48:3325.9501:13:4610500:14:290:00:000:00:00
114 4628MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISACDM01:28:5611200:26:2311900:47:0426.7701:13:2711800:15:290:00:000:00:00
115 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOCDF01:29:0812900:28:3410800:45:1627.8401:13:5011600:15:180:00:000:00:00
116 7002DAVID FERNÁNDEZ GÁZQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:307500:23:5613500:52:1524.1101:16:118000:13:190:00:000:00:00
117 6045ANDRÉ LAGADOURO DA FONTELLICENCIA DE DIAABM01:29:378600:24:4913400:52:0524.1901:16:546000:12:430:00:000:00:00
118 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:29:5211000:26:0811500:46:0527.3401:12:1313900:17:390:00:000:00:00
119 6044OSCAR VALL HERNANDEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:30:0911800:27:0812200:47:5626.2901:15:0411500:15:050:00:000:00:00
120 6046XAVI LLACUNA PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2412400:28:1511600:46:1227.2701:14:2712300:15:570:00:000:00:00
121 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:30:3913300:29:0110600:44:5828.0201:13:5913500:16:400:00:000:00:00
122 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:30:5412800:28:3211200:46:0127.3801:14:3312800:16:210:00:000:00:00
123 5451JOSEP MARIA ALCALA PRIETOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:30:5912700:28:2711400:46:0427.3501:14:3113100:16:280:00:000:00:00
124 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:31:5711400:26:4213000:50:3824.8801:17:2010700:14:370:00:000:00:00
125 7005JUAN ANTONIO LLAMAS ARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:32:0713100:28:4012000:47:3526.4801:16:1512100:15:520:00:000:00:00
126 2546JAVIER PARRA VELASCOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:32:1613400:29:0711800:46:4027.0001:15:4713300:16:290:00:000:00:00
127 3599CARMEN JIMÉNEZ DÍAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:32:2511900:27:5212800:49:4625.3201:17:3811300:14:470:00:000:00:00
128 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:33:0513500:29:1312400:48:1626.1001:17:2911900:15:360:00:000:00:00
129 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:33:1113200:28:4812100:47:5526.3001:16:4313200:16:280:00:000:00:00
130 7003JOAN MARTINEZ HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:33:2113000:28:3512600:48:4025.8901:17:1512500:16:060:00:000:00:00
131 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:33:3912300:28:0312700:49:2125.5301:17:2412700:16:150:00:000:00:00
132 5986VÍCTOR HERNÁNDEZ AZNARTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:34:0311500:26:4612900:50:2724.9801:17:1313600:16:500:00:000:00:00
133 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:37:2113600:29:1613100:50:5124.7801:20:0713800:17:140:00:000:00:00
134 694IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:37:2812600:28:2413200:51:1924.5501:19:4314000:17:450:00:000:00:00
135 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:3613700:29:2113300:51:5424.2801:21:1512900:16:210:00:000:00:00
136 3589MARIA PLAZA CHACÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:38:24000:00:00000:00:000.0001:21:5513400:16:290:00:000:00:00
137 1944SÍLVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:38:3812500:28:1913600:54:0523.3001:22:2412600:16:140:00:000:00:00
138 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:39:4011300:26:4114100:57:0722.0601:23:4812000:15:520:00:000:00:00
139 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAABM01:41:1513800:29:5313900:54:5622.9401:24:4913000:16:260:00:000:00:00
140 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:41:3013900:30:3113700:54:0723.2801:24:3813700:16:520:00:000:00:00
141 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:46:3314100:33:3513800:54:2923.1301:28:0414100:18:290:00:000:00:00
142 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:47:5614000:33:0614000:55:3422.6801:28:4014200:19:160:00:000:00:00
143 99MARIA JOSE PEREZ SAURACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:04:3714200:36:1914201:05:5119.1301:42:1014300:22:270:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32