RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
150 143 7 0 5 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:14:165500:22:475100:39:2931.9101:02:163800:12:000:00:000:00:00
2 101ALBA XANDRI SUETICLUB TRIATLO BERGAABF01:15:477100:23:414700:39:0432.2501:02:456900:13:020:00:000:00:00
3 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:18:477200:23:468900:42:2329.7301:06:095700:12:380:00:000:00:00
4 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:19:388200:24:248200:42:0629.9301:06:307300:13:080:00:000:00:00
5 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:21:1810700:25:468300:42:0729.9201:07:538700:13:250:00:000:00:00
6 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRANOC.N. PRAT-TRIATLOABF01:22:139400:25:109300:43:0929.2001:08:199500:13:540:00:000:00:00
7 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:23:0610100:25:299700:43:3028.9701:08:599700:14:070:00:000:00:00
8 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:25:0110900:25:5710900:45:2027.7901:11:179300:13:440:00:000:00:00
9 1957BARBARA GINER HINTERMAYERC.N. PRAT-TRIATLOABF01:25:2912100:27:559200:43:0629.2301:11:0110400:14:280:00:000:00:00
10 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:27:1512200:27:579500:43:1429.1401:11:1112400:16:040:00:000:00:00
11 4008JANETTE SOLSONA NOVELLP.C. CERVERA-TRIATLOABF01:27:5812000:27:5510200:44:0828.5501:12:0312200:15:550:00:000:00:00
12 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOCDF01:29:0812900:28:3410800:45:1627.8401:13:5011600:15:180:00:000:00:00
13 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:30:5412800:28:3211200:46:0127.3801:14:3312800:16:210:00:000:00:00
14 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:31:5711400:26:4213000:50:3824.8801:17:2010700:14:370:00:000:00:00
15 3599CARMEN JIMÉNEZ DÍAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:32:2511900:27:5212800:49:4625.3201:17:3811300:14:470:00:000:00:00
16 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:33:3912300:28:0312700:49:2125.5301:17:2412700:16:150:00:000:00:00
17 3589MARIA PLAZA CHACÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:38:24000:00:00000:00:000.0001:21:5513400:16:290:00:000:00:00
18 1944SÍLVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:38:3812500:28:1913600:54:0523.3001:22:2412600:16:140:00:000:00:00
19 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:41:3013900:30:3113700:54:0723.2801:24:3813700:16:520:00:000:00:00
20 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:47:5614000:33:0614000:55:3422.6801:28:4014200:19:160:00:000:00:00
21 99MARIA JOSE PEREZ SAURACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:04:3714200:36:1914201:05:5119.1301:42:1014300:22:270:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32