RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
150 143 7 0 5 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERC.T. S.J. ABADESSESCDF01:31:5711400:26:4213000:50:3824.8801:17:2010700:14:3700:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:10:152900:21:201800:36:5334.1600:58:133900:12:0200:00:0000:00:00
2 407JOAN WÄGER PONSINDEPENDENTCDM01:11:171900:20:453200:38:0833.0400:58:535300:12:2400:00:0000:00:00
3 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:14:123800:21:515900:40:0631.4201:01:574600:12:1500:00:0000:00:00
4 3448JOEL CASTELLA ROVIRP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:24:5611100:26:2210000:43:5328.7101:10:1510900:14:4100:00:0000:00:00
5 4628MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISACDM01:28:5611200:26:2311900:47:0426.7701:13:2711800:15:2900:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOCDF01:29:0812900:28:3410800:45:1627.8401:13:5011600:15:1800:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1206JOAQUIM GARCIA ROMEC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:09:402000:20:452600:37:2633.6600:58:112500:11:2900:00:0000:00:00
2 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM01:12:253300:21:492000:37:1633.8100:59:058200:13:2000:00:0000:00:00
3 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:064300:22:134600:39:0032.3101:01:133600:11:5300:00:0000:00:00
4 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON CLUBJNM01:15:005300:22:452900:38:0133.1401:00:4610100:14:1400:00:0000:00:00
5 4703GERARD JOSEP ALCALDC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:16:016100:23:165800:40:0331.4601:03:195900:12:4200:00:0000:00:00
6 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM01:17:076800:23:257300:40:5830.7601:04:236100:12:4400:00:0000:00:00
7 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTCDM01:17:498100:24:146500:40:3531.0501:04:496700:13:0000:00:0000:00:00
8 588ORIOL RODRÍGUEZ I GCLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:249900:25:267700:41:1530.5501:06:4111000:14:4300:00:0000:00:00
9 2786JORGE MELENDO ARRUFCLUB TRIATLO LLEIDA CDM01:28:159600:25:1312500:48:3325.9501:13:4610500:14:2900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3589MARIA PLAZA CHACÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:38:24000:00:00000:00:00001:21:5513400:16:2900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 344ALEIX LLAVERIA JIMECAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M01:04:54700:19:54500:34:5536.0900:54:49200:10:0500:00:0000:00:00
2 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTC.N. TARRACOSUB23M01:05:06800:19:55300:34:3736.400:54:32500:10:3400:00:0000:00:00
3 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:531000:20:13200:34:2236.6600:54:351900:11:1800:00:0000:00:00
4 4779FERRAN ANGUERA GARCC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:09:472100:20:452200:37:2133.7300:58:063200:11:4100:00:0000:00:00
5 4382ARNAU ESTEFANELL PRCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:10:223500:21:501200:36:2934.5400:58:194200:12:0300:00:0000:00:00
6 3254DAVID LASCORZ MORENA.E. EVASION RUNNING SUB23M01:15:055200:22:455000:39:2731.9401:02:126200:12:5300:00:0000:00:00
7 5404AMÓS VIEDMA ALONSOCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:18:466500:23:228100:41:2230.4601:04:449600:14:0200:00:0000:00:00
8 6048PAU LÓPEZ FRUCTUOSOLLICENCIA DE DIASUB23M01:20:548000:24:149900:43:3928.8701:07:536800:13:0100:00:0000:00:00
9 6044OSCAR VALL HERNANDELLICENCIA DE DIASUB23M01:30:0911800:27:0812200:47:5626.2901:15:0411500:15:0500:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 99MARIA JOSE PEREZ SACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:04:3714200:36:1914201:05:5119.1301:42:1014300:22:2700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM01:05:55400:19:30900:35:3835.3600:55:081100:10:4700:00:0000:00:00
2 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:08:412500:21:061400:36:3234.4900:57:381400:11:0300:00:0000:00:00
3 329GERARD MOLIST PALOMC.T. S.J. ABADESSESABM01:09:302300:20:591500:36:4134.3500:57:403500:11:5000:00:0000:00:00
4 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:10:011100:20:143500:38:2132.8600:58:352400:11:2600:00:0000:00:00
5 7004RAUL BUTACILLICENCIA DE DIAABM01:10:461500:20:244200:38:4532.5200:59:092900:11:3700:00:0000:00:00
6 2817DAVID BUSQUETS MASSCLUB NATACIO BANYOLESABM01:11:253600:21:513800:38:2932.7401:00:201500:11:0500:00:0000:00:00
7 3060XAVIER ROCA GOMEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:13:334400:22:164800:39:1532.101:01:314000:12:0200:00:0000:00:00
8 5581ALBERTO CARRASCO GACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:16:415000:22:426900:40:3731.0201:03:198400:13:2200:00:0000:00:00
9 3820EMILIO LINCOLN VILADISTANCE LA SALLEABM01:18:3010800:25:534900:39:1732.0701:05:108300:13:2000:00:0000:00:00
10 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:19:108400:24:335600:39:5331.5901:04:2611100:14:4400:00:0000:00:00
11 6045ANDRÉ LAGADOURO DA LLICENCIA DE DIAABM01:29:378600:24:4913400:52:0524.1901:16:546000:12:4300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:14:165500:22:475100:39:2931.9101:02:163800:12:0000:00:0000:00:00
2 1957BARBARA GINER HINTEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:25:2912100:27:559200:43:0629.2301:11:0110400:14:2800:00:0000:00:00
3 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:27:1512200:27:579500:43:1429.1401:11:1112400:16:0400:00:0000:00:00
4 4008JANETTE SOLSONA NOVP.C. CERVERA-TRIATLOABF01:27:5812000:27:5510200:44:0828.5501:12:0312200:15:5500:00:0000:00:00
5 5185ERICA CALATRAVA ZOMCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:30:5412800:28:3211200:46:0127.3801:14:3312800:16:2100:00:0000:00:00
6 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:47:5614000:33:0614000:55:3422.6801:28:4014200:19:1600:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2075SERGI RODRIGUEZ BATP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:04:07200:18:49700:35:0735.8800:53:56300:10:1100:00:0000:00:00
2 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM01:05:22300:19:30800:35:2035.6600:54:50400:10:3200:00:0000:00:00
3 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM01:05:33600:19:53400:34:4536.2600:54:381300:10:5500:00:0000:00:00
4 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:08:10900:19:562700:37:3133.5900:57:27700:10:4300:00:0000:00:00
5 319AIMAR ASSAMA PELAEZC.N. TARRACOABM01:08:251400:20:242100:37:1733.800:57:411000:10:4400:00:0000:00:00
6 2798FRANCESC MOLAS TARRCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:08:312200:20:551700:36:4834.2400:57:431200:10:4800:00:0000:00:00
7 4290RAMON NICOLAS SANCHCERRR IGUALADAABM01:09:002600:21:081600:36:4634.2700:57:541700:11:0600:00:0000:00:00
8 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM01:09:201200:20:152300:37:2133.7300:57:363400:11:4400:00:0000:00:00
9 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:101700:20:433100:38:0733.0600:58:502100:11:2000:00:0000:00:00
10 2453OSCAR MARTINEZ LARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:13:013400:21:504500:38:5432.3901:00:444900:12:1700:00:0000:00:00
11 3910XAVIER SANCHEZ RODACLUB NATACIO CALDESABM01:14:485100:22:444100:38:4432.5301:01:288100:13:2000:00:0000:00:00
12 3985JORDI BELLART SALMECLUB TRIATLO IRWLABM01:16:244100:22:088400:42:1329.8501:04:214100:12:0300:00:0000:00:00
13 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:16:447000:23:416800:40:3731.0201:04:185400:12:2600:00:0000:00:00
14 4394SERGI VILCHEZ MUDARCLUB NATACIO MINORISAABM01:18:126000:23:158600:42:1829.7901:05:335800:12:3900:00:0000:00:00
15 483JOSÉ MARÍA CASTROCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:18:408300:24:267400:40:5930.7401:05:257600:13:1500:00:0000:00:00
16 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:20:339000:25:008000:41:1730.5201:06:1710200:14:1600:00:0000:00:00
17 3892RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIÓ SITGESABM01:21:408500:24:439400:43:1229.1701:07:559400:13:4500:00:0000:00:00
18 7002DAVID FERNÁNDEZ GÁZLLICENCIA DE DIAABM01:29:307500:23:5613500:52:1524.1101:16:118000:13:1900:00:0000:00:00
19 5451JOSEP MARIA ALCALA C.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:30:5912700:28:2711400:46:0427.3501:14:3113100:16:2800:00:0000:00:00
20 7005JUAN ANTONIO LLAMASLLICENCIA DE DIAABM01:32:0713100:28:4012000:47:3526.4801:16:1512100:15:5200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ALBA XANDRI SUETICLUB TRIATLO BERGAABF01:15:477100:23:414700:39:0432.2501:02:456900:13:0200:00:0000:00:00
2 1803OLGA SEPÚLVEDA SERRC.N. PRAT-TRIATLOABF01:22:139400:25:109300:43:0929.201:08:199500:13:5400:00:0000:00:00
3 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:25:0110900:25:5710900:45:2027.7901:11:179300:13:4400:00:0000:00:00
4 3599CARMEN JIMÉNEZ DÍAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:32:2511900:27:5212800:49:4625.3201:17:3811300:14:4700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1267ROGER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:03:21100:18:38600:34:5636.0700:53:34100:09:4700:00:0000:00:00
2 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:04:32500:19:45100:34:0536.9700:53:50600:10:4200:00:0000:00:00
3 3299MANEL TORRES VELASCCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:08:181600:20:311900:37:0433.9900:57:35800:10:4300:00:0000:00:00
4 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:352700:21:101000:36:1934.6900:57:291600:11:0600:00:0000:00:00
5 331DAVID MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM01:08:462800:21:141100:36:2334.6300:57:371800:11:0900:00:0000:00:00
6 691GABRIEL CARDEÑOSA AC.N. CATALUNYAABM01:08:532400:21:031300:36:3134.500:57:342000:11:1900:00:0000:00:00
7 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM01:09:481800:20:452400:37:2433.6900:58:093000:11:3900:00:0000:00:00
8 2636JORDI FERRE CAPAROCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:273100:21:393700:38:2432.8101:00:032300:11:2400:00:0000:00:00
9 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:11:393000:21:353600:38:2332.8300:59:583100:11:4100:00:0000:00:00
10 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:244800:22:224300:38:4632.501:01:084700:12:1600:00:0000:00:00
11 4358JESUS RODRIGUEZ CHAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:13:523700:21:516400:40:1931.2501:02:103300:11:4200:00:0000:00:00
12 1456JAUME DE DIAGO CALLTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:15:326700:23:245200:39:3231.8701:02:565600:12:3600:00:0000:00:00
13 4363RUBEN TOLEDANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:15:446600:23:226000:40:0931.3801:03:314500:12:1300:00:0000:00:00
14 3306RUBEN GRANÉ SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:16:297300:23:485300:39:4831.6601:03:366400:12:5300:00:0000:00:00
15 422OSCAR BARRIENTOS PEINDEPENDENTABM01:16:533200:21:459800:43:3228.9401:05:172800:11:3600:00:0000:00:00
16 828MARC BAQUERO FÀBREGCLUB GASSS TRIATLOABM01:18:526400:23:218500:42:1429.8301:05:357900:13:1700:00:0000:00:00
17 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:20:289100:25:007900:41:1630.5301:06:1610000:14:1200:00:0000:00:00
18 3450ANDRES LERMOS EXPOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:21:356200:23:1610400:44:1128.5201:07:279800:14:0800:00:0000:00:00
19 1401JORDI MONGAY HERNANINDEPENDENTABM01:21:537400:23:5310700:45:0727.9301:09:006500:12:5300:00:0000:00:00
20 6043OSCAR MUÑOZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:24:099500:25:1110500:44:2828.3401:09:3910600:14:3000:00:0000:00:00
21 6041DANIEL JIMÉNEZ GUTILLICENCIA DE DIAABM01:24:459800:25:2010100:43:5628.6801:09:1611700:15:2900:00:0000:00:00
22 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAABM01:25:429300:25:0411300:46:0127.3801:11:0510800:14:3700:00:0000:00:00
23 6042ARNAU BOIX I PLALLICENCIA DE DIAABM01:25:5510600:25:4511100:45:5827.4101:11:439900:14:1200:00:0000:00:00
24 2469GUILLEM CANALS LLOPINDEPENDENTABM01:27:0211600:26:5111000:45:4927.501:12:4010300:14:2200:00:0000:00:00
25 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:30:3913300:29:0110600:44:5828.0201:13:5913500:16:4000:00:0000:00:00
26 2546JAVIER PARRA VELASCC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:32:1613400:29:0711800:46:402701:15:4713300:16:2900:00:0000:00:00
27 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:3613700:29:2113300:51:5424.2801:21:1512900:16:2100:00:0000:00:00
28 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:39:4011300:26:4114100:57:0722.0601:23:4812000:15:5200:00:0000:00:00
29 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAABM01:41:1513800:29:5313900:54:5622.9401:24:4913000:16:2600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 68MERCHE BONASTRE RODC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:19:388200:24:248200:42:0629.9301:06:307300:13:0800:00:0000:00:00
2 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:21:1810700:25:468300:42:0729.9201:07:538700:13:2500:00:0000:00:00
3 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:23:0610100:25:299700:43:3028.9701:08:599700:14:0700:00:0000:00:00
4 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:33:3912300:28:0312700:49:2125.5301:17:2412700:16:1500:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:08:281300:20:202500:37:2433.6900:57:44900:10:4400:00:0000:00:00
2 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:11:324200:22:112800:37:4733.3500:59:582700:11:3400:00:0000:00:00
3 706XAVIER CODÓ GRASACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:104900:22:284000:38:4332.5401:01:113700:11:5900:00:0000:00:00
4 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:174700:22:214400:38:5132.4301:01:124300:12:0500:00:0000:00:00
5 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:13:544000:22:066200:40:1531.301:02:212600:11:3300:00:0000:00:00
6 1047FELICIANO GARCIA BATRIATLO OLESAV1M01:15:404500:22:197500:41:0130.7201:03:205000:12:2000:00:0000:00:00
7 5773TONI GARRIDO CASTILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:16:105700:23:016300:40:1631.2901:03:176300:12:5300:00:0000:00:00
8 1150RAFAEL TORIBIO MEDIINDEPENDENTV1M01:16:574600:22:209000:42:3129.6401:04:514400:12:0600:00:0000:00:00
9 594ANTONI CALZADA MARP.C. CERVERA-TRIATLOV1M01:16:586300:23:176700:40:3631.0301:03:537100:13:0500:00:0000:00:00
10 5320MANUEL TORTOSA MARC.N. TARRACOV1M01:17:517800:24:046600:40:3531.0501:04:397400:13:1200:00:0000:00:00
11 3241ARTURO GIL JOHANSSOC.N. TARRACOV1M01:17:547700:24:047000:40:4630.9101:04:507000:13:0400:00:0000:00:00
12 3426JOSEP BEUMALA BUSQUCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:18:096900:23:377800:41:1630.5301:04:537700:13:1600:00:0000:00:00
13 2296IGNASI PIJUAN CANALCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:18:198900:24:545700:40:0131.4901:04:558600:13:2400:00:0000:00:00
14 3844FEDERICO HABA MARTIUNIO ATLETICA RUBIV1M01:18:407900:24:077200:40:5430.8101:05:019100:13:3900:00:0000:00:00
15 3997CARLES GARCIA PANTRCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:19:1110400:25:415400:39:5031.6301:05:319200:13:4000:00:0000:00:00
16 1481AITOR IRIGOYEN BAUZDISTANCE LA SALLEV1M01:24:2810200:25:3210300:44:1128.5201:09:4311200:14:4500:00:0000:00:00
17 6046XAVI LLACUNA PUIGLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2412400:28:1511600:46:1227.2701:14:2712300:15:5700:00:0000:00:00
18 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:33:1113200:28:4812100:47:5526.301:16:4313200:16:2800:00:0000:00:00
19 5986VÍCTOR HERNÁNDEZ AZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:34:0311500:26:4612900:50:2724.9801:17:1313600:16:5000:00:0000:00:00
20 694IGNASI VILLAMAYOR RCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:37:2812600:28:2413200:51:1924.5501:19:4314000:17:4500:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1909EULALIA CALVERAS AUC.T. S.J. ABADESSESV1F01:18:477200:23:468900:42:2329.7301:06:095700:12:3800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV1M01:11:283900:21:583000:38:0733.0601:00:052200:11:2300:00:0000:00:00
2 811MIQUEL COMELLA OLIVCLUB NATACIO CALDESV1M01:13:495900:23:113300:38:1732.9101:01:285100:12:2100:00:0000:00:00
3 326JOAN FRANCESC CAMPOC.N. CATALUNYAV1M01:15:535800:23:116100:40:0931.3801:03:205500:12:3300:00:0000:00:00
4 680JOSÉ ANTONIO GALLARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:20:438700:24:538700:42:2029.7601:07:138900:13:3000:00:0000:00:00
5 462RAFAEL GIMENO GARCIC.T. S.J. ABADESSESV1M01:20:579200:25:019100:42:4029.5301:07:417800:13:1600:00:0000:00:00
6 2622RAFAEL CHUECA BLASCABSOLUT SPORTV1M01:25:1910500:25:4311700:46:1427.2501:11:578500:13:2200:00:0000:00:00
7 174JUAN CARLOS DEL ESTTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:29:5211000:26:0811500:46:0527.3401:12:1313900:17:3900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SÍLVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:38:3812500:28:1913600:54:0523.301:22:2412600:16:1400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 815ALBERT LOPEZ CABALLCLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:445400:22:473900:38:3332.6801:01:205200:12:2400:00:0000:00:00
2 3305MANUEL MORENO CADENCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:18:4610300:25:385500:39:5331.5901:05:317500:13:1500:00:0000:00:00
3 4823CARLES FERNANDEZ MACLUB NATACIO MINORISAV2M01:20:238800:24:538800:42:2329.7301:07:167200:13:0700:00:0000:00:00
4 1280JUAN GARCIA GALLEGOC.E. PENEDES MARITIMV2M01:25:1911700:26:559600:43:272901:10:2211400:14:5700:00:0000:00:00
5 3787JOSÉ MANUEL FIGUEICLUB NATACIO MINORISAV2M01:27:1210000:25:2812300:48:1626.101:13:448800:13:2800:00:0000:00:00
6 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDENTV2M01:33:0513500:29:1312400:48:1626.101:17:2911900:15:3600:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:41:3013900:30:3113700:54:0723.2801:24:3813700:16:5200:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:13:275600:22:533400:38:1832.901:01:114800:12:1600:00:0000:00:00
2 1159MIGUEL ANGEL MARTINC.N. PRAT-TRIATLOV2M01:17:587600:23:597600:41:0330.6901:05:026600:12:5600:00:0000:00:00
3 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.T. S.J. ABADESSESV2M01:19:429700:25:187100:40:4830.8801:06:069000:13:3600:00:0000:00:00
4 7003JOAN MARTINEZ HERNALLICENCIA DE DIAV2M01:33:2113000:28:3512600:48:4025.8901:17:1512500:16:0600:00:0000:00:00
5 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:37:2113600:29:1613100:50:5124.7801:20:0713800:17:1400:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:46:3314100:33:3513800:54:2923.1301:28:0414100:18:2900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32