RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 194 3 4 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3607ISRAEL NUÑEZ BATICÓNCEMEABM01:25:29700:21:32100:55:3921.5601:17:11600:08:180:00:000:00:00
2 1572ADRIAN MERINO FERNANDEZC.N. REUS PLOMSABM01:25:39200:21:02400:56:4121.1701:17:43100:07:560:00:000:00:00
3 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:25:43100:21:02300:56:3921.1801:17:41300:08:020:00:000:00:00
4 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADAJNM01:25:45400:21:26200:56:1821.3101:17:44200:08:010:00:000:00:00
5 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZC.T.S.J. ABADESSESSUB23M01:26:49600:21:32500:56:4921.1201:18:211000:08:280:00:000:00:00
6 606PAU ZAMORA PEREZC.E.T. DISTANCEABM01:28:261200:22:08700:58:0120.6801:20:09500:08:170:00:000:00:00
7 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:28:281000:22:01800:58:1020.6301:20:11400:08:170:00:000:00:00
8 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:28:311400:22:14600:57:5020.7501:20:04900:08:270:00:000:00:00
9 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:29:25500:21:261000:59:2820.1801:20:541100:08:310:00:000:00:00
10 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:30:562000:23:01900:58:4020.4501:21:412900:09:150:00:000:00:00
11 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:07300:21:091801:02:1819.2601:23:271300:08:400:00:000:00:00
12 156BLAI SANCHEZ PERONAC.N. MATAROJNM01:33:331100:22:071901:02:2819.2101:24:351900:08:580:00:000:00:00
13 1469MARC SOLE  AMETLLERC. TRI. GRANOLLERSABM01:33:44900:21:502101:03:3118.8901:25:21700:08:230:00:000:00:00
14 847JORDI ARTAU PLENACOSTACLUB TRI-BUABM01:33:572200:23:121601:01:4419.4401:24:562100:09:010:00:000:00:00
15 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:34:122500:23:231501:01:3219.5001:24:553000:09:170:00:000:00:00
16 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:34:132900:23:411301:01:0219.6601:24:434000:09:300:00:000:00:00
17 790ANDRES BARBERO SANCHEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:34:402100:23:022001:02:3019.2001:25:322500:09:080:00:000:00:00
18 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBSUB23M01:36:035200:24:241701:01:5819.3701:26:225100:09:410:00:000:00:00
19 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:151600:22:412601:04:3818.5701:27:191800:08:560:00:000:00:00
20 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:36:341900:22:562901:04:4518.5301:27:411600:08:530:00:000:00:00
21 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM01:36:41800:21:493601:05:4818.2401:27:372300:09:040:00:000:00:00
22 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:36:521500:22:273401:05:3418.3001:28:011500:08:510:00:000:00:00
23 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:36:593100:23:432401:04:0418.7301:27:472700:09:120:00:000:00:00
24 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:37:023200:23:442501:04:2218.6401:28:061700:08:560:00:000:00:00
25 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M01:37:031300:22:093801:06:1918.0901:28:281200:08:350:00:000:00:00
26 206ALBERT ROCA VELÀZQUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:37:083900:24:062301:04:0318.7401:28:092000:08:590:00:000:00:00
27 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:222300:23:203201:04:5718.4801:28:172400:09:050:00:000:00:00
28 937SERGI DURBAU JULIÀCLUB TRI-BUABM01:37:594000:24:072801:04:4218.5501:28:492600:09:100:00:000:00:00
29 244JOSE ANTONIO PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:38:032600:23:243301:04:5918.4701:28:234900:09:400:00:000:00:00
30 378MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:38:063400:23:463001:04:4618.5301:28:324400:09:340:00:000:00:00
31 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:38:102800:23:263701:05:5718.2001:29:231400:08:470:00:000:00:00
32 1545ENRIC VIDAL LLORACHC.A. IGUALADAABM01:38:284200:24:103101:04:4818.5201:28:583900:09:300:00:000:00:00
33 741FRANCESC JOVE RIARTC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:38:301800:22:544301:07:1217.8601:30:06800:08:240:00:000:00:00
34 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:38:325600:24:392201:03:3118.8901:28:108900:10:220:00:000:00:00
35 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:38:555400:24:332701:04:4018.5601:29:135200:09:420:00:000:00:00
36 6017MARC CLAPÉS PRATDESABAFEECABM01:40:013000:23:423901:06:2118.0901:30:036600:09:580:00:000:00:00
37 6013ERNEST TEIXIDO GARCIAFEECV1M01:40:3614400:28:571401:01:1019.6201:30:079200:10:290:00:000:00:00
38 2270AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:544100:24:104501:07:1817.8301:31:283600:09:260:00:000:00:00
39 887MARTÍ SEUBA MACIÀCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:40:554800:24:204401:07:1317.8501:31:333300:09:220:00:000:00:00
40 4834ENRIC TAMARIT BORGESINDEPENDENTABM01:41:2313900:28:411101:00:5719.6901:29:3813900:11:450:00:000:00:00
41 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:41:2414600:29:051201:01:0019.6701:30:0512500:11:190:00:000:00:00
42 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:41:274900:24:214101:07:1017.8701:31:316200:09:560:00:000:00:00
43 2418DAVID SANCHEZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:41:396400:25:074001:06:4417.9801:31:515800:09:480:00:000:00:00
44 4943JORDI MARTÍNEZ MOLISTCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:41:514700:24:204801:07:5617.6601:32:164500:09:350:00:000:00:00
45 3167EMILIO SANPEDROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:42:095800:24:574201:07:1217.8601:32:096900:10:000:00:000:00:00
46 5003SALVADOR RIGOL MOLINERLLICENCIA DE DIAABM01:42:208100:25:593501:05:4418.2601:31:439900:10:370:00:000:00:00
47 822ORIOL DURAN DURANC.A. IGUALADASUB23M01:43:071700:22:436101:11:0316.8901:33:463200:09:210:00:000:00:00
48 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:43:104600:24:175201:09:2417.2901:33:413800:09:290:00:000:00:00
49 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:43:124400:24:155301:09:2717.2801:33:424100:09:300:00:000:00:00
50 2376ROGER PASARELL VIÑASC.N. VIC-ETBABM01:43:163800:24:035601:09:4117.2201:33:444200:09:320:00:000:00:00
51 3489IVAN ALEGRE SANCHEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:466300:25:035101:09:1117.3501:34:144300:09:320:00:000:00:00
52 3910XAVIER SÁNCHEZ RODACLUB NATACIO CALDESABM01:43:504300:24:115401:09:2917.2701:33:408000:10:100:00:000:00:00
53 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:44:167700:25:504701:07:5617.6601:33:469300:10:300:00:000:00:00
54 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M01:44:233500:23:476001:11:0116.9001:34:484700:09:350:00:000:00:00
55 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:44:246900:25:184901:08:4517.4501:34:038700:10:210:00:000:00:00
56 311ENZO ROSSIGNANI ROURAC.N. MATAROSUB23M01:44:315700:24:425501:09:3917.2301:34:218100:10:100:00:000:00:00
57 5013JORDI RAFART RIBERAFEECABM01:44:563700:23:546301:11:1316.8501:35:075900:09:490:00:000:00:00
58 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:44:586000:24:595701:10:0217.1301:35:016300:09:570:00:000:00:00
59 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV1M01:45:038400:26:055001:08:4917.4401:34:547800:10:090:00:000:00:00
60 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:45:295500:24:346401:11:1416.8501:35:485000:09:410:00:000:00:00
61 2092ELOI CABEZAS GARCÍACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:45:312700:23:257501:12:4016.5101:36:053700:09:260:00:000:00:00
62 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M01:45:4313700:28:324601:07:4717.7001:36:193400:09:240:00:000:00:00
63 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CERRR IGUALADAABM01:45:595000:24:226701:11:5116.7001:36:135500:09:460:00:000:00:00
64 421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CATALUNYASUB23M01:46:015300:24:266601:11:5016.7101:36:165300:09:450:00:000:00:00
65 1491ALBERT SALA VILAC.E.T. DISTANCEABM01:46:132400:23:218201:13:3416.3101:36:553100:09:180:00:000:00:00
66 2435ABEL TERRADELLAS DANESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:46:147000:25:225901:10:2717.0301:35:499000:10:250:00:000:00:00
67 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESABM01:46:288600:26:155801:10:0817.1101:36:237400:10:050:00:000:00:00
68 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM01:46:483300:23:458401:14:0116.2101:37:462200:09:020:00:000:00:00
69 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYAJNM01:47:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
70 5016DAVID LASCORZ MORENOLLICENCIA DE DIASUB23M01:48:478000:25:568001:13:1616.3801:39:124600:09:350:00:000:00:00
71 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:48:527200:25:386801:12:0116.6601:37:3912200:11:130:00:000:00:00
72 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:49:088200:26:037801:13:0716.4101:39:106700:09:580:00:000:00:00
73 4261ANDREU CANOVAS TUBAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:339200:26:377001:12:2416.5701:39:019500:10:320:00:000:00:00
74 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF01:49:4412000:27:476201:11:0916.8701:38:5610500:10:480:00:000:00:00
75 3906ORIOL PONS BONJORNC.T.S.J. ABADESSESABM01:49:497400:25:408601:14:1216.1701:39:526500:09:570:00:000:00:00
76 5011BOI DEU CASASFEECABM01:49:579600:26:497101:12:3416.5401:39:239600:10:340:00:000:00:00
77 3901IGNASI LAMARCA FLINCHLA SALLE TRIATLOV1M01:50:296200:25:008801:15:1715.9401:40:178300:10:120:00:000:00:00
78 1351JACINT HITOS CARMONAINDEPENDENTABM01:50:3710400:27:117701:12:5816.4501:40:099100:10:280:00:000:00:00
79 4111JAUME VALLS CRUSELLASTRI FOR LIVE MARTORELLABM01:50:4412600:28:026501:11:4316.7301:39:4511400:10:590:00:000:00:00
80 1360SAMUEL MINGARRO TORRESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:50:586100:24:599501:15:5915.7901:40:587000:10:000:00:000:00:00
81 1195JORDI VIDAL MONCUNILLC.E.T. DISTANCEABM01:51:075900:24:579701:16:1515.7401:41:126000:09:550:00:000:00:00
82 3632CARLES VIANA CASASC.E. SISTRELLSABM01:51:206600:25:159901:16:1715.7301:41:325700:09:480:00:000:00:00
83 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAABM01:51:3811000:27:247601:12:4716.4901:40:1112700:11:270:00:000:00:00
84 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:51:3811400:27:287301:12:3916.5201:40:0713000:11:310:00:000:00:00
85 787ANTONI MUÑIZ GONZÁLEZTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:51:4211800:27:437901:13:1116.4001:40:5410600:10:480:00:000:00:00
86 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF01:51:4912700:28:057401:12:4016.5101:40:4512100:11:040:00:000:00:00
87 463RAÚL COLLBATALLÉ GARCÍAVIRGIN ACTIVE VALLESABM01:52:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
88 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:52:596500:25:1211201:18:0215.3801:43:145400:09:450:00:000:00:00
89 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:53:138500:26:119601:16:0015.7901:42:1111900:11:020:00:000:00:00
90 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:53:188300:26:0410701:17:0715.5601:43:117600:10:070:00:000:00:00
91 535IGNACIO GUERREROLA SALLE TRIATLOABM01:53:187600:25:4611001:17:3515.4701:43:216400:09:570:00:000:00:00
92 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:53:194500:24:1613101:19:4915.0301:44:052800:09:140:00:000:00:00
93 1903MARIA DEL MAR FRANCO PEÑUC.A. IGUALADAABF01:53:2614300:28:527201:12:3616.5301:41:2814600:11:580:00:000:00:00
94 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:53:2711500:27:359201:15:4415.8501:43:197700:10:080:00:000:00:00
95 3944VICTOR PANYELLA BASSÓCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:53:298800:26:1810901:17:3315.4701:43:514800:09:380:00:000:00:00
96 513CESC MAS VIDALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:53:3010500:27:129001:15:3115.8901:42:4310400:10:470:00:000:00:00
97 3520NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:53:416800:25:1712101:18:2815.2901:43:456100:09:560:00:000:00:00
98 3576MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F01:53:4610300:27:089301:15:4915.8301:42:5710700:10:490:00:000:00:00
99 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:53:4610200:27:078501:14:0416.2001:41:1116100:12:350:00:000:00:00
100 4370JONATHAN CRESPO AZABALINDEPENDENTABM01:53:529300:26:399401:15:5115.8201:42:3012600:11:220:00:000:00:00
101 5012JOSEP CORONADO GONFAUSFEECABM01:53:583600:23:5213401:20:4214.8701:44:343500:09:240:00:000:00:00
102 3624JOSE BACARDI MAYORC.E.T. DISTANCEV1M01:54:057300:25:3911801:18:2415.3101:44:037100:10:020:00:000:00:00
103 2305JOSE MIGUEL EXPOSITO GILCERDANYOLA CHV1M01:54:207500:25:4412201:18:3115.2801:44:157500:10:050:00:000:00:00
104 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:54:299900:26:5210601:17:0215.5801:43:549700:10:350:00:000:00:00
105 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M01:54:309000:26:3410501:16:5915.5901:43:3311100:10:570:00:000:00:00
106 3631DAVID VIANA CASASC.E. SISTRELLSABM01:54:3616400:30:506901:12:0516.6501:42:5513500:11:410:00:000:00:00
107 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:54:386700:25:1512701:19:0915.1601:44:248600:10:140:00:000:00:00
108 3780ANTONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESABM01:55:039500:26:4811701:18:1615.3301:45:046800:09:590:00:000:00:00
109 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M01:55:055100:24:2313201:20:2814.9101:44:518500:10:140:00:000:00:00
110 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:55:099400:26:4611301:18:0215.3801:44:488800:10:210:00:000:00:00
111 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:55:2111300:27:2810801:17:1215.5401:44:4010000:10:410:00:000:00:00
112 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M01:55:238900:26:2111901:18:2515.3001:44:469800:10:370:00:000:00:00
113 5017VIRGINIA GARCIA NAVARROLLICENCIA DE DIAABF01:55:3212400:27:5510201:16:4115.6501:44:3610900:10:560:00:000:00:00
114 1505ORIOL PUEYO VALLETCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:55:349800:26:528101:13:2716.3401:40:1918300:15:150:00:000:00:00
115 5008RAÚL JURADO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:55:3613300:28:208901:15:2415.9201:43:4414300:11:520:00:000:00:00
116 439DAVID CACERES GARCIACLUB TRIATLO SABADELLABM01:55:5112200:27:5011101:17:4815.4201:45:388400:10:130:00:000:00:00
117 5005DIDAC ARNAU CANTOSLLICENCIA DE DIAABM01:55:597800:25:5112801:19:1115.1501:45:0211200:10:570:00:000:00:00
118 445CARLOS LEÓN ROBLESCLUB TRITRAININGABM01:56:029700:26:5111601:18:1515.3401:45:0611000:10:560:00:000:00:00
119 61SÍLVIA PINEDA HAROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:56:0414800:29:329101:15:3215.8901:45:0411700:11:000:00:000:00:00
120 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:56:1410100:27:0611501:18:1515.3401:45:2110800:10:530:00:000:00:00
121 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:56:3311200:27:2710301:16:4315.6401:44:1015600:12:230:00:000:00:00
122 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F01:56:3715500:30:328301:13:5016.2501:44:2215200:12:150:00:000:00:00
123 4081SONIA JULIA SANCHEZC.A. IGUALADAABF01:56:387900:25:5413501:20:5714.8201:46:515600:09:470:00:000:00:00
124 6016JOAN PUJOL ESTRUELLLICENCIA DE DIAV1M01:56:3813800:28:3710001:16:3215.6801:45:0912900:11:290:00:000:00:00
125 5007MARC CASALSLLICENCIA DE DIAABM01:56:4715100:30:028701:14:4116.0701:44:4314700:12:040:00:000:00:00
126 4394SERGI VILCHES MUDARRA C.N. MANRESAABM01:57:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
127 1033DANIEL RIVERA LINARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:57:1711100:27:2512901:19:4015.0601:47:058200:10:120:00:000:00:00
128 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLABM01:57:3310000:26:5613301:20:3414.8901:47:307200:10:030:00:000:00:00
129 2625ALBERT CASAS MEYALA SALLE TRIATLOABM01:57:487100:25:2513701:21:5314.6501:47:189400:10:300:00:000:00:00
130 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:58:1413400:28:2512301:18:4915.2301:47:1411500:11:000:00:000:00:00
131 1168MARIANO MENDEZ CABRASC.N. MANRESAV2M01:58:3014100:28:4612001:18:2515.3001:47:1112400:11:190:00:000:00:00
132 6003INÉS RODRÍGUEZ COUSOLLICENCIA DE DIAABF01:58:4913600:28:2612501:18:5515.2101:47:2112800:11:280:00:000:00:00
133 52ANGELS BARBE PUIGFELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:59:2515900:30:439801:16:1715.7301:47:0015700:12:250:00:000:00:00
134 5002RAFA GARCIA MENDEZLLICENCIA DE DIAABM01:59:5514200:28:5212601:18:5915.1901:47:5114800:12:040:00:000:00:00
135 6006JORDI CELDRÁN OTEROLLICENCIA DE DIAABM01:59:5710700:27:1813801:21:5514.6501:49:1310200:10:440:00:000:00:00
136 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADJNM02:00:0113500:28:2512401:18:5515.2101:47:2016200:12:410:00:000:00:00
137 1602CARLES VILADEMUNT AGUERAC.N. VIC-ETBABM02:00:0614000:28:4213001:19:4615.0401:48:2813200:11:380:00:000:00:00
138 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ C.N. PRAT-TRIATLOABM02:00:068700:26:1514401:23:4714.3201:50:027300:10:040:00:000:00:00
139 6005ADAM ALONSO PASCUALLLICENCIA DE DIAABM02:00:0910900:27:2413601:21:4214.6901:49:0612000:11:030:00:000:00:00
140 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:00:5215000:29:5211401:18:0715.3601:47:5916400:12:530:00:000:00:00
141 1848CRISTINA ROTXES AMBROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:00:5611600:27:3914001:22:3314.5401:50:1210100:10:440:00:000:00:00
142 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:01:0715200:30:2110101:16:3915.6601:47:0017500:14:070:00:000:00:00
143 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:01:0715300:30:2210401:16:5515.6001:47:1717200:13:500:00:000:00:00
144 6015TONI ARGELICH CABALLERIALLICENCIA DE DIAV1M02:02:1010800:27:2314101:22:5714.4701:50:2014100:11:500:00:000:00:00
145 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLABM02:03:5811900:27:4614601:24:3114.2001:52:1713700:11:410:00:000:00:00
146 6010NIL MUNNÉ RAVELLFEECSUB23M02:03:5912100:27:4814501:24:1614.2401:52:0414400:11:550:00:000:00:00
147 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM02:05:4412300:27:5215101:27:0713.7701:54:5910300:10:450:00:000:00:00
148 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:06:2613100:28:1114901:25:4314.0001:53:5415900:12:320:00:000:00:00
149 3623ALBERT CALLEJERO MORALESLA SALLE TRIATLOABM02:07:0313200:28:1615001:26:4213.8401:54:5814900:12:050:00:000:00:00
150 6007JOSEP VALENCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAV2M02:07:2814500:29:0114801:25:3214.0301:54:3316600:12:550:00:000:00:00
151 1965OLGA FERNÁNDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:08:0017600:32:1114301:23:2914.3701:55:4015400:12:200:00:000:00:00
152 1306FRODE HUSE GJENDEMC.E.T. DISTANCEV1M02:09:3812500:27:5715801:30:2213.2801:58:1912300:11:190:00:000:00:00
153 1963AIDA VILADRICH SOLANOC.N. REUS PLOMSABF02:09:4918000:33:0714201:23:2714.3801:56:3416900:13:150:00:000:00:00
154 1496ALBERTO LOPEZ ESPINOSACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:09:5012900:28:0716001:30:4513.2201:58:5211300:10:580:00:000:00:00
155 1003VICTOR LOPEZ ESPINOSACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:09:5012800:28:0615901:30:4413.2301:58:5011600:11:000:00:000:00:00
156 3602MANEL PRADES FULLOLACLUB TRIATLO SABADELLABM02:10:2210600:27:1316501:32:0913.0201:59:2211800:11:000:00:000:00:00
157 1730RAMON SUADES GONZÁLEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:10:3617900:33:0513901:22:1414.5901:55:1918400:15:170:00:000:00:00
158 2671ORIOL PALAU I FERNANDEZINDEPENDENTABM02:11:0216100:30:4415401:28:3913.5401:59:2313300:11:390:00:000:00:00
159 1844SANDRA SUBIRANA PARERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:11:4816500:31:1715601:28:5513.5002:00:1213100:11:360:00:000:00:00
160 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:11:4916600:31:1715501:28:5113.5102:00:0813600:11:410:00:000:00:00
161 6018MARC MIRANDALLICENCIA DE DIASUB23M02:11:5017400:32:0514701:24:5614.1301:57:0118000:14:490:00:000:00:00
162 1566ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:12:1213000:28:0816601:32:1613.0102:00:2414000:11:480:00:000:00:00
163 5019MARÇAL BOVER COROMINASLLICENCIA DE DIAABM02:12:2117000:31:4115201:28:1313.6001:59:5415800:12:270:00:000:00:00
164 6012ALBERT COLLADO SANTOLÀRIALLICENCIA DE DIAABM02:12:2716700:31:2015301:28:2513.5701:59:4516300:12:420:00:000:00:00
165 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:13:5816800:31:3315701:30:0713.3202:01:4015300:12:180:00:000:00:00
166 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M02:14:2215600:30:3216401:31:3713.1002:02:0915000:12:130:00:000:00:00
167 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:14:5716000:30:4316201:31:1013.1602:01:5316800:13:040:00:000:00:00
168 3523CLARA BOSCH COMASC.T.S.J. ABADESSESABF02:15:5814900:29:5116901:34:1012.7402:04:0114500:11:570:00:000:00:00
169 3168 JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM02:16:1711700:27:4017101:34:1512.7302:01:5517600:14:220:00:000:00:00
170 5004RAUL ASLA TORRESLLICENCIA DE DIAABM02:16:2118200:33:0916301:31:2213.1302:04:3114200:11:500:00:000:00:00
171 1053ALFONS MARTINEZ VALLSC.N. MANRESAABM02:16:5115800:30:4216801:33:4712.8002:04:2915500:12:220:00:000:00:00
172 1833MERCÈ BROTO I COMERMAC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:16:5518500:33:2416101:30:5713.1902:04:2116000:12:340:00:000:00:00
173 6MONTSE JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:16:5816300:30:4817301:34:3012.7002:05:1813400:11:400:00:000:00:00
174 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:17:0016200:30:4817201:34:3012.7002:05:1813800:11:420:00:000:00:00
175 6002DAVID GARCIA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:18:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
176 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:18:2717700:32:2116701:33:1112.8802:05:3216500:12:550:00:000:00:00
177 6019ALBERTO MARTÍN COSTALLICENCIA DE DIAV1M02:18:5715400:30:23000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
178 6001JUAN SERRANO FUENTESLLICENCIA DE DIAABM02:19:5616900:31:3817001:34:1312.7402:05:5117400:14:050:00:000:00:00
179 1609JORDI COROMINOLA GUBERNC.N. VIC-ETBABM02:22:1318400:33:0917401:35:0412.6202:08:1317300:14:000:00:000:00:00
180 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:25:1117200:31:5917601:38:2712.1902:10:2617900:14:450:00:000:00:00
181 5009PACO CORDEROLLICENCIA DE DIAV1M02:25:3518100:33:0817501:36:3412.4302:09:4218600:15:530:00:000:00:00
182 4412VICTOR PERAIRE POUSINDEPENDENTJNM02:26:509100:26:3518401:50:0510.9002:16:407900:10:100:00:000:00:00
183 1944SÍLVIA CORBERA SASTREC. TRI. GRANOLLERSV2F02:27:4617100:31:5418101:42:5411.6602:14:4816700:12:580:00:000:00:00
184 1896ESTER VALLEJO I COSTAC.N. VIC-ETBABF02:29:3217800:33:0117901:41:4011.8002:14:4118100:14:510:00:000:00:00
185 3141BORJA PARRA ALBARESEVASION RUNNING VILANOVAABM02:30:4117300:32:0218001:41:5111.7802:13:5318800:16:480:00:000:00:00
186 5014JOAN SERRA I BAUSILILLICENCIA DE DIAV1M02:31:1718800:35:2417801:40:4311.9102:16:0718200:15:100:00:000:00:00
187 5010PEDRO PRIETOLLICENCIA DE DIAABM02:32:1717500:32:0618201:44:1011.5202:16:1618700:16:010:00:000:00:00
188 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOC.N. MANRESAV1M02:34:3519000:36:5817701:40:1311.9702:17:1118900:17:240:00:000:00:00
189 534XAVI BALLART SERRALLONGAC. TRI. GRANOLLERSABM02:37:4914700:29:3118601:54:4110.4602:24:1217100:13:370:00:000:00:00
190 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F02:40:5218600:34:0818501:53:2210.5902:27:3017000:13:220:00:000:00:00
191 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:40:5618900:36:3218301:49:5910.9102:26:3117700:14:250:00:000:00:00
192 6008JORDI CANAL SOLERLLICENCIA DE DIAABM02:43:4715700:30:3518702:00:579.9202:31:3215100:12:150:00:000:00:00
193 6009JOAN MORATÓ TORRENTSLLICENCIA DE DIAV3M02:50:5718300:33:0918802:03:099.7402:36:1817800:14:390:00:000:00:00
194 6011FERNANDO FREIJO ESPINFEECV1M02:55:0018700:35:0318902:04:049.6702:39:0718500:15:530:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32