RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 194 3 4 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:30:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1294MARCEL GUAL ANDUJAR01:28:28
2224ALBERT SOLEY CASTELLS01:28:31
31469MARC SOLE  AMETLLER01:33:44

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:37:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILÀ01:30:56
2938GABRIEL CROSAS SALVANS01:32:07
33898JOSEP ITO RIU01:34:12

3. - C.N. VIC-ETB - 04:38:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:25:43
2835RAMON SALVANS ISERN01:36:03
3391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:36:34

4. - C.E.T. DISTANCE - 04:44:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1606PAU ZAMORA PEREZ01:28:26
2378MARCEL CARRERAS SOLER01:38:06
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:38:10

5. - CERRR IGUALADA - 04:48:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:25:45
2223MARC RELAÑO GUILLEN01:38:32
34314IVAN CORDON OCHOA01:44:24

6. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:53:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1790ANDRES BARBERO SANCHEZ01:34:40
2206ALBERT ROCA VELÀZQUEZ01:37:08
34703GERARD JOSEP ALCALDE GASCON01:41:24

7. - C.T.S.J. ABADESSES - 04:53:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:26:49
21681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:37:02
33906ORIOL PONS BONJORN01:49:49

8. - CLUB TRI-BU - 04:55:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:33:57
2937SERGI DURBAU JULIÀ01:37:59
3857JAUME FREIXES PUIG01:43:12

9. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:57:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:36:15
2261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:37:22
33489IVAN ALEGRE SANCHEZ01:43:46

10. - C.A. IGUALADA - 05:00:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11545ENRIC VIDAL LLORACH01:38:28
24433SERGI PUJABET SOLANICH01:38:55
3822ORIOL DURAN DURAN01:43:07

11. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:10:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12270AITOR ROMAN ARCO01:40:54
2887MARTÍ SEUBA MACIÀ01:40:55
3200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍNEZ01:49:08

12. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:19:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14943JORDI MARTÍNEZ MOLIST01:41:51
2763JOAQUIM COMAS ROCA01:44:16
33944VICTOR PANYELLA BASSÓ01:53:29

13. - CLUB NATACIO CALDES - 05:23:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13910XAVIER SÁNCHEZ RODA01:43:50
2811MIQUEL COMELLA OLIVE01:45:03
3968JOAN JOFRESA BARBANY01:54:30

14. - CLUB NATACIÓ SITGES - 05:26:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11760JOAN NEBLEZA MIRABENT01:44:23
23792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:46:28
31516JESÚS LOPEZ SANTOS01:55:09

15. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:30:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SANPEDRO01:42:09
21360SAMUEL MINGARRO TORRES01:50:58
31033DANIEL RIVERA LINARES01:57:17

16. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 05:33:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS01:43:10
2921PAU QUINTANAS PORT01:54:29
31505ORIOL PUEYO VALLET01:55:34

17. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:36:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADA01:51:38
21758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:51:38
3161LLUÍS AMAT TARDIU01:53:18

18. - LA SALLE TRIATLO - 05:41:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13901IGNASI LAMARCA FLINCH01:50:29
2535IGNACIO GUERRERO01:53:18
32625ALBERT CASAS MEYA01:57:48

19. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:10:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1439DAVID CACERES GARCIA01:55:51
23606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTA02:03:58
33602MANEL PRADES FULLOLA02:10:22

20. - C.N. MANRESA - 06:12:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14394SERGI VILCHES MUDARRA 01:57:03
21168MARIANO MENDEZ CABRAS01:58:30
31053ALFONS MARTINEZ VALLS02:16:51

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32