RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 194 3 4 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF01:49:4412000:27:476201:11:0916.8701:38:5610500:10:480:00:000:00:00
2 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF01:51:4912700:28:057401:12:4016.5101:40:4512100:11:040:00:000:00:00
3 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:52:596500:25:1211201:18:0215.3801:43:145400:09:450:00:000:00:00
4 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:53:194500:24:1613101:19:4915.0301:44:052800:09:140:00:000:00:00
5 1903MARIA DEL MAR FRANCO PEÑUC.A. IGUALADAABF01:53:2614300:28:527201:12:3616.5301:41:2814600:11:580:00:000:00:00
6 3520NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:53:416800:25:1712101:18:2815.2901:43:456100:09:560:00:000:00:00
7 3576MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F01:53:4610300:27:089301:15:4915.8301:42:5710700:10:490:00:000:00:00
8 5017VIRGINIA GARCIA NAVARROLLICENCIA DE DIAABF01:55:3212400:27:5510201:16:4115.6501:44:3610900:10:560:00:000:00:00
9 61SÍLVIA PINEDA HAROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:56:0414800:29:329101:15:3215.8901:45:0411700:11:000:00:000:00:00
10 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F01:56:3715500:30:328301:13:5016.2501:44:2215200:12:150:00:000:00:00
11 4081SONIA JULIA SANCHEZC.A. IGUALADAABF01:56:387900:25:5413501:20:5714.8201:46:515600:09:470:00:000:00:00
12 6003INÉS RODRÍGUEZ COUSOLLICENCIA DE DIAABF01:58:4913600:28:2612501:18:5515.2101:47:2112800:11:280:00:000:00:00
13 52ANGELS BARBE PUIGFELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:59:2515900:30:439801:16:1715.7301:47:0015700:12:250:00:000:00:00
14 1848CRISTINA ROTXES AMBROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:00:5611600:27:3914001:22:3314.5401:50:1210100:10:440:00:000:00:00
15 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:01:0715300:30:2210401:16:5515.6001:47:1717200:13:500:00:000:00:00
16 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:01:0715200:30:2110101:16:3915.6601:47:0017500:14:070:00:000:00:00
17 1965OLGA FERNÁNDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:08:0017600:32:1114301:23:2914.3701:55:4015400:12:200:00:000:00:00
18 1963AIDA VILADRICH SOLANOC.N. REUS PLOMSABF02:09:4918000:33:0714201:23:2714.3801:56:3416900:13:150:00:000:00:00
19 1844SANDRA SUBIRANA PARERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:11:4816500:31:1715601:28:5513.5002:00:1213100:11:360:00:000:00:00
20 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:13:5816800:31:3315701:30:0713.3202:01:4015300:12:180:00:000:00:00
21 3523CLARA BOSCH COMASC.T.S.J. ABADESSESABF02:15:5814900:29:5116901:34:1012.7402:04:0114500:11:570:00:000:00:00
22 1833MERCÈ BROTO I COMERMAC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:16:5518500:33:2416101:30:5713.1902:04:2116000:12:340:00:000:00:00
23 6MONTSE JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:16:5816300:30:4817301:34:3012.7002:05:1813400:11:400:00:000:00:00
24 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:18:2717700:32:2116701:33:1112.8802:05:3216500:12:550:00:000:00:00
25 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:25:1117200:31:5917601:38:2712.1902:10:2617900:14:450:00:000:00:00
26 1944SÍLVIA CORBERA SASTREC. TRI. GRANOLLERSV2F02:27:4617100:31:5418101:42:5411.6602:14:4816700:12:580:00:000:00:00
27 1896ESTER VALLEJO I COSTAC.N. VIC-ETBABF02:29:3217800:33:0117901:41:4011.8002:14:4118100:14:510:00:000:00:00
28 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F02:40:5218600:34:0818501:53:2210.5902:27:3017000:13:220:00:000:00:00
29 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:40:5618900:36:3218301:49:5910.9102:26:3117700:14:250:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32