RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
194 182 182 0 0 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:42200:17:49100:30:3835.2600:48:27100:08:1500:00:0000:00:00
2 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM00:56:49100:17:49200:30:3935.2400:48:28200:08:2100:00:0000:00:00
3 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:56:55300:17:49300:30:4035.2200:48:29300:08:2600:00:0000:00:00
4 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:07400:17:50700:30:5035.0300:48:40400:08:2700:00:0000:00:00
5 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:58:341000:18:391600:31:2034.4700:49:59600:08:3500:00:0000:00:00
6 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:48900:18:393000:31:3534.2000:50:14500:08:3400:00:0000:00:00
7 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:511300:18:521400:31:1534.5600:50:071100:08:4400:00:0000:00:00
8 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:52700:18:292200:31:2934.3000:49:581700:08:5400:00:0000:00:00
9 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:551800:19:09900:30:5634.9100:50:051300:08:5000:00:0000:00:00
10 8012MIKEL OCERIN VAZQUEZTRIATLON ARTEIXOABM00:58:57800:18:313100:31:3534.2000:50:061400:08:5100:00:0000:00:00
11 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:59000:00:00000:00:000.0000:50:141200:08:4500:00:0000:00:00
12 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:021600:19:051300:31:1434.5800:50:191000:08:4300:00:0000:00:00
13 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:59:04500:17:514400:32:3133.2100:50:22900:08:4200:00:0000:00:00
14 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:59:071100:18:392900:31:3434.2100:50:131600:08:5400:00:0000:00:00
15 3866ALBERT CODINA URGELESINDEPENDIENTESUB23M00:59:152200:19:24500:30:4635.1000:50:102100:09:0500:00:0000:00:00
16 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:161900:19:20600:30:4935.0500:50:092300:09:0700:00:0000:00:00
17 6140JORDI LLORDÉS MORELLCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:19600:18:203800:32:0833.6100:50:281500:08:5100:00:0000:00:00
18 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:59:332700:19:27800:30:5135.0100:50:183000:09:1500:00:0000:00:00
19 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:59:421400:18:542600:31:3134.2700:50:253400:09:1700:00:0000:00:00
20 2634OLIVER GARRIDO LUQUECLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M00:59:512000:19:211000:30:5834.8800:50:194700:09:3200:00:0000:00:00
21 8015JAVIER GARCÍA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:59:552800:19:27400:30:4335.1600:50:105400:09:4500:00:0000:00:00
22 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:561200:18:403600:32:0633.6400:50:462600:09:1000:00:0000:00:00
23 4894ROC BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:59:562300:19:251200:31:0434.7600:50:294200:09:2700:00:0000:00:00
24 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:00:032600:19:263500:31:5733.8000:51:23800:08:4000:00:0000:00:00
25 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM01:00:102900:19:433300:31:4733.9800:51:30700:08:4000:00:0000:00:00
26 3839RAUL SANCHEZ ALCARAZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:00:171700:19:064000:32:1733.4500:51:231800:08:5400:00:0000:00:00
27 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:191500:19:024100:32:2133.3800:51:231900:08:5600:00:0000:00:00
28 6289JOSEP MARIA CUERVO ROVIRAC.A. IGUALADACDM01:00:212400:19:253400:31:5133.9100:51:162200:09:0500:00:0000:00:00
29 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:00:264600:20:121100:31:0234.8000:51:142800:09:1200:00:0000:00:00
30 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:302100:19:213900:32:0933.5900:51:302000:09:0000:00:0000:00:00
31 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM01:00:323800:19:581900:31:2334.4100:51:212700:09:1100:00:0000:00:00
32 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MINORISACDM01:00:323300:19:561700:31:2034.4700:51:163300:09:1600:00:0000:00:00
33 6257JAN BISBAL BELENGUER C.A. IGUALADACDM01:00:343500:19:561800:31:2034.4700:51:163500:09:1800:00:0000:00:00
34 4971XAVIER GOMEZ JORDANAINDEPENDIENTEABM01:00:363600:19:562100:31:2734.3400:51:232900:09:1300:00:0000:00:00
35 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:00:363700:19:572400:31:2934.3000:51:262500:09:1000:00:0000:00:00
36 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:00:373000:19:492800:31:3334.2300:51:223100:09:1500:00:0000:00:00
37 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM01:00:473200:19:552300:31:2934.3000:51:243800:09:2300:00:0000:00:00
38 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M01:00:513400:19:562500:31:3034.2900:51:263900:09:2500:00:0000:00:00
39 403XAVIER MONTESINOS CASTELLCLUB VO2 TEAMV1M01:01:004400:20:042000:31:2734.3400:51:314400:09:2900:00:0000:00:00
40 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:01:04000:00:00000:00:000.0000:51:384000:09:2600:00:0000:00:00
41 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:174100:20:003200:31:4034.1100:51:405200:09:3700:00:0000:00:00
42 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:01:244000:20:001500:31:1534.5600:51:157000:10:0900:00:0000:00:00
43 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:534300:20:022700:31:3234.2500:51:347800:10:1900:00:0000:00:00
44 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERTRI+9 EL MASNOUV1M01:02:296100:20:404500:32:4133.0400:53:212400:09:0800:00:0000:00:00
45 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:02:315100:20:265000:32:5032.8900:53:163200:09:1500:00:0000:00:00
46 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:454800:20:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:02:475200:20:294700:32:4432.9900:53:134800:09:3400:00:0000:00:00
48 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSAABM01:02:505300:20:315100:32:5232.8600:53:234100:09:2700:00:0000:00:00
49 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:02:546200:20:533700:32:0733.6300:53:006100:09:5400:00:0000:00:00
50 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:02:575500:20:324800:32:4932.9100:53:214900:09:3600:00:0000:00:00
51 6262JORGE BLEDA SAHUQUILLOCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:584200:20:016700:33:3532.1600:53:363700:09:2200:00:0000:00:00
52 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:03:005000:20:265500:32:5832.7600:53:245100:09:3600:00:0000:00:00
53 5209DAVID RUBIO CERDANC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:03:015700:20:334600:32:4333.0100:53:165300:09:4500:00:0000:00:00
54 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:03:116800:21:004200:32:2133.3800:53:215800:09:5000:00:0000:00:00
55 3074ALEJANDRO ROMERO GAMACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:03:133100:19:546800:33:4332.0300:53:375000:09:3600:00:0000:00:00
56 6269BRU ROSET GALÍC.N. TERRASSACDM01:03:144900:20:226500:33:2232.3700:53:444500:09:3000:00:0000:00:00
57 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLAJNM01:03:146500:20:594300:32:2333.3500:53:226000:09:5200:00:0000:00:00
58 5670GONZALO MARTIN LOPEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:03:184700:20:155300:32:5232.8600:53:077300:10:1100:00:0000:00:00
59 8004ADRIA COMA RIBOTLLICENCIA DE DIAABM01:03:215800:20:345600:33:0032.7300:53:345600:09:4700:00:0000:00:00
60 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:03:275600:20:325900:33:0432.6600:53:365900:09:5100:00:0000:00:00
61 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM01:03:375400:20:316300:33:1932.4200:53:505500:09:4700:00:0000:00:00
62 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:03:535900:20:354900:32:5032.8900:53:258200:10:2800:00:0000:00:00
63 8013BORJA COSTA ROJOTRIATLON ARTEIXOABM01:03:564500:20:067700:34:2231.4300:54:284300:09:2800:00:0000:00:00
64 2069RUBEN AGUILAR MARTIINDEPENDIENTEABM01:04:113900:19:588000:34:5230.9800:54:503600:09:2100:00:0000:00:00
65 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:04:157000:21:175800:33:0132.7100:54:186200:09:5700:00:0000:00:00
66 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:04:296700:21:006200:33:1932.4200:54:197200:10:1000:00:0000:00:00
67 6121FERRAN RUSIÑOL BIGASC.A. LES TORTUGUESCDM01:04:296900:21:166000:33:0732.6100:54:236900:10:0600:00:0000:00:00
68 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOJNM01:04:29000:00:00000:00:000.0000:54:197100:10:1000:00:0000:00:00
69 4193MARTI LLOP SAUQUE VILACLUB PROAMABM01:04:326600:21:006400:33:1932.4200:54:197400:10:1300:00:0000:00:00
70 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:366400:20:566600:33:3432.1700:54:306600:10:0600:00:0000:00:00
71 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:04:448100:21:465200:32:5232.8600:54:386700:10:0600:00:0000:00:00
72 5229PABLO CARIDE ALONSOC.A. IGUALADASUB23M01:04:467800:21:316100:33:0932.5800:54:406800:10:0600:00:0000:00:00
73 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:05:078300:21:475700:33:0032.7300:54:477900:10:2000:00:0000:00:00
74 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM01:05:118000:21:455400:32:5532.8100:54:408500:10:3100:00:0000:00:00
75 4684MARC SANGES PRADASL3SCOLA SANT JUSTCDM01:05:157100:21:186900:33:5131.9100:55:096500:10:0600:00:0000:00:00
76 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:05:226000:20:378100:34:5630.9200:55:335700:09:4900:00:0000:00:00
77 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:05:417600:21:287000:33:5531.8400:55:237700:10:1800:00:0000:00:00
78 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:06:066300:20:547900:34:3031.3000:55:249200:10:4200:00:0000:00:00
79 8014JUAN CARLOS RIVERA JIMENEC.T. AL-FANADICABM01:06:177400:21:257400:34:1731.5000:55:428900:10:3500:00:0000:00:00
80 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:06:257200:21:207300:34:1531.5300:55:359900:10:5000:00:0000:00:00
81 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:06:298900:22:097500:34:1731.5000:56:266300:10:0300:00:0000:00:00
82 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM01:06:327700:21:297100:34:0231.7300:55:3110400:11:0100:00:0000:00:00
83 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:397300:21:207200:34:1231.5800:55:3210600:11:0700:00:0000:00:00
84 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:468600:22:037800:34:2631.3600:56:297600:10:1700:00:0000:00:00
85 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:189100:22:137600:34:2031.4600:56:339600:10:4500:00:0000:00:00
86 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M01:08:508800:22:099100:36:1529.7900:58:248100:10:2600:00:0000:00:00
87 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:08:518500:21:589200:36:2029.7200:58:188700:10:3300:00:0000:00:00
88 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:08:518200:21:479900:36:3829.4800:58:258000:10:2600:00:0000:00:00
89 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:08:529200:22:168800:36:0729.9000:58:238300:10:2900:00:0000:00:00
90 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:249800:22:348400:35:4130.2700:58:1510800:11:0900:00:0000:00:00
91 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:288700:22:0810200:36:4529.3900:58:539000:10:3500:00:0000:00:00
92 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:09:289000:22:1110100:36:4129.4400:58:529100:10:3600:00:0000:00:00
93 8005DAVID QUIRANT RECORTLLICENCIA DE DIAV1M01:10:109400:22:2410700:37:0129.1800:59:259500:10:4500:00:0000:00:00
94 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:10:1210100:22:589500:36:3129.5800:59:299300:10:4300:00:0000:00:00
95 6261RAMON COLOM I SALLAC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:10:169500:22:2710900:37:1728.9700:59:448600:10:3200:00:0000:00:00
96 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV3M01:10:1811000:23:278700:35:5930.0100:59:2610000:10:5200:00:0000:00:00
97 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:10:3510000:22:509800:36:3429.5400:59:2411000:11:1100:00:0000:00:00
98 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:10:399700:22:3310300:36:4629.3700:59:1911600:11:2000:00:0000:00:00
99 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:10:4310900:23:279400:36:2729.6300:59:549800:10:4900:00:0000:00:00
100 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M01:10:4510500:23:169600:36:3129.5800:59:4710300:10:5800:00:0000:00:00
101 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:10:5911700:23:438200:35:2330.5200:59:0613000:11:5300:00:0000:00:00
102 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:11:0412500:24:108300:35:3130.4100:59:4111900:11:2300:00:0000:00:00
103 8001MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M01:11:0911100:23:289300:36:2629.6400:59:5411300:11:1500:00:0000:00:00
104 5649CESAR SORIA SEVILLAINDEPENDIENTEV1M01:11:2511200:23:288900:36:0829.8900:59:3612800:11:4900:00:0000:00:00
105 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM01:11:382500:19:2614800:42:4125.3001:02:074600:09:3100:00:0000:00:00
106 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M01:11:4312200:24:018600:35:4530.2100:59:4613300:11:5700:00:0000:00:00
107 8010EDU ALARCÓN FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAABM01:12:0510700:23:2410000:36:4029.4501:00:0413600:12:0100:00:0000:00:00
108 8009XAVIER FUENTES BLANCO LLICENCIA DE DIAV1M01:12:1010300:23:1211600:37:5328.5101:01:0510500:11:0500:00:0000:00:00
109 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:12:1610400:23:1511500:37:5328.5101:01:0810700:11:0800:00:0000:00:00
110 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M01:12:2611600:23:3611100:37:2428.8801:01:0012000:11:2600:00:0000:00:00
111 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M01:12:2813400:25:028500:35:4530.2101:00:4712500:11:4100:00:0000:00:00
112 8008SERGIO MARIN IPASLLICENCIA DE DIAV1M01:12:449900:22:4412800:39:2927.3501:02:138400:10:3100:00:0000:00:00
113 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M01:12:479600:22:3213100:39:4127.2201:02:138800:10:3400:00:0000:00:00
114 6242DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. TERRASSACDM01:12:4712600:24:279700:36:3129.5801:00:5812900:11:4900:00:0000:00:00
115 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:13:1013300:24:5910400:36:4929.3301:01:4811800:11:2200:00:0000:00:00
116 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:13:3110200:23:0012300:39:0427.6501:02:0412100:11:2700:00:0000:00:00
117 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:13:439300:22:2212200:38:5727.7301:01:1914600:12:2400:00:0000:00:00
118 5575PATRICK MAUSSL3SCOLA SANT JUSTV1M01:14:1512400:24:0911700:38:1128.2801:02:2013100:11:5500:00:0000:00:00
119 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M01:14:3013600:25:2111400:37:4828.5701:03:0911700:11:2100:00:0000:00:00
120 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M01:14:3913000:24:3812000:38:2628.1001:03:0412200:11:3500:00:0000:00:00
121 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:15:0911900:23:5312900:39:3827.2501:03:3112300:11:3800:00:0000:00:00
122 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:16:1614000:25:5210800:37:1429.0101:03:0616100:13:1000:00:0000:00:00
123 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:17:1211500:23:3513700:41:3725.9501:05:1213400:12:0000:00:0000:00:00
124 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABM01:17:3014700:26:2312100:38:3028.0501:04:5314800:12:3700:00:0000:00:00
125 5050RICARD SOLÉ FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:17:5612000:23:5414200:42:2225.4901:06:1612400:11:4000:00:0000:00:00
126 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:18:0214800:26:4312600:39:1827.4801:06:0113500:12:0100:00:0000:00:00
127 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:18:0912700:24:2914600:42:3025.4101:06:5910900:11:1000:00:0000:00:00
128 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:19:1614900:26:4412700:39:2527.4001:06:0915800:13:0700:00:0000:00:00
129 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:20:5114300:26:0913600:41:3325.9901:07:4216000:13:0900:00:0000:00:00
130 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:0016000:27:4013900:41:4425.8801:09:2416600:13:3600:00:0000:00:00
131 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M01:23:0714500:26:1515400:43:4724.6701:10:0215700:13:0500:00:0000:00:00
132 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBINDEPENDIENTEV2M01:24:0915000:26:5316100:44:3624.2201:11:2914900:12:4000:00:0000:00:00
133 8016RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:24:1716800:29:0214500:42:2925.4201:11:3115100:12:4600:00:0000:00:00
134 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:24:5917100:29:2014400:42:2725.4401:11:4716200:13:1200:00:0000:00:00
135 8006LUIS JOSÉ SARRION VILLANLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5916900:29:0914900:42:4525.2601:11:5417200:14:0500:00:0000:00:00
136 535LUCAS CANELO INFANTESINDEPENDIENTEV3M01:26:5216400:28:2116200:45:1023.9101:13:3116300:13:2100:00:0000:00:00
137 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:28:1415700:27:3416600:46:2323.2801:13:5717300:14:1700:00:0000:00:00
138 8003DANIEL LOPEZ AMOROSLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5815100:27:0817100:49:1821.9101:16:2614700:12:3200:00:0000:00:00
139 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:31:5117000:29:1916700:46:5223.0401:16:1117600:15:4000:00:0000:00:00
140 1253JORDI OLIVERAS AMATC.A. XALOCV3M01:41:5917800:34:2217200:49:3321.8001:23:5518100:18:0400:00:0000:00:00






NP 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M
NP 8002JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8007JOSE ANTONIO TAMAYO GUTIELLICENCIA DE DIAV1M
NP 6177JOSE MANUEL LÓPEZ OLAYAC.E. CERDANYOLA A.T.V2M
NP 6197JOAN ICART FITOU.C. SANT CUGATABM
NP 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM
NP 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M
NP 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M
NP 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM
NP 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32