RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
194 182 182 0 0 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDU CORTADAPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:07:407500:21:279000:36:0929.8800:57:366400:10:0400:00:0000:00:00
2 5747AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:09:588400:21:5211000:37:2328.8900:59:159400:10:4300:00:0000:00:00
3 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:10:577900:21:3412400:39:0727.6101:00:417500:10:1600:00:0000:00:00
4 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:11:4811400:23:3211300:37:3028.8001:01:029700:10:4600:00:0000:00:00
5 6143EMMA CARRERAS BOLADERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:12:0210600:23:1711200:37:2828.8301:00:4511400:11:1700:00:0000:00:00
6 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:12:3810800:23:2711900:38:1528.2401:01:4210200:10:5600:00:0000:00:00
7 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:12:5913200:24:5110600:36:5429.2701:01:4511200:11:1400:00:0000:00:00
8 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:1211800:23:4711800:38:1228.2701:01:5911100:11:1300:00:0000:00:00
9 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F01:13:3613100:24:4710500:36:5229.2901:01:3913200:11:5700:00:0000:00:00
10 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:0311300:23:2813000:39:4127.2201:03:0910100:10:5400:00:0000:00:00
11 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:16:0312900:24:3412500:39:1427.5301:03:4814300:12:1500:00:0000:00:00
12 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:16:5712100:23:5613800:41:4225.9001:05:3811500:11:1900:00:0000:00:00
13 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:17:2413500:25:1213200:40:2626.7101:05:3812700:11:4600:00:0000:00:00
14 5027ELISABET BRU CLOTETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:18:3614100:25:5413300:40:2926.6801:06:2314100:12:1300:00:0000:00:00
15 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAFLOR DE TRIATLOABF01:18:3713700:25:2213400:41:1026.2301:06:3213700:12:0500:00:0000:00:00
16 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:20:0612300:24:0714100:42:0325.6801:06:1016900:13:5600:00:0000:00:00
17 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.A. IGUALADASUB23F01:20:4114400:26:1014300:42:2525.4601:08:3513900:12:0600:00:0000:00:00
18 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:20:5313900:25:3715100:43:1025.0201:08:4713800:12:0600:00:0000:00:00
19 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:20:5413800:25:2215500:43:5024.6401:09:1212600:11:4200:00:0000:00:00
20 4006MARIONA MOLINE I HERREROL3SCOLA SANT JUSTCDF01:21:1512800:24:3016000:44:2824.2901:08:5814400:12:1700:00:0000:00:00
21 5523MARLENE OVEJERO LAINC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:21:2015200:27:2114000:41:4625.8601:09:0714200:12:1300:00:0000:00:00
22 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV2F01:21:5014600:26:1715000:42:4825.2301:09:0515000:12:4500:00:0000:00:00
23 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:22:4115500:27:3213500:41:3126.0101:09:0316800:13:3800:00:0000:00:00
24 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:23:1115900:27:4014700:42:3925.3201:10:1915400:12:5200:00:0000:00:00
25 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:23:4515400:27:2915800:44:0524.5001:11:3414000:12:1100:00:0000:00:00
26 4457ISABEL SANSA ALCANTARACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:5214200:26:0916400:45:2123.8101:11:3014500:12:2200:00:0000:00:00
27 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:24:2415600:27:3315300:43:4424.7001:11:1715900:13:0700:00:0000:00:00
28 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:24:3716100:27:4315700:44:0324.5201:11:4615300:12:5100:00:0000:00:00
29 8011IOLANDA ALMENARA MADRIDLLICENCIA DE DIAV1F01:24:4115800:27:3615900:44:1824.3801:11:5415200:12:4700:00:0000:00:00
30 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:24:4616300:28:1115200:43:4024.7301:11:5115500:12:5500:00:0000:00:00
31 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:5316200:27:5415600:43:5624.5801:11:5015600:13:0300:00:0000:00:00
32 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:27:5116600:29:0116300:45:1223.8901:14:1316700:13:3800:00:0000:00:00
33 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:29:0015300:27:2716800:47:2822.7501:14:5517100:14:0500:00:0000:00:00
34 5025ROCIO TORRE RUIZC.E. TRIATLO PICORNELLV2F01:29:4116500:28:3516900:47:3022.7401:16:0516500:13:3600:00:0000:00:00
35 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:30:3616700:29:0117000:48:0022.5001:17:0116400:13:3500:00:0000:00:00
36 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:33:0617400:31:0216500:46:0623.4301:17:0817900:15:5800:00:0000:00:00
37 6135JUDIT TOLEDANO MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:36:0117200:29:2317500:52:3820.5201:22:0117000:14:0000:00:0000:00:00
38 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F01:36:2917600:32:1417300:49:3621.7701:21:5017400:14:3900:00:0000:00:00
39 6263YAIZA LÓPEZ BARRICLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:39:3617300:30:3417600:53:0720.3301:23:4117700:15:5500:00:0000:00:00
40 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F01:41:5717900:34:2217400:51:3720.9201:25:5917800:15:5800:00:0000:00:00
41 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOCDF01:43:3017500:31:0217700:55:5619.3101:26:5818000:16:3200:00:0000:00:00
42 7001ESTHER MARÉS SUBIRÀLLICENCIA DE DIAV1F01:46:0917700:32:4917800:57:4118.7201:30:3017500:15:3900:00:0000:00:00






NP 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCLUB TRIATLO SABADELLV1F
NP 4560SHANIA LOPEZ JIMENEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32