RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
194 182 182 0 0 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040ABRIL ESTRADE MORAGL3SCOLA SANT JUSTCDF01:12:5913200:24:5110600:36:5429.2701:01:4511200:11:1400:00:0000:00:00
2 4163AÏNARA SANDOVAL AMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:22:4115500:27:3213500:41:3126.0101:09:0316800:13:3800:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6289JOSEP MARIA CUERVO C.A. IGUALADACDM01:00:212400:19:253400:31:5133.9100:51:162200:09:0500:00:0000:00:00
2 6102PAU GUITERAS I PAIXCLUB NATACIO MINORISACDM01:00:323300:19:561700:31:2034.4700:51:163300:09:1600:00:0000:00:00
3 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:03:005000:20:265500:32:5832.7600:53:245100:09:3600:00:0000:00:00
4 4801ALEJANDRO CANTALLOPC.N. SABADELLCDM01:03:275600:20:325900:33:0432.6600:53:365900:09:5100:00:0000:00:00
5 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:03:535900:20:354900:32:5032.8900:53:258200:10:2800:00:0000:00:00
6 4684MARC SANGES PRADASL3SCOLA SANT JUSTCDM01:05:157100:21:186900:33:5131.9100:55:096500:10:0600:00:0000:00:00
7 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM01:06:327700:21:297100:34:0231.7300:55:3110400:11:0100:00:0000:00:00
8 6242DIDAC PANIAGUA FERRC.N. TERRASSACDM01:12:4712600:24:279700:36:3129.5801:00:5812900:11:4900:00:0000:00:00
9 4083GUILLEM MERCADE PUJCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:18:0912700:24:2914600:42:3025.4101:06:5910900:11:1000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:16:5712100:23:5613800:41:4225.901:05:3811500:11:1900:00:0000:00:00
2 4006MARIONA MOLINE I HEL3SCOLA SANT JUSTCDF01:21:1512800:24:3016000:44:2824.2901:08:5814400:12:1700:00:0000:00:00
3 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:24:2415600:27:3315300:43:4424.701:11:1715900:13:0700:00:0000:00:00
4 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:33:0617400:31:0216500:46:0623.4301:17:0817900:15:5800:00:0000:00:00
5 6135JUDIT TOLEDANO MORCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:36:0117200:29:2317500:52:3820.5201:22:0117000:14:0000:00:0000:00:00
6 6263YAIZA LÓPEZ BARRICLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:39:3617300:30:3417600:53:0720.3301:23:4117700:15:5500:00:0000:00:00
7 4009NATALIA MINGORANCE C.N. TARRACOCDF01:43:3017500:31:0217700:55:5619.3101:26:5818000:16:3200:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4894ROC BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:59:562300:19:251200:31:0434.7600:50:294200:09:2700:00:0000:00:00
2 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:00:032600:19:263500:31:5733.800:51:23800:08:4000:00:0000:00:00
3 6257JAN BISBAL BELENGUEC.A. IGUALADACDM01:00:343500:19:561800:31:2034.4700:51:163500:09:1800:00:0000:00:00
4 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:01:244000:20:001500:31:1534.5600:51:157000:10:0900:00:0000:00:00
5 6269BRU ROSET GALÍC.N. TERRASSACDM01:03:144900:20:226500:33:2232.3700:53:444500:09:3000:00:0000:00:00
6 4246DAVID RAMIREZ GUILLTRICBM-CALELLAJNM01:03:146500:20:594300:32:2333.3500:53:226000:09:5200:00:0000:00:00
7 6121FERRAN RUSIÑOL BIGAC.A. LES TORTUGUESCDM01:04:296900:21:166000:33:0732.6100:54:236900:10:0600:00:0000:00:00
8 4799LUCAS ARTIGAS RODRIC.N. TARRACOJNM01:04:29000:00:00000:00:00000:54:197100:10:1000:00:0000:00:00
9 4257SALVADOR PEREZ MARTTRANSTRIATLONJNM01:05:118000:21:455400:32:5532.8100:54:408500:10:3100:00:0000:00:00
10 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:06:066300:20:547900:34:3031.300:55:249200:10:4200:00:0000:00:00
11 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:08:518200:21:479900:36:3829.4800:58:258000:10:2600:00:0000:00:00
12 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:10:399700:22:3310300:36:4629.3700:59:1911600:11:2000:00:0000:00:00
13 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:10:5911700:23:438200:35:2330.5200:59:0613000:11:5300:00:0000:00:00
14 6117PAU LANCIS BALASCHTRICBM-CALELLAJNM01:11:382500:19:2614800:42:4125.301:02:074600:09:3100:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDU CORTPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:07:407500:21:279000:36:0929.8800:57:366400:10:0400:00:0000:00:00
2 2943MARIA HERNANDEZ CONCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:12:3810800:23:2711900:38:1528.2401:01:4210200:10:5600:00:0000:00:00
3 5789CRISTINA BRU CLOTEC.A. IGUALADASUB23F01:13:3613100:24:4710500:36:5229.2901:01:3913200:11:5700:00:0000:00:00
4 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.A. IGUALADASUB23F01:20:4114400:26:1014300:42:2525.4601:08:3513900:12:0600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2321VICTOR AGUILERA REVPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:42200:17:49100:30:3835.2600:48:27100:08:1500:00:0000:00:00
2 2503ABEL SERRA SUCARRATCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:58:341000:18:391600:31:2034.4700:49:59600:08:3500:00:0000:00:00
3 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:52700:18:292200:31:2934.300:49:581700:08:5400:00:0000:00:00
4 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:59000:00:00000:00:00000:50:141200:08:4500:00:0000:00:00
5 3866ALBERT CODINA URGELINDEPENDIENTESUB23M00:59:152200:19:24500:30:4635.100:50:102100:09:0500:00:0000:00:00
6 5236SALVADOR LLOBET MARCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:454800:20:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5670GONZALO MARTIN LOPEC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:03:184700:20:155300:32:5232.8600:53:077300:10:1100:00:0000:00:00
8 5229PABLO CARIDE ALONSOC.A. IGUALADASUB23M01:04:467800:21:316100:33:0932.5800:54:406800:10:0600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4709PAULA LOPEZ CASTILLCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:10:577900:21:3412400:39:0727.6101:00:417500:10:1600:00:0000:00:00
2 5027ELISABET BRU CLOTETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:18:3614100:25:5413300:40:2926.6801:06:2314100:12:1300:00:0000:00:00
3 3793CLARA FONTGIVELL VIFLOR DE TRIATLOABF01:18:3713700:25:2213400:41:1026.2301:06:3213700:12:0500:00:0000:00:00
4 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:20:0612300:24:0714100:42:0325.6801:06:1016900:13:5600:00:0000:00:00
5 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:20:5413800:25:2215500:43:5024.6401:09:1212600:11:4200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM00:56:49100:17:49200:30:3935.2400:48:28200:08:2100:00:0000:00:00
2 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:511300:18:521400:31:1534.5600:50:071100:08:4400:00:0000:00:00
3 8012MIKEL OCERIN VAZQUETRIATLON ARTEIXOABM00:58:57800:18:313100:31:3534.200:50:061400:08:5100:00:0000:00:00
4 8015JAVIER GARCÍA GONZLLICENCIA DE DIAABM00:59:552800:19:27400:30:4335.1600:50:105400:09:4500:00:0000:00:00
5 6262JORGE BLEDA SAHUQUICLUB TRIATLO ATLESABM01:02:584200:20:016700:33:3532.1600:53:363700:09:2200:00:0000:00:00
6 3074ALEJANDRO ROMERO GACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:03:133100:19:546800:33:4332.0300:53:375000:09:3600:00:0000:00:00
7 8004ADRIA COMA RIBOTLLICENCIA DE DIAABM01:03:215800:20:345600:33:0032.7300:53:345600:09:4700:00:0000:00:00
8 4193MARTI LLOP SAUQUE VCLUB PROAMABM01:04:326600:21:006400:33:1932.4200:54:197400:10:1300:00:0000:00:00
9 5669GUILLEM DELGADO GONCLUB TRIATLO SABADELLABM01:28:1415700:27:3416600:46:2323.2801:13:5717300:14:1700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5747AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:09:588400:21:5211000:37:2328.8900:59:159400:10:4300:00:0000:00:00
2 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:1211800:23:4711800:38:1228.2701:01:5911100:11:1300:00:0000:00:00
3 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:17:2413500:25:1213200:40:2626.7101:05:3812700:11:4600:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4851EMILIO TIZÓN VALVERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:07400:17:50700:30:5035.0300:48:40400:08:2700:00:0000:00:00
2 5593ADRIA NAVARRO PUIGDC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:59:04500:17:514400:32:3133.2100:50:22900:08:4200:00:0000:00:00
3 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM00:59:071100:18:392900:31:3434.2100:50:131600:08:5400:00:0000:00:00
4 6140JORDI LLORDÉS MORELCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:19600:18:203800:32:0833.6100:50:281500:08:5100:00:0000:00:00
5 4971XAVIER GOMEZ JORDANINDEPENDIENTEABM01:00:363600:19:562100:31:2734.3400:51:232900:09:1300:00:0000:00:00
6 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:534300:20:022700:31:3234.2500:51:347800:10:1900:00:0000:00:00
7 5117FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM01:03:375400:20:316300:33:1932.4200:53:505500:09:4700:00:0000:00:00
8 2069RUBEN AGUILAR MARTINDEPENDIENTEABM01:04:113900:19:588000:34:5230.9800:54:503600:09:2100:00:0000:00:00
9 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:468600:22:037800:34:2631.3600:56:297600:10:1700:00:0000:00:00
10 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:09:289000:22:1110100:36:4129.4400:58:529100:10:3600:00:0000:00:00
11 8010EDU ALARCÓN FERNÁNDLLICENCIA DE DIAABM01:12:0510700:23:2410000:36:4029.4501:00:0413600:12:0100:00:0000:00:00
12 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABM01:17:3014700:26:2312100:38:3028.0501:04:5314800:12:3700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:14:0311300:23:2813000:39:4127.2201:03:0910100:10:5400:00:0000:00:00
2 5523MARLENE OVEJERO LAIC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:21:2015200:27:2114000:41:4625.8601:09:0714200:12:1300:00:0000:00:00
3 4041CAROLINA APARICIO CCLUB TRIATLO SABADELLABF01:23:1115900:27:4014700:42:3925.3201:10:1915400:12:5200:00:0000:00:00
4 4165GEORGINA CALLEJON MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:29:0015300:27:2716800:47:2822.7501:14:5517100:14:0500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:48900:18:393000:31:3534.200:50:14500:08:3400:00:0000:00:00
2 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:551800:19:09900:30:5634.9100:50:051300:08:5000:00:0000:00:00
3 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:021600:19:051300:31:1434.5800:50:191000:08:4300:00:0000:00:00
4 5635RICARD ALVAREZ HERMC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:561200:18:403600:32:0633.6400:50:462600:09:1000:00:0000:00:00
5 2755DAVID GARCIA RODRIGTEAM TRIRELAYABM01:00:102900:19:433300:31:4733.9800:51:30700:08:4000:00:0000:00:00
6 1493JOAN ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:191500:19:024100:32:2133.3800:51:231900:08:5600:00:0000:00:00
7 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM01:00:323800:19:581900:31:2334.4100:51:212700:09:1100:00:0000:00:00
8 3384RODOLPHE BAYLONFLOR DE TRIATLOABM01:00:473200:19:552300:31:2934.300:51:243800:09:2300:00:0000:00:00
9 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSAABM01:02:505300:20:315100:32:5232.8600:53:234100:09:2700:00:0000:00:00
10 5209DAVID RUBIO CERDANC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:03:015700:20:334600:32:4333.0100:53:165300:09:4500:00:0000:00:00
11 8013BORJA COSTA ROJOTRIATLON ARTEIXOABM01:03:564500:20:067700:34:2231.4300:54:284300:09:2800:00:0000:00:00
12 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:04:296700:21:006200:33:1932.4200:54:197200:10:1000:00:0000:00:00
13 8014JUAN CARLOS RIVERA C.T. AL-FANADICABM01:06:177400:21:257400:34:1731.500:55:428900:10:3500:00:0000:00:00
14 4572MARCO ANTONIO BRAVOCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:08:518500:21:589200:36:2029.7200:58:188700:10:3300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5356BLANCA SANROMA DALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:11:4811400:23:3211300:37:3028.801:01:029700:10:4600:00:0000:00:00
2 3967MARIA CASTAÑEDA LOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:16:0312900:24:3412500:39:1427.5301:03:4814300:12:1500:00:0000:00:00
3 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:24:3716100:27:4315700:44:0324.5201:11:4615300:12:5100:00:0000:00:00
4 6001VIRGINIA POMAR SOLCFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:24:4616300:28:1115200:43:4024.7301:11:5115500:12:5500:00:0000:00:00
5 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:5316200:27:5415600:43:5624.5801:11:5015600:13:0300:00:0000:00:00
6 7001ESTHER MARÉS SUBIRÀLLICENCIA DE DIAV1F01:46:0917700:32:4917800:57:4118.7201:30:3017500:15:3900:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3958JORDI LINARES HERNAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:161900:19:20600:30:4935.0500:50:092300:09:0700:00:0000:00:00
2 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M00:59:332700:19:27800:30:5135.0100:50:183000:09:1500:00:0000:00:00
3 2634OLIVER GARRIDO LUQUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M00:59:512000:19:211000:30:5834.8800:50:194700:09:3200:00:0000:00:00
4 3839RAUL SANCHEZ ALCARAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:00:171700:19:064000:32:1733.4500:51:231800:08:5400:00:0000:00:00
5 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:00:264600:20:121100:31:0234.800:51:142800:09:1200:00:0000:00:00
6 1465LUIS JAVIER GIL GUEC.E. RAYOTEAMV1M01:00:363700:19:572400:31:2934.300:51:262500:09:1000:00:0000:00:00
7 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:00:373000:19:492800:31:3334.2300:51:223100:09:1500:00:0000:00:00
8 5930OSCAR BERTRAN AGUIC.N. SABADELLV1M01:00:513400:19:562500:31:3034.2900:51:263900:09:2500:00:0000:00:00
9 3765RUBÉN MARTIN PEINADCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:01:04000:00:00000:00:00000:51:384000:09:2600:00:0000:00:00
10 422OSCAR BARRIENTOS PETRI+9 EL MASNOUV1M01:02:296100:20:404500:32:4133.0400:53:212400:09:0800:00:0000:00:00
11 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M01:04:157000:21:175800:33:0132.7100:54:186200:09:5700:00:0000:00:00
12 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:05:417600:21:287000:33:5531.8400:55:237700:10:1800:00:0000:00:00
13 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:397300:21:207200:34:1231.5800:55:3210600:11:0700:00:0000:00:00
14 4081ERNEST AGUILAR SORIC.N. SABADELLV1M01:13:1013300:24:5910400:36:4929.3301:01:4811800:11:2200:00:0000:00:00
15 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:18:0214800:26:4312600:39:1827.4801:06:0113500:12:0100:00:0000:00:00
16 8006LUIS JOSÉ SARRION LLICENCIA DE DIAV1M01:25:5916900:29:0914900:42:4525.2601:11:5417200:14:0500:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6143EMMA CARRERAS BOLADCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:12:0210600:23:1711200:37:2828.8301:00:4511400:11:1700:00:0000:00:00
2 8011IOLANDA ALMENARA MALLICENCIA DE DIAV1F01:24:4115800:27:3615900:44:1824.3801:11:5415200:12:4700:00:0000:00:00
3 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:30:3616700:29:0117000:48:0022.501:17:0116400:13:3500:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:59:421400:18:542600:31:3134.2700:50:253400:09:1700:00:0000:00:00
2 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:302100:19:213900:32:0933.5900:51:302000:09:0000:00:0000:00:00
3 403XAVIER MONTESINOS CCLUB VO2 TEAMV1M01:01:004400:20:042000:31:2734.3400:51:314400:09:2900:00:0000:00:00
4 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:174100:20:003200:31:4034.1100:51:405200:09:3700:00:0000:00:00
5 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:02:546200:20:533700:32:0733.6300:53:006100:09:5400:00:0000:00:00
6 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:03:116800:21:004200:32:2133.3800:53:215800:09:5000:00:0000:00:00
7 1972JUAN JOSE CARBALLO C.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:366400:20:566600:33:3432.1700:54:306600:10:0600:00:0000:00:00
8 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M01:04:448100:21:465200:32:5232.8600:54:386700:10:0600:00:0000:00:00
9 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M01:05:078300:21:475700:33:0032.7300:54:477900:10:2000:00:0000:00:00
10 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:05:226000:20:378100:34:5630.9200:55:335700:09:4900:00:0000:00:00
11 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:249800:22:348400:35:4130.2700:58:1510800:11:0900:00:0000:00:00
12 8005DAVID QUIRANT RECORLLICENCIA DE DIAV1M01:10:109400:22:2410700:37:0129.1800:59:259500:10:4500:00:0000:00:00
13 1023JUAN DOMINGO TRINIDINDEPENDIENTEV1M01:10:1210100:22:589500:36:3129.5800:59:299300:10:4300:00:0000:00:00
14 5583JOSEP FERNANDEZ SASC.N. VILAFRANCA V1M01:10:4310900:23:279400:36:2729.6300:59:549800:10:4900:00:0000:00:00
15 8001MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M01:11:0911100:23:289300:36:2629.6400:59:5411300:11:1500:00:0000:00:00
16 5649CESAR SORIA SEVILLAINDEPENDIENTEV1M01:11:2511200:23:288900:36:0829.8900:59:3612800:11:4900:00:0000:00:00
17 3178JUAN CARLOS PEREA FTRANSTRIATLONV1M01:11:4312200:24:018600:35:4530.2100:59:4613300:11:5700:00:0000:00:00
18 8009XAVIER FUENTES BLALLICENCIA DE DIAV1M01:12:1010300:23:1211600:37:5328.5101:01:0510500:11:0500:00:0000:00:00
19 8008SERGIO MARIN IPASLLICENCIA DE DIAV1M01:12:449900:22:4412800:39:2927.3501:02:138400:10:3100:00:0000:00:00
20 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M01:12:479600:22:3213100:39:4127.2201:02:138800:10:3400:00:0000:00:00
21 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:13:3110200:23:0012300:39:0427.6501:02:0412100:11:2700:00:0000:00:00
22 5575PATRICK MAUSSL3SCOLA SANT JUSTV1M01:14:1512400:24:0911700:38:1128.2801:02:2013100:11:5500:00:0000:00:00
23 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:17:1211500:23:3513700:41:3725.9501:05:1213400:12:0000:00:0000:00:00
24 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:19:1614900:26:4412700:39:2527.401:06:0915800:13:0700:00:0000:00:00
25 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:20:5114300:26:0913600:41:3325.9901:07:4216000:13:0900:00:0000:00:00
26 8003DANIEL LOPEZ AMOROSLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5815100:27:0817100:49:1821.9101:16:2614700:12:3200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6162ROSA CASADO MIRALLEC.E.E. SANT GERVASIV2F01:21:5014600:26:1715000:42:4825.2301:09:0515000:12:4500:00:0000:00:00
2 4457ISABEL SANSA ALCANTCLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:5214200:26:0916400:45:2123.8101:11:3014500:12:2200:00:0000:00:00
3 5025ROCIO TORRE RUIZC.E. TRIATLO PICORNELLV2F01:29:4116500:28:3516900:47:3022.7401:16:0516500:13:3600:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV2M00:56:55300:17:49300:30:4035.2200:48:29300:08:2600:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:02:475200:20:294700:32:4432.9900:53:134800:09:3400:00:0000:00:00
3 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:06:298900:22:097500:34:1731.500:56:266300:10:0300:00:0000:00:00
4 4523JOAN RAMON MARTINEZTRANSTRIATLONV2M01:08:508800:22:099100:36:1529.7900:58:248100:10:2600:00:0000:00:00
5 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:288700:22:0810200:36:4529.3900:58:539000:10:3500:00:0000:00:00
6 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:10:3510000:22:509800:36:3429.5400:59:2411000:11:1100:00:0000:00:00
7 1275JOSEP FIGUEREO BAULTEAM TRIRELAYV2M01:10:4510500:23:169600:36:3129.5800:59:4710300:10:5800:00:0000:00:00
8 173JORDI OLIVELLA PUJOTRI+9 EL MASNOUV2M01:11:0412500:24:108300:35:3130.4100:59:4111900:11:2300:00:0000:00:00
9 1680CARLES MAJÓ CASASCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M01:23:0714500:26:1515400:43:4724.6701:10:0215700:13:0500:00:0000:00:00
10 174JUAN CARLOS DEL ESTINDEPENDIENTEV2M01:24:0915000:26:5316100:44:3624.2201:11:2914900:12:4000:00:0000:00:00
11 8016RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:24:1716800:29:0214500:42:2925.4201:11:3115100:12:4600:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:20:5313900:25:3715100:43:1025.0201:08:4713800:12:0600:00:0000:00:00
2 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:23:4515400:27:2915800:44:0524.501:11:3414000:12:1100:00:0000:00:00
3 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:27:5116600:29:0116300:45:1223.8901:14:1316700:13:3800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:02:315100:20:265000:32:5032.8900:53:163200:09:1500:00:0000:00:00
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:02:575500:20:324800:32:4932.9100:53:214900:09:3600:00:0000:00:00
3 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:06:257200:21:207300:34:1531.5300:55:359900:10:5000:00:0000:00:00
4 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:189100:22:137600:34:2031.4600:56:339600:10:4500:00:0000:00:00
5 6261RAMON COLOM I SALLAC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:10:169500:22:2710900:37:1728.9700:59:448600:10:3200:00:0000:00:00
6 877MANEL VIVANCOS GONZC.A. IGUALADAV2M01:12:1610400:23:1511500:37:5328.5101:01:0810700:11:0800:00:0000:00:00
7 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M01:12:2611600:23:3611100:37:2428.8801:01:0012000:11:2600:00:0000:00:00
8 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M01:14:3013600:25:2111400:37:4828.5701:03:0911700:11:2100:00:0000:00:00
9 5050RICARD SOLÉ FIGUERAC.A. IGUALADAV2M01:17:5612000:23:5414200:42:2225.4901:06:1612400:11:4000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F01:36:2917600:32:1417300:49:3621.7701:21:5017400:14:3900:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV3M01:10:1811000:23:278700:35:5930.0100:59:2610000:10:5200:00:0000:00:00
2 297RICARDO LUIS LAZARTPRAT TRIATLO 1994V3M01:12:2813400:25:028500:35:4530.2101:00:4712500:11:4100:00:0000:00:00
3 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M01:13:439300:22:2212200:38:5727.7301:01:1914600:12:2400:00:0000:00:00
4 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV3M01:14:3913000:24:3812000:38:2628.101:03:0412200:11:3500:00:0000:00:00
5 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:15:0911900:23:5312900:39:3827.2501:03:3112300:11:3800:00:0000:00:00
6 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:16:1614000:25:5210800:37:1429.0101:03:0616100:13:1000:00:0000:00:00
7 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:31:5117000:29:1916700:46:5223.0401:16:1117600:15:4000:00:0000:00:00
8 1253JORDI OLIVERAS AMATC.A. XALOCV3M01:41:5917800:34:2217200:49:3321.801:23:5518100:18:0400:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F01:41:5717900:34:2217400:51:3720.9201:25:5917800:15:5800:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:08:529200:22:168800:36:0729.900:58:238300:10:2900:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:0016000:27:4013900:41:4425.8801:09:2416600:13:3600:00:0000:00:00
3 535LUCAS CANELO INFANTINDEPENDIENTEV3M01:26:5216400:28:2116200:45:1023.9101:13:3116300:13:2100:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:24:5917100:29:2014400:42:2725.4401:11:4716200:13:1200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32