RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
41 187 180 5 2 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:51:31200:07:562100:28:2242.3000:36:18100:15:1300:00:3600:00:32
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:51:43400:07:592000:28:2042.3500:36:19200:15:2400:00:3600:00:34
3 5732DANILO SOUZA DE ARAUJO PIC.E.T. DISTANCEABM00:52:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:03500:08:032200:28:2342.2800:36:26400:15:3700:00:3400:00:39
5 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:52:191700:08:53800:27:4743.1900:36:40600:15:3900:00:3800:00:32
6 5551DIAZ FIDELC.E.T. DISTANCEJNM00:52:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:24100:07:512700:28:2942.1300:36:201100:16:0400:00:4000:00:31
8 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:252300:09:05600:27:4243.3200:36:47500:15:3800:00:4800:00:33
9 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:52:26000:00:00000:00:000.0000:36:44800:15:4200:00:0000:00:33
10 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:52:281300:08:411300:28:0642.7000:36:47700:15:4100:00:4000:00:36
11 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:361600:08:511200:27:5942.8800:36:50900:15:4600:00:4100:00:35
12 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOJNM00:52:48700:08:152800:28:3042.1100:36:451000:16:0300:00:3800:00:32
13 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:53:13600:08:102900:28:3741.9300:36:471200:16:2600:00:3800:00:33
14 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM00:53:321400:08:431500:28:1042.6000:36:531400:16:3900:00:4000:00:38
15 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:53:382500:09:081000:27:5542.9900:37:031300:16:3500:00:4300:00:44
16 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:53:404200:09:353000:28:3941.8800:38:14300:15:2600:00:5200:00:41
17 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:40300:07:562500:28:2442.2500:36:202700:17:2000:00:3500:00:34
18 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM00:53:403000:09:17300:27:4043.3700:36:571500:16:4300:00:3500:00:43
19 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:53:441900:08:56900:27:5043.1100:36:461700:16:5800:00:4300:00:35
20 753XAVIER TORRADES SABATACLUB NATACIO MINORISAABM00:53:461100:08:391400:28:0742.6800:36:461800:17:0000:00:4600:00:38
21 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:53:542600:09:08700:27:4343.3000:36:511900:17:0300:00:3900:00:35
22 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:07800:08:311900:28:1942.3800:36:502600:17:1700:00:3900:00:38
23 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M00:54:101200:08:401700:28:1642.4500:36:562400:17:1400:00:5000:00:38
24 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:54:181000:08:381800:28:1642.4500:36:542800:17:2400:00:5400:00:36
25 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:54:353300:09:19400:27:4043.3700:36:593200:17:3600:00:4800:00:41
26 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:54:441800:08:541100:27:5642.9600:36:503800:17:5400:00:4400:00:32
27 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM00:54:493500:09:24100:27:2443.8000:36:484300:18:0100:00:4300:00:38
28 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM00:54:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:55:162800:09:10500:27:4143.3500:36:515400:18:2500:00:4200:00:36
30 8230ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:193200:09:19200:27:3943.4000:36:585200:18:2100:00:5000:00:41
31 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:55:281500:08:441600:28:1542.4800:36:595700:18:2900:00:4200:00:39
32 8094RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:55:39900:08:352600:28:2642.2000:37:016300:18:3800:00:4900:00:39
33 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM00:55:424800:09:472400:28:2442.2500:38:112900:17:3100:00:3500:00:34
34 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:56:244700:09:433200:28:4741.6900:38:303900:17:5400:00:4600:00:50
35 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM00:56:285700:10:124800:29:2240.8600:39:341600:16:5400:00:4300:00:45
36 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:56:425900:10:174300:29:1541.0300:39:322300:17:1000:00:4200:00:40
37 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:56:554500:09:413100:28:4241.8100:38:235800:18:3200:00:3900:00:42
38 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:56:567800:10:453800:29:0541.2600:39:502000:17:0600:00:4200:00:00
39 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:57:002700:09:094100:29:1341.0700:38:226200:18:3800:01:0500:00:45
40 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:017100:10:285000:29:2440.8200:39:522100:17:0900:00:4300:00:34
41 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:027500:10:374200:29:1541.0300:39:522200:17:1000:00:4100:00:35
42 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:023400:09:203300:28:5641.4700:38:166500:18:4600:00:5500:00:38
43 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:57:035600:10:124400:29:1541.0300:39:273100:17:3600:00:4400:00:36
44 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M00:57:073100:09:187100:30:1739.6300:39:353000:17:3200:00:4000:00:40
45 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM00:57:367700:10:413600:29:0241.3300:39:433700:17:5300:00:4500:00:34
46 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:376900:10:274700:29:2140.8900:39:483600:17:4900:00:5700:00:38
47 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M00:57:569600:11:153500:28:5841.4300:40:133400:17:4300:00:5000:00:55
48 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:57:596400:10:216200:29:4140.4300:40:024000:17:5700:00:4400:00:43
49 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:58:004400:09:416600:30:0040.0000:39:415100:18:1900:00:5700:00:44
50 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM00:58:036600:10:256000:29:3940.4700:40:044100:17:5900:00:5600:00:44
51 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM00:58:0610300:11:272300:28:2442.2500:39:514800:18:1500:00:4700:00:35
52 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:083700:09:296800:30:1139.7600:39:405600:18:2800:01:1400:00:41
53 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:125000:09:575500:29:3040.6800:39:276400:18:4500:00:4700:00:36
54 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:58:127400:10:354900:29:2240.8600:39:574700:18:1500:01:1300:00:45
55 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM00:58:138800:11:033400:28:5741.4500:40:004600:18:1300:00:4700:00:40
56 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:155800:10:165100:29:2640.7700:39:425900:18:3300:00:4800:00:35
57 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:168400:10:563700:29:0341.3100:39:594900:18:1700:00:5700:00:40
58 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:194100:09:336400:29:5340.1600:39:266800:18:5300:00:4900:00:34
59 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:58:345300:10:055600:29:3140.6500:39:367300:18:5800:00:3700:00:40
60 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M00:58:435500:10:105300:29:2740.7500:39:377600:19:0600:00:3600:00:43
61 8092JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:456000:10:176700:30:0239.9600:40:195500:18:2600:01:0100:00:42
62 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:58:496300:10:206100:29:3940.4700:39:596700:18:5000:00:4300:00:37
63 383DANIEL VELASCO GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:175200:10:035800:29:3740.5200:39:408800:19:3700:00:4400:00:45
64 4810ISRAEL MARFIL FLORESCLUB TRIATLO PROSANV1M00:59:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROJNM00:59:367300:10:335200:29:2740.7500:40:008700:19:3600:00:5600:00:39
66 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M00:59:398500:10:573900:29:0741.2100:40:048500:19:3500:00:5900:00:41
67 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M00:59:393900:09:327200:30:2539.4500:39:579200:19:4200:00:5900:00:53
68 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM00:59:407200:10:325700:29:3240.6300:40:048600:19:3600:00:5700:00:37
69 5229PABLO CARIDE ALONSOC.A. IGUALADAJNM00:59:435100:10:007000:30:1539.6700:40:158100:19:2800:01:0100:00:52
70 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:447600:10:375400:29:2840.7200:40:059100:19:3900:00:3900:00:40
71 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M00:59:478900:11:034000:29:0741.2100:40:108900:19:3700:01:0500:00:48
72 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:59:502900:09:167400:30:3239.3000:39:4810200:20:0200:00:5200:00:50
73 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:59:548200:10:534600:29:1641.0000:40:099600:19:4500:00:5400:00:43
74 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M00:59:55000:00:00000:00:000.0000:42:063500:17:4900:00:0000:00:37
75 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOCDM00:59:598100:10:524500:29:1641.0000:40:089800:19:5100:00:4100:00:44
76 5956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:00:156200:10:196300:29:4640.3100:40:0510500:20:1000:01:1000:00:42
77 3906IGNASI FIBLA FIGUEROLAC.N. BADALONAJNM01:00:193600:09:266900:30:1439.6900:39:4011200:20:3900:00:4600:00:38
78 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:00:2010900:11:347500:30:3439.2600:42:084500:18:1200:01:0100:00:45
79 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:00:5512400:12:338100:31:0638.5900:43:392500:17:1600:00:5200:00:40
80 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:01:154900:09:486500:29:5440.1300:39:4212200:21:3300:00:5100:00:40
81 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:01:4610000:11:197800:30:5338.8600:42:128300:19:3400:00:5900:00:41
82 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:01:5011100:11:397300:30:2739.4100:42:069500:19:4400:00:5500:00:39
83 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:529700:11:1610100:32:0037.5000:43:166100:18:3600:01:1100:00:44
84 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:549800:11:1710200:32:0337.4400:43:206000:18:3400:01:0900:00:45
85 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:02:0210700:11:349000:31:3537.9900:43:096900:18:5300:01:2100:00:39
86 3607JORDI ORTEU SAIZCCT SALOU COSTA DAURADACDM01:02:0510400:11:287700:30:5038.9200:42:189700:19:4700:00:4600:00:48
87 4244ARNAU GOMEZ RECASENSC.N. TARRACOJNM01:02:159500:11:138000:31:0338.6500:42:1610000:19:5900:00:3900:00:42
88 5528NACHO LOZANO RIUSCLUB NATACIO BARCELONAABM01:02:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
89 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:3712500:12:387900:30:5838.7500:43:367400:19:0100:01:1700:00:41
90 4125ADRIAN MEZATRI+9 EL MASNOUABM01:03:0411600:12:019800:31:5537.6000:43:567700:19:0800:00:5700:00:46
91 3771OT AGUILERA SERRANO C.E. KATOA BARCELONAABM01:03:069400:11:118200:31:1238.4600:42:2311400:20:4300:00:5600:00:54
92 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:03:086800:10:265900:29:3840.4900:40:0414200:23:0400:00:5200:00:38
93 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM01:03:2312600:12:428400:31:2138.2800:44:038000:19:2000:00:5900:01:03
94 4568ROGER QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:267000:10:2710000:32:0037.5000:42:2711600:20:5900:01:1800:00:54
95 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:276500:10:249900:31:5637.5800:42:2011800:21:0700:01:1800:00:48
96 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:03:3411700:12:059700:31:5037.7000:43:559000:19:3900:01:1800:00:56
97 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:03:395400:10:0612100:33:1336.1300:43:1910900:20:2000:01:2500:00:42
98 8198LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:4710800:11:3410700:32:2936.9400:44:039400:19:4400:01:2500:00:59
99 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:03:5212200:12:228700:31:2638.1800:43:4810300:20:0400:01:1300:00:47
100 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:04:0211800:12:0710600:32:2037.1100:44:278400:19:3500:01:2400:01:19
101 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:04:1012000:12:159200:31:3937.9100:43:5410700:20:1600:01:2500:00:45
102 1954PATRICIO GARCIA MARTINEZC.N. TARRACOV2M01:04:1812800:12:459600:31:5037.7000:44:359300:19:4300:01:0700:01:36
103 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:04:3412300:12:308500:31:2138.2800:43:5111500:20:4300:01:1000:00:51
104 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:05:0210600:11:3310500:32:1637.1900:43:4911900:21:1300:01:0500:01:16
105 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:05:1310500:11:297600:30:4139.1100:42:1014100:23:0300:00:5400:00:39
106 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:05:4010200:11:2111200:32:3836.7700:43:5912400:21:4100:01:0200:00:47
107 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM01:05:4411900:12:109400:31:4337.8300:43:5312700:21:5100:00:4400:00:44
108 8222JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESCDM01:05:584600:09:4215200:37:0332.3900:46:457800:19:1300:01:2400:00:43
109 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:06:0313200:12:5711900:33:0636.2500:46:0310100:20:0000:01:0200:00:44
110 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:06:0813400:13:0611500:32:5236.5100:45:5810400:20:1000:01:3500:00:47
111 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM01:06:0916100:15:3110300:32:1637.1900:47:475300:18:2200:01:1100:00:47
112 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 5014ANDREU GENESTAR PONCIANOCLUB TRIATLO ATLESABM01:06:229100:11:0411400:32:4736.6000:43:5113300:22:3100:01:2200:00:48
114 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:06:4112700:12:4412700:33:2835.8600:46:1211100:20:2900:01:1500:00:54
115 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM01:06:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
116 8334JESUS AGUADOVILADECANS TRIATLOABM01:06:4712100:12:158800:31:3238.0500:43:4714000:23:0000:01:1500:00:42
117 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:07:3412900:12:4612300:33:1536.0900:46:0112300:21:3300:01:0500:00:44
118 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:0914800:13:5912800:33:4435.5700:47:4311000:20:2600:01:4800:00:43
119 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M01:08:2114600:13:4312200:33:1436.1100:46:5712100:21:2400:00:5400:00:48
120 5243MARC SERRATS CONEJOSC.E. RAYOTEAMCDM01:08:3213100:12:5413800:34:3634.6800:47:3011700:21:0200:01:2000:01:00
121 2767DAMIA LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM01:08:5413500:13:1211600:33:0036.3600:46:1213500:22:4200:00:5800:00:50
122 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:09:3614100:13:3012600:33:2735.8700:46:5713400:22:3900:01:0900:00:42
123 720JOSEP LLANO TOURISCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:09:4416200:15:3313000:33:5135.4500:49:2410800:20:2000:03:4400:00:50
124 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:4713700:13:1512900:33:4535.5600:47:0013600:22:4700:01:2500:00:47
125 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M01:09:5214400:13:3513200:33:5335.4200:47:2813200:22:2400:01:1200:01:11
126 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M01:10:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
127 1125JOSE LUIS ANMELLA SUBIASPRAT TRIATLO 1994V2M01:10:2713800:13:1613700:34:1635.0200:47:3213800:22:5500:01:2100:01:14
128 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:10:3813900:13:1613500:34:0235.2600:47:1814800:23:2000:01:4200:01:00
129 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M01:12:4514700:13:4414800:36:0233.3000:49:4613900:22:5900:02:2100:00:58
130 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:5416000:15:2913600:34:0835.1600:49:3715200:24:1700:01:4300:01:00
131 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M01:14:5215100:14:1314400:35:3633.7100:49:4915800:25:0300:01:4900:01:06
132 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:15:1715900:15:2315100:36:3632.7900:51:5914700:23:1800:01:5100:01:01
133 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:16:0015400:15:0114200:35:1434.0600:50:1516200:25:4500:01:1500:00:59
134 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:19:0715500:15:0315900:39:0130.7600:54:0415900:25:0300:02:3500:01:25
135 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:20:1216500:19:0015000:36:3232.8500:55:3215600:24:4000:02:1000:01:18
136 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M01:28:2716600:19:3116400:43:2427.6501:02:5516100:25:3200:03:2000:02:17


NF 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:09:56000:29:3840.4900:39:34000:00:0000:00:5300:00:43
NF 4615FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM00:00:00000:14:20000:40:0829.9000:54:28000:00:0000:01:2900:02:54
NF 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:00:00000:09:15000:30:3339.2800:39:48000:00:0000:00:4000:00:40
NF 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:09:09000:27:3643.4800:36:45000:00:0000:00:3900:00:35


DQ 437RICARD SOLA ABADOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:55:11000:08:40000:28:1942.3800:36:59000:18:1200:00:4700:00:35


FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32