RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
187 180 5 2 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:58:192100:08:589300:31:4037.8900:40:383300:17:4100:00:4300:00:33
2 2724HELENA MORAGAS MOLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:59:403800:09:318300:31:1538.400:40:467000:18:5400:00:4600:00:32
3 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:05:134000:09:3313300:33:5335.4200:43:2612600:21:4700:00:4300:00:37
4 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:09:366700:10:2614300:35:1734.0100:45:4315000:23:5300:01:0500:00:37
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM00:53:321400:08:431500:28:1042.600:36:531400:16:3900:00:4000:00:38
2 2757GERARD AGUSTINA RIBCLUB NATACIO BARCELONACDM00:54:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4899CESC LLAURADO VERNEFLOR DE TRIATLOCDM00:55:424800:09:472400:28:2442.2500:38:112900:17:3100:00:3500:00:34
4 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:125000:09:575500:29:3040.6800:39:276400:18:4500:00:4700:00:36
5 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:194100:09:336400:29:5340.1600:39:266800:18:5300:00:4900:00:34
6 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONACDM01:01:154900:09:486500:29:5440.1300:39:4212200:21:3300:00:5100:00:40
7 8222JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESCDM01:05:584600:09:4215200:37:0332.3900:46:457800:19:1300:01:2400:00:43
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:58:392200:09:049100:31:3537.9900:40:394200:18:0000:00:4300:00:33
2 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF01:02:259200:11:0710400:32:1637.1900:43:237500:19:0200:00:4500:00:36
3 6254JUDIT IBARRA CAZORLFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:06:436100:10:1912000:33:0736.2400:43:2614600:23:1700:00:3800:00:36
4 6187MARINA LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:14:118700:11:0215600:38:0431.5200:49:0616000:25:0500:00:5400:00:44
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551DIAZ FIDELC.E.T. DISTANCEJNM00:52:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:52:281300:08:411300:28:0642.700:36:47700:15:4100:00:4000:00:36
3 4667ENRIC JOAN TEJEDOR FLOR DE TRIATLOJNM00:52:48700:08:152800:28:3042.1100:36:451000:16:0300:00:3800:00:32
4 1390JUAN GONZALEZ GARCIFLOR DE TRIATLOCDM00:53:13600:08:102900:28:3741.9300:36:471200:16:2600:00:3800:00:33
5 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:54:353300:09:19400:27:4043.3700:36:593200:17:3600:00:4800:00:41
6 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:54:441800:08:541100:27:5642.9600:36:503800:17:5400:00:4400:00:32
7 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROJNM00:59:367300:10:335200:29:2740.7500:40:008700:19:3600:00:5600:00:39
8 5229PABLO CARIDE ALONSOC.A. IGUALADAJNM00:59:435100:10:007000:30:1539.6700:40:158100:19:2800:01:0100:00:52
9 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:59:548200:10:534600:29:164100:40:099600:19:4500:00:5400:00:43
10 4799LUCAS ARTIGAS RODRIC.N. TARRACOCDM00:59:598100:10:524500:29:164100:40:089800:19:5100:00:4100:00:44
11 3906IGNASI FIBLA FIGUERC.N. BADALONAJNM01:00:193600:09:266900:30:1439.6900:39:4011200:20:3900:00:4600:00:38
12 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:00:2010900:11:347500:30:3439.2600:42:084500:18:1200:01:0100:00:45
13 3607JORDI ORTEU SAIZCCT SALOU COSTA DAURADACDM01:02:0510400:11:287700:30:5038.9200:42:189700:19:4700:00:4600:00:48
14 4244ARNAU GOMEZ RECASENC.N. TARRACOJNM01:02:159500:11:138000:31:0338.6500:42:1610000:19:5900:00:3900:00:42
15 4568ROGER QUERALT BOIXACLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:267000:10:2710000:32:0037.500:42:2711600:20:5900:01:1800:00:54
16 5243MARC SERRATS CONEJOC.E. RAYOTEAMCDM01:08:3213100:12:5413800:34:3634.6800:47:3011700:21:0200:01:2000:01:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:00:112400:09:068900:31:3338.0300:40:398200:19:3200:00:3700:00:32
2 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:01:579300:11:0710800:32:3136.900:43:385000:18:1900:00:3900:00:45
3 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:02:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 47MERITXELL VELASCO AC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:03:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:05:039900:11:1911800:33:0436.2900:44:2311300:20:4000:00:4600:00:47
6 17JESSICA BRILLAS FERC.N. MATAROSUB23F01:06:258600:11:0011000:32:3736.7900:43:3713700:22:4800:00:5300:00:45
7 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:08:299000:11:0313400:34:0235.2600:45:0514900:23:2400:01:0500:00:48
8 8132NURIA NOGUERA FIGUECLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:11:5511200:11:3915800:38:3431.1100:50:1312500:21:4200:00:5300:00:51
9 5383MARTA PLANA GOMEZC.N. BADALONASUB23F01:13:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2943MARIA HERNANDEZ CONCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:17:2913300:12:5916300:43:1727.7200:56:1612000:21:1300:00:5500:00:45
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:51:31200:07:562100:28:2242.300:36:18100:15:1300:00:3600:00:32
2 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:52:191700:08:53800:27:4743.1900:36:40600:15:3900:00:3800:00:32
3 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:54:07800:08:311900:28:1942.3800:36:502600:17:1700:00:3900:00:38
4 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:54:181000:08:381800:28:1642.4500:36:542800:17:2400:00:5400:00:36
5 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:56:567800:10:453800:29:0541.2600:39:502000:17:0600:00:4200:00:00
6 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:57:002700:09:094100:29:1341.0700:38:226200:18:3800:01:0500:00:45
7 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:017100:10:285000:29:2440.8200:39:522100:17:0900:00:4300:00:34
8 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:027500:10:374200:29:1541.0300:39:522200:17:1000:00:4100:00:35
9 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:376900:10:274700:29:2140.8900:39:483600:17:4900:00:5700:00:38
10 5959ARNAU NAJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M00:57:569600:11:153500:28:5841.4300:40:133400:17:4300:00:5000:00:55
11 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:57:596400:10:216200:29:4140.4300:40:024000:17:5700:00:4400:00:43
12 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:168400:10:563700:29:0341.3100:39:594900:18:1700:00:5700:00:40
13 8092JORDI ALEMANY BARTOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:58:456000:10:176700:30:0239.9600:40:195500:18:2600:01:0100:00:42
14 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOSUB23M00:59:398500:10:573900:29:0741.2100:40:048500:19:3500:00:5900:00:41
15 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB NATACIO RUBISUB23M00:59:55000:00:00000:00:00000:42:063500:17:4900:00:0000:00:37
16 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:01:4610000:11:197800:30:5338.8600:42:128300:19:3400:00:5900:00:41
17 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:03:086800:10:265900:29:3840.4900:40:0414200:23:0400:00:5200:00:38
18 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:05:1310500:11:297600:30:4139.1100:42:1014100:23:0300:00:5400:00:39
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF00:59:064300:09:388600:31:2638.1800:41:044400:18:0200:00:5000:00:49
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:59:302000:08:569500:31:4437.8200:40:406600:18:5000:00:4500:00:32
3 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF01:03:1810100:11:2011700:33:0236.3300:44:227100:18:5600:00:4200:00:46
4 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:03:5211000:11:3412500:33:203600:44:547200:18:5800:01:1200:00:41
5 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:11:1414000:13:2014500:35:4133.6300:49:0113000:22:1300:01:2300:00:48
6 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:13:1515800:15:2214600:35:4433.5800:51:0612900:22:0900:01:0100:00:44
7 4196ANNA BONET ORDERIZCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:15:4913600:13:1315700:38:2831.200:51:4115100:24:0800:01:0400:00:55
8 4612ANNIA CASTILLO NIETGCBINNABF01:18:1214900:14:0215300:37:2932.0100:51:3116300:26:4100:01:2700:00:59
9 4591TATIANA SERRANO CORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:22:1315700:15:1616000:39:3130.3700:54:4716500:27:2600:02:0500:00:52
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:51:43400:07:592000:28:2042.3500:36:19200:15:2400:00:3600:00:34
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:24100:07:512700:28:2942.1300:36:201100:16:0400:00:4000:00:31
3 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:252300:09:05600:27:4243.3200:36:47500:15:3800:00:4800:00:33
4 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:53:382500:09:081000:27:5542.9900:37:031300:16:3500:00:4300:00:44
5 3078ALBERT MORENO MOLINC.A. IGUALADAABM00:53:404200:09:353000:28:3941.8800:38:14300:15:2600:00:5200:00:41
6 4813ALEJANDRO DELGADO VCLUB NATACIO RUBIABM00:53:403000:09:17300:27:4043.3700:36:571500:16:4300:00:3500:00:43
7 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:53:441900:08:56900:27:5043.1100:36:461700:16:5800:00:4300:00:35
8 8094RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:55:39900:08:352600:28:2642.200:37:016300:18:3800:00:4900:00:39
9 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:56:425900:10:174300:29:1541.0300:39:322300:17:1000:00:4200:00:40
10 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM00:58:0610300:11:272300:28:2442.2500:39:514800:18:1500:00:4700:00:35
11 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:58:127400:10:354900:29:2240.8600:39:574700:18:1500:01:1300:00:45
12 2399JOAQUIM FERNANDEZ CCLUB TRIATLO ATLESABM00:58:138800:11:033400:28:5741.4500:40:004600:18:1300:00:4700:00:40
13 383DANIEL VELASCO GARCC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:175200:10:035800:29:3740.5200:39:408800:19:3700:00:4400:00:45
14 499CARLOS ALFONSO PULIC.N. BADALONAABM00:59:502900:09:167400:30:3239.300:39:4810200:20:0200:00:5200:00:50
15 2344ALEJANDRO SANCHEZ LCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:529700:11:1610100:32:0037.500:43:166100:18:3600:01:1100:00:44
16 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:549800:11:1710200:32:0337.4400:43:206000:18:3400:01:0900:00:45
17 5528NACHO LOZANO RIUSCLUB NATACIO BARCELONAABM01:02:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 3771OT AGUILERA SERRANOC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:069400:11:118200:31:1238.4600:42:2311400:20:4300:00:5600:00:54
19 1403JORDI FORTIA BATALLTGCBINNABM01:03:2312600:12:428400:31:2138.2800:44:038000:19:2000:00:5900:01:03
20 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:03:276500:10:249900:31:5637.5800:42:2011800:21:0700:01:1800:00:48
21 8198LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:4710800:11:3410700:32:2936.9400:44:039400:19:4400:01:2500:00:59
22 4436FRANCESC MARTINEZ RCLUB NATACIO RUBIABM01:06:0313200:12:5711900:33:0636.2500:46:0310100:20:0000:01:0200:00:44
23 5014ANDREU GENESTAR PONCLUB TRIATLO ATLESABM01:06:229100:11:0411400:32:4736.600:43:5113300:22:3100:01:2200:00:48
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:03:387900:10:4711100:32:3736.7900:43:2410600:20:1400:00:5300:00:34
2 6006CLARA JANES RIBASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:04:1511300:11:4012400:33:1936.0200:44:597900:19:1600:01:3100:00:48
3 8162ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:08:3711400:11:5314000:34:5034.4500:46:4312800:21:5400:01:0300:00:48
4 8110BELEN SALOMONI SCHWC.E. RAYOTEAMABF01:09:4211500:11:5713900:34:4134.600:46:3814300:23:0400:01:2100:00:40
5 6138SARA DELPUEYO CASANC.E. RAYOTEAMABF01:11:0613000:12:5213100:33:5235.4300:46:4415300:24:2200:00:5700:00:45
6 1941CRISTINA MARTINEZ RTGCBINNABF01:15:3714500:13:4215400:37:303200:51:1215400:24:2500:01:1500:00:42
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5732DANILO SOUZA DE ARAC.E.T. DISTANCEABM00:52:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:361600:08:511200:27:5942.8800:36:50900:15:4600:00:4100:00:35
3 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:53:40300:07:562500:28:2442.2500:36:202700:17:2000:00:3500:00:34
4 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:53:542600:09:08700:27:4343.300:36:511900:17:0300:00:3900:00:35
5 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:55:162800:09:10500:27:4143.3500:36:515400:18:2500:00:4200:00:36
6 8230ORLANDO AGUILERA MAPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:193200:09:19200:27:3943.400:36:585200:18:2100:00:5000:00:41
7 2708VICENÇ CASTELLA SERC.N. MATAROABM00:56:285700:10:124800:29:2240.8600:39:341600:16:5400:00:4300:00:45
8 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM00:56:554500:09:413100:28:4241.8100:38:235800:18:3200:00:3900:00:42
9 1562ELOY JORGE DE LA FUC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:023400:09:203300:28:5641.4700:38:166500:18:4600:00:5500:00:38
10 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM00:57:035600:10:124400:29:1541.0300:39:273100:17:3600:00:4400:00:36
11 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM00:57:367700:10:413600:29:0241.3300:39:433700:17:5300:00:4500:00:34
12 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM00:58:036600:10:256000:29:3940.4700:40:044100:17:5900:00:5600:00:44
13 5234DAVID CASANOVAS FEC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:083700:09:296800:30:1139.7600:39:405600:18:2800:01:1400:00:41
14 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:02:0210700:11:349000:31:3537.9900:43:096900:18:5300:01:2100:00:39
15 4283IVAN GARCIA FERNANDVILADECANS TRIATLOABM01:03:5212200:12:228700:31:2638.1800:43:4810300:20:0400:01:1300:00:47
16 2786RAUL GONZALEZ LOPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:04:0211800:12:0710600:32:2037.1100:44:278400:19:3500:01:2400:01:19
17 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARC.N. BADALONAABM01:06:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4589RICARDO MARROQUI VICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:4713700:13:1512900:33:4535.5600:47:0013600:22:4700:01:2500:00:47
19 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:10:3813900:13:1613500:34:0235.2600:47:1814800:23:2000:01:4200:01:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF01:03:218000:10:4811300:32:4136.7200:43:299900:19:5200:01:0100:00:35
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:05:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4041CAROLINA APARICIO CCLUB TRIATLO SABADELLABF01:13:4814200:13:3314700:35:4533.5700:49:1815500:24:3000:01:3100:01:04
4 1840JESSICA URBANO MARTCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:13:4815000:14:0514100:34:5934.300:49:0415700:24:4400:00:5500:00:52
5 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:14:1715300:15:0014900:36:0433.2700:51:0414400:23:1300:01:2200:00:42
6 3757ELISABETH MARTI RODCLUB TRIATLO SABADELLABF01:18:2614300:13:3515500:37:5631.6300:51:3116400:26:5500:01:4300:01:20
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:52:03500:08:032200:28:2342.2800:36:26400:15:3700:00:3400:00:39
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:52:26000:00:00000:00:00000:36:44800:15:4200:00:0000:00:33
3 753XAVIER TORRADES SABCLUB NATACIO MINORISAABM00:53:461100:08:391400:28:0742.6800:36:461800:17:0000:00:4600:00:38
4 133FRANCESC JUAREZ ROSC.N. MATAROABM00:54:493500:09:24100:27:2443.800:36:484300:18:0100:00:4300:00:38
5 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM00:56:244700:09:433200:28:4741.6900:38:303900:17:5400:00:4600:00:50
6 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:155800:10:165100:29:2640.7700:39:425900:18:3300:00:4800:00:35
7 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM00:59:407200:10:325700:29:3240.6300:40:048600:19:3600:00:5700:00:37
8 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:447600:10:375400:29:2840.7200:40:059100:19:3900:00:3900:00:40
9 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:01:5011100:11:397300:30:2739.4100:42:069500:19:4400:00:5500:00:39
10 2424MARC CARRERAS SALINCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:3712500:12:387900:30:5838.7500:43:367400:19:0100:01:1700:00:41
11 4125ADRIAN MEZATRI+9 EL MASNOUABM01:03:0411600:12:019800:31:5537.600:43:567700:19:0800:00:5700:00:46
12 2083PERE MALLAFRE GARCIC.N. TARRACOABM01:05:4411900:12:109400:31:4337.8300:43:5312700:21:5100:00:4400:00:44
13 2675DANIEL RODRIGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:06:0813400:13:0611500:32:5236.5100:45:5810400:20:1000:01:3500:00:47
14 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOTGCBINNABM01:06:0916100:15:3110300:32:1637.1900:47:475300:18:2200:01:1100:00:47
15 8334JESUS AGUADOVILADECANS TRIATLOABM01:06:4712100:12:158800:31:3238.0500:43:4714000:23:0000:01:1500:00:42
16 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:07:3412900:12:4612300:33:1536.0900:46:0112300:21:3300:01:0500:00:44
17 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:0914800:13:5912800:33:4435.5700:47:4311000:20:2600:01:4800:00:43
18 2767DAMIA LARENA SANTIACLUB TRIATLO ATLESABM01:08:5413500:13:1211600:33:0036.3600:46:1213500:22:4200:00:5800:00:50
19 2152ENRIQUE FONTOBA ESPC.E. NO TE PARESABM01:19:0715500:15:0315900:39:0130.7600:54:0415900:25:0300:02:3500:01:25
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3505NOEMI APARICIO CABACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:27:5916300:15:5716600:44:0827.1901:00:0516600:27:5400:01:3300:01:15
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M00:54:101200:08:401700:28:1642.4500:36:562400:17:1400:00:5000:00:38
2 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M00:55:281500:08:441600:28:1542.4800:36:595700:18:2900:00:4200:00:39
3 5110CRISTOBAL ALCOBA PECLUB NATACIO SITGESV1M00:57:073100:09:187100:30:1739.6300:39:353000:17:3200:00:4000:00:40
4 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M00:58:004400:09:416600:30:004000:39:415100:18:1900:00:5700:00:44
5 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:58:345300:10:055600:29:3140.6500:39:367300:18:5800:00:3700:00:40
6 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M00:58:435500:10:105300:29:2740.7500:39:377600:19:0600:00:3600:00:43
7 4810ISRAEL MARFIL FLORECLUB TRIATLO PROSANV1M00:59:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M00:59:478900:11:034000:29:0741.2100:40:108900:19:3700:01:0500:00:48
9 5956MARIÀ GALVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:00:156200:10:196300:29:4640.3100:40:0510500:20:1000:01:1000:00:42
10 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:00:5512400:12:338100:31:0638.5900:43:392500:17:1600:00:5200:00:40
11 3026JOSE RAMON GONZALEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:06:4112700:12:4412700:33:2835.8600:46:1211100:20:2900:01:1500:00:54
12 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:09:3614100:13:3012600:33:2735.8700:46:5713400:22:3900:01:0900:00:42
13 720JOSEP LLANO TOURISCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:09:4416200:15:3313000:33:5135.4500:49:2410800:20:2000:03:4400:00:50
14 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJTGCBINNV1M01:28:2716600:19:3116400:43:2427.6501:02:5516100:25:3200:03:2000:02:17
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:05:508300:10:5510900:32:3236.8900:43:2713100:22:2300:00:5000:00:39
2 3938YOLANDA VALLE MORENC.N. BADALONAV1F01:18:1015600:15:1016100:39:4630.1800:54:5614500:23:1400:01:1800:01:02
3 6151CLARA RUIZ RADIGALEC.A. IGUALADAV1F01:25:5315200:14:4616200:40:0729.9100:54:5316800:31:0000:01:5300:01:00
4 4087JACQUELINE CAMOS WITGCBINNV1F01:30:3716400:18:4316500:43:4827.401:02:3116700:28:0600:02:4700:00:48
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 899ENRIC GUSSINYER  COCLUB NATACIO BANYOLESV1M00:59:393900:09:327200:30:2539.4500:39:579200:19:4200:00:5900:00:53
2 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:03:3411700:12:059700:31:5037.700:43:559000:19:3900:01:1800:00:56
3 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:04:3412300:12:308500:31:2138.2800:43:5111500:20:4300:01:1000:00:51
4 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:05:0210600:11:3310500:32:1637.1900:43:4911900:21:1300:01:0500:01:16
5 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 662JORDI SAMANIEGO MUÑTRI+9 EL MASNOUV1M01:08:2114600:13:4312200:33:1436.1100:46:5712100:21:2400:00:5400:00:48
7 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M01:12:4514700:13:4414800:36:0233.300:49:4613900:22:5900:02:2100:00:58
8 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:16:0015400:15:0114200:35:1434.0600:50:1516200:25:4500:01:1500:00:59
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M00:58:496300:10:206100:29:3940.4700:39:596700:18:5000:00:4300:00:37
2 787JULIO CESAR CERVANTCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:03:395400:10:0612100:33:1336.1300:43:1910900:20:2000:01:2500:00:42
3 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:04:1012000:12:159200:31:3937.9100:43:5410700:20:1600:01:2500:00:45
4 1954PATRICIO GARCIA MARC.N. TARRACOV2M01:04:1812800:12:459600:31:5037.700:44:359300:19:4300:01:0700:01:36
5 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV2M01:09:5214400:13:3513200:33:5335.4200:47:2813200:22:2400:01:1200:01:11
6 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V2M01:10:2713800:13:1613700:34:1635.0200:47:3213800:22:5500:01:2100:01:14
7 1241GERMAN MARQUEZ CARRCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:5416000:15:2913600:34:0835.1600:49:3715200:24:1700:01:4300:01:00
8 443AMADOR OLIVARES DE C.E. NO TE PARESV2M01:15:1715900:15:2315100:36:3632.7900:51:5914700:23:1800:01:5100:01:01
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 978PASCUAL COLLADO VALC.N. CATALUNYAV2M01:14:5215100:14:1314400:35:3633.7100:49:4915800:25:0300:01:4900:01:06
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:05:4010200:11:2111200:32:3836.7700:43:5912400:21:4100:01:0200:00:47
2 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M01:10:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:20:1216500:19:0015000:36:3232.8500:55:3215600:24:4000:02:1000:01:18

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32