RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
41 187 180 5 2 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:28:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1493ANDRES EDUARDO DIAZ00:51:43
25249JORDI RELATS MORENO00:52:03
35558SERGI MATAS LARGO00:52:19
41997ADRIA MUÑOZ ILLANA00:52:24

2. - C.E.T. DISTANCE - 03:30:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15732DANILO SOUZA DE ARAUJO PIMENTEL00:52:00
25551DIAZ FIDEL00:52:21
3626ROBERT ZSOLT BUDAI00:52:26
43601PEDRO BALDANTONI00:53:44

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:34:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:51:31
22326MIQUI RIERA BLESA00:53:32
3753XAVIER TORRADES SABATA00:53:46
41195JORDI VIDAL MONCUNILL00:55:28

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:34:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL00:52:25
22433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:52:36
32462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ 00:54:07
48230ORLANDO AGUILERA MAESTRO00:55:19

5. - FLOR DE TRIATLO - 03:36:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:52:48
21390JUAN GONZALEZ GARCIA00:53:13
35594MARC SANCHO ESPASA00:54:44
44899CESC LLAURADO VERNET00:55:42

6. - C.N. MATARO - 03:43:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1133FRANCESC JUAREZ ROSELLO00:54:49
24248IVAN ROCA TORRENTE00:55:16
32708VICENÇ CASTELLA SERRA00:56:28
4543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA00:57:03

7. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:48:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:53:54
21562ELOY JORGE DE LA FUENTE OLITE00:57:02
35234DAVID CASANOVAS FERRER00:58:08
4383DANIEL VELASCO GARCIA00:59:17

8. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:48:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11063ORIOL MAS ESPINALT00:53:38
21070JOAN GOMILA ANGLADA00:57:00
34738PAU QUINTANO VILOSA00:57:59
41685ANIOL FONT SALA00:59:54

9. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:49:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:54:18
22757GERARD AGUSTINA RIBERA00:54:52
34201BRU CALPE CAPELLADES00:57:37
45528NACHO LOZANO RIUS01:02:33

10. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:50:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:56:42
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:57:01
35903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO00:57:02
4624ORIOL MAYNERIS PERXACHS00:59:44

11. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:51:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
18094RAUL MARTIN NUÑEZ00:55:39
24846MARTI MORENO PRATS 00:56:56
35896SALVADOR GRAN ESTEVE00:58:15
4673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:00:55

12. - CLUB NATACIO SITGES - 03:52:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15110CRISTOBAL ALCOBA PEREZ00:57:07
23349LUCAS SAIED WITTROCK00:58:06
3385ENRIC BUCH RIPOLL00:58:34
44687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE00:58:43

13. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:54:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14659FERRAN ALVAREZ FONT00:58:12
24121GERARD ROMAGOS VILA00:58:16
34873BIEL PLANAS VILAGRAN00:58:19
4899ENRIC GUSSINYER  COMA00:59:39

14. - C.A. IGUALADA - 04:01:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS00:53:40
22070DAVID SEVILLA CASTILLO00:58:00
35229PABLO CARIDE ALONSO00:59:43
44848FELIP CASTELLANO MAZO01:09:52

15. - TGCBINN - 04:01:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET00:54:10
22828XEVI GALLART GARANGOU00:58:03
31403JORDI FORTIA BATALLE01:03:23
44613RAFA MARTÍNEZ SANTOS01:06:09

16. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 04:02:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA00:52:28
28092JORDI ALEMANY BARTOMEU00:58:45
32344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON01:01:52
44589RICARDO MARROQUI VICENTE01:09:47

17. - C.E. RAYOTEAM - 04:04:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1809ORIOL PADROS VERA00:57:36
2507RUBEN FERNANDEZ RIVERA00:59:40
32191JORDI PINO CONTRERAS01:03:08
41747JAUME TELL ROCABERT01:04:10

18. - C.N. BADALONA - 04:04:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ00:59:50
23906IGNASI FIBLA FIGUEROLA01:00:19
34287PAU NICOLAS COSO01:01:15
44410ANGEL VALERA MUÑOZ01:03:34

19. - C.E. NO TE PARES - 04:08:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15959ARNAU NAJERA SANTANDREU00:57:56
2829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:58:12
32235SERGI BUYOLO FREITAS01:04:34
45476DAVID MOLINA SANCHEZ01:07:34

20. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:09:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMA01:00:15
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:01:54
32733MARC LORENZO01:03:27
4787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ01:03:39

21. - C.N. TARRACO - 04:12:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZ00:59:59
24244ARNAU GOMEZ RECASENS01:02:15
31954PATRICIO GARCIA MARTINEZ01:04:18
42083PERE MALLAFRE GARCIA01:05:44

22. - TRI+9 EL MASNOU - 04:13:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12183GERMAN GARROTE BORRULL00:59:47
25685SERGI PRADO GARCIA01:02:02
34125ADRIAN MEZA01:03:04
4662JORDI SAMANIEGO MUÑOZ01:08:21

23. - CLUB TRIATLO ATLES - 04:16:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTET00:58:13
22424MARC CARRERAS SALINAS01:02:37
35014ANDREU GENESTAR PONCIANO01:06:22
42767DAMIA LARENA SANTIAGO01:08:54

24. - VILADECANS TRIATLO - 04:16:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA00:59:39
24283IVAN GARCIA FERNANDEZ01:03:52
32675DANIEL RODRIGUEZ MATA01:06:08
48334JESUS AGUADO01:06:47

25. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 04:41:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12875XAVIER CELMA GAMO01:08:09
21198ALBERT BARRACHINA MORENO01:09:36
3720JOSEP LLANO TOURIS01:09:44
41241GERMAN MARQUEZ CARRASCO01:13:54

26. - C.N. CATALUNYA - 04:50:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1970CARLES MATAS JOSE01:05:40
23005JUAN PI MIRA01:10:12
3978PASCUAL COLLADO VALDES01:14:52
4969JOSEP LLUIS ARAN CATALAN01:20:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32