RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 188 186 2 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:41100:16:02400:34:0535.2100:50:07100:07:3400:00:2300:00:25
2 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:57:49400:16:03600:34:0735.1700:50:10200:07:3900:00:2600:00:26
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:57:52200:16:02100:34:0335.2400:50:05300:07:4700:00:2400:00:22
4 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:11300:16:03300:34:0535.2100:50:08500:08:0300:00:2600:00:24
5 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:44600:16:08200:34:0335.2400:50:111400:08:3300:00:2500:00:26
6 2018PAU CAPDEVILA VERAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:59:08000:00:00000:00:000.0000:51:04600:08:0400:00:0000:00:25
7 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M00:59:25000:00:00000:00:000.0000:51:12700:08:1300:00:0000:00:33
8 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:401200:16:52700:34:2034.9500:51:121300:08:2800:00:2800:00:34
9 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:59:452000:17:03500:34:0635.1900:51:091600:08:3600:00:2700:00:30
10 4115XAVI QUERAL FORCADELLC.N. MATAROV1M00:59:51700:16:081500:35:4233.6100:51:50400:08:0100:00:2800:00:34
11 4053OSCAR MARQUEZ BALTAT3 TEAMABM00:59:571400:16:531100:34:4834.4800:51:41800:08:1600:00:2900:00:27
12 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:00:011700:16:59800:34:4234.5800:51:41900:08:2000:00:2500:00:30
13 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:00:051000:16:441400:35:0034.2900:51:441100:08:2100:00:2600:00:32
14 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:00:05800:16:441200:34:5634.3500:51:401200:08:2500:00:2700:00:28
15 1710MARTI SENDER PRADOSC.E.T. DISTANCEJNM01:00:201300:16:52900:34:4534.5300:51:372100:08:4300:00:2900:00:27
16 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:381100:16:461300:34:5934.3000:51:452500:08:5300:00:2700:00:31
17 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:01:031500:16:561000:34:4534.5300:51:415200:09:2200:00:2700:00:30
18 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:392400:17:331800:36:3232.8500:54:051500:08:3400:00:2600:00:31
19 7087BIEL RAFOLS PERRAMONLLICENCIA DE DIAABM01:02:411900:17:023000:36:5932.4500:54:011800:08:4000:00:3200:00:28
20 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:02:421800:17:013200:37:0332.3900:54:041700:08:3800:00:2500:00:31
21 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:02:47900:16:444700:37:4231.8300:54:261000:08:2100:00:2800:00:30
22 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:03:081600:16:593500:37:0932.3000:54:083000:09:0000:00:2800:00:36
23 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:092100:17:064000:37:2032.1400:54:262000:08:4300:00:3100:00:29
24 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:132200:17:202500:36:4332.6800:54:033900:09:1000:00:4400:00:31
25 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:03:263000:17:561900:36:3232.8500:54:282700:08:5800:00:3100:00:29
26 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E.E. SANT GERVASIABM01:03:342700:17:532200:36:3832.7600:54:313100:09:0300:00:3400:00:34
27 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:03:413200:18:072100:36:3532.8000:54:422900:08:5900:00:3500:00:42
28 7093ANDREU OLEA ARMADALLICENCIA DE DIAABM01:03:442800:17:542400:36:4332.6800:54:373700:09:0700:00:5100:00:38
29 1098JUAN MANUEL CARDENAS MAEST3 TEAMABM01:03:522600:17:452700:36:5132.5600:54:364300:09:1600:00:4000:00:34
30 8025OUSSAMA CHOUATILLICENCIA DE DIAABM01:04:17500:16:076900:39:2630.4300:55:332200:08:4400:00:2600:00:29
31 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:192500:17:445100:37:5331.6800:55:371900:08:4200:00:2600:00:24
32 2393XAVI REYES SALAMANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:202900:17:553400:37:0632.3500:55:014900:09:1900:00:3100:00:29
33 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:274100:18:263700:37:1132.2700:55:372400:08:5000:00:4000:00:35
34 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:313700:18:203900:37:1432.2300:55:342600:08:5700:00:3100:00:32
35 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:04:365400:18:591700:36:3032.8800:55:293600:09:0700:00:3400:00:26
36 8022MARCOS GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:04:362300:17:295000:37:5031.7200:55:194700:09:1700:00:3700:00:42
37 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:04:383800:18:223800:37:1332.2400:55:353200:09:0300:00:3000:00:31
38 4166FRANCISCO ROLDAN MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:383100:18:054500:37:3431.9400:55:392800:08:5900:00:4600:00:38
39 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:444800:18:343100:37:0032.4300:55:343800:09:1000:00:3000:00:28
40 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:04:483600:18:194200:37:2332.1000:55:423400:09:0600:00:3300:00:36
41 2528MARC PUJADAS BUJALDONGAVA TRIATLOCDM01:04:504600:18:322900:36:5632.4900:55:285100:09:2200:00:2400:00:27
42 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:04:513900:18:244100:37:2032.1400:55:443500:09:0700:00:3200:00:39
43 3341JORDI CANTO CESPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:524900:18:512300:36:4332.6800:55:344800:09:1800:00:2900:00:30
44 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:04:534300:18:273600:37:1132.2700:55:384200:09:1500:00:4500:00:34
45 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:543300:18:084300:37:2732.0400:55:355000:09:1900:00:4700:00:33
46 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:04:565500:18:591600:36:2332.9800:55:226100:09:3400:00:4100:00:32
47 8010FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:063400:18:184400:37:3431.9400:55:524100:09:1400:01:2500:00:52
48 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:296300:19:192800:36:5332.5400:56:124600:09:1700:00:4900:00:38
49 1240RAUL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESV1M01:05:464200:18:274900:37:4831.7500:56:155600:09:3100:00:3200:00:39
50 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:05:476900:19:272600:36:4732.6200:56:145900:09:3300:00:3600:00:40
51 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:05:515200:18:572000:36:3532.8000:55:328400:10:1900:00:2900:00:40
52 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:235600:19:005400:38:0131.5700:57:015300:09:2200:00:4200:00:40
53 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLV1M01:06:336200:19:195300:37:5731.6200:57:164500:09:1700:00:3800:00:37
54 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:06:384000:18:256800:39:0930.6500:57:343300:09:0400:00:5400:00:41
55 8009DANIEL DEL PUERTO COSENZALLICENCIA DE DIAV1M01:06:403500:18:187100:39:3230.3500:57:502300:08:5000:01:0400:00:51
56 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:06:435800:19:075600:38:0431.5200:57:115800:09:3200:00:3200:00:36
57 8013ALBERT MARINA PERARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:06:495000:18:556000:38:3031.1700:57:255400:09:2400:00:5300:00:34
58 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:06:596100:19:195500:38:0231.5500:57:216300:09:3800:00:3800:00:43
59 7088JOSE LUIS RAMÓN ESPINLLICENCIA DE DIAABM01:07:105300:18:595700:38:1131.4300:57:107200:10:0000:00:3100:00:32
60 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:07:11000:00:00000:00:000.0000:57:236400:09:4800:00:0000:00:33
61 8024EDGAR FERRER SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:07:318300:20:134600:37:4231.8300:57:556200:09:3600:00:3800:00:30
62 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:07:355900:19:085800:38:1131.4300:57:198300:10:1600:00:4200:00:40
63 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:08:006800:19:265200:37:5731.6200:57:239600:10:3700:00:3100:00:46
64 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:08:077000:19:305900:38:2931.1800:57:598000:10:0800:00:3600:00:30
65 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEJNM01:08:176700:19:266200:38:4330.9900:58:097900:10:0800:00:3200:00:30
66 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:08:246500:19:236700:39:0430.7200:58:276900:09:5700:00:4700:00:39
67 8002MIGUEL SAETA BALLESTEROS LLICENCIA DE DIAABM01:08:468600:20:364800:37:4231.8300:58:189100:10:2800:00:5200:00:50
68 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:09:096600:19:257500:39:4630.1800:59:117100:09:5800:00:5000:00:32
69 4086ERNESTO PÉREZ CATALANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:178100:20:096400:38:4930.9100:58:588500:10:1900:00:4200:00:34
70 1967PERE BERMUDEZ MARMOLC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:09:267900:20:066100:38:3831.0600:58:4410000:10:4200:00:5400:01:07
71 3379ANDREU GARCIA PUEYO CLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:09:277700:19:567000:39:2730.4200:59:237300:10:0400:00:4400:00:42
72 7084ALBERTO PÉREZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:278000:20:076600:38:5830.8000:59:058800:10:2200:01:0400:00:41
73 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:09:335700:19:077900:40:3829.5300:59:456500:09:4800:00:3000:00:32
74 419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:09:345100:18:579100:41:2129.0201:00:184400:09:1600:01:0200:00:46
75 8023ANDRÉS MAURAD ACUÑALLICENCIA DE DIAABM01:09:554700:18:3210600:42:0928.4701:00:414000:09:1400:00:5300:00:38
76 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:10:277200:19:338100:40:4229.4801:00:158100:10:1200:00:3300:00:39
77 4168ANDREU DICHÓS MUÑOZINDEPENDIENTEABM01:10:567300:19:358900:41:1729.0701:00:527400:10:0400:00:3800:00:37
78 3079JOAN LLUIS PLANAS PAPIOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:10:577600:19:558700:41:1129.1401:01:066600:09:5100:01:2000:00:50
79 7094EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:207400:19:408600:41:0929.1601:00:499200:10:3100:01:0300:01:04
80 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:11:419300:20:517300:39:4330.2101:00:3411900:11:0700:00:3200:00:42
81 8016DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:11:537800:20:049900:41:4328.7701:01:477700:10:0600:01:0100:01:26
82 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:007500:19:509200:41:2728.9501:01:1710100:10:4300:00:5500:00:46
83 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:12:216400:19:2311300:42:1928.3601:01:429900:10:3900:00:5400:00:45
84 3752JAVIER GONZALEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:12:2811100:21:407400:39:4630.1801:01:2611800:11:0200:00:5600:00:35
85 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:12:357100:19:3211900:43:0927.8101:02:416700:09:5400:00:4500:00:33
86 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:12:389500:20:559600:41:3828.8201:02:337600:10:0500:00:4300:00:50
87 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:599000:20:487800:40:1329.8401:01:0114100:11:5800:00:4600:00:41
88 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:13:0610300:21:159800:41:4328.7701:02:587800:10:0800:00:4700:00:57
89 8014ANGELO GONZALES FERRINGLLICENCIA DE DIAABM01:13:2310000:21:109500:41:3728.8301:02:479400:10:3600:00:5400:00:37
90 1073JAUME SOLA MORENOC.E. RAYOTEAMABM01:13:289400:20:5411000:42:1328.4201:03:078600:10:2100:01:0700:01:07
91 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:13:308700:20:3710500:42:0728.4901:02:4410500:10:4600:00:5300:00:55
92 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:3611700:21:478400:40:5729.3001:02:4410900:10:5200:01:0400:00:55
93 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:13:4812000:21:508300:40:5729.3001:02:4711600:11:0100:00:3900:00:46
94 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:4810900:21:339000:41:1929.0401:02:5211400:10:5600:00:3900:00:47
95 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMV1M01:14:0410200:21:1210400:42:0428.5301:03:1610700:10:4800:01:0300:00:43
96 8011EDUARDO ALARCÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:14:088800:20:4011700:42:3328.2001:03:1311300:10:5500:01:1000:01:24
97 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:14:2214900:23:186500:38:5630.8201:02:1414500:12:0800:00:5400:00:55
98 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:14:2311200:21:4210700:42:1028.4601:03:529300:10:3100:01:1800:00:58
99 2387PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLO ATLESABM01:14:2312500:22:119400:41:3428.8701:03:459700:10:3800:00:5700:00:40
100 2767DAMIA LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM01:14:2312600:22:119300:41:3328.8801:03:449800:10:3900:00:4200:00:43
101 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:14:2312300:21:5110000:41:4628.7301:03:3710600:10:4600:00:3500:00:42
102 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:14:2511300:21:4510200:41:5628.6201:03:4110300:10:4400:01:0200:00:47
103 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:5010100:21:109700:41:3928.8101:02:4914300:12:0100:00:4100:00:45
104 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:14:5213200:22:387700:40:0329.9601:02:4114700:12:1100:00:5600:00:51
105 4113ALEIX CALAFELL PUIGINDEPENDIENTEABM01:14:5411800:21:498000:40:3829.5301:02:2715500:12:2700:00:2900:00:35
106 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:14:5711900:21:4910300:41:5928.5801:03:4812100:11:0900:00:5300:00:50
107 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M01:15:1412200:21:5011200:42:1728.3801:04:0712000:11:0700:01:0700:00:44
108 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:15:2813700:22:517600:39:5530.0601:02:4616000:12:4200:01:0200:00:55
109 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIASUB23M01:15:4413600:22:4710900:42:1328.4201:05:0010400:10:4400:01:0100:00:52
110 7089RUBEN VICENTE PUERTASLLICENCIA DE DIAABM01:15:4710800:21:3210100:41:4728.7201:03:1915700:12:2800:01:3300:01:38
111 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:15:5110500:21:1912100:44:0427.2301:05:239000:10:2800:00:3400:00:48
112 8006JORDI MELENDEZ CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:099100:20:5013300:45:0326.6401:05:538200:10:1600:01:3600:01:41
113 8005DAVID PEREZ SAENZLLICENCIA DE DIAABM01:16:129200:20:5112300:44:0727.2001:04:5812400:11:1400:01:1300:00:59
114 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:16:2710600:21:2912000:43:2227.6701:04:5113300:11:3600:00:4000:00:42
115 7091DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:16:3713300:22:4211400:42:2528.2901:05:0713000:11:3000:01:1300:00:39
116 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:16:408200:20:1011600:42:3328.2001:02:4317700:13:5700:00:4200:00:36
117 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:16:40000:00:00000:00:000.0001:02:5517500:13:4500:00:0000:00:29
118 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:17:2014400:23:1011800:42:3828.1501:05:4813200:11:3200:00:3500:00:39
119 8019FRANCESC NAVARRO ESPINOSALLICENCIA DE DIAABM01:17:2112100:21:5012400:44:1227.1501:06:0212600:11:1900:01:1000:00:56
120 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:17:2712700:22:1612500:44:1327.1401:06:2911500:10:5800:01:1500:01:09
121 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:17:29000:00:00000:00:000.0001:06:3511100:10:5400:00:0000:00:42
122 4101ADRIA PEREZ LLORENSTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:19:1313400:22:4713000:44:5526.7201:07:4213100:11:3100:00:5200:00:26
123 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:3314500:23:1113500:45:1026.5701:08:2112300:11:1200:00:4700:00:59
124 8015ALEXANDRE FERNANDEZ OROLLICENCIA DE DIAABM01:19:3612800:22:1914300:46:2225.8801:08:4111200:10:5500:01:1200:02:17
125 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:19:5315800:24:1912200:44:0527.2201:08:2412900:11:2900:01:0700:01:03
126 7082JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:19:5811600:21:4714200:46:1925.9101:08:0613800:11:5200:00:5600:00:47
127 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:20:3314000:22:5713800:45:3726.3101:08:3414200:11:5900:01:0000:01:06
128 8018JUAN CARLOS DEL DEL ESTALLLICENCIA DE DIAV2M01:20:3915500:23:4712800:44:2327.0401:08:1015800:12:2900:00:4600:00:46
129 4477JOSE VICTORIA GALDEANOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:20:4815400:23:4612900:44:4926.7801:08:3514800:12:1300:01:1700:01:16
130 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:21:048500:20:2914500:46:4825.6401:07:1717600:13:4700:00:2700:00:52
131 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:21:1414300:23:1014000:46:0126.0801:09:1114400:12:0300:00:3400:00:43
132 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:22:0615000:23:1813600:45:3526.3301:08:5316900:13:1300:01:0400:00:47
133 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:22:2213000:22:3615900:48:3524.7001:11:1112200:11:1100:00:4800:00:35
134 8026PAU VIVES SOLELLICENCIA DE DIACDM01:22:2411500:21:4615200:47:3325.2401:09:1916600:13:0500:00:5600:00:45
135 8008EDGAR VALENTIN REQUEJOLLICENCIA DE DIAV1M01:22:4415600:23:5813900:45:5326.1501:09:5116400:12:5300:01:3000:01:57
136 7086SEBASTIÀ TOBARUELA MARTÍNLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0916400:24:3713200:45:0326.6401:09:4017200:13:2900:02:2400:02:12
137 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:23:3813100:22:3716500:49:2024.3201:11:5713500:11:4100:01:0800:01:02
138 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:24:1314800:23:1416000:48:3924.6701:11:5315300:12:2000:01:2400:01:25
139 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:24:1413500:22:4716200:49:0724.4301:11:5415100:12:2000:01:4900:01:26
140 7085ANTONIO SEGURA TOMASLLICENCIA DE DIAABM01:24:3115900:24:2015100:47:2725.2901:11:4716100:12:4400:02:0600:01:25
141 3405MIGUEL ANGEL GARCIA RODRIC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:24:5516700:25:1414800:46:5025.6201:12:0416300:12:5100:01:1700:01:10
142 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:25:1414700:23:1316800:50:0623.9501:13:1914000:11:5500:01:0200:00:52
143 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M01:26:1016900:25:5414900:47:1125.4301:13:0516700:13:0500:01:0100:00:54
144 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:26:239700:21:0617100:52:4422.7601:13:5015900:12:3300:02:2200:01:38
145 8021FRANCISCO DÍAZ PLATALLICENCIA DE DIAV3M01:26:2616500:25:0016100:48:5824.5101:13:5815600:12:2800:01:0600:00:50
146 2736XAVIER SENSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:27:2017500:26:1711500:42:2728.2701:08:4418600:18:3600:01:1000:01:02
147 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M01:28:5715700:24:0817000:51:3623.2601:15:4417000:13:1300:01:1500:02:01
148 7083SAMUEL ANDREU ACEROLLICENCIA DE DIAABM01:29:2817200:26:0916900:50:3023.7601:16:3916200:12:4900:03:1200:01:39
149 7090POL GUARDIOLA PASCASIOLLICENCIA DE DIAJNM01:32:2614600:23:1117900:55:4921.5001:19:0017100:13:2600:00:4100:01:17
150 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM01:32:4717800:28:2615700:48:1324.8901:16:3918400:16:0800:01:0500:00:49
151 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:33:4716800:25:4417200:53:3922.3701:19:2317900:14:2400:01:0000:01:10
152 7081JAVIER RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:36:3217700:27:0617700:55:0021.8201:22:0618000:14:2600:01:5800:01:24


NF 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:20:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
NF 7092SERGIO TEJADA VELEZINDEPENDENTABM00:00:00000:16:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2500:00:00




NP 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M
NP 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM
NP 3402MAX GASSO NAVARROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 3514JOAQUIN JOSE CARRILLO RECDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM
NP 4224MARTI BERMUDEZ MONTOLIOC.T. PARETS DEL VALLESCDM
NP 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM
NP 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM
NP 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM
NP 8001SERGI FERNANDEZ CASASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8012ESTEVE OLIVÉ BOIXLLICENCIA DE DIAABM
NP 8020XAVIER MONTESINOSLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32