RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 188 186 2 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:54:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:57:41
23236ENRIC BOLDU ROIG00:57:49
31997ADRIA MUÑOZ ILLANA00:58:44

2. - C.N. MATARO - 02:59:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14362ALBERT RUZ QUADRADA00:59:25
24115XAVI QUERAL FORCADELL00:59:51
3543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:00:01

3. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:05:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:00:05
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:00:05
33341JORDI CANTO CESPEDES01:04:52

4. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:08:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA01:00:38
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ01:03:09
35935RAUL CEJUDO ALBA01:04:19

5. - FLOR DE TRIATLO - 03:08:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA00:59:08
21493JOAN ALARCON VILA01:02:47
31479DANIEL ALARCON VILA01:06:59

6. - CLUB VO2 TEAM - 03:11:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO00:59:45
22744RAIMON SANJAUME I FARRES01:04:51
33971JORDI MAÑE CRUZ01:06:38

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:15:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12393XAVI REYES SALAMANCA01:04:20
24896ADRIÀ DALMAU GÓMEZ01:04:27
3239JOSEP MARTI COROMINAS01:06:23

8. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:15:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12854MARC ARRIAZA I BOSCH01:03:08
21552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:03:13
33379ANDREU GARCIA PUEYO 01:09:27

9. - C.E.T. DISTANCE - 03:16:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11710MARTI SENDER PRADOS01:00:20
2286SERGIO MENA FUNCIA01:08:00
3600SERGI MARTINEZ VALENTIN01:08:17

10. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:17:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ01:04:38
22327PEDRO MONTES NAVARRO01:04:53
34073POL ROMEO SANTIAGO01:08:07

11. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:25:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRO01:04:54
21967PERE BERMUDEZ MARMOL01:09:26
33079JOAN LLUIS PLANAS PAPIO01:10:57

12. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:26:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14400JOAN MENGUAL BORDAS01:03:34
2419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZ01:09:34
35592AGUSTI OLIVERA01:13:30

13. - C.N. SABADELL - 03:27:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ01:06:33
23170ARNAU CASTRO GARCIA01:09:33
33470IGNASI BARBARROJA CLARAMUNT01:11:41

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:30:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11142FRANCESC MENOR DURAN01:05:29
22231JOSE REY GIMENEZ01:12:00
32733MARC LORENZO01:12:59

15. - C.E. RAYOTEAM - 03:32:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11019SIMON FASIELLO01:04:31
21073JAUME SOLA MORENO01:13:28
33440MIQUEL JODAR CORRERO01:14:23

16. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:33:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12804VICENTE BLASCO LUZ01:03:41
23844FEDE HABA MARTINEZ01:09:09
31173IÑAKI FUSTE JUAN01:20:33

17. - C.E. ESCOLA FES TRI TIANA - 03:54:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14064FERRAN PICON GARCIA01:16:40
24071ORIOL GUZMAN JIMENEZ01:16:40
34383ADRIA PICON GARCIA01:21:04

18. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:58:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11275JOSEP FIGUEREO BAULENAS01:14:57
24101ADRIA PEREZ LLORENS01:19:13
34092SERGIO CARLOS PEREZ RODRIGUEZ01:24:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32