RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 188 186 2 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:04:365400:18:591700:36:3032.8800:55:293600:09:0700:00:3400:00:26
2 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:04:383800:18:223800:37:1332.2400:55:353200:09:0300:00:3000:00:31
3 2528MARC PUJADAS BUJALDONGAVA TRIATLOCDM01:04:504600:18:322900:36:5632.4900:55:285100:09:2200:00:2400:00:27
4 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:07:355900:19:085800:38:1131.4300:57:198300:10:1600:00:4200:00:40
5 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:08:077000:19:305900:38:2931.1800:57:598000:10:0800:00:3600:00:30
6 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:09:335700:19:077900:40:3829.5300:59:456500:09:4800:00:3000:00:32
7 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:12:357100:19:3211900:43:0927.8101:02:416700:09:5400:00:4500:00:33
8 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:16:408200:20:1011600:42:3328.2001:02:4317700:13:5700:00:4200:00:36
9 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:16:40000:00:00000:00:000.0001:02:5517500:13:4500:00:0000:00:29
10 4101ADRIA PEREZ LLORENSTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:19:1313400:22:4713000:44:5526.7201:07:4213100:11:3100:00:5200:00:26
11 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:21:048500:20:2914500:46:4825.6401:07:1717600:13:4700:00:2700:00:52
12 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:21:1414300:23:1014000:46:0126.0801:09:1114400:12:0300:00:3400:00:43
13 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:22:2213000:22:3615900:48:3524.7001:11:1112200:11:1100:00:4800:00:35
14 8026PAU VIVES SOLELLICENCIA DE DIACDM01:22:2411500:21:4615200:47:3325.2401:09:1916600:13:0500:00:5600:00:45
15 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:26:239700:21:0617100:52:4422.7601:13:5015900:12:3300:02:2200:01:38
16 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM01:32:4717800:28:2615700:48:1324.8901:16:3918400:16:0800:01:0500:00:49
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1710MARTI SENDER PRADOSC.E.T. DISTANCEJNM01:00:201300:16:52900:34:4534.5300:51:372100:08:4300:00:2900:00:27
2 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEJNM01:08:176700:19:266200:38:4330.9900:58:097900:10:0800:00:3200:00:30
3 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:15:5110500:21:1912100:44:0427.2301:05:239000:10:2800:00:3400:00:48
4 7090POL GUARDIOLA PASCASIOLLICENCIA DE DIAJNM01:32:2614600:23:1117900:55:4921.5001:19:0017100:13:2600:00:4100:01:17
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:57:49400:16:03600:34:0735.1700:50:10200:07:3900:00:2600:00:26
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:57:52200:16:02100:34:0335.2400:50:05300:07:4700:00:2400:00:22
3 2018PAU CAPDEVILA VERAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:59:08000:00:00000:00:000.0000:51:04600:08:0400:00:0000:00:25
4 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M00:59:25000:00:00000:00:000.0000:51:12700:08:1300:00:0000:00:33
5 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:00:051000:16:441400:35:0034.2900:51:441100:08:2100:00:2600:00:32
6 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:00:05800:16:441200:34:5634.3500:51:401200:08:2500:00:2700:00:28
7 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:03:081600:16:593500:37:0932.3000:54:083000:09:0000:00:2800:00:36
8 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIASUB23M01:15:4413600:22:4710900:42:1328.4201:05:0010400:10:4400:01:0100:00:52
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4115XAVI QUERAL FORCADELLC.N. MATAROV1M00:59:51700:16:081500:35:4233.6100:51:50400:08:0100:00:2800:00:34
2 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:03:413200:18:072100:36:3532.8000:54:422900:08:5900:00:3500:00:42
3 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:04:513900:18:244100:37:2032.1400:55:443500:09:0700:00:3200:00:39
4 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:04:534300:18:273600:37:1132.2700:55:384200:09:1500:00:4500:00:34
5 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:543300:18:084300:37:2732.0400:55:355000:09:1900:00:4700:00:33
6 1240RAUL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESV1M01:05:464200:18:274900:37:4831.7500:56:155600:09:3100:00:3200:00:39
7 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:05:476900:19:272600:36:4732.6200:56:145900:09:3300:00:3600:00:40
8 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:235600:19:005400:38:0131.5700:57:015300:09:2200:00:4200:00:40
9 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLV1M01:06:336200:19:195300:37:5731.6200:57:164500:09:1700:00:3800:00:37
10 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:06:384000:18:256800:39:0930.6500:57:343300:09:0400:00:5400:00:41
11 8009DANIEL DEL PUERTO COSENZALLICENCIA DE DIAV1M01:06:403500:18:187100:39:3230.3500:57:502300:08:5000:01:0400:00:51
12 8013ALBERT MARINA PERARNAULLICENCIA DE DIAV1M01:06:495000:18:556000:38:3031.1700:57:255400:09:2400:00:5300:00:34
13 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:06:596100:19:195500:38:0231.5500:57:216300:09:3800:00:3800:00:43
14 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:08:246500:19:236700:39:0430.7200:58:276900:09:5700:00:4700:00:39
15 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:09:096600:19:257500:39:4630.1800:59:117100:09:5800:00:5000:00:32
16 1967PERE BERMUDEZ MARMOLC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:09:267900:20:066100:38:3831.0600:58:4410000:10:4200:00:5400:01:07
17 3379ANDREU GARCIA PUEYO CLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:09:277700:19:567000:39:2730.4200:59:237300:10:0400:00:4400:00:42
18 419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:09:345100:18:579100:41:2129.0201:00:184400:09:1600:01:0200:00:46
19 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:10:277200:19:338100:40:4229.4801:00:158100:10:1200:00:3300:00:39
20 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:007500:19:509200:41:2728.9501:01:1710100:10:4300:00:5500:00:46
21 3752JAVIER GONZALEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:12:2811100:21:407400:39:4630.1801:01:2611800:11:0200:00:5600:00:35
22 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:13:308700:20:3710500:42:0728.4901:02:4410500:10:4600:00:5300:00:55
23 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMV1M01:14:0410200:21:1210400:42:0428.5301:03:1610700:10:4800:01:0300:00:43
24 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:14:2214900:23:186500:38:5630.8201:02:1414500:12:0800:00:5400:00:55
25 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:14:2311200:21:4210700:42:1028.4601:03:529300:10:3100:01:1800:00:58
26 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:5010100:21:109700:41:3928.8101:02:4914300:12:0100:00:4100:00:45
27 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:14:5213200:22:387700:40:0329.9601:02:4114700:12:1100:00:5600:00:51
28 8006JORDI MELENDEZ CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:099100:20:5013300:45:0326.6401:05:538200:10:1600:01:3600:01:41
29 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:17:2014400:23:1011800:42:3828.1501:05:4813200:11:3200:00:3500:00:39
30 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:20:3314000:22:5713800:45:3726.3101:08:3414200:11:5900:01:0000:01:06
31 4477JOSE VICTORIA GALDEANOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:20:4815400:23:4612900:44:4926.7801:08:3514800:12:1300:01:1700:01:16
32 8008EDGAR VALENTIN REQUEJOLLICENCIA DE DIAV1M01:22:4415600:23:5813900:45:5326.1501:09:5116400:12:5300:01:3000:01:57
33 7086SEBASTIÀ TOBARUELA MARTÍNLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0916400:24:3713200:45:0326.6401:09:4017200:13:2900:02:2400:02:12
34 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:23:3813100:22:3716500:49:2024.3201:11:5713500:11:4100:01:0800:01:02
35 4092SERGIO CARLOS PEREZ RODRITEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:24:1314800:23:1416000:48:3924.6701:11:5315300:12:2000:01:2400:01:25
36 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:24:1413500:22:4716200:49:0724.4301:11:5415100:12:2000:01:4900:01:26
37 3405MIGUEL ANGEL GARCIA RODRIC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:24:5516700:25:1414800:46:5025.6201:12:0416300:12:5100:01:1700:01:10
38 2736XAVIER SENSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:27:2017500:26:1711500:42:2728.2701:08:4418600:18:3600:01:1000:01:02
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:04:483600:18:194200:37:2332.1000:55:423400:09:0600:00:3300:00:36
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:06:435800:19:075600:38:0431.5200:57:115800:09:3200:00:3200:00:36
3 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:3611700:21:478400:40:5729.3001:02:4410900:10:5200:01:0400:00:55
4 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:4810900:21:339000:41:1929.0401:02:5211400:10:5600:00:3900:00:47
5 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:14:2511300:21:4510200:41:5628.6201:03:4110300:10:4400:01:0200:00:47
6 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:14:5711900:21:4910300:41:5928.5801:03:4812100:11:0900:00:5300:00:50
7 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M01:15:1412200:21:5011200:42:1728.3801:04:0712000:11:0700:01:0700:00:44
8 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:16:2710600:21:2912000:43:2227.6701:04:5113300:11:3600:00:4000:00:42
9 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:17:2712700:22:1612500:44:1327.1401:06:2911500:10:5800:01:1500:01:09
10 8018JUAN CARLOS DEL DEL ESTALLLICENCIA DE DIAV2M01:20:3915500:23:4712800:44:2327.0401:08:1015800:12:2900:00:4600:00:46
11 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:22:0615000:23:1813600:45:3526.3301:08:5316900:13:1300:01:0400:00:47
12 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M01:26:1016900:25:5414900:47:1125.4301:13:0516700:13:0500:01:0100:00:54
13 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M01:28:5715700:24:0817000:51:3623.2601:15:4417000:13:1300:01:1500:02:01
14 7081JAVIER RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:36:3217700:27:0617700:55:0021.8201:22:0618000:14:2600:01:5800:01:24
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:12:389500:20:559600:41:3828.8201:02:337600:10:0500:00:4300:00:50
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:14:2312300:21:5110000:41:4628.7301:03:3710600:10:4600:00:3500:00:42
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:3314500:23:1113500:45:1026.5701:08:2112300:11:1200:00:4700:00:59
4 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:19:5315800:24:1912200:44:0527.2201:08:2412900:11:2900:01:0700:01:03
5 8021FRANCISCO DÍAZ PLATALLICENCIA DE DIAV3M01:26:2616500:25:0016100:48:5824.5101:13:5815600:12:2800:01:0600:00:50
6 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:33:4716800:25:4417200:53:3922.3701:19:2317900:14:2400:01:0000:01:10
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:10:144500:18:3010800:42:1128.4501:00:416000:09:3300:00:3600:00:29
2 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:439600:21:037200:39:3530.3201:00:387500:10:0500:00:2900:00:28
3 4085BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:13:039800:21:078800:41:1329.1101:02:2010200:10:4300:00:4200:00:44
4 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:20:0412400:21:5115000:47:1925.3601:09:1011000:10:5400:00:3200:00:34
5 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:20:5016200:24:2212700:44:2027.0701:08:4214600:12:0800:01:0800:01:19
6 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:31:1115200:23:3317300:53:5522.2601:17:2817400:13:4300:00:3800:00:40
7 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:31:1116300:24:2217600:54:3521.9801:18:5715000:12:1400:00:4500:00:42
8 3403JULIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:33:4617900:28:2616300:49:1124.4001:17:3718500:16:0900:00:5100:01:06
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:07:346000:19:186300:38:4430.9800:58:025700:09:3200:00:2700:00:27
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:04:574400:18:283300:37:0432.3700:55:325500:09:2500:00:2700:00:27
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:16:329900:21:0713400:45:0426.6301:06:118700:10:2100:01:0700:01:03
2 4066ISABEL CRIACH DOS SANTOSCERCLE SABADELLES 1856V1F01:18:0512900:22:3312600:44:1527.1201:06:4812500:11:1700:01:2200:00:49
3 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:20:1410400:21:1915500:48:0724.9401:09:2610800:10:4800:00:4400:00:51
4 3735LIDIA PANIELLO GALLEGOC. TRIATLO MONTORNESV1F01:22:4914100:23:0315400:47:5225.0701:10:5513900:11:5400:01:4800:01:11
5 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:5716000:24:2115800:48:2324.8001:12:4414900:12:1300:01:2100:01:06
6 2401VERONICA MORENO RODRIGUEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOV1F01:33:4717400:26:1217500:54:2322.0701:20:3516800:13:1200:01:3700:01:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:23:5017000:26:0414100:46:0326.0601:12:0713600:11:4300:00:3400:00:28
2 8017ELI SANSA ALCANTARALLICENCIA DE DIAV2F01:24:2714200:23:0816600:49:4324.1401:12:5113400:11:3600:01:0400:00:48
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:39:5218100:29:5417800:55:0421.7901:24:5818200:14:5400:01:2200:01:16
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:41100:16:02400:34:0535.2100:50:07100:07:3400:00:2300:00:25
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:11300:16:03300:34:0535.2100:50:08500:08:0300:00:2600:00:24
3 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:44600:16:08200:34:0335.2400:50:111400:08:3300:00:2500:00:26
4 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:59:401200:16:52700:34:2034.9500:51:121300:08:2800:00:2800:00:34
5 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:59:452000:17:03500:34:0635.1900:51:091600:08:3600:00:2700:00:30
6 4053OSCAR MARQUEZ BALTAT3 TEAMABM00:59:571400:16:531100:34:4834.4800:51:41800:08:1600:00:2900:00:27
7 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:00:011700:16:59800:34:4234.5800:51:41900:08:2000:00:2500:00:30
8 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:381100:16:461300:34:5934.3000:51:452500:08:5300:00:2700:00:31
9 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:01:031500:16:561000:34:4534.5300:51:415200:09:2200:00:2700:00:30
10 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:392400:17:331800:36:3232.8500:54:051500:08:3400:00:2600:00:31
11 7087BIEL RAFOLS PERRAMONLLICENCIA DE DIAABM01:02:411900:17:023000:36:5932.4500:54:011800:08:4000:00:3200:00:28
12 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:02:421800:17:013200:37:0332.3900:54:041700:08:3800:00:2500:00:31
13 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:02:47900:16:444700:37:4231.8300:54:261000:08:2100:00:2800:00:30
14 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:092100:17:064000:37:2032.1400:54:262000:08:4300:00:3100:00:29
15 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:132200:17:202500:36:4332.6800:54:033900:09:1000:00:4400:00:31
16 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:03:263000:17:561900:36:3232.8500:54:282700:08:5800:00:3100:00:29
17 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E.E. SANT GERVASIABM01:03:342700:17:532200:36:3832.7600:54:313100:09:0300:00:3400:00:34
18 7093ANDREU OLEA ARMADALLICENCIA DE DIAABM01:03:442800:17:542400:36:4332.6800:54:373700:09:0700:00:5100:00:38
19 1098JUAN MANUEL CARDENAS MAEST3 TEAMABM01:03:522600:17:452700:36:5132.5600:54:364300:09:1600:00:4000:00:34
20 8025OUSSAMA CHOUATILLICENCIA DE DIAABM01:04:17500:16:076900:39:2630.4300:55:332200:08:4400:00:2600:00:29
21 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:192500:17:445100:37:5331.6800:55:371900:08:4200:00:2600:00:24
22 2393XAVI REYES SALAMANCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:202900:17:553400:37:0632.3500:55:014900:09:1900:00:3100:00:29
23 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:274100:18:263700:37:1132.2700:55:372400:08:5000:00:4000:00:35
24 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:313700:18:203900:37:1432.2300:55:342600:08:5700:00:3100:00:32
25 8022MARCOS GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:04:362300:17:295000:37:5031.7200:55:194700:09:1700:00:3700:00:42
26 4166FRANCISCO ROLDAN MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:383100:18:054500:37:3431.9400:55:392800:08:5900:00:4600:00:38
27 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:444800:18:343100:37:0032.4300:55:343800:09:1000:00:3000:00:28
28 3341JORDI CANTO CESPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:524900:18:512300:36:4332.6800:55:344800:09:1800:00:2900:00:30
29 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:04:565500:18:591600:36:2332.9800:55:226100:09:3400:00:4100:00:32
30 8010FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:063400:18:184400:37:3431.9400:55:524100:09:1400:01:2500:00:52
31 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:296300:19:192800:36:5332.5400:56:124600:09:1700:00:4900:00:38
32 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:05:515200:18:572000:36:3532.8000:55:328400:10:1900:00:2900:00:40
33 7088JOSE LUIS RAMÓN ESPINLLICENCIA DE DIAABM01:07:105300:18:595700:38:1131.4300:57:107200:10:0000:00:3100:00:32
34 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:07:11000:00:00000:00:000.0000:57:236400:09:4800:00:0000:00:33
35 8024EDGAR FERRER SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:07:318300:20:134600:37:4231.8300:57:556200:09:3600:00:3800:00:30
36 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:08:006800:19:265200:37:5731.6200:57:239600:10:3700:00:3100:00:46
37 8002MIGUEL SAETA BALLESTEROS LLICENCIA DE DIAABM01:08:468600:20:364800:37:4231.8300:58:189100:10:2800:00:5200:00:50
38 4086ERNESTO PÉREZ CATALANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:178100:20:096400:38:4930.9100:58:588500:10:1900:00:4200:00:34
39 7084ALBERTO PÉREZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:278000:20:076600:38:5830.8000:59:058800:10:2200:01:0400:00:41
40 8023ANDRÉS MAURAD ACUÑALLICENCIA DE DIAABM01:09:554700:18:3210600:42:0928.4701:00:414000:09:1400:00:5300:00:38
41 4168ANDREU DICHÓS MUÑOZINDEPENDIENTEABM01:10:567300:19:358900:41:1729.0701:00:527400:10:0400:00:3800:00:37
42 3079JOAN LLUIS PLANAS PAPIOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:10:577600:19:558700:41:1129.1401:01:066600:09:5100:01:2000:00:50
43 7094EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:207400:19:408600:41:0929.1601:00:499200:10:3100:01:0300:01:04
44 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:11:419300:20:517300:39:4330.2101:00:3411900:11:0700:00:3200:00:42
45 8016DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:11:537800:20:049900:41:4328.7701:01:477700:10:0600:01:0100:01:26
46 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:12:216400:19:2311300:42:1928.3601:01:429900:10:3900:00:5400:00:45
47 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:599000:20:487800:40:1329.8401:01:0114100:11:5800:00:4600:00:41
48 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:13:0610300:21:159800:41:4328.7701:02:587800:10:0800:00:4700:00:57
49 8014ANGELO GONZALES FERRINGLLICENCIA DE DIAABM01:13:2310000:21:109500:41:3728.8301:02:479400:10:3600:00:5400:00:37
50 1073JAUME SOLA MORENOC.E. RAYOTEAMABM01:13:289400:20:5411000:42:1328.4201:03:078600:10:2100:01:0700:01:07
51 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:13:4812000:21:508300:40:5729.3001:02:4711600:11:0100:00:3900:00:46
52 8011EDUARDO ALARCÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:14:088800:20:4011700:42:3328.2001:03:1311300:10:5500:01:1000:01:24
53 2767DAMIA LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM01:14:2312600:22:119300:41:3328.8801:03:449800:10:3900:00:4200:00:43
54 2387PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLO ATLESABM01:14:2312500:22:119400:41:3428.8701:03:459700:10:3800:00:5700:00:40
55 4113ALEIX CALAFELL PUIGINDEPENDIENTEABM01:14:5411800:21:498000:40:3829.5301:02:2715500:12:2700:00:2900:00:35
56 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:15:2813700:22:517600:39:5530.0601:02:4616000:12:4200:01:0200:00:55
57 7089RUBEN VICENTE PUERTASLLICENCIA DE DIAABM01:15:4710800:21:3210100:41:4728.7201:03:1915700:12:2800:01:3300:01:38
58 8005DAVID PEREZ SAENZLLICENCIA DE DIAABM01:16:129200:20:5112300:44:0727.2001:04:5812400:11:1400:01:1300:00:59
59 7091DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:16:3713300:22:4211400:42:2528.2901:05:0713000:11:3000:01:1300:00:39
60 8019FRANCESC NAVARRO ESPINOSALLICENCIA DE DIAABM01:17:2112100:21:5012400:44:1227.1501:06:0212600:11:1900:01:1000:00:56
61 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:17:29000:00:00000:00:000.0001:06:3511100:10:5400:00:0000:00:42
62 8015ALEXANDRE FERNANDEZ OROLLICENCIA DE DIAABM01:19:3612800:22:1914300:46:2225.8801:08:4111200:10:5500:01:1200:02:17
63 7082JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM01:19:5811600:21:4714200:46:1925.9101:08:0613800:11:5200:00:5600:00:47
64 7085ANTONIO SEGURA TOMASLLICENCIA DE DIAABM01:24:3115900:24:2015100:47:2725.2901:11:4716100:12:4400:02:0600:01:25
65 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:25:1414700:23:1316800:50:0623.9501:13:1914000:11:5500:01:0200:00:52
66 7083SAMUEL ANDREU ACEROLLICENCIA DE DIAABM01:29:2817200:26:0916900:50:3023.7601:16:3916200:12:4900:03:1200:01:39
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:12:348400:20:2211100:42:1528.4001:02:377000:09:5700:00:5100:00:38
2 4082HELENA FLORENTÍ C.E. KATOA BARCELONAABF01:12:5610700:21:298500:41:0429.2201:02:338900:10:2300:00:4900:00:35
3 1982LAIA RIERA GONZALEZINDEPENDIENTEABF01:15:0413800:22:528200:40:4329.4701:03:3512800:11:2900:00:3400:00:39
4 4109LAURA SANZBERRO SOLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:17:178900:20:4514400:46:3725.7401:07:226800:09:5500:01:0900:00:54
5 7095JUDIT SANCHO TORRENTSLLICENCIA DE DIAABF01:19:3011000:21:4014600:46:4825.6401:08:2811700:11:0200:01:1200:01:06
6 6231MONTSERRAT VELA ROLDANC.T. PARETS DEL VALLESABF01:19:5413900:22:5313700:45:3626.3201:08:2912700:11:2500:01:1100:01:05
7 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:20:0011400:21:4615300:47:3825.1901:09:249500:10:3600:00:5900:00:46
8 4104NURIA SANCHEZ ALZURIAINDEPENDIENTEABF01:21:1016100:24:2113100:45:0126.6601:09:2213700:11:4800:00:4400:00:48
9 3757ELISABETH MARTI RODRIGUEZCLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:0515100:23:3315600:48:1224.9001:11:4515200:12:2000:01:3700:00:56
10 2323CASSANDRA LOPEZ ZAPATAC.T. PARETS DEL VALLESABF01:24:5516600:25:1314700:46:4825.6401:12:0116500:12:5400:01:1500:01:03
11 4158ANABEL PRIETO BONILLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:25:5715300:23:3416700:50:0123.9901:13:3515400:12:2200:01:0500:01:08
12 8004CRISTINA MARTÍNEZ URBANOLLICENCIA DE DIAABF01:29:2817300:26:1016400:49:1224.3901:15:2217800:14:0600:00:5700:01:13
13 8007NURIA GARCIA RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABF01:35:3317600:26:2917400:54:0722.1701:20:3618300:14:5700:01:0600:01:06
14 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:36:5717100:26:0718000:57:0921.0001:23:1617300:13:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: T2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8003ERICA NUÑEZ CONDELLICENCIA DE DIAT2F01:43:2418000:28:3518100:59:5920.0101:28:3418100:14:5000:01:4600:01:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32