RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
159 151 5 3 1900 45 10 16 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM02:08:46100:21:10101:14:5636.0301:36:06200:32:4000:01:4400:00:00
2 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM02:12:55600:26:02201:15:0135.9901:41:03100:31:5200:02:0400:00:00
3 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM02:13:01300:21:581001:18:0834.5601:40:06300:32:5500:01:4100:00:00
4 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M02:17:01800:26:13701:17:1234.9701:43:25500:33:3600:02:0900:00:00
5 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M02:18:05700:26:13801:17:1934.9201:43:32600:34:3300:02:0800:00:00
6 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M02:18:21400:25:531201:19:3033.9601:45:23400:32:5800:02:0600:00:00
7 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM02:20:041400:29:23501:15:4435.6501:45:07800:34:5700:02:0200:00:00
8 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:21:19200:21:552701:23:0732.4801:45:021200:36:1700:02:4200:00:00
9 321PAU BOTELLA TARRESINDEPENDENTABM02:21:422500:29:55301:15:2235.8201:45:171400:36:2501:14:3600:00:00
10 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM02:21:451500:29:23601:15:5935.5301:45:221300:36:2300:01:5300:00:00
11 1310FRANCESC CALABUIG SANCHEZINDEPENDENTV1M02:22:071200:29:19901:17:5634.6401:47:15700:34:5201:16:3900:00:00
12 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:26:002100:29:371601:20:4333.4501:50:201000:35:4000:00:0000:00:00
13 179GUILLEM LLADO GARRIGAC.E. PICORNELLV2M02:26:102000:29:36401:15:3335.7401:45:093400:41:0100:00:0000:00:00
14 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:28:373400:31:331401:20:0833.6901:51:411600:36:5600:00:0000:00:00
15 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:28:471800:29:342201:21:5332.9701:51:271700:37:2000:02:3900:00:00
16 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:28:534400:32:031901:21:1533.2301:53:18900:35:3500:00:0000:00:00
17 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM02:30:362800:30:212001:21:3333.1101:51:542200:38:4200:00:0000:00:00
18 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM02:31:343900:31:451301:20:0233.7401:51:472400:39:4700:02:1100:00:00
19 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M02:32:355700:33:072101:21:4733.0101:54:541900:37:4100:05:3200:00:00
20 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM02:33:244600:32:072301:22:0232.9101:54:092300:39:1500:02:4700:00:00
21 3347ÁLVARO RODRÍGUEZ PEREGRÍFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:33:302400:29:482501:22:4532.6301:52:333300:40:5700:00:0000:00:00
22 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM02:34:15500:25:583501:25:1831.6501:51:165400:42:5901:24:1400:00:00
23 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M02:35:023000:30:281701:21:0733.2901:51:355700:43:2700:03:0500:00:00
24 7126oscar soaz plazasINDEPENDENTV1M02:35:10900:26:183401:25:1331.6801:51:316100:43:3900:02:3800:00:00
25 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:35:153300:31:131801:21:1333.2401:52:265100:42:4900:02:4100:00:00
26 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM02:35:322200:29:404601:27:4730.7601:57:272100:38:0500:02:3700:00:00
27 3467ALEIX FERNANDEZ HERRERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:35:386100:33:191501:20:3633.5001:53:554100:41:4301:19:4300:00:00
28 4689GUILLEM BUJOSA PORTELLSTRIATLO AMICS DE RIUDOMSV1M02:35:524000:31:454101:26:3431.1901:58:191800:37:3300:03:1700:00:00
29 8034Carlos GorinaFast TriatlonABM02:36:324200:31:532601:22:4832.6101:54:414300:41:5100:00:0000:00:00
30 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHV1M02:37:052600:30:042801:23:2332.3801:53:276000:43:3800:02:1700:00:00
31 4564JAVIER GÜEMES HERASI3 TRIATHLONV2M02:37:343500:31:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMABM02:37:566800:34:063801:25:5431.4302:00:002000:37:5600:03:5100:00:00
33 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M02:38:384900:32:092901:23:4832.2201:55:574900:42:4100:00:0000:00:00
34 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M02:38:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 3694RAUL CHAVARRI CABEZASC.N. VILAFRANCA V1M02:39:468300:35:313001:24:0832.0901:59:392600:40:0700:03:3100:00:00
36 4845EUGENIO REALES GARCIATRIENJOY TEAMV1M02:40:405800:33:104201:26:3431.1901:59:443200:40:5601:25:0800:00:00
37 2073ISAAC GALCERA ZAMORATRIENJOY TEAMABM02:40:405900:33:104301:26:3531.1801:59:453100:40:5501:25:3500:00:00
38 7121FREDY GIOVANNY ROCUTS MARLLICENCIA DE DIAABM02:40:581000:29:094001:26:1931.2801:55:287600:45:3000:03:1400:00:00
39 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:41:109500:36:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 8002VICTOR HERNANDEZ ROMEROA.E. ROCKETSABM02:41:248600:35:383201:24:5731.7802:00:353000:40:4900:02:2900:00:00
41 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M02:41:4310800:36:383301:25:0831.7102:01:462500:39:5700:03:2100:00:00
42 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M02:42:116500:33:273601:25:2031.6401:58:475600:43:2401:24:0300:00:00
43 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMV1M02:42:545000:32:125401:28:5430.3702:01:064200:41:4800:03:2100:00:00
44 8010Jordi BellaLLICENCIA DE DIAABM02:43:597500:35:003101:24:5331.8101:59:536400:44:0600:04:0600:00:00
45 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M02:44:156200:33:215801:29:2930.1702:02:503700:41:2500:03:3400:00:00
46 2262DANIEL GALERA RUIZINDEPENDENTABM02:44:155300:32:334801:27:5230.7302:00:256300:43:5000:03:2300:00:00
47 7118ALBERTO MILLAN MARTÍNX3MABM02:44:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM02:44:415600:33:043701:25:3931.5201:58:438100:45:5801:23:5600:00:00
49 7115ivan lacanna banegastridirABM02:44:496400:33:265201:28:4230.4402:02:084800:42:4100:03:5600:00:00
50 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM02:44:5911100:36:554501:27:4230.7902:04:372700:40:2201:26:1200:00:00
51 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M02:45:212900:30:266401:30:2029.8902:00:466900:44:3500:04:2800:00:00
52 8003Santiago Aragañaraz fernaTRIENJOY TEAMV1M02:46:447800:35:045001:28:1330.6102:03:175800:43:2700:03:3700:00:00
53 7108Adrià Carreras CallolC.C. EsquenapelatsABM02:47:064500:32:075601:29:0130.3302:01:088000:45:5801:27:3200:00:00
54 7114Jordi Jubany PuigpinosLLICENCIA DE DIAABM02:47:389100:35:483901:25:5431.4302:01:427900:45:5601:24:1500:00:00
55 2884COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:48:254300:32:025901:29:4130.1102:01:438800:46:4200:02:5400:00:00
56 2478TOMÁS PARADINAS SALSÓNG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:48:3510400:36:246201:30:0329.9802:06:274400:42:0800:03:3900:00:00
57 8017Mario Fernández RodríguezLLICENCIA DE DIAV1M02:48:455100:32:197101:31:5829.3602:04:176700:44:2800:03:2200:00:00
58 8038Giovanni JuradoLLICENCIA DE DIAABM02:48:597400:34:547701:32:5729.0502:07:513500:41:0800:00:0000:00:00
59 7127Bienve Vazquez AnduaUrban runner ElcheV1M02:49:0611500:37:235701:29:1030.2802:06:334600:42:3300:03:5700:00:00
60 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M02:49:1012100:37:425501:28:5730.3502:06:394500:42:3100:03:4400:00:00
61 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M02:49:434800:32:094901:28:0730.6402:00:1610000:49:2700:02:4800:00:00
62 2809DANIEL RAMOS JIMENEZTGCBINNABM02:49:498200:35:296701:30:4629.7502:06:155900:43:3400:03:0200:00:00
63 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M02:50:597000:34:286801:31:3029.5102:05:587100:45:0100:03:1000:00:00
64 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M02:51:0214200:40:154701:27:4930.7502:08:045300:42:5801:26:5100:00:00
65 8008Axel Lizandra FeixasLLICENCIA DE DIAABM02:51:059600:36:034401:27:2030.9202:03:239600:47:4201:25:5200:00:00
66 733MARC CLAVE GUERREROVILADECANS TRIATLOABM02:51:369800:36:047601:32:5329.0702:08:574700:42:3900:04:5500:00:00
67 1347MARCELO CARRERA HENRIQUEZTGCBINNABM02:51:464700:32:077201:32:0629.3202:04:139400:47:3300:00:0000:00:00
68 7120Eric Prohias GilabertLLICENCIA DE DIAABM02:53:216000:33:149401:35:0428.4002:08:187200:45:0300:03:0900:00:00
69 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M02:53:346700:34:019101:34:1628.6402:08:177400:45:1700:04:0200:00:00
70 7109Jordi CorominasTGCBINNABM02:54:0511900:37:396001:30:0030.0002:07:398600:46:2601:27:4000:00:00
71 7110Martí Dou VayredaBeicons Racing ClubABM02:54:05000:00:00000:00:000.0002:07:408500:46:2500:00:0000:00:00
72 7119Enric Navarro GonzalezThe RookiesABM02:54:267700:35:028501:33:3328.8602:08:357800:45:5101:30:1900:00:00
73 7112roger galvany galobardesC.N.ETB VICABM02:54:4312400:38:058701:33:4528.8002:11:505200:42:5301:32:1000:00:00
74 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM02:54:5113800:39:4910901:39:2227.1702:19:111100:35:4000:03:4200:00:00
75 1743JOSE LUIS VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M02:54:564100:31:528101:33:0928.9902:05:0110400:49:5500:02:4800:00:00
76 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:54:571600:29:249601:35:2728.2902:04:5110700:50:0601:34:0200:00:00
77 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:54:5711800:37:316901:31:5429.3802:09:257700:45:3200:03:5300:00:00
78 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:55:002700:30:138901:33:5128.7702:04:0411300:50:5600:03:3500:00:00
79 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:56:227300:34:506501:30:3229.8202:05:2211400:51:0000:00:0000:00:00
80 8043Francesc Pinedo LopezTGCBINNABM02:56:257900:35:057301:32:1829.2502:07:239900:49:0200:05:4300:00:00
81 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATABM02:56:329000:35:478201:33:1428.9602:09:019200:47:3100:03:3500:00:00
82 8013Hugo PerisLLICENCIA DE DIAABM02:57:02000:00:00000:00:000.0002:11:567300:45:0600:00:0000:00:00
83 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M02:57:158000:35:107401:32:1829.2502:07:2810300:49:4700:03:3000:00:00
84 8016Xavier Lecumberri FranciaLLICENCIA DE DIAABM02:58:069300:35:509001:34:0228.7102:09:529800:48:1400:03:1100:00:00
85 7123Ion San Martin OlasagastiTGCBINNABM02:58:348100:35:279901:36:0528.1002:11:329000:47:0200:03:2900:00:00
86 207JORDI LÓPEZ ALMENDROSFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M02:59:0810500:36:306301:30:0529.9702:06:3512300:52:3300:03:2400:00:00
87 7128Akot VergesClub kakot carreterABM02:59:245400:32:5011301:39:5627.0202:12:468700:46:3800:04:4400:00:00
88 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M02:59:4910200:36:216601:30:4229.7702:07:0312400:52:4600:04:0400:00:00
89 7111Gerard Galvan GarciaThe RookiesABM02:59:5913600:39:369201:34:5828.4302:14:347500:45:2501:32:5000:00:00
90 8033Vicenç Escaler EscodaLLICENCIA DE DIAABM03:00:396300:33:2212501:46:0225.4602:19:243600:41:1500:07:1900:00:00
91 8019Jordi Montserrat BatllesLLICENCIA DE DIAABM03:00:5010300:36:2211501:40:4026.8202:17:026200:43:4801:39:3900:00:00
92 8024Luis Jaime de Antonio RodPenya ChacaritaABM03:01:366600:33:359301:35:0028.4202:08:3512600:53:0100:04:0200:00:00
93 8014PERE MUNNE VENTURACLUB TRITALÓ BAIX MONTSENV1M03:01:538800:35:459501:35:1728.3402:11:0211000:50:5100:04:3800:00:00
94 8009Edgar Pons FornTRIATLO I FONDISTES BARCEABM03:01:5410900:36:4110301:37:5927.5602:14:409100:47:1400:00:0000:00:00
95 210FRANK TRITTELC.E. RAYOTEAMV2M03:03:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 7105Juan Anel GraciaTriatló PallejáV1M03:03:343200:31:0410401:38:2427.4402:09:2813300:54:0600:04:5600:00:00
97 5242JAUME SANZ MIRALLESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M03:03:4610600:36:329801:35:5128.1702:12:2311800:51:2300:04:0400:00:00
98 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M03:05:233600:31:368801:33:4928.7802:05:2514200:59:5800:03:0700:00:00
99 7106Robert Bahi Poch Clubnataciobanyoles V1M03:05:249900:36:0911701:41:4326.5402:17:529300:47:3200:05:5000:00:00
100 2347RICARD SARGATAL SORIANOG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM03:06:0313100:39:0410801:39:1727.1902:18:219500:47:4200:03:2600:00:00
101 8018jordi riusLLICENCIA DE DIAV1M03:06:349400:35:5212601:46:0425.4602:21:567000:44:3800:07:3100:00:00
102 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESV1M03:07:067600:35:0111201:39:4527.0702:14:4612200:52:2000:03:3500:00:00
103 7116Lucas Llobet CusíLLICENCIA DE DIAABM03:07:598500:35:3711001:39:3127.1302:15:0812500:52:5100:00:0000:00:00
104 1400EDU DOMENECH RUBIC.E.T. DISTANCEV1M03:08:4210700:36:3611401:40:3926.8302:17:1512000:51:2700:04:1100:00:00
105 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M03:09:1013300:39:1610101:36:5127.8802:16:0712700:53:0301:35:2900:00:00
106 8041DAVID FERNANDEZ MARINPROAM TRAININGABM03:10:2012600:38:0812201:44:1725.8902:22:259700:47:5501:42:0500:00:00
107 8023Vini Tobar MaciasFasttriatlonV1M03:10:4712200:37:4511801:42:0926.4302:19:5411100:50:5300:05:0700:00:00
108 4935FERRAN ARNALDO MAROTOINDEPENDENTABM03:12:5414400:41:2111101:39:4327.0802:21:0412100:51:5001:38:1400:00:00
109 8026Carlos Serra MillaCan CaralleuV1M03:13:435500:33:0212001:43:3526.0702:16:3713600:57:0601:40:4600:00:00
110 873JUAN ANTONIO ORTEGA BATALINDEPENDENTV1M03:15:2311200:37:0312101:44:0025.9602:21:0313400:54:2000:04:4400:00:00
111 7124J. Carles Serrano SáncheLLICENCIA DE DIAV1M03:18:4914300:40:4710701:39:0927.2302:19:5614000:58:5301:37:5500:00:00
112 7113Gerard Gomà EstadellaLLICENCIA DE DIAABM03:25:169200:35:4813901:59:3022.5902:35:1810600:49:5801:49:3300:00:00
113 3929JORDI POUS ALOU.C. SANT CUGATV2M03:27:2514100:40:0713401:54:0523.6702:34:1212900:53:1300:10:1800:00:00
114 8030Raimon Pons SalaTRIATLO I FONDISTES BARCEV2M03:29:3713200:39:1313301:52:2024.0402:31:3313800:58:0401:50:4300:00:00
115 8031SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M03:31:1912300:37:5814002:02:5221.9802:40:5010900:50:2902:00:1000:00:00
116 7122JESUS JAIME RODRIGUEZ CABINDEPENDENTABM03:33:4214500:42:3013801:58:0522.8702:40:3512800:53:0700:10:1200:00:00
117 8042Albert Oller CodinaTRIENJOY TEAMABM03:37:278700:35:3914202:15:3519.9102:51:148300:46:1300:03:4300:00:00


NF 8035Benito Moron GarciaIndependentV1M00:00:00000:36:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:3400:00:00
NF 286SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM00:00:00000:29:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4400:00:00
NF 8001Jesús de Antonio RodriguPeña ChacaritaABM00:00:00000:38:12001:44:0325.9502:22:15000:00:0000:04:3000:00:00
NF 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:34:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:3500:00:00




NP 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M
NP 5923RUBEN GARCIA ROLDANCLUB VO2 TEAMABM
NP 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M
NP 1477ANTONI PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM
NP 8039Jesus Criado MartinItriatletes solidarisV1M
NP 340RICHARD CALLE MARTINEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM
NP 394MARC VILAR CARDELLACHFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM
NP 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 7107Uwe BeateLLICENCIA DE DIAV3M
NP 4973JOSE LUIS BUENO RODRIGUEZC.E. RAYOTEAMV1M
NP 7117XAVIER LLOBET SALLENTLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7125Jan SibbersenTeam sailfishV1M
NP 8027Pedro Luis Blaya GinerFASTTRIATLON CLUB CNMV2M
NP 8006Ferran Jimenez HernandezNTR Sports-EWT FoundryV1M
NP 8012Cèsar Fàbregas GarciaLLICENCIA DE DIAABM
NP 8015Eduardo Vaquerizo RodriguBCTeamABM
NP 8020Josep Graupera BuquetLLICENCIA DE DIAABM
NP 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM
NP 525MANUEL GONZALEZ TRINIDADCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 8025Israel Rodriguez UsonLLICENCIA DE DIAV1M
NP 4416JOSEP MARIA CANAL TORCLUB TRIATLO BLANESV1M
NP 4524HUGO GARCIA TORRESCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M
NP 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM
NP 783PAU GAMA PEREZITRIATLETES SOLIDARISABM
NP 825SERGI DEL BARRIO AGUILARCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMJNM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32