RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
159 151 5 3 1900 45 10 16 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF02:24:251100:29:151101:18:2034.4701:47:351500:36:5000:00:0000:00:00
2 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:33:351300:29:222401:22:4232.6501:52:043900:41:3100:00:0000:00:00
3 1863BARBARA RUBIO FORCADAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:38:581700:29:265301:28:4730.4101:58:132900:40:4500:02:3700:00:00
4 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF02:40:121900:29:356101:30:0030.0001:59:352800:40:3700:02:4900:00:00
5 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:45:433100:31:017001:31:5729.3602:02:585000:42:4500:02:4200:00:00
6 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF02:45:473700:31:387501:32:3129.1802:04:094000:41:3801:31:3900:00:00
7 5141ANA DILLANA BENITOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:46:536900:34:175101:28:2330.5502:02:406500:44:1300:03:2300:00:00
8 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:47:513800:31:447901:33:0329.0202:04:475500:43:0400:02:3500:00:00
9 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F02:49:077100:34:328001:33:0729.0002:07:393800:41:2800:02:5900:00:00
10 5099LAIA FOVED JOHECLUB TRITRAININGABF02:52:548400:35:327801:32:5929.0402:08:316600:44:2300:03:3000:00:00
11 8004Laura López FerrerLLICENCIA DE DIAABF02:57:4211000:36:4510001:36:2727.9902:13:126800:44:3000:03:5000:00:00
12 1456AGATA COLOMER CABARROCASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF02:58:0012900:38:178301:33:2528.9002:11:428400:46:1800:04:3400:00:00
13 8040Sabina Ortega CosculluelaFasttriatlonABF03:01:0310000:36:1810501:38:3227.4002:14:508200:46:1300:03:3400:00:00
14 8011GEMMA SALMERON ALSEDATRIENJOY TEAMV1F03:01:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8032Electra Garcia MargalefCambrils Club TriatlóABF03:01:5411300:37:208601:33:4028.8302:11:0011200:50:5400:02:5500:00:00
16 6186LORENA MARMANEU GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF03:02:5012500:38:0710201:37:4127.6402:15:488900:47:0200:03:4300:00:00
17 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F03:02:538900:35:459701:35:4328.2102:11:2811900:51:2501:34:5700:00:00
18 1546ALEXANDRA COLL GRAÑAITRIATLETES SOLIDARISABF03:07:097200:34:4111901:42:1726.4002:16:5810800:50:1101:40:4300:00:00
19 8028Laia Segarra JuliàLLICENCIA DE DIAABF03:09:162300:29:4311601:41:2226.6402:11:0513900:58:1100:03:0800:00:00
20 1966INES ENSEÑAT BESOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2F03:13:5612800:38:1210601:38:3227.4002:16:4413700:57:1200:04:4100:00:00
21 6226CARLOTA RUIZ BANETFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF03:14:2213000:38:4012301:44:1925.8802:22:5911700:51:2301:41:5600:00:00
22 8036Susana de la Fuente RoblFasttriatlonV1F03:14:2212000:37:4012401:45:2225.6202:23:0211600:51:2000:05:1200:00:00
23 8037IRINA ANTONOV TORRASFASTTRIATLON CLUBABF03:17:2610100:36:1812701:46:1725.4002:22:3513500:54:5100:03:3100:00:00
24 7101Adriana CarreterLLICENCIA DE DIAABF03:18:199700:36:0413201:50:5724.3402:27:0111500:51:1800:06:1700:00:00
25 1976SILVIA RIAL VILARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF03:21:0914000:39:5212801:48:0025.0002:27:5213100:53:1700:04:4100:00:00
26 2212RAQUEL LLOP RÁFALESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF03:21:0913900:39:5212901:48:0025.0002:27:5213000:53:1700:04:4000:00:00
27 8007LAURA PAYA RINCONCLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1F03:21:305200:32:2913101:50:0624.5202:22:3514100:58:5500:03:3400:00:00
28 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF03:22:5213700:39:4813001:49:2124.6902:29:0913200:53:4301:47:4000:00:00
29 13JUDITH LLUENT VALLETTRIATLO JOVENT 79V1F03:23:5713400:39:208401:33:3028.8802:12:5014501:11:0701:32:1900:00:00
30 7102Laura Icart FitóLLICENCIA DE DIAABF03:24:3711600:37:3013701:57:3122.9802:35:0110200:49:3600:06:2400:00:00
31 7103Núria Minguet GinéLLICENCIA DE DIAABF03:24:3711700:37:3013601:57:3122.9802:35:0110100:49:3600:06:2400:00:00
32 8044Cristina Aubeso ParelladaLLICENCIA DE DIAABF03:25:1613500:39:2713501:55:5223.3002:35:1910500:49:5701:53:1600:00:00
33 8005Marta Forn OssorioTRIATLO I FONDISTES BARCEV2F03:46:3812700:38:1014102:03:4721.8102:41:5714301:04:4100:05:5400:00:00
34 6157MONTSERRAT SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATABF04:08:2011400:37:2114302:21:1319.1202:58:3414401:09:4600:06:0900:00:00


NF 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F00:00:00000:35:44001:41:1526.6702:16:59000:00:0000:03:1600:00:00




NP 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF
NP 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F
NP 7104Raquel Sánchez TiendaChallenge SpainABF
NP 2994BEATRIZ ACEBAL MARTINEZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1F
NP 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF
NP 8022Neus Alemany CanalsLLICENCIA DE DIAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32