RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
159 151 5 3 1900 45 10 16 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM02:08:46100:21:10101:14:5636.0301:36:06200:32:4000:01:4400:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISAJNM02:13:01300:21:581001:18:0834.5601:40:06300:32:5500:01:4100:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1863BARBARA RUBIO FORCAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:38:581700:29:265301:28:4730.4101:58:132900:40:4500:02:3700:00:00
2 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F02:49:077100:34:328001:33:072902:07:393800:41:2800:02:5900:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M02:18:21400:25:531201:19:3033.9601:45:23400:32:5800:02:0600:00:00
2 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:26:002100:29:371601:20:4333.4501:50:201000:35:4000:00:0000:00:00
3 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMSUB23M02:32:355700:33:072101:21:4733.0101:54:541900:37:4100:05:3200:00:00
4 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M02:51:0214200:40:154701:27:4930.7502:08:045300:42:5801:26:5100:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF02:24:251100:29:151101:18:2034.4701:47:351500:36:5000:00:0000:00:00
2 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:33:351300:29:222401:22:4232.6501:52:043900:41:3100:00:0000:00:00
3 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:45:433100:31:017001:31:5729.3602:02:585000:42:4500:02:4200:00:00
4 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF02:45:473700:31:387501:32:3129.1802:04:094000:41:3801:31:3900:00:00
5 5099LAIA FOVED JOHECLUB TRITRAININGABF02:52:548400:35:327801:32:5929.0402:08:316600:44:2300:03:3000:00:00
6 8004Laura López FerrerLLICENCIA DE DIAABF02:57:4211000:36:4510001:36:2727.9902:13:126800:44:3000:03:5000:00:00
7 8028Laia Segarra JuliàLLICENCIA DE DIAABF03:09:162300:29:4311601:41:2226.6402:11:0513900:58:1100:03:0800:00:00
8 7101Adriana CarreterLLICENCIA DE DIAABF03:18:199700:36:0413201:50:5724.3402:27:0111500:51:1800:06:1700:00:00
9 1976SILVIA RIAL VILARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF03:21:0914000:39:5212801:48:002502:27:5213100:53:1700:04:4100:00:00
10 2212RAQUEL LLOP RÁFALESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF03:21:0913900:39:5212901:48:002502:27:5213000:53:1700:04:4000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINC.A. IGUALADAABM02:12:55600:26:02201:15:0135.9901:41:03100:31:5200:02:0400:00:00
2 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:21:19200:21:552701:23:0732.4801:45:021200:36:1700:02:4200:00:00
3 321PAU BOTELLA TARRESINDEPENDENTABM02:21:422500:29:55301:15:2235.8201:45:171400:36:2501:14:3600:00:00
4 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM02:30:362800:30:212001:21:3333.1101:51:542200:38:4200:00:0000:00:00
5 8002VICTOR HERNANDEZ ROA.E. ROCKETSABM02:41:248600:35:383201:24:5731.7802:00:353000:40:4900:02:2900:00:00
6 7118ALBERTO MILLAN MARTX3MABM02:44:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM02:44:5911100:36:554501:27:4230.7902:04:372700:40:2201:26:1200:00:00
8 7114Jordi Jubany PuigpiLLICENCIA DE DIAABM02:47:389100:35:483901:25:5431.4302:01:427900:45:5601:24:1500:00:00
9 8008Axel Lizandra FeixaLLICENCIA DE DIAABM02:51:059600:36:034401:27:2030.9202:03:239600:47:4201:25:5200:00:00
10 7119Enric Navarro GonzaThe RookiesABM02:54:267700:35:028501:33:3328.8602:08:357800:45:5101:30:1900:00:00
11 7128Akot VergesClub kakot carreterABM02:59:245400:32:5011301:39:5627.0202:12:468700:46:3800:04:4400:00:00
12 7111Gerard Galvan GarciThe RookiesABM02:59:5913600:39:369201:34:5828.4302:14:347500:45:2501:32:5000:00:00
13 8033Vicenç Escaler EscoLLICENCIA DE DIAABM03:00:396300:33:2212501:46:0225.4602:19:243600:41:1500:07:1900:00:00
14 8009Edgar Pons FornTRIATLO I FONDISTES BARCEABM03:01:5410900:36:4110301:37:5927.5602:14:409100:47:1400:00:0000:00:00
15 7116Lucas Llobet CusíLLICENCIA DE DIAABM03:07:598500:35:3711001:39:3127.1302:15:0812500:52:5100:00:0000:00:00
16 7122JESUS JAIME RODRIGUINDEPENDENTABM03:33:4214500:42:3013801:58:0522.8702:40:3512800:53:0700:10:1200:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGC.N. REUS PLOMSABF02:40:121900:29:356101:30:003001:59:352800:40:3700:02:4900:00:00
2 5141ANA DILLANA BENITOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:46:536900:34:175101:28:2330.5502:02:406500:44:1300:03:2300:00:00
3 8032Electra Garcia MargCambrils Club TriatlóABF03:01:5411300:37:208601:33:4028.8302:11:0011200:50:5400:02:5500:00:00
4 6186LORENA MARMANEU GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF03:02:5012500:38:0710201:37:4127.6402:15:488900:47:0200:03:4300:00:00
5 1546ALEXANDRA COLL GRAÑITRIATLETES SOLIDARISABF03:07:097200:34:4111901:42:1726.402:16:5810800:50:1101:40:4300:00:00
6 8037IRINA ANTONOV TORRAFASTTRIATLON CLUBABF03:17:2610100:36:1812701:46:1725.402:22:3513500:54:5100:03:3100:00:00
7 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF03:22:5213700:39:4813001:49:2124.6902:29:0913200:53:4301:47:4000:00:00
8 7102Laura Icart FitóLLICENCIA DE DIAABF03:24:3711600:37:3013701:57:3122.9802:35:0110200:49:3600:06:2400:00:00
9 7103Núria Minguet GinéLLICENCIA DE DIAABF03:24:3711700:37:3013601:57:3122.9802:35:0110100:49:3600:06:2400:00:00
10 8044Cristina Aubeso ParLLICENCIA DE DIAABF03:25:1613500:39:2713501:55:5223.302:35:1910500:49:5701:53:1600:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM02:21:451500:29:23601:15:5935.5301:45:221300:36:2300:01:5300:00:00
2 3347ÁLVARO RODRÍGUEZ PFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:33:302400:29:482501:22:4532.6301:52:333300:40:5700:00:0000:00:00
3 3467ALEIX FERNANDEZ HERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:35:386100:33:191501:20:3633.501:53:554100:41:4301:19:4300:00:00
4 8034Carlos GorinaFast TriatlonABM02:36:324200:31:532601:22:4832.6101:54:414300:41:5100:00:0000:00:00
5 2073ISAAC GALCERA ZAMORTRIENJOY TEAMABM02:40:405900:33:104301:26:3531.1801:59:453100:40:5501:25:3500:00:00
6 1813DAVID RODRIGUEZ PERCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:41:109500:36:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2262DANIEL GALERA RUIZINDEPENDENTABM02:44:155300:32:334801:27:5230.7302:00:256300:43:5000:03:2300:00:00
8 7115ivan lacanna banegatridirABM02:44:496400:33:265201:28:4230.4402:02:084800:42:4100:03:5600:00:00
9 7108Adrià Carreras CallC.C. EsquenapelatsABM02:47:064500:32:075601:29:0130.3302:01:088000:45:5801:27:3200:00:00
10 8038Giovanni JuradoLLICENCIA DE DIAABM02:48:597400:34:547701:32:5729.0502:07:513500:41:0800:00:0000:00:00
11 2809DANIEL RAMOS JIMENETGCBINNABM02:49:498200:35:296701:30:4629.7502:06:155900:43:3400:03:0200:00:00
12 1347MARCELO CARRERA HENTGCBINNABM02:51:464700:32:077201:32:0629.3202:04:139400:47:3300:00:0000:00:00
13 8043Francesc Pinedo LopTGCBINNABM02:56:257900:35:057301:32:1829.2502:07:239900:49:0200:05:4300:00:00
14 8013Hugo PerisLLICENCIA DE DIAABM02:57:02000:00:00000:00:00002:11:567300:45:0600:00:0000:00:00
15 7123Ion San Martin OlasTGCBINNABM02:58:348100:35:279901:36:0528.102:11:329000:47:0200:03:2900:00:00
16 8019Jordi Montserrat BaLLICENCIA DE DIAABM03:00:5010300:36:2211501:40:4026.8202:17:026200:43:4801:39:3900:00:00
17 8024Luis Jaime de AntonPenya ChacaritaABM03:01:366600:33:359301:35:0028.4202:08:3512600:53:0100:04:0200:00:00
18 7113Gerard Gomà EstadelLLICENCIA DE DIAABM03:25:169200:35:4813901:59:3022.5902:35:1810600:49:5801:49:3300:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:47:513800:31:447901:33:0329.0202:04:475500:43:0400:02:3500:00:00
2 1456AGATA COLOMER CABAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF02:58:0012900:38:178301:33:2528.902:11:428400:46:1800:04:3400:00:00
3 8040Sabina Ortega CoscuFasttriatlonABF03:01:0310000:36:1810501:38:3227.402:14:508200:46:1300:03:3400:00:00
4 6226CARLOTA RUIZ BANETFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF03:14:2213000:38:4012301:44:1925.8802:22:5911700:51:2301:41:5600:00:00
5 6157MONTSERRAT SABATER CLUB TRIATLO MALGRATABF04:08:2011400:37:2114302:21:1319.1202:58:3414401:09:4600:06:0900:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM02:20:041400:29:23501:15:4435.6501:45:07800:34:5700:02:0200:00:00
2 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:28:373400:31:331401:20:0833.6901:51:411600:36:5600:00:0000:00:00
3 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:28:471800:29:342201:21:5332.9701:51:271700:37:2000:02:3900:00:00
4 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:28:534400:32:031901:21:1533.2301:53:18900:35:3500:00:0000:00:00
5 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM02:31:343900:31:451301:20:0233.7401:51:472400:39:4700:02:1100:00:00
6 3808VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM02:33:244600:32:072301:22:0232.9101:54:092300:39:1500:02:4700:00:00
7 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM02:34:15500:25:583501:25:1831.6501:51:165400:42:5901:24:1400:00:00
8 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM02:35:322200:29:404601:27:4730.7601:57:272100:38:0500:02:3700:00:00
9 601ALBERT OLIVERAS LLUC.E. RAYOTEAMABM02:37:566800:34:063801:25:5431.4302:00:002000:37:5600:03:5100:00:00
10 7121FREDY GIOVANNY ROCULLICENCIA DE DIAABM02:40:581000:29:094001:26:1931.2801:55:287600:45:3000:03:1400:00:00
11 8010Jordi BellaLLICENCIA DE DIAABM02:43:597500:35:003101:24:5331.8101:59:536400:44:0600:04:0600:00:00
12 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM02:44:415600:33:043701:25:3931.5201:58:438100:45:5801:23:5600:00:00
13 2478TOMÁS PARADINAS SALG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM02:48:3510400:36:246201:30:0329.9802:06:274400:42:0800:03:3900:00:00
14 733MARC CLAVE GUERREROVILADECANS TRIATLOABM02:51:369800:36:047601:32:5329.0702:08:574700:42:3900:04:5500:00:00
15 7120Eric Prohias GilabeLLICENCIA DE DIAABM02:53:216000:33:149401:35:0428.402:08:187200:45:0300:03:0900:00:00
16 7109Jordi CorominasTGCBINNABM02:54:0511900:37:396001:30:003002:07:398600:46:2601:27:4000:00:00
17 7110Martí Dou VayredaBeicons Racing ClubABM02:54:05000:00:00000:00:00002:07:408500:46:2500:00:0000:00:00
18 7112roger galvany galobC.N.ETB VICABM02:54:4312400:38:058701:33:4528.802:11:505200:42:5301:32:1000:00:00
19 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM02:54:5113800:39:4910901:39:2227.1702:19:111100:35:4000:03:4200:00:00
20 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:55:002700:30:138901:33:5128.7702:04:0411300:50:5600:03:3500:00:00
21 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATABM02:56:329000:35:478201:33:1428.9602:09:019200:47:3100:03:3500:00:00
22 8016Xavier Lecumberri FLLICENCIA DE DIAABM02:58:069300:35:509001:34:0228.7102:09:529800:48:1400:03:1100:00:00
23 2347RICARD SARGATAL SORG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM03:06:0313100:39:0410801:39:1727.1902:18:219500:47:4200:03:2600:00:00
24 8041DAVID FERNANDEZ MARPROAM TRAININGABM03:10:2012600:38:0812201:44:1725.8902:22:259700:47:5501:42:0500:00:00
25 4935FERRAN ARNALDO MAROINDEPENDENTABM03:12:5414400:41:2111101:39:4327.0802:21:0412100:51:5001:38:1400:00:00
26 8042Albert Oller CodinaTRIENJOY TEAMABM03:37:278700:35:3914202:15:3519.9102:51:148300:46:1300:03:4300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6160EVA FONTCUBERTA MARCLUB TRIATLO BLANESV1F03:02:538900:35:459701:35:4328.2102:11:2811900:51:2501:34:5700:00:00
2 8036Susana de la FuentFasttriatlonV1F03:14:2212000:37:4012401:45:2225.6202:23:0211600:51:2000:05:1200:00:00
3 8007LAURA PAYA RINCONCLUB ESPORTIU ARE YOU REAV1F03:21:305200:32:2913101:50:0624.5202:22:3514100:58:5500:03:3400:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M02:17:01800:26:13701:17:1234.9701:43:25500:33:3600:02:0900:00:00
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M02:18:05700:26:13801:17:1934.9201:43:32600:34:3300:02:0800:00:00
3 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M02:35:023000:30:281701:21:0733.2901:51:355700:43:2700:03:0500:00:00
4 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M02:35:153300:31:131801:21:1333.2401:52:265100:42:4900:02:4100:00:00
5 4689GUILLEM BUJOSA PORTTRIATLO AMICS DE RIUDOMSV1M02:35:524000:31:454101:26:3431.1901:58:191800:37:3300:03:1700:00:00
6 2507CARLOS DAPENA GONZACERDANYOLA CHV1M02:37:052600:30:042801:23:2332.3801:53:276000:43:3800:02:1700:00:00
7 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M02:38:384900:32:092901:23:4832.2201:55:574900:42:4100:00:0000:00:00
8 3694RAUL CHAVARRI CABEZC.N. VILAFRANCA V1M02:39:468300:35:313001:24:0832.0901:59:392600:40:0700:03:3100:00:00
9 4845EUGENIO REALES GARCTRIENJOY TEAMV1M02:40:405800:33:104201:26:3431.1901:59:443200:40:5601:25:0800:00:00
10 5860XAVIER VILLANUEVA NCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMV1M02:42:545000:32:125401:28:5430.3702:01:064200:41:4800:03:2100:00:00
11 8003Santiago AragañarazTRIENJOY TEAMV1M02:46:447800:35:045001:28:1330.6102:03:175800:43:2700:03:3700:00:00
12 7127Bienve Vazquez AnduUrban runner ElcheV1M02:49:0611500:37:235701:29:1030.2802:06:334600:42:3300:03:5700:00:00
13 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M02:49:1012100:37:425501:28:5730.3502:06:394500:42:3100:03:4400:00:00
14 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M02:50:597000:34:286801:31:3029.5102:05:587100:45:0100:03:1000:00:00
15 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M02:53:346700:34:019101:34:1628.6402:08:177400:45:1700:04:0200:00:00
16 3886TONI TIENDA MARTINECLUB NATACIO RUBIV1M02:54:5711800:37:316901:31:5429.3802:09:257700:45:3200:03:5300:00:00
17 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:56:227300:34:506501:30:3229.8202:05:2211400:51:0000:00:0000:00:00
18 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M02:57:158000:35:107401:32:1829.2502:07:2810300:49:4700:03:3000:00:00
19 7106Robert Bahi Poch Clubnataciobanyoles V1M03:05:249900:36:0911701:41:4326.5402:17:529300:47:3200:05:5000:00:00
20 8018jordi riusLLICENCIA DE DIAV1M03:06:349400:35:5212601:46:0425.4602:21:567000:44:3800:07:3100:00:00
21 4598EDUARD SANCHEZ CAMPC.T. PARETS DEL VALLESV1M03:07:067600:35:0111201:39:4527.0702:14:4612200:52:2000:03:3500:00:00
22 4324TONI GARCIA CORONADITRIATLETES SOLIDARISV1M03:09:1013300:39:1610101:36:5127.8802:16:0712700:53:0301:35:2900:00:00
23 8023Vini Tobar MaciasFasttriatlonV1M03:10:4712200:37:4511801:42:0926.4302:19:5411100:50:5300:05:0700:00:00
24 873JUAN ANTONIO ORTEGAINDEPENDENTV1M03:15:2311200:37:0312101:44:0025.9602:21:0313400:54:2000:04:4400:00:00
25 8031SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M03:31:1912300:37:5814002:02:5221.9802:40:5010900:50:2902:00:1000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8011GEMMA SALMERON ALSETRIENJOY TEAMV1F03:01:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 13JUDITH LLUENT VALLETRIATLO JOVENT 79V1F03:23:5713400:39:208401:33:3028.8802:12:5014501:11:0701:32:1900:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1310FRANCESC CALABUIG SINDEPENDENTV1M02:22:071200:29:19901:17:5634.6401:47:15700:34:5201:16:3900:00:00
2 7126oscar soaz plazasINDEPENDENTV1M02:35:10900:26:183401:25:1331.6801:51:316100:43:3900:02:3800:00:00
3 874JOSEP MARTIN MARTINNATS SPORT SAV1M02:38:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M02:45:212900:30:266401:30:2029.8902:00:466900:44:3500:04:2800:00:00
5 2884COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:48:254300:32:025901:29:4130.1102:01:438800:46:4200:02:5400:00:00
6 8017Mario Fernández RodLLICENCIA DE DIAV1M02:48:455100:32:197101:31:5829.3602:04:176700:44:2800:03:2200:00:00
7 1743JOSE LUIS VELEZ MORCLUB TRIATLO BLANESV1M02:54:564100:31:528101:33:0928.9902:05:0110400:49:5500:02:4800:00:00
8 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV1M02:54:571600:29:249601:35:2728.2902:04:5110700:50:0601:34:0200:00:00
9 207JORDI LÓPEZ ALMENDRFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M02:59:0810500:36:306301:30:0529.9702:06:3512300:52:3300:03:2400:00:00
10 8014PERE MUNNE VENTURACLUB TRITALÓ BAIX MONTSENV1M03:01:538800:35:459501:35:1728.3402:11:0211000:50:5100:04:3800:00:00
11 7105Juan Anel GraciaTriatló PallejáV1M03:03:343200:31:0410401:38:2427.4402:09:2813300:54:0600:04:5600:00:00
12 1400EDU DOMENECH RUBIC.E.T. DISTANCEV1M03:08:4210700:36:3611401:40:3926.8302:17:1512000:51:2700:04:1100:00:00
13 8026Carlos Serra MillaCan CaralleuV1M03:13:435500:33:0212001:43:3526.0702:16:3713600:57:0601:40:4600:00:00
14 7124J. Carles Serrano LLICENCIA DE DIAV1M03:18:4914300:40:4710701:39:0927.2302:19:5614000:58:5301:37:5500:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1966INES ENSEÑAT BESOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2F03:13:5612800:38:1210601:38:3227.402:16:4413700:57:1200:04:4100:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 179GUILLEM LLADO GARRIC.E. PICORNELLV2M02:26:102000:29:36401:15:3335.7401:45:093400:41:0100:00:0000:00:00
2 4564JAVIER GÜEMES HERASI3 TRIATHLONV2M02:37:343500:31:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M02:41:4310800:36:383301:25:0831.7102:01:462500:39:5700:03:2100:00:00
4 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M02:42:116500:33:273601:25:2031.6401:58:475600:43:2401:24:0300:00:00
5 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDENTV2M02:44:156200:33:215801:29:2930.1702:02:503700:41:2500:03:3400:00:00
6 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M02:49:434800:32:094901:28:0730.6402:00:1610000:49:2700:02:4800:00:00
7 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV2M02:59:4910200:36:216601:30:4229.7702:07:0312400:52:4600:04:0400:00:00
8 210FRANK TRITTELC.E. RAYOTEAMV2M03:03:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3929JORDI POUS ALOU.C. SANT CUGATV2M03:27:2514100:40:0713401:54:0523.6702:34:1212900:53:1300:10:1800:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8005Marta Forn OssorioTRIATLO I FONDISTES BARCEV2F03:46:3812700:38:1014102:03:4721.8102:41:5714301:04:4100:05:5400:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5242JAUME SANZ MIRALLEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M03:03:4610600:36:329801:35:5128.1702:12:2311800:51:2300:04:0400:00:00
2 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M03:05:233600:31:368801:33:4928.7802:05:2514200:59:5800:03:0700:00:00
3 8030Raimon Pons SalaTRIATLO I FONDISTES BARCEV2M03:29:3713200:39:1313301:52:2024.0402:31:3313800:58:0401:50:4300:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32