RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
265 247 15 3 1900 90 21 16 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM03:42:55900:23:08302:09:3641.6702:32:44501:10:1100:01:5900:00:00
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM03:44:06800:22:47702:12:5840.6102:35:45101:08:2100:01:4400:00:00
3 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM03:46:15100:17:33102:08:2142.0702:25:542001:20:2100:01:5500:00:00
4 7159Michael LavenderTriActivABM03:48:23200:21:46402:09:5141.5902:31:371201:16:4600:01:5500:00:00
5 7199. JAB Joves Atletes de BeJAB Joves Atletes de BergRELL03:49:17400:21:552202:18:1639.0502:40:11201:09:0600:01:5600:00:00
6 300. FASTTRIATLON - C.N. MONFASTTRIATLON - C.N. MONTJRELL03:49:19500:21:562102:18:1539.0602:40:11301:09:0800:01:3100:00:00
7 1588nacho villarruelz5ABM03:49:521100:26:011102:14:2240.1902:40:23401:09:2900:02:3100:00:00
8 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM03:52:121000:24:361302:15:0239.9902:39:38601:12:3402:13:5700:00:00
9 7196. Team sailfish Alemanya Team sailfish Alemanya OnRELL03:54:25300:21:53202:09:1141.8002:31:043601:23:2102:08:4300:00:00
10 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM03:55:092400:29:23502:11:0341.2102:40:26901:14:4300:02:0000:00:00
11 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM03:57:131400:29:01802:12:5940.6102:42:001101:15:1302:12:2100:00:00
12 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:57:32600:21:581802:17:2139.3202:39:191401:18:1300:02:0500:00:00
13 976ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM03:59:333900:29:531402:15:0839.9602:45:01801:14:3200:02:1900:00:00
14 7165Maykel León García Oleaje sportABM04:02:522200:29:181602:15:3439.8302:44:521301:18:0000:02:2500:00:00
15 7153JAIME MENENDEZ DE LUARCA X3MV1M04:03:272100:29:16602:11:1441.1502:40:303301:22:5702:10:2400:00:00
16 5435JOSEP VIÑOLASGRUP ESP ESTEVEABM04:04:43000:00:00000:00:000.0002:44:331901:20:1000:00:0000:00:00
17 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM04:04:486100:31:292302:18:1639.0502:49:451001:15:0300:02:0300:00:00
18 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:06:194000:29:573902:22:3637.8702:52:33701:13:4600:03:0000:00:00
19 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M04:06:211200:26:041002:14:2140.1902:40:255001:25:5600:02:1100:00:00
20 7195. Kandor ResistanceKandor ResistanceRELL04:06:401600:29:12902:13:1940.5102:42:314101:24:0902:12:0000:00:00
21 7160Wolfgang StueckleTeam SailfishABM04:10:01000:00:00000:00:000.0002:44:224601:25:3900:00:0000:00:00
22 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M04:11:432600:29:273402:21:3038.1602:50:572301:20:4600:02:1500:00:00
23 8107francesc cors finestresindependentABM04:12:013600:29:473002:20:4438.3702:50:312601:21:3000:04:2100:00:00
24 7193. Triatlo BlanesTriatlo BlanesRELL04:12:031700:29:124102:24:2637.3902:53:381501:18:2502:23:5600:00:00
25 2100EDUARDO MARCO SANCHEZFLOR DE TRIATLOABM04:12:162500:29:242902:20:4338.3702:50:072701:22:0900:02:4800:00:00
26 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M04:12:259000:32:431902:17:2939.2802:50:122801:22:1300:02:1000:00:00
27 8152Ricard Anguera CamosBoletbikeV1M04:13:137400:32:022402:18:1739.0502:50:193101:22:5402:17:0000:00:00
28 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM04:13:523200:29:373602:21:3338.1502:51:103001:22:4202:20:2400:00:00
29 7163Nicolas RodriguezRacing ClubABM04:13:574400:30:192802:20:2438.4602:50:433501:23:1400:03:0600:00:00
30 3495CARLOS CRUZ GALLEGOCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM04:14:019700:33:081502:15:1439.9302:48:224701:25:3900:02:5900:00:00
31 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTETRI2WINV1M04:15:321800:29:133202:21:0838.2602:50:214501:25:1102:19:5400:00:00
32 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M04:15:523500:29:462702:20:1038.5302:49:565101:25:5600:02:2300:00:00
33 8123Oliver Garrido luqueBteam sportsV1M04:16:0511200:34:023802:22:3537.8702:56:371701:19:2800:02:4700:00:00
34 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M04:16:303000:29:322502:19:2038.7602:48:526301:27:3800:02:3200:00:00
35 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM04:16:473100:29:334502:25:0037.2402:54:332901:22:1400:02:3700:00:00
36 1226ADRIÀ MARÍN BATETFLOR DE TRIATLOABM04:17:198300:32:194402:24:5437.2702:57:131801:20:0600:02:3900:00:00
37 8148ALBERTO VARÓN REDONDOLLICENCIA DE DIAABM04:17:363700:29:515702:26:5736.7502:56:482401:20:4800:03:2000:00:00
38 1871DANIEL DORADO FERNÁNDEZC.N. SABADELLABM04:17:455400:30:382602:19:5638.5902:50:345601:27:1100:02:5800:00:00
39 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM04:18:417000:31:542002:18:1439.0602:50:087101:28:3300:02:0700:00:00
40 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM04:18:489800:33:123302:21:2138.2002:54:334201:24:1502:20:1400:00:00
41 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:21:102000:29:168202:32:3035.4103:01:461601:19:2402:31:2700:00:00
42 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M04:22:352300:29:213102:20:5338.3302:50:149401:32:2100:02:2000:00:00
43 1945DAVID DELGADO FERNANDEZINDEPENDIENTEABM04:22:405600:30:485102:26:0536.9702:56:534801:25:4700:04:4700:00:00
44 3812XAVIER ESPINOSA ORTIZESSENCIAL TRIATLOABM04:22:548400:32:304002:22:5237.8002:55:226101:27:3202:21:4900:00:00
45 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M04:23:055100:30:303502:21:3138.1602:52:018801:31:0400:02:5000:00:00
46 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM04:23:184200:30:015502:26:4736.7902:56:485301:26:3000:03:1300:00:00
47 7132Manel Doménech ArasanzIndependentV1M04:23:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSCLUB TRIATLO SANT VICENÇABM04:23:441900:29:146302:27:4236.5602:56:565401:26:4802:26:3700:00:00
49 959JORDI TRIADU BORRASTGCBINNV1M04:23:493300:29:426702:29:2036.1602:59:024301:24:4700:03:4800:00:00
50 8125Roc Rodríguez VallsROCORI S.L.ABM04:24:165000:30:245302:26:3536.8402:56:595801:27:1700:02:5100:00:00
51 7198. DAI DAI DAIII !!!DAI DAI DAIII !!!RELL04:25:1521400:00:0019002:52:1431.3500:00:0023402:07:1300:05:1300:00:00
52 298LLUIS MAILLO MAILLOCLUB TRITRAININGABM04:25:356700:31:454702:25:2737.1302:57:126701:28:2302:24:1400:00:00
53 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M04:25:4515600:35:465602:26:4936.7803:02:353401:23:1002:25:5700:00:00
54 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:25:4919500:37:113702:21:4038.1202:58:515501:26:5802:20:4500:00:00
55 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M04:26:137700:32:054902:25:3537.0902:57:407201:28:3300:02:4000:00:00
56 8164Manolo Muñoz RodríguezLLICENCIA DE DIAABM04:26:353400:29:465902:26:5936.7402:56:457701:29:5002:25:5300:00:00
57 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM04:27:393800:29:515402:26:4336.8102:56:348901:31:0500:03:0200:00:00
58 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M04:27:4911100:33:524602:25:0937.2002:59:017401:28:4800:02:4800:00:00
59 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:27:5510900:33:395002:25:5936.9902:59:386601:28:1700:03:0200:00:00
60 4185SERGIO JAREÑO CUADROSSBR OPEN TEAMV1M04:27:5910200:33:225202:26:1436.9302:59:366801:28:2300:04:1000:00:00
61 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM04:28:214700:30:2110502:36:4234.4603:07:032501:21:1802:35:2700:00:00
62 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDIENTEABM04:28:488000:32:094302:24:4037.3302:56:499301:31:5900:03:1700:00:00
63 367MARCEL MUÑOZ ARMENGOLU.C. SANT CUGATV1M04:29:024600:30:197202:30:0435.9803:00:237301:28:3902:28:5700:00:00
64 246JEREMIAS DIEZ NAVARRETEINDEPENDIENTEABM04:29:271500:29:089202:35:1734.7803:04:254401:25:0202:33:5300:00:00
65 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:29:358200:32:1610402:36:3634.4803:08:522201:20:4300:00:0000:00:00
66 8147CARLES QUERALT PARELLADALLICENCIA DE DIAV1M04:29:469900:33:138102:32:2735.4203:05:404001:24:0600:03:0100:00:00
67 7162Oriol Rodríguez VallsROCORI S.L.JNM04:29:587600:32:038602:33:5635.0803:05:593901:23:5902:32:3900:00:00
68 1678ALBERT ACOSTA VÁZQUEXRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:30:4911900:34:256402:28:4736.2903:03:126201:27:3702:27:2100:00:00
69 8109Marçal Tarragona BornaoLLICENCIA DE DIAV1M04:30:555800:31:086802:29:2236.1503:00:308101:30:2502:27:1200:00:00
70 7190. TriCansinosTriCansinosRELL04:32:064300:30:0512002:39:0533.9403:09:103201:22:5600:02:2300:00:00
71 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDIENTEV2M04:33:2013300:35:267902:31:2535.6603:06:515201:26:2902:28:2200:00:00
72 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M04:33:5417200:36:126002:27:0836.7003:03:208401:30:3400:02:3600:00:00
73 1294DAVID TRULLENQUE IBAÑEZINDEPENDIENTEV1M04:34:3120000:37:291702:17:1039.3702:54:3914601:39:5200:06:0400:00:00
74 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM04:34:3512300:34:578502:33:4935.1103:08:464901:25:4900:02:3600:00:00
75 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM04:36:2417500:36:146902:29:4336.0703:05:578201:30:2700:03:2300:00:00
76 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M04:37:079200:32:528402:33:4435.1303:06:368301:30:3102:32:4100:00:00
77 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM04:37:267900:32:067302:30:0935.9603:02:1510901:35:1100:02:3500:00:00
78 7173DANIEL GARCIA MORATALLAC.T. A CORRE-CUITAABM04:37:418100:32:099402:35:2834.7303:07:377901:30:0400:03:3300:00:00
79 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUINDEPENDIENTEV1M04:38:506000:31:268302:33:0735.2703:04:3310601:34:1700:03:3400:00:00
80 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M04:38:5610000:33:196102:27:2136.6503:00:4013201:38:1600:03:0200:00:00
81 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:38:5612800:35:176602:28:5736.2503:04:1410701:34:4200:00:0000:00:00
82 7175Joan Gispert LizanoBLUE LINE EVASION REUSABM04:39:367100:31:5412102:39:1033.9303:11:047001:28:3200:03:3800:00:00
83 390MIGUEL ANGEL PEREZ SERRAJINDEPENDIENTEABM04:39:598600:32:328902:34:4034.9103:07:129601:32:4700:03:0200:00:00
84 2948EDUARD TORRES ROSINDEPENDIENTEV1M04:40:0411300:34:0510902:37:0434.3803:11:097501:28:5500:03:5300:00:00
85 1509GORKA CHACON LOPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:40:0713200:35:247702:30:5435.7903:06:1810301:33:4900:02:5300:00:00
86 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M04:40:085300:30:3212402:39:3733.8303:10:097801:29:5900:02:5400:00:00
87 5980GONZALO GARCÍA GUTIÉRREZC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM04:41:068900:32:408702:34:2234.9803:07:0210401:34:0400:03:1500:00:00
88 538XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM04:41:3516900:36:009102:34:5634.8503:10:568501:30:3900:03:4800:00:00
89 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM04:42:1814800:35:419302:35:2134.7603:11:029101:31:1600:03:0500:00:00
90 3013ROBERT GIMÉNEZ SANZINDEPENDIENTEABM04:42:2021200:38:1910602:36:4234.4603:15:015901:27:1900:03:2500:00:00
91 7170Santiago Ogando trabucchiClub Atletico PeñarolV1M04:43:0410400:33:287402:30:1835.9303:03:4614201:39:1800:04:2500:00:00
92 8113. GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:43:139500:33:0414802:42:2033.2603:15:246401:27:4902:40:3300:00:00
93 7157Jordi Sanchez garciaTrienjoy teamABM04:43:237200:31:567802:30:5435.7903:02:5015101:40:3300:03:1500:00:00
94 7143sebastien mongesLLICENCIA DE DIAV1M04:45:478700:32:3512202:39:2333.8803:11:5810201:33:4900:07:1300:00:00
95 8117Marc Ríos GaldónLLICENCIA DE DIAABM04:46:017800:32:0611402:38:3834.0403:10:4411201:35:1702:36:4000:00:00
96 8171Daniel Suárez CarmonaAddict BikesABM04:46:1916300:35:547602:30:4835.8103:06:4214401:39:3700:04:1400:00:00
97 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:46:238800:32:367502:30:4635.8203:03:2216401:43:0102:29:0900:00:00
98 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM04:46:555900:31:1614102:41:3233.4303:12:4810501:34:0702:38:3400:00:00
99 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM04:47:0919000:36:4614902:43:0733.1103:19:535701:27:1600:02:4000:00:00
100 1990PAU MATAS PERICASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:47:1013700:35:3110002:35:3734.7003:11:0811801:36:0200:04:1400:00:00
101 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:47:305200:30:3112602:39:5033.7903:10:2112501:37:0902:37:5800:00:00
102 4338RUBÉN BENISA OTALORACLUB NATACIO RUBIABM04:47:4519300:37:068802:34:3234.9403:11:3811901:36:0700:03:3800:00:00
103 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M04:47:4518100:36:209702:35:3034.7303:11:5011701:35:5500:04:2400:00:00
104 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV1M04:47:4911000:33:4911102:37:2634.3003:11:1512201:36:3402:36:1200:00:00
105 7148IGNACIO ARCE TALLADAINDEPENDENTV1M04:48:119100:32:4813302:40:2933.6503:13:1710801:34:5400:02:5600:00:00
106 8120Joan Costal FerrerINVICTTUS TRIATLOV1M04:48:1310700:33:339502:35:2934.7303:09:0214001:39:1100:03:0500:00:00
107 2488JOAN PUIG TOUSINDEPENDIENTEABM04:48:2710500:33:3111502:38:4234.0303:12:1312101:36:1400:04:1500:00:00
108 4397MANUEL RUIZ MOLINACLUB NATACIO MINORISAV1M04:48:3214500:35:3913902:41:0633.5203:16:459201:31:4700:04:4900:00:00
109 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M04:48:5413000:35:2210702:36:4634.4503:12:0812401:36:4600:00:0000:00:00
110 1886ROGER SAN GIL BETRIUINDEPENDIENTEABM04:50:0613500:35:309802:35:3634.7003:11:0613801:39:0000:03:4400:00:00
111 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:50:1913100:35:2314202:41:3333.4303:16:5610001:33:2300:02:1800:00:00
112 302LLUIS RAFART BUXOCLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:50:222700:29:2913702:40:5033.5803:10:1914901:40:0300:03:4200:00:00
113 2810XAVIER FERNANDEZ LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOV1M04:50:5914700:35:4117102:47:5832.1503:23:396001:27:2002:46:3300:00:00
114 8146Xavi Perna ArmengolC.T. EsporTRIssimV1M04:51:3612600:35:1611602:38:4434.0203:14:0013001:37:3600:04:2200:00:00
115 7194. TRITRAINING TRITRAININGRELL04:51:375500:30:3913102:40:0833.7203:10:4715301:40:5000:01:5000:00:00
116 8160Albert Cortijo MuñozHipolito BikesABM04:51:5816500:35:5615802:45:0332.7203:20:598701:30:5900:03:5400:00:00
117 8106Francisco Javier Comino RCASTILLEJO&CACERES RCABM04:52:0216400:35:5611002:37:1134.3503:13:0713601:38:5502:35:5700:00:00
118 1747JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV2M04:52:1911700:34:1810102:35:4034.6903:09:5816101:42:2102:34:2400:00:00
119 4624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M04:52:206900:31:5312802:39:5333.7703:11:4615201:40:3400:06:1900:00:00
120 1473ALEX TREPAT TREPATC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:52:3620800:38:037002:29:4736.0503:07:5016901:44:4600:04:2000:00:00
121 8156cristiano FortunatiLLICENCIA DE DIAV1M04:52:3910800:33:3512902:40:0033.7503:13:3513901:39:0402:38:1500:00:00
122 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M04:53:1721000:38:1412502:39:4333.8103:17:5711301:35:2000:02:5600:00:00
123 4411JOAN ALBERT GRAU BARRERASINDEPENDIENTEV1M04:53:2711800:34:209902:35:3634.7003:09:5616501:43:3102:33:0500:00:00
124 1919MARC TORRAS I SERRAINDEPENDIENTEABM04:53:3217900:36:189602:35:2934.7303:11:4715701:41:4500:03:0200:00:00
125 8127Cristian Abarca BlancoRapidels15V1M04:53:3621700:38:3312702:39:5033.7903:18:2311101:35:1300:07:0600:00:00
126 7152LLUIS RODRIGUEZ GONZALEZA.E.DIEDREV2M04:54:1010300:33:2517302:48:0532.1303:21:309501:32:4002:45:3500:00:00
127 5739SIMONE TIBURZICLUB PROAMV1M04:55:4412000:34:3414002:41:1433.4903:15:4814701:39:5600:04:1500:00:00
128 512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORC.E. VILA OLIMPICAV1M04:56:0620300:37:3413802:41:0433.5303:18:3812901:37:2800:03:5600:00:00
129 8141Joaquin Jimenez GutierrezITRIATLETES SOLIDARISV2M04:56:1622000:38:5313202:40:1033.7103:19:0312601:37:1300:05:3100:00:00
130 7133Aaron Bernaus FernandezLLICENCIA DE DIAABM04:56:277500:32:0313402:40:3033.6403:12:3316601:43:5400:04:4100:00:00
131 8108Toni Ferrés RusinésMB2V1M04:56:3214400:35:3714602:42:0833.3103:17:4513501:38:4700:04:4600:00:00
132 7161XAVI FERNANDEZ PALLARESRUNNERSCSMV1M04:57:0520900:38:1315102:43:2733.0403:21:4011501:35:2500:04:3100:00:00
133 8103Qifeng XieLLICENCIA DE DIAABM04:58:3019200:36:5816002:45:2232.6503:22:2012001:36:1000:05:0300:00:00
134 1193TONI RAFEL PORTÍCERCLE SABADELLES 1856V2M04:58:4418400:36:2715202:43:4032.9903:20:0713301:38:3702:42:1000:00:00
135 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M04:59:3818300:36:2210802:36:4734.4403:13:0917701:46:2900:03:3900:00:00
136 8145Toni Gracia MartínFasttriatlon ClubV2M05:00:3416000:35:5016802:47:2932.2403:23:1912701:37:1500:03:4300:00:00
137 8153David Mingueza de MiguelLLICENCIA DE DIAV1M05:00:3914900:35:4118302:49:4631.8103:25:2711001:35:1202:47:5500:00:00
138 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M05:00:5022800:39:2013002:40:0133.7503:19:2115401:41:2900:04:2100:00:00
139 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM05:00:534800:30:2321002:57:4030.3903:28:039701:32:5002:57:0200:00:00
140 2646ALBERTO JOSE CAMPOS FLOREC.E. RAYOTEAMV1M05:00:5419100:36:5216502:47:1632.2803:24:0812301:36:4600:03:3800:00:00
141 7174JUAN CAMPOY LOZANOCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:01:0417700:36:1615902:45:1332.6803:21:2914301:39:3500:05:0100:00:00
142 8140Albert Valls FranciscoLLICENCIA DE DIAABM05:02:3912200:34:4812302:39:2633.8703:14:1418601:48:2500:04:4300:00:00
143 2726ALBERTO MESTRE CARRASCOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:03:0612400:34:5911702:38:4634.0103:13:4519201:49:2100:03:4300:00:00
144 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M05:03:3517400:36:1311902:39:0433.9503:15:1718401:48:1802:37:2500:00:00
145 8131jorge schenoneLLICENCIA DE DIAV1M05:03:5812100:34:3611802:39:0333.9503:13:3919301:50:1900:05:1700:00:00
146 8134Joan Trilla HuguetCangreburguerV1M05:04:2917800:36:1717702:49:1331.9103:25:3013701:38:5900:04:0200:00:00
147 2248RAMON ROIG NAVARROU.C. SANT CUGATV1M05:04:4218500:36:3014502:41:5433.3503:18:2417501:46:1800:06:1300:00:00
148 8136Rupertus RothenhaeuserLLICENCIA DE DIAV2M05:05:1823500:40:1115002:43:2333.0503:23:3415601:41:4400:04:4700:00:00
149 8168JORDI MASDENPINOS MUJALCLUB NATACIO MINORISAV2M05:05:3313400:35:2914302:41:4133.4003:17:1018501:48:2302:39:4400:00:00
150 8132Oriol Argemi CapdevilaLLICENCIA DE DIAABM05:06:039300:32:5315602:44:4132.7903:17:3418701:48:2902:43:1000:00:00
151 2201ANTONI BALAGUER BARCELÓU.C. SANT CUGATV1M05:07:2412700:35:1719102:52:2531.3203:27:4214501:39:4200:04:5200:00:00
152 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOCLUB TRIATLO IM TRI TEAMABM05:07:3223100:39:4518602:50:1931.7103:30:0412801:37:2800:04:0300:00:00
153 7149Manuel Santiago RodriguezLLICENCIA DE DIAABM05:07:584100:29:5913502:40:3833.6203:10:3721501:57:2102:38:5500:00:00
154 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM05:08:4723200:39:5111302:38:1734.1203:18:0819601:50:3900:03:1300:00:00
155 8167Guillermo Llorente SanzTriatlon CarabanchelABM05:09:2523900:40:2516602:47:2732.2503:27:5215501:41:3300:03:4800:00:00
156 3931ALBERT GORDILLO ALFREDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:09:3320600:37:5016102:46:0232.5203:23:5217201:45:4100:03:5100:00:00
157 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM05:09:5610600:33:3111202:37:4634.2303:11:1721701:58:3900:03:5100:00:00
158 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M05:09:588500:32:3115702:45:0032.7303:17:3120201:52:2702:43:0900:00:00
159 202JOSEP RUBIO PALAUW3TRIBCNABM05:10:5124300:40:4017202:48:0332.1303:28:4315901:42:0802:45:3100:00:00
160 948DAVID SAEZ FONTARNAUCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:11:0115200:35:4220002:54:5330.8803:30:3515001:40:2600:04:5900:00:00
161 1679DAVID PUERTAS DÍAZCLUB TRIATLO IM TRI TEAMSUB23M05:11:066600:31:3816302:46:4432.3903:18:2220301:52:4402:45:0400:00:00
162 7179Josep Penalva solaCEJV2M05:11:3316700:35:5718502:50:1131.7303:26:0817101:45:2500:05:4100:00:00
163 7131So Igarashi LLICENCIA DE DIAV1M05:11:5013900:35:3317802:49:2131.8903:24:5417801:46:5600:04:0600:00:00
164 8161Jordi Ricart BarniolClub Atlètic TorellóV1M05:12:1914600:35:4022803:06:2528.9703:42:058001:30:1403:03:1200:00:00
165 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM05:12:2523600:40:1919702:54:2630.9603:34:4513101:37:4002:52:3900:00:00
166 8126Marçal pedrals muñozLLICENCIA DE DIAABM05:12:3512900:35:2119202:53:0931.1903:28:3016701:44:0502:50:0700:00:00
167 456ELÍAS ACEÑA MARTÍNEZCLUB TRIATLO MALGRATABM05:12:409600:33:0617602:48:5731.9603:22:0319501:50:3700:04:5300:00:00
168 4252JORDI CERVANTES MORALESCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:13:0918900:36:4518002:49:2731.8703:26:1217901:46:5700:04:1200:00:00
169 8174Jorge Domínguez SanchoLLICENCIA DE DIAV1M05:13:274900:30:2420602:55:5130.7103:26:1518001:47:1202:53:1500:00:00
170 7150Ramon Arnaldo jimenez lesantisora club trialtonV2M05:13:5817300:36:1220502:55:3130.7703:31:4316001:42:1502:53:3600:00:00
171 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM05:14:0515300:35:4316902:47:4732.1803:23:3019401:50:3500:03:1700:00:00
172 8101JOAN ALTAMIRANO FABREGUESLLICENCIA DE DIAV1M05:14:1520400:37:3919902:54:4730.9003:32:2615801:41:4900:04:3400:00:00
173 7154Jose Cuscó Fernández Where is the limit?V1M05:14:1716100:35:5022403:03:0729.4903:38:5711401:35:2000:05:5000:00:00
174 359MIQUEL MARTORELL SANSOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:14:2319400:37:0914702:42:1533.2803:19:2420801:54:5900:03:3700:00:00
175 8142Fredy Portella SuñePrunnersV1M05:14:4011600:34:1718702:51:2231.5103:25:3918901:49:0102:49:1300:00:00
176 7185MARTI GARCIA MONTENEGROINDEPENDENTV1M05:15:1715500:35:4521703:00:2029.9403:36:0514101:39:1200:06:1300:00:00
177 3807AARON GONZALEZ CANADESTGCBINNABM05:15:1920500:37:4220102:55:0430.8503:32:4616301:42:3302:52:3600:00:00
178 7183VICENTE ROIG RIERAGRUP ESPORTIU ES VEDRAABM05:15:536400:31:3517402:48:2532.0603:20:0021201:55:5302:46:4700:00:00
179 8105Jordi Llucia catasusFercV1M05:17:4821100:38:1819602:54:2030.9803:32:3817001:45:1002:50:1500:00:00
180 7191. Moon TeamMoon TeamRELL05:19:3618600:36:3416702:47:2832.2503:24:0221101:55:3402:46:5000:00:00
181 7164David Sancerni LópezOnTrailABM05:20:115700:31:0521102:57:4630.3803:28:5120001:51:2000:06:4300:00:00
182 8172Daniel Moreno SerranoUNIÓ CICLISTA SANT CUGAT V1M05:20:5523700:40:2215502:44:2732.8403:24:4921401:56:0600:06:3800:00:00
183 8162Roger Ayala RotxésLLICENCIA DE DIASUB23M05:21:0121300:38:2219502:54:0731.0103:32:2918801:48:3200:05:2800:00:00
184 8170José Pérez LorcaLLICENCIA DE DIAV2M05:21:0623300:39:5220402:55:2730.7803:35:1917301:45:4700:08:1800:00:00
185 7137javier ruiz lopezLLICENCIA DE DIAV1M05:23:0311400:34:1420702:55:5230.7103:30:0620401:52:5700:05:2600:00:00
186 7134Raul Gallego CastroLLICENCIA DE DIAABM05:23:2022600:39:1617502:48:4032.0203:27:5621001:55:2400:04:0000:00:00
187 7144Jonatan Leal MartinLLICENCIA DE DIAABM05:23:4922500:39:1416202:46:1732.4703:25:3121601:58:1800:05:1700:00:00
188 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M05:24:2110100:33:2017902:49:2431.8803:22:4422602:01:3700:04:0800:00:00
189 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M05:25:1122400:39:0121502:58:4330.2203:37:4418101:47:2700:03:3100:00:00
190 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM05:25:5420200:37:3315302:44:0332.9203:21:3623102:04:1802:41:2500:00:00
191 8165Eduard Urrea SoléIndependentV2M05:26:2319600:37:1322503:03:0729.4903:40:2017401:46:0300:05:4100:00:00
192 8128Toni Fàbrega CasasLLICENCIA DE DIAV1M05:27:5218800:36:4422003:01:5429.6903:38:3819001:49:1400:06:1200:00:00
193 8157Lluis Muñoz LannesMALAMAXACOABM05:29:2123800:40:2418402:50:1031.7303:30:3421901:58:4702:48:3100:00:00
194 570JUAN JOSE GARCIA GALLEGOI3 TRIATHLONV1M05:29:5216600:35:5722303:02:5929.5103:38:5619701:50:5600:06:0700:00:00
195 8166Joaquim Sebastián MontalRADIKAL SWIMV2M05:31:1621900:38:5119402:53:3831.1003:32:2921801:58:4700:05:3400:00:00
196 7146ivan martinez gallego LLICENCIA DE DIAABM05:31:3423000:39:3418802:51:4631.4403:31:2022202:00:1400:05:2200:00:00
197 8118Eric Calveras BaratXerrisques teamABM05:31:5722300:39:0022603:05:2729.1203:44:2718201:47:3003:03:0100:00:00
198 8116Xavi Muñoz LannesMALAMAXACOABM05:32:2424000:40:2818902:52:1131.3603:32:3922101:59:4500:04:5900:00:00
199 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M05:34:4018700:36:3519802:54:4230.9103:31:1722802:03:2302:53:1400:00:00
200 8133Angel Rodríguez GuitartTRIENJOY TEAMABM05:37:2517600:36:1621402:58:2930.2503:34:4522702:02:4000:05:2300:00:00
201 7140Domènec Boix MartinezLLICENCIA DE DIAV2M05:37:2614200:35:3622103:02:3829.5703:38:1422001:59:1200:07:1200:00:00
202 7171francesc xavier pie lluchcck barefoolsABM05:38:0218200:36:2223703:15:1327.6603:51:3517601:46:2700:07:0300:00:00
203 2882MIQUEL GATNAU NAVARROCLUB TRIASME TRIATLOV2M05:38:2811500:34:1421803:00:3929.8903:34:5322902:03:3500:05:2900:00:00
204 8130MIQUEL SERRA CAMÚSDIAF TRIALTLÓV1M05:38:4414100:35:3521202:57:5330.3603:33:2823202:05:1600:05:4300:00:00
205 515EDUARDO GALEANO PAREJACLUB TRIATLO SABADELLV1M05:41:2715800:35:4720902:57:1230.4703:32:5923502:08:2800:04:5800:00:00
206 8158Tamer Al-kassimi VargasIndependentABM05:41:2912500:35:0023803:17:1227.3803:52:1219101:49:1700:05:2100:00:00
207 8173Gonzalo CrespoTritrainingABM05:44:1719800:37:2222703:05:3229.1103:42:5422502:01:2300:04:4100:00:00
208 568XAVIER MOR FIGUERASITRIATLETES SOLIDARISV1M05:45:3316200:35:5423603:15:0827.6703:51:0220601:54:3100:07:0100:00:00
209 8114JUAN CARLOS LLAMAZARES GALLICENCIA DE DIAV2M05:51:2722900:39:3121602:59:4030.0603:39:1123802:12:1600:08:2800:00:00
210 7184Eric Samper HurtadoIndependentABM05:52:4117000:36:1023203:07:4928.7503:43:5923702:08:4200:07:4300:00:00
211 8144Xavier Martinez PerezRunnersCSMV1M05:55:3421800:38:4523503:11:0528.2603:49:5023302:05:4400:05:4800:00:00
212 7147Laemmel julienLLICENCIA DE DIAABM05:59:2013800:35:3223403:10:3028.3503:46:0224002:13:1803:07:3900:00:00
213 7172JOSE LUIS GARCIA FERRANDIC.T. A CORRE-CUITAV1M05:59:4422100:38:5423103:07:4328.7703:46:3723902:13:0703:05:5200:00:00
214 7158DAVID Ocaña PerezLLICENCIA DE DIAABM06:09:0614000:35:3424003:18:4927.1603:54:2324202:14:4300:05:5300:00:00
215 8111Xavi Uriach ParelladaLLICENCIA DE DIAABM06:09:1121600:38:3224303:30:0625.7004:08:3822302:00:3300:08:2300:00:00
216 8102Rai Uriach ParelladaLLICENCIA DE DIAABM06:09:1121500:38:3224203:30:0525.7004:08:3722402:00:3400:08:2500:00:00


NF 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM00:00:00000:29:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4800:00:00
NF 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:00:00000:31:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2983ALBERT ROCA ABELLÁNC.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:00:00000:36:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:24:3100:00:00
NF 3169XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM00:00:00000:33:56002:37:1334.3503:11:09000:00:0000:03:4500:00:00
NF 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM00:00:00000:32:26002:42:1633.2803:14:42000:00:0002:41:0100:00:00
NF 8149TOMAS TESTOR SCHNELLLLICENCIA DE DIAV2M00:00:0014200:35:36201:39:0754.4802:14:43100:00:0001:36:5400:00:00
NF 1148ALBERTO BANUS SADOTRIATLO 3MPORDAV1M00:00:00000:36:06000:00:000.0000:00:00000:00:0002:13:5700:00:00
NF 7197. Team sailfish Alemanya Team sailfish Alemanya AtRELL00:00:006100:31:29101:33:1957.8702:04:48200:00:0000:00:0000:00:00
NF 236RUBEN SANCHEZ NACIMIENTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:00:00000:35:19002:19:0838.8102:54:27000:00:0000:03:2100:00:00
NF 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M00:00:00000:36:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:4800:00:00
NF 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM00:00:00000:31:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1200:00:00
NF 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM00:00:00000:35:30002:44:2832.8303:19:58000:00:0002:42:5900:00:00
NF 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:00:00000:29:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5300:00:00
NF 8104Gonzalo Cadillac BedoyaVO2 TeamV1M00:00:00000:34:33002:56:1830.6303:30:51000:00:0000:05:1400:00:00
NF 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESABM00:00:00000:35:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:0400:00:00




NP 2454DAVID DESQUENS PALACIOSCLUB NATACIO CALDESABM
NP 415CONRAD PLANELLAS BASSOLSINDEPENDIENTEV1M
NP 7135Adrià Valverde MolinaLLICENCIA DE DIAJNM
NP 7136Manuel Parras CifuentesLLICENCIA DE DIAABM
NP 7142Frederico MarquesLLICENCIA DE DIAABM
NP 8119JOSEP PUIGDOMÈNECH CANETTRIDIRV1M
NP 8121WALTER QUINTERO ROSSITENNIS SALOU H2OV1M
NP 8124JOAN RAMON PUJOL BANUSCERRR IGUALADAABM
NP 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M
NP 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M
NP 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M
NP 3819JOSE MARIA ESQUINAS RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M
NP 7156ROBERTO ANGULO RODRIGUEZUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV1M
NP 8139Josep Mauri SalaLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7166CARLOS MORLANIMES TRIATHLON CROCO D'AABM
NP 7168ALVARO FUENTES GONZALEZTRICAM - VILLAVICIOSAABM
NP 7177Hector Daniel ValienteClub Triatló TarragonaV1M
NP 7178oriol serra camusdiaf triatloV1M
NP 8150DAVID MINGUILLONLLICENCIA DE DIAABM
NP 8151Èric Badrena CortésLLICENCIA DE DIAABM
NP 8155Eloi Hurtado SolerCambrils Club TriatlóABM
NP 8159Francesc OlivaresLLICENCIA DE DIAABM
NP 3928XAVIER CORTES LECHAINDEPENDIENTEV1M
NP 7180MAURICIO GALAN PRADOELEQUIPOABM
NP 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 7186Daniel Gallardo DivíIndependentV1M
NP 7192. Sugar TeamSugar TeamRELL
NP 221ÁNGEL GUTIÉRREZ IÑIGUEZINDEPENDIENTEV1M
NP 234ORIOL CASES FABREGASINDEPENDIENTEV1M
NP 8169Carles Onyos de PlandolitLLICENCIA DE DIAV2M
NP 1878JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM
NP 1880FRANCESC XAVIER SIMÓ PEREFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M
NP 2088ISIDRE LORENZO COSPCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM
NP 5482JAUME POBLET TORRESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M
NP 2222JOSEP MARIA COSTEJÀ CROSTGCBINNABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32