RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
265 247 15 3 1900 90 21 16 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 11:44:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU03:42:55
2791MARTI QUER PUJOL03:57:13
31464MARC GRACIA ALOY04:04:48

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 12:07:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300. FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC03:49:19
25249JORDI RELATS MORENO03:52:12
3399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZ04:25:49

3. - RICHARD CALLE TRIATLO CLUB - 13:13:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES03:59:33
21678ALBERT ACOSTA VÁZQUEX04:30:49
38113. GIL GARCIA04:43:13

4. - U.C. SANT CUGAT - 13:33:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12223ORIOL PALAU I FERNANDEZ04:27:39
2367MARCEL MUÑOZ ARMENGOL04:29:02
3539MANEL MONTEYS VILANOVA04:37:07

5. - C.E. RAYOTEAM - 13:34:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12024JORDI MATOS PARDO03:55:09
22902DAVID FORN FRIAS04:38:56
32646ALBERTO JOSE CAMPOS FLORES05:00:54

6. - CLUB NATACIO MINORISA - 13:38:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO03:44:06
24397MANUEL RUIZ MOLINA04:48:32
38168JORDI MASDENPINOS MUJAL05:05:33

7. - CLUB NATACIO RUBI - 13:43:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA04:16:30
22477RAFAEL HIERRO PEREZ04:38:56
31393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL04:47:45

8. - CLUB TRIATLO BLANES - 13:50:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11120ISIDRE ALBA OJEDA04:27:49
22941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON04:40:08
34155DANI PONS PEREZ04:42:18

9. - CLUB TRITRAINING - 14:04:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1298LLUIS MAILLO MAILLO04:25:35
24642SERGI MARZO VENTURA04:46:23
34624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUA04:52:20

10. - CLUB CICLISTA BANYOLES - 14:07:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1651JUAN VALSERA  ROBLES04:29:35
2670DANIEL JUNCA BAREA04:47:30
3302LLUIS RAFART BUXO04:50:22

11. - CLUB TRIASME TRIATLO - 15:13:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12810XAVIER FERNANDEZ LOPEZ04:50:59
23931ALBERT GORDILLO ALFREDO05:09:33
34252JORDI CERVANTES MORALES05:13:09

12. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 15:23:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1538XAVIER ROIG CANELLES04:41:35
28141Joaquin Jimenez Gutierrez04:56:16
3568XAVIER MOR FIGUERAS05:45:33

13. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 15:36:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13195DAVID DELLUNDE MARTINEZ04:59:38
2456ELÍAS ACEÑA MARTÍNEZ05:12:40
32697DANIEL TOMÀS SOLER05:24:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32