RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
265 247 15 3 1900 90 21 16 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7162Oriol Rodríguez VallsROCORI S.L.JNM04:29:587600:32:038602:33:5635.0803:05:593901:23:5902:32:3900:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M04:11:432600:29:273402:21:3038.1602:50:572301:20:4600:02:1500:00:00
2 1679DAVID PUERTAS DÍAZCLUB TRIATLO IM TRI TEAMSUB23M05:11:066600:31:3816302:46:4432.3903:18:2220301:52:4402:45:0400:00:00
3 8162Roger Ayala RotxésLLICENCIA DE DIASUB23M05:21:0121300:38:2219502:54:0731.0103:32:2918801:48:3200:05:2800:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7153JAIME MENENDEZ DE LUARCA X3MV1M04:03:272100:29:16602:11:1441.1502:40:303301:22:5702:10:2400:00:00
2 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M04:06:211200:26:041002:14:2140.1902:40:255001:25:5600:02:1100:00:00
3 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M04:12:259000:32:431902:17:2939.2802:50:122801:22:1300:02:1000:00:00
4 8152Ricard Anguera CamosBoletbikeV1M04:13:137400:32:022402:18:1739.0502:50:193101:22:5402:17:0000:00:00
5 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTETRI2WINV1M04:15:321800:29:133202:21:0838.2602:50:214501:25:1102:19:5400:00:00
6 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M04:15:523500:29:462702:20:1038.5302:49:565101:25:5600:02:2300:00:00
7 8123Oliver Garrido luqueBteam sportsV1M04:16:0511200:34:023802:22:3537.8702:56:371701:19:2800:02:4700:00:00
8 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M04:16:303000:29:322502:19:2038.7602:48:526301:27:3800:02:3200:00:00
9 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M04:22:352300:29:213102:20:5338.3302:50:149401:32:2100:02:2000:00:00
10 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M04:23:055100:30:303502:21:3138.1602:52:018801:31:0400:02:5000:00:00
11 7132Manel Doménech ArasanzIndependentV1M04:23:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 959JORDI TRIADU BORRASTGCBINNV1M04:23:493300:29:426702:29:2036.1602:59:024301:24:4700:03:4800:00:00
13 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:25:4919500:37:113702:21:4038.1202:58:515501:26:5802:20:4500:00:00
14 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M04:26:137700:32:054902:25:3537.0902:57:407201:28:3300:02:4000:00:00
15 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M04:27:4911100:33:524602:25:0937.2002:59:017401:28:4800:02:4800:00:00
16 4185SERGIO JAREÑO CUADROSSBR OPEN TEAMV1M04:27:5910200:33:225202:26:1436.9302:59:366801:28:2300:04:1000:00:00
17 367MARCEL MUÑOZ ARMENGOLU.C. SANT CUGATV1M04:29:024600:30:197202:30:0435.9803:00:237301:28:3902:28:5700:00:00
18 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:29:358200:32:1610402:36:3634.4803:08:522201:20:4300:00:0000:00:00
19 8147CARLES QUERALT PARELLADALLICENCIA DE DIAV1M04:29:469900:33:138102:32:2735.4203:05:404001:24:0600:03:0100:00:00
20 8109Marçal Tarragona BornaoLLICENCIA DE DIAV1M04:30:555800:31:086802:29:2236.1503:00:308101:30:2502:27:1200:00:00
21 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M04:33:5417200:36:126002:27:0836.7003:03:208401:30:3400:02:3600:00:00
22 1294DAVID TRULLENQUE IBAÑEZINDEPENDIENTEV1M04:34:3120000:37:291702:17:1039.3702:54:3914601:39:5200:06:0400:00:00
23 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUINDEPENDIENTEV1M04:38:506000:31:268302:33:0735.2703:04:3310601:34:1700:03:3400:00:00
24 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:38:5612800:35:176602:28:5736.2503:04:1410701:34:4200:00:0000:00:00
25 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M04:38:5610000:33:196102:27:2136.6503:00:4013201:38:1600:03:0200:00:00
26 2948EDUARD TORRES ROSINDEPENDIENTEV1M04:40:0411300:34:0510902:37:0434.3803:11:097501:28:5500:03:5300:00:00
27 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M04:40:085300:30:3212402:39:3733.8303:10:097801:29:5900:02:5400:00:00
28 7170Santiago Ogando trabucchiClub Atletico PeñarolV1M04:43:0410400:33:287402:30:1835.9303:03:4614201:39:1800:04:2500:00:00
29 7143sebastien mongesLLICENCIA DE DIAV1M04:45:478700:32:3512202:39:2333.8803:11:5810201:33:4900:07:1300:00:00
30 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:46:238800:32:367502:30:4635.8203:03:2216401:43:0102:29:0900:00:00
31 1990PAU MATAS PERICASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:47:1013700:35:3110002:35:3734.7003:11:0811801:36:0200:04:1400:00:00
32 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:47:305200:30:3112602:39:5033.7903:10:2112501:37:0902:37:5800:00:00
33 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV1M04:47:4911000:33:4911102:37:2634.3003:11:1512201:36:3402:36:1200:00:00
34 7148IGNACIO ARCE TALLADAINDEPENDENTV1M04:48:119100:32:4813302:40:2933.6503:13:1710801:34:5400:02:5600:00:00
35 8120Joan Costal FerrerINVICTTUS TRIATLOV1M04:48:1310700:33:339502:35:2934.7303:09:0214001:39:1100:03:0500:00:00
36 4397MANUEL RUIZ MOLINACLUB NATACIO MINORISAV1M04:48:3214500:35:3913902:41:0633.5203:16:459201:31:4700:04:4900:00:00
37 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M04:48:5413000:35:2210702:36:4634.4503:12:0812401:36:4600:00:0000:00:00
38 302LLUIS RAFART BUXOCLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:50:222700:29:2913702:40:5033.5803:10:1914901:40:0300:03:4200:00:00
39 2810XAVIER FERNANDEZ LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOV1M04:50:5914700:35:4117102:47:5832.1503:23:396001:27:2002:46:3300:00:00
40 8146Xavi Perna ArmengolC.T. EsporTRIssimV1M04:51:3612600:35:1611602:38:4434.0203:14:0013001:37:3600:04:2200:00:00
41 4624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M04:52:206900:31:5312802:39:5333.7703:11:4615201:40:3400:06:1900:00:00
42 8156cristiano FortunatiLLICENCIA DE DIAV1M04:52:3910800:33:3512902:40:0033.7503:13:3513901:39:0402:38:1500:00:00
43 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M04:53:1721000:38:1412502:39:4333.8103:17:5711301:35:2000:02:5600:00:00
44 4411JOAN ALBERT GRAU BARRERASINDEPENDIENTEV1M04:53:2711800:34:209902:35:3634.7003:09:5616501:43:3102:33:0500:00:00
45 8127Cristian Abarca BlancoRapidels15V1M04:53:3621700:38:3312702:39:5033.7903:18:2311101:35:1300:07:0600:00:00
46 5739SIMONE TIBURZICLUB PROAMV1M04:55:4412000:34:3414002:41:1433.4903:15:4814701:39:5600:04:1500:00:00
47 512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORC.E. VILA OLIMPICAV1M04:56:0620300:37:3413802:41:0433.5303:18:3812901:37:2800:03:5600:00:00
48 8108Toni Ferrés RusinésMB2V1M04:56:3214400:35:3714602:42:0833.3103:17:4513501:38:4700:04:4600:00:00
49 7161XAVI FERNANDEZ PALLARESRUNNERSCSMV1M04:57:0520900:38:1315102:43:2733.0403:21:4011501:35:2500:04:3100:00:00
50 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M04:59:3818300:36:2210802:36:4734.4403:13:0917701:46:2900:03:3900:00:00
51 8153David Mingueza de MiguelLLICENCIA DE DIAV1M05:00:3914900:35:4118302:49:4631.8103:25:2711001:35:1202:47:5500:00:00
52 2646ALBERTO JOSE CAMPOS FLOREC.E. RAYOTEAMV1M05:00:5419100:36:5216502:47:1632.2803:24:0812301:36:4600:03:3800:00:00
53 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M05:03:3517400:36:1311902:39:0433.9503:15:1718401:48:1802:37:2500:00:00
54 8131jorge schenoneLLICENCIA DE DIAV1M05:03:5812100:34:3611802:39:0333.9503:13:3919301:50:1900:05:1700:00:00
55 8134Joan Trilla HuguetCangreburguerV1M05:04:2917800:36:1717702:49:1331.9103:25:3013701:38:5900:04:0200:00:00
56 2248RAMON ROIG NAVARROU.C. SANT CUGATV1M05:04:4218500:36:3014502:41:5433.3503:18:2417501:46:1800:06:1300:00:00
57 2201ANTONI BALAGUER BARCELÓU.C. SANT CUGATV1M05:07:2412700:35:1719102:52:2531.3203:27:4214501:39:4200:04:5200:00:00
58 3931ALBERT GORDILLO ALFREDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:09:3320600:37:5016102:46:0232.5203:23:5217201:45:4100:03:5100:00:00
59 948DAVID SAEZ FONTARNAUCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:11:0115200:35:4220002:54:5330.8803:30:3515001:40:2600:04:5900:00:00
60 7131So Igarashi LLICENCIA DE DIAV1M05:11:5013900:35:3317802:49:2131.8903:24:5417801:46:5600:04:0600:00:00
61 8161Jordi Ricart BarniolClub Atlètic TorellóV1M05:12:1914600:35:4022803:06:2528.9703:42:058001:30:1403:03:1200:00:00
62 4252JORDI CERVANTES MORALESCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:13:0918900:36:4518002:49:2731.8703:26:1217901:46:5700:04:1200:00:00
63 8174Jorge Domínguez SanchoLLICENCIA DE DIAV1M05:13:274900:30:2420602:55:5130.7103:26:1518001:47:1202:53:1500:00:00
64 8101JOAN ALTAMIRANO FABREGUESLLICENCIA DE DIAV1M05:14:1520400:37:3919902:54:4730.9003:32:2615801:41:4900:04:3400:00:00
65 7154Jose Cuscó Fernández Where is the limit?V1M05:14:1716100:35:5022403:03:0729.4903:38:5711401:35:2000:05:5000:00:00
66 8142Fredy Portella SuñePrunnersV1M05:14:4011600:34:1718702:51:2231.5103:25:3918901:49:0102:49:1300:00:00
67 7185MARTI GARCIA MONTENEGROINDEPENDENTV1M05:15:1715500:35:4521703:00:2029.9403:36:0514101:39:1200:06:1300:00:00
68 8105Jordi Llucia catasusFercV1M05:17:4821100:38:1819602:54:2030.9803:32:3817001:45:1002:50:1500:00:00
69 8172Daniel Moreno SerranoUNIÓ CICLISTA SANT CUGAT V1M05:20:5523700:40:2215502:44:2732.8403:24:4921401:56:0600:06:3800:00:00
70 7137javier ruiz lopezLLICENCIA DE DIAV1M05:23:0311400:34:1420702:55:5230.7103:30:0620401:52:5700:05:2600:00:00
71 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M05:24:2110100:33:2017902:49:2431.8803:22:4422602:01:3700:04:0800:00:00
72 8128Toni Fàbrega CasasLLICENCIA DE DIAV1M05:27:5218800:36:4422003:01:5429.6903:38:3819001:49:1400:06:1200:00:00
73 570JUAN JOSE GARCIA GALLEGOI3 TRIATHLONV1M05:29:5216600:35:5722303:02:5929.5103:38:5619701:50:5600:06:0700:00:00
74 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M05:34:4018700:36:3519802:54:4230.9103:31:1722802:03:2302:53:1400:00:00
75 8130MIQUEL SERRA CAMÚSDIAF TRIALTLÓV1M05:38:4414100:35:3521202:57:5330.3603:33:2823202:05:1600:05:4300:00:00
76 515EDUARDO GALEANO PAREJACLUB TRIATLO SABADELLV1M05:41:2715800:35:4720902:57:1230.4703:32:5923502:08:2800:04:5800:00:00
77 568XAVIER MOR FIGUERASITRIATLETES SOLIDARISV1M05:45:3316200:35:5423603:15:0827.6703:51:0220601:54:3100:07:0100:00:00
78 8144Xavier Martinez PerezRunnersCSMV1M05:55:3421800:38:4523503:11:0528.2603:49:5023302:05:4400:05:4800:00:00
79 7172JOSE LUIS GARCIA FERRANDIC.T. A CORRE-CUITAV1M05:59:4422100:38:5423103:07:4328.7703:46:3723902:13:0703:05:5200:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M04:25:4515600:35:465602:26:4936.7803:02:353401:23:1002:25:5700:00:00
2 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDIENTEV2M04:33:2013300:35:267902:31:2535.6603:06:515201:26:2902:28:2200:00:00
3 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M04:37:079200:32:528402:33:4435.1303:06:368301:30:3102:32:4100:00:00
4 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M04:47:4518100:36:209702:35:3034.7303:11:5011701:35:5500:04:2400:00:00
5 1747JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV2M04:52:1911700:34:1810102:35:4034.6903:09:5816101:42:2102:34:2400:00:00
6 7152LLUIS RODRIGUEZ GONZALEZA.E.DIEDREV2M04:54:1010300:33:2517302:48:0532.1303:21:309501:32:4002:45:3500:00:00
7 8141Joaquin Jimenez GutierrezITRIATLETES SOLIDARISV2M04:56:1622000:38:5313202:40:1033.7103:19:0312601:37:1300:05:3100:00:00
8 1193TONI RAFEL PORTÍCERCLE SABADELLES 1856V2M04:58:4418400:36:2715202:43:4032.9903:20:0713301:38:3702:42:1000:00:00
9 8145Toni Gracia MartínFasttriatlon ClubV2M05:00:3416000:35:5016802:47:2932.2403:23:1912701:37:1500:03:4300:00:00
10 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M05:00:5022800:39:2013002:40:0133.7503:19:2115401:41:2900:04:2100:00:00
11 8136Rupertus RothenhaeuserLLICENCIA DE DIAV2M05:05:1823500:40:1115002:43:2333.0503:23:3415601:41:4400:04:4700:00:00
12 8168JORDI MASDENPINOS MUJALCLUB NATACIO MINORISAV2M05:05:3313400:35:2914302:41:4133.4003:17:1018501:48:2302:39:4400:00:00
13 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M05:09:588500:32:3115702:45:0032.7303:17:3120201:52:2702:43:0900:00:00
14 7179Josep Penalva solaCEJV2M05:11:3316700:35:5718502:50:1131.7303:26:0817101:45:2500:05:4100:00:00
15 7150Ramon Arnaldo jimenez lesantisora club trialtonV2M05:13:5817300:36:1220502:55:3130.7703:31:4316001:42:1502:53:3600:00:00
16 8170José Pérez LorcaLLICENCIA DE DIAV2M05:21:0623300:39:5220402:55:2730.7803:35:1917301:45:4700:08:1800:00:00
17 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M05:25:1122400:39:0121502:58:4330.2203:37:4418101:47:2700:03:3100:00:00
18 8165Eduard Urrea SoléIndependentV2M05:26:2319600:37:1322503:03:0729.4903:40:2017401:46:0300:05:4100:00:00
19 8166Joaquim Sebastián MontalRADIKAL SWIMV2M05:31:1621900:38:5119402:53:3831.1003:32:2921801:58:4700:05:3400:00:00
20 7140Domènec Boix MartinezLLICENCIA DE DIAV2M05:37:2614200:35:3622103:02:3829.5703:38:1422001:59:1200:07:1200:00:00
21 2882MIQUEL GATNAU NAVARROCLUB TRIASME TRIATLOV2M05:38:2811500:34:1421803:00:3929.8903:34:5322902:03:3500:05:2900:00:00
22 8114JUAN CARLOS LLAMAZARES GALLICENCIA DE DIAV2M05:51:2722900:39:3121602:59:4030.0603:39:1123802:12:1600:08:2800:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONFERRER HOTELS - M3TSUB23F04:09:131300:26:121202:14:3440.1302:40:466901:28:2702:13:4400:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F04:46:2618000:36:1910302:36:3034.5003:12:4910101:33:3700:03:0500:00:00
2 5086Susanne Martinez GarciaGoosportclubV1F05:21:5815700:35:4620302:55:1030.8303:30:5619801:51:0200:05:1700:00:00
3 8115Katja BlomqvistFasttriatlonV1F05:24:1119700:37:1420202:55:0730.8403:32:2120101:51:5000:03:2300:00:00
4 6296MONTSE CORONA SANTMARTITRIATLO JOVENT 79V1F05:28:4022700:39:2019302:53:2131.1503:32:4121301:55:5900:04:4600:00:00
5 8143Maribel Gómez GarcíaFasttriatlon ClubV1F05:37:4620700:37:5222903:06:5228.9003:44:4420501:53:0203:04:5700:00:00
6 7139Alicia Conesa BustoLLICENCIA DE DIAV1F06:19:4024100:40:2924403:30:3425.6504:11:0323602:08:3700:07:0900:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM03:42:55900:23:08302:09:3641.6702:32:44501:10:1100:01:5900:00:00
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM03:44:06800:22:47702:12:5840.6102:35:45101:08:2100:01:4400:00:00
3 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM03:46:15100:17:33102:08:2142.0702:25:542001:20:2100:01:5500:00:00
4 7159Michael LavenderTriActivABM03:48:23200:21:46402:09:5141.5902:31:371201:16:4600:01:5500:00:00
5 1588nacho villarruelz5ABM03:49:521100:26:011102:14:2240.1902:40:23401:09:2900:02:3100:00:00
6 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM03:52:121000:24:361302:15:0239.9902:39:38601:12:3402:13:5700:00:00
7 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM03:55:092400:29:23502:11:0341.2102:40:26901:14:4300:02:0000:00:00
8 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM03:57:131400:29:01802:12:5940.6102:42:001101:15:1302:12:2100:00:00
9 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:57:32600:21:581802:17:2139.3202:39:191401:18:1300:02:0500:00:00
10 976ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM03:59:333900:29:531402:15:0839.9602:45:01801:14:3200:02:1900:00:00
11 7165Maykel León García Oleaje sportABM04:02:522200:29:181602:15:3439.8302:44:521301:18:0000:02:2500:00:00
12 5435JOSEP VIÑOLASGRUP ESP ESTEVEABM04:04:43000:00:00000:00:000.0002:44:331901:20:1000:00:0000:00:00
13 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM04:04:486100:31:292302:18:1639.0502:49:451001:15:0300:02:0300:00:00
14 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:06:194000:29:573902:22:3637.8702:52:33701:13:4600:03:0000:00:00
15 7160Wolfgang StueckleTeam SailfishABM04:10:01000:00:00000:00:000.0002:44:224601:25:3900:00:0000:00:00
16 8107francesc cors finestresindependentABM04:12:013600:29:473002:20:4438.3702:50:312601:21:3000:04:2100:00:00
17 2100EDUARDO MARCO SANCHEZFLOR DE TRIATLOABM04:12:162500:29:242902:20:4338.3702:50:072701:22:0900:02:4800:00:00
18 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM04:13:523200:29:373602:21:3338.1502:51:103001:22:4202:20:2400:00:00
19 7163Nicolas RodriguezRacing ClubABM04:13:574400:30:192802:20:2438.4602:50:433501:23:1400:03:0600:00:00
20 3495CARLOS CRUZ GALLEGOCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM04:14:019700:33:081502:15:1439.9302:48:224701:25:3900:02:5900:00:00
21 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM04:16:473100:29:334502:25:0037.2402:54:332901:22:1400:02:3700:00:00
22 1226ADRIÀ MARÍN BATETFLOR DE TRIATLOABM04:17:198300:32:194402:24:5437.2702:57:131801:20:0600:02:3900:00:00
23 8148ALBERTO VARÓN REDONDOLLICENCIA DE DIAABM04:17:363700:29:515702:26:5736.7502:56:482401:20:4800:03:2000:00:00
24 1871DANIEL DORADO FERNÁNDEZC.N. SABADELLABM04:17:455400:30:382602:19:5638.5902:50:345601:27:1100:02:5800:00:00
25 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM04:18:417000:31:542002:18:1439.0602:50:087101:28:3300:02:0700:00:00
26 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM04:18:489800:33:123302:21:2138.2002:54:334201:24:1502:20:1400:00:00
27 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:21:102000:29:168202:32:3035.4103:01:461601:19:2402:31:2700:00:00
28 1945DAVID DELGADO FERNANDEZINDEPENDIENTEABM04:22:405600:30:485102:26:0536.9702:56:534801:25:4700:04:4700:00:00
29 3812XAVIER ESPINOSA ORTIZESSENCIAL TRIATLOABM04:22:548400:32:304002:22:5237.8002:55:226101:27:3202:21:4900:00:00
30 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM04:23:184200:30:015502:26:4736.7902:56:485301:26:3000:03:1300:00:00
31 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSCLUB TRIATLO SANT VICENÇABM04:23:441900:29:146302:27:4236.5602:56:565401:26:4802:26:3700:00:00
32 8125Roc Rodríguez VallsROCORI S.L.ABM04:24:165000:30:245302:26:3536.8402:56:595801:27:1700:02:5100:00:00
33 298LLUIS MAILLO MAILLOCLUB TRITRAININGABM04:25:356700:31:454702:25:2737.1302:57:126701:28:2302:24:1400:00:00
34 8164Manolo Muñoz RodríguezLLICENCIA DE DIAABM04:26:353400:29:465902:26:5936.7402:56:457701:29:5002:25:5300:00:00
35 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM04:27:393800:29:515402:26:4336.8102:56:348901:31:0500:03:0200:00:00
36 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:27:5510900:33:395002:25:5936.9902:59:386601:28:1700:03:0200:00:00
37 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM04:28:214700:30:2110502:36:4234.4603:07:032501:21:1802:35:2700:00:00
38 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDIENTEABM04:28:488000:32:094302:24:4037.3302:56:499301:31:5900:03:1700:00:00
39 246JEREMIAS DIEZ NAVARRETEINDEPENDIENTEABM04:29:271500:29:089202:35:1734.7803:04:254401:25:0202:33:5300:00:00
40 1678ALBERT ACOSTA VÁZQUEXRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:30:4911900:34:256402:28:4736.2903:03:126201:27:3702:27:2100:00:00
41 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM04:34:3512300:34:578502:33:4935.1103:08:464901:25:4900:02:3600:00:00
42 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM04:36:2417500:36:146902:29:4336.0703:05:578201:30:2700:03:2300:00:00
43 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM04:37:267900:32:067302:30:0935.9603:02:1510901:35:1100:02:3500:00:00
44 7173DANIEL GARCIA MORATALLAC.T. A CORRE-CUITAABM04:37:418100:32:099402:35:2834.7303:07:377901:30:0400:03:3300:00:00
45 7175Joan Gispert LizanoBLUE LINE EVASION REUSABM04:39:367100:31:5412102:39:1033.9303:11:047001:28:3200:03:3800:00:00
46 390MIGUEL ANGEL PEREZ SERRAJINDEPENDIENTEABM04:39:598600:32:328902:34:4034.9103:07:129601:32:4700:03:0200:00:00
47 1509GORKA CHACON LOPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:40:0713200:35:247702:30:5435.7903:06:1810301:33:4900:02:5300:00:00
48 5980GONZALO GARCÍA GUTIÉRREZC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM04:41:068900:32:408702:34:2234.9803:07:0210401:34:0400:03:1500:00:00
49 538XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM04:41:3516900:36:009102:34:5634.8503:10:568501:30:3900:03:4800:00:00
50 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM04:42:1814800:35:419302:35:2134.7603:11:029101:31:1600:03:0500:00:00
51 3013ROBERT GIMÉNEZ SANZINDEPENDIENTEABM04:42:2021200:38:1910602:36:4234.4603:15:015901:27:1900:03:2500:00:00
52 8113. GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:43:139500:33:0414802:42:2033.2603:15:246401:27:4902:40:3300:00:00
53 7157Jordi Sanchez garciaTrienjoy teamABM04:43:237200:31:567802:30:5435.7903:02:5015101:40:3300:03:1500:00:00
54 8117Marc Ríos GaldónLLICENCIA DE DIAABM04:46:017800:32:0611402:38:3834.0403:10:4411201:35:1702:36:4000:00:00
55 8171Daniel Suárez CarmonaAddict BikesABM04:46:1916300:35:547602:30:4835.8103:06:4214401:39:3700:04:1400:00:00
56 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM04:46:555900:31:1614102:41:3233.4303:12:4810501:34:0702:38:3400:00:00
57 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM04:47:0919000:36:4614902:43:0733.1103:19:535701:27:1600:02:4000:00:00
58 4338RUBÉN BENISA OTALORACLUB NATACIO RUBIABM04:47:4519300:37:068802:34:3234.9403:11:3811901:36:0700:03:3800:00:00
59 2488JOAN PUIG TOUSINDEPENDIENTEABM04:48:2710500:33:3111502:38:4234.0303:12:1312101:36:1400:04:1500:00:00
60 1886ROGER SAN GIL BETRIUINDEPENDIENTEABM04:50:0613500:35:309802:35:3634.7003:11:0613801:39:0000:03:4400:00:00
61 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:50:1913100:35:2314202:41:3333.4303:16:5610001:33:2300:02:1800:00:00
62 8160Albert Cortijo MuñozHipolito BikesABM04:51:5816500:35:5615802:45:0332.7203:20:598701:30:5900:03:5400:00:00
63 8106Francisco Javier Comino RCASTILLEJO&CACERES RCABM04:52:0216400:35:5611002:37:1134.3503:13:0713601:38:5502:35:5700:00:00
64 1473ALEX TREPAT TREPATC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:52:3620800:38:037002:29:4736.0503:07:5016901:44:4600:04:2000:00:00
65 1919MARC TORRAS I SERRAINDEPENDIENTEABM04:53:3217900:36:189602:35:2934.7303:11:4715701:41:4500:03:0200:00:00
66 7133Aaron Bernaus FernandezLLICENCIA DE DIAABM04:56:277500:32:0313402:40:3033.6403:12:3316601:43:5400:04:4100:00:00
67 8103Qifeng XieLLICENCIA DE DIAABM04:58:3019200:36:5816002:45:2232.6503:22:2012001:36:1000:05:0300:00:00
68 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM05:00:534800:30:2321002:57:4030.3903:28:039701:32:5002:57:0200:00:00
69 7174JUAN CAMPOY LOZANOCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:01:0417700:36:1615902:45:1332.6803:21:2914301:39:3500:05:0100:00:00
70 8140Albert Valls FranciscoLLICENCIA DE DIAABM05:02:3912200:34:4812302:39:2633.8703:14:1418601:48:2500:04:4300:00:00
71 2726ALBERTO MESTRE CARRASCOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:03:0612400:34:5911702:38:4634.0103:13:4519201:49:2100:03:4300:00:00
72 8132Oriol Argemi CapdevilaLLICENCIA DE DIAABM05:06:039300:32:5315602:44:4132.7903:17:3418701:48:2902:43:1000:00:00
73 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOCLUB TRIATLO IM TRI TEAMABM05:07:3223100:39:4518602:50:1931.7103:30:0412801:37:2800:04:0300:00:00
74 7149Manuel Santiago RodriguezLLICENCIA DE DIAABM05:07:584100:29:5913502:40:3833.6203:10:3721501:57:2102:38:5500:00:00
75 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM05:08:4723200:39:5111302:38:1734.1203:18:0819601:50:3900:03:1300:00:00
76 8167Guillermo Llorente SanzTriatlon CarabanchelABM05:09:2523900:40:2516602:47:2732.2503:27:5215501:41:3300:03:4800:00:00
77 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM05:09:5610600:33:3111202:37:4634.2303:11:1721701:58:3900:03:5100:00:00
78 202JOSEP RUBIO PALAUW3TRIBCNABM05:10:5124300:40:4017202:48:0332.1303:28:4315901:42:0802:45:3100:00:00
79 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM05:12:2523600:40:1919702:54:2630.9603:34:4513101:37:4002:52:3900:00:00
80 8126Marçal pedrals muñozLLICENCIA DE DIAABM05:12:3512900:35:2119202:53:0931.1903:28:3016701:44:0502:50:0700:00:00
81 456ELÍAS ACEÑA MARTÍNEZCLUB TRIATLO MALGRATABM05:12:409600:33:0617602:48:5731.9603:22:0319501:50:3700:04:5300:00:00
82 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM05:14:0515300:35:4316902:47:4732.1803:23:3019401:50:3500:03:1700:00:00
83 359MIQUEL MARTORELL SANSOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:14:2319400:37:0914702:42:1533.2803:19:2420801:54:5900:03:3700:00:00
84 3807AARON GONZALEZ CANADESTGCBINNABM05:15:1920500:37:4220102:55:0430.8503:32:4616301:42:3302:52:3600:00:00
85 7183VICENTE ROIG RIERAGRUP ESPORTIU ES VEDRAABM05:15:536400:31:3517402:48:2532.0603:20:0021201:55:5302:46:4700:00:00
86 7164David Sancerni LópezOnTrailABM05:20:115700:31:0521102:57:4630.3803:28:5120001:51:2000:06:4300:00:00
87 7134Raul Gallego CastroLLICENCIA DE DIAABM05:23:2022600:39:1617502:48:4032.0203:27:5621001:55:2400:04:0000:00:00
88 7144Jonatan Leal MartinLLICENCIA DE DIAABM05:23:4922500:39:1416202:46:1732.4703:25:3121601:58:1800:05:1700:00:00
89 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM05:25:5420200:37:3315302:44:0332.9203:21:3623102:04:1802:41:2500:00:00
90 8157Lluis Muñoz LannesMALAMAXACOABM05:29:2123800:40:2418402:50:1031.7303:30:3421901:58:4702:48:3100:00:00
91 7146ivan martinez gallego LLICENCIA DE DIAABM05:31:3423000:39:3418802:51:4631.4403:31:2022202:00:1400:05:2200:00:00
92 8118Eric Calveras BaratXerrisques teamABM05:31:5722300:39:0022603:05:2729.1203:44:2718201:47:3003:03:0100:00:00
93 8116Xavi Muñoz LannesMALAMAXACOABM05:32:2424000:40:2818902:52:1131.3603:32:3922101:59:4500:04:5900:00:00
94 8133Angel Rodríguez GuitartTRIENJOY TEAMABM05:37:2517600:36:1621402:58:2930.2503:34:4522702:02:4000:05:2300:00:00
95 7171francesc xavier pie lluchcck barefoolsABM05:38:0218200:36:2223703:15:1327.6603:51:3517601:46:2700:07:0300:00:00
96 8158Tamer Al-kassimi VargasIndependentABM05:41:2912500:35:0023803:17:1227.3803:52:1219101:49:1700:05:2100:00:00
97 8173Gonzalo CrespoTritrainingABM05:44:1719800:37:2222703:05:3229.1103:42:5422502:01:2300:04:4100:00:00
98 7184Eric Samper HurtadoIndependentABM05:52:4117000:36:1023203:07:4928.7503:43:5923702:08:4200:07:4300:00:00
99 7147Laemmel julienLLICENCIA DE DIAABM05:59:2013800:35:3223403:10:3028.3503:46:0224002:13:1803:07:3900:00:00
100 7158DAVID Ocaña PerezLLICENCIA DE DIAABM06:09:0614000:35:3424003:18:4927.1603:54:2324202:14:4300:05:5300:00:00
101 8102Rai Uriach ParelladaLLICENCIA DE DIAABM06:09:1121500:38:3224203:30:0525.7004:08:3722402:00:3400:08:2500:00:00
102 8111Xavi Uriach ParelladaLLICENCIA DE DIAABM06:09:1121600:38:3224303:30:0625.7004:08:3822302:00:3300:08:2300:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF04:19:592900:29:315802:26:5736.7502:56:283701:23:3100:02:3600:00:00
2 8138Elise MAURYFASTTRIATLONABF04:20:586200:31:306502:28:5136.2803:00:212101:20:3700:02:0400:00:00
3 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF04:22:24700:22:208002:31:5535.5502:54:156501:28:0900:01:5700:00:00
4 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF04:24:512800:29:304202:24:3737.3402:54:078601:30:4400:02:4500:00:00
5 7151Lucy biddlestonetriactivABF04:25:276800:31:527102:29:5236.0303:01:443801:23:4300:02:5500:00:00
6 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF04:30:146300:31:314802:25:3337.1002:57:049901:33:1000:02:2000:00:00
7 7167Olena AbramovaLLICENCIA DE DIAABF04:42:0816800:35:586202:27:2836.6203:03:2613401:38:4202:25:4200:00:00
8 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF04:46:337300:31:5914402:41:4333.3903:13:429801:32:5100:02:4800:00:00
9 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF04:47:2815000:35:4113602:40:3933.6103:16:209001:31:0800:02:4900:00:00
10 6269MIREYA CASANOVA RODRIGUEZC.E. RAYOTEAMABF04:52:4613600:35:319002:34:5134.8703:10:2216201:42:2402:32:5700:00:00
11 8154Laia Canut DelgadoTrienjoy TeamABF04:54:2315100:35:4218102:49:3131.8603:25:137601:29:1002:47:4200:00:00
12 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF04:55:5515900:35:4715402:44:2532.8403:20:1211601:35:4300:04:1600:00:00
13 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF05:12:3419900:37:2616402:47:0532.3203:24:3118301:48:0300:03:3500:00:00
14 7169MILENA ZUBILLAGA RIERAFASTTRIATLONABF05:12:4517100:36:1120802:56:3730.5703:32:4814801:39:5700:04:4600:00:00
15 7182CORA BORRELL SALAGRUP ESPORTIU ES VEDRAABF05:15:5715400:35:4410202:36:0834.5903:11:5223002:04:0500:03:2500:00:00
16 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF05:21:4122200:39:0017000:00:000.0003:26:5220700:00:0000:04:4600:00:00
17 8129SONIA BASSAS TORRENTindependentABF05:23:0124200:40:3321302:58:0330.3303:38:3616801:44:2502:54:4600:00:00
18 189MARTA SABATER MARTOSCLUB TRITRAININGABF05:27:054500:30:1921903:01:2729.7603:31:4620901:55:1900:03:2500:00:00
19 8112Anna Sicart DomecLLICENCIA DE DIAABF05:31:059400:33:0023003:07:0228.8703:40:0219901:51:0300:04:2900:00:00
20 8135Andrea Biete GarciaAB QuirosportABF05:59:356500:31:3618202:49:3731.8403:21:1324602:38:2200:05:3900:00:00
21 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF06:05:0920100:37:2923303:08:2728.6503:45:5624402:19:1300:03:3900:00:00
22 5092CRISTINA TRULLS DELGADOCLUB TRITRAININGABF06:08:0524400:41:0022203:02:4929.5403:43:4924502:24:1600:04:0900:00:00
23 7141Raquel Gosalbez SalaLLICENCIA DE DIAABF06:09:0414300:35:3623903:18:4827.1603:54:2424102:14:4000:05:5900:00:00
24 8163Rosa Boladeres TorradesLLICENCIA DE DIAABF06:28:1323400:39:5424103:29:3425.7704:09:2824302:18:4500:05:1200:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32