RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 158 152 6 0 5 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:25:00200:19:48200:55:0822.8501:14:56200:10:040:00:000:00:00
2 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:28600:20:32100:54:0823.2801:14:40600:10:480:00:000:00:00
3 8003ISRAEL NUÑEZ BATICONLLICENCIA DE DIAABM01:25:47000:00:00000:00:000.0001:14:54900:10:530:00:000:00:00
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:36300:20:20500:55:2422.7401:15:44800:10:520:00:000:00:00
5 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:27:211100:21:03400:55:1622.8001:16:191200:11:020:00:000:00:00
6 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:311300:21:07300:55:1222.8301:16:191400:11:120:00:000:00:00
7 3656AGUSTI ROC AMADORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:27:43100:19:38800:58:1421.6401:17:52100:09:510:00:000:00:00
8 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:59400:20:22600:56:4522.2001:17:07700:10:520:00:000:00:00
9 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:29:10500:20:23700:57:4621.8101:18:091100:11:010:00:000:00:00
10 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:30:061000:21:011000:58:3721.5001:19:38300:10:280:00:000:00:00
11 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:00800:20:381100:58:5521.3901:19:332100:11:270:00:000:00:00
12 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:31:441600:21:231200:59:0521.3301:20:281600:11:160:00:000:00:00
13 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:31:54700:20:381801:00:3120.8201:21:09500:10:450:00:000:00:00
14 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:241800:22:00900:58:2921.5401:20:293900:11:550:00:000:00:00
15 3647PAU MARZÁ BEDÓSC.N. REUS PLOMSABM01:32:582200:22:071300:59:0721.3101:21:142700:11:440:00:000:00:00
16 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:34:112100:22:061901:00:4320.7501:22:492000:11:220:00:000:00:00
17 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:34:313700:22:451400:59:3521.1501:22:204700:12:110:00:000:00:00
18 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:34:403400:22:361701:00:1320.9201:22:493200:11:510:00:000:00:00
19 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:34:504000:22:591500:59:5621.0201:22:554000:11:550:00:000:00:00
20 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:35:054200:23:021601:00:0120.9901:23:034400:12:020:00:000:00:00
21 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:28900:20:533001:03:1619.9201:24:091800:11:190:00:000:00:00
22 7006IVAN HIDALGO MORILLALLICENCIA DE DIAABM01:35:342900:22:182001:01:0120.6501:23:194900:12:150:00:000:00:00
23 4957FABIÁN HUERTAS JUDERIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:412400:22:092501:01:5520.3501:24:042300:11:370:00:000:00:00
24 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:35:472300:22:092401:01:5220.3701:24:013000:11:460:00:000:00:00
25 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:36:053500:22:432301:01:3120.4801:24:143300:11:510:00:000:00:00
26 8005BERNAT BARNES MAJORALFEECABM01:36:161200:21:063601:03:5219.7301:24:581700:11:180:00:000:00:00
27 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:36:261900:22:043201:03:4019.7901:25:44400:10:420:00:000:00:00
28 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:352600:22:142901:02:5120.0501:25:052200:11:300:00:000:00:00
29 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:503900:22:552201:01:2420.5201:24:195900:12:310:00:000:00:00
30 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:36:572500:22:122801:02:3620.1301:24:484600:12:090:00:000:00:00
31 7003CARLES FERRERES POCIELLOLLICENCIA DE DIAABM01:37:034300:23:062601:02:0320.3101:25:093800:11:540:00:000:00:00
32 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:37:331500:21:163801:04:2719.5501:25:433100:11:500:00:000:00:00
33 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:37:512800:22:153301:03:4219.7801:25:573700:11:540:00:000:00:00
34 8004DAVID TORRESCASANALLICENCIA DE DIAV1M01:37:595800:23:342701:02:0620.2901:25:405200:12:190:00:000:00:00
35 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:38:111400:21:124201:05:5219.1301:27:041300:11:070:00:000:00:00
36 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:38:223600:22:443101:03:2119.8901:26:055000:12:170:00:000:00:00
37 8002DAVID PALLARES GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:38:427300:24:242101:01:0520.6301:25:297900:13:130:00:000:00:00
38 7014DAVID PARRAGA VITALILLICENCIA DE DIAV1M01:39:206300:23:543501:03:4419.7701:27:382600:11:420:00:000:00:00
39 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:39:423800:22:474101:05:1619.3101:28:032400:11:390:00:000:00:00
40 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:39:535900:23:353701:03:5719.7001:27:325500:12:210:00:000:00:00
41 8013RICARD ANGUERA CAMÓSLLICENCIA DE DIAV1M01:40:014700:23:163901:04:4219.4701:27:584500:12:030:00:000:00:00
42 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:40:042000:22:054901:07:0118.8001:29:061000:10:580:00:000:00:00
43 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:40:183200:22:214401:06:1219.0301:28:332800:11:450:00:000:00:00
44 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:40:246500:23:553401:03:4319.7801:27:386700:12:460:00:000:00:00
45 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:42:064100:23:005201:07:1318.7501:30:133500:11:530:00:000:00:00
46 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:42:131700:21:585601:07:4018.6201:29:386000:12:350:00:000:00:00
47 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:164400:23:095001:07:0618.7801:30:154300:12:010:00:000:00:00
48 8001JEREMY MARTINEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:42:184600:23:155101:07:0818.7701:30:234100:11:550:00:000:00:00
49 7009DAVID MUÑOZ TORRASLLICENCIA DE DIAABM01:43:199500:25:374001:04:5919.3901:30:366400:12:430:00:000:00:00
50 3288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERCERRR IGUALADAV1M01:43:488000:24:394301:06:0419.0701:30:437400:13:050:00:000:00:00
51 7015MARC SABATER SANMARTÍLLICENCIA DE DIASUB23M01:44:015000:23:196701:09:2918.1301:32:481500:11:130:00:000:00:00
52 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:44:034500:23:145501:07:3918.6301:30:537500:13:100:00:000:00:00
53 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:44:077200:24:245301:07:1518.7401:31:395700:12:280:00:000:00:00
54 2190ANDY KEPPENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:44:308800:25:024501:06:1819.0001:31:207700:13:100:00:000:00:00
55 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:448100:24:414601:06:4518.8801:31:268200:13:180:00:000:00:00
56 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:45:024800:23:164801:06:5818.8201:30:1411300:14:480:00:000:00:00
57 7012DAVID SEREROLS TORRASLLICENCIA DE DIAABM01:45:076800:24:065801:07:5118.5701:31:577600:13:100:00:000:00:00
58 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:45:345600:23:336901:09:4918.0501:33:224800:12:120:00:000:00:00
59 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:45:534900:23:186201:08:3518.3701:31:5310000:14:000:00:000:00:00
60 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M01:46:2810000:26:015401:07:2618.6901:33:277100:13:010:00:000:00:00
61 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:46:317700:24:346401:08:5318.2901:33:277300:13:040:00:000:00:00
62 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:46:356200:23:456801:09:3618.1001:33:218100:13:140:00:000:00:00
63 7002DAVID ABAD CULLERÉS LLICENCIA DE DIAABM01:46:419800:25:465701:07:4218.6101:33:288000:13:130:00:000:00:00
64 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:46:567500:24:256501:09:0218.2501:33:278500:13:290:00:000:00:00
65 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:178700:24:576301:08:4918.3101:33:468600:13:310:00:000:00:00
66 3461CRISTIAN ESCUDER OSUNACERRR IGUALADAABM01:47:266000:23:407301:10:5917.7501:34:396900:12:470:00:000:00:00
67 5436DAVID SEGURA ALCOLETGECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:517000:24:217201:10:4317.8201:35:046800:12:470:00:000:00:00
68 7013FELIP PUIGARNAU CASTELLÓFEECABM01:48:015200:23:218201:12:4717.3101:36:083400:11:530:00:000:00:00
69 7004RAFA CLARET GARCIAFEECABM01:48:3511200:26:434701:06:5618.8201:33:3911600:14:560:00:000:00:00
70 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:425300:23:278101:12:4617.3201:36:135800:12:290:00:000:00:00
71 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:48:525100:23:208501:13:1317.2101:36:335300:12:190:00:000:00:00
72 8008ODIN RODRÍGUEZ URREJOLA LLICENCIA DE DIAABM01:48:598300:24:487001:10:3617.8501:35:248900:13:350:00:000:00:00
73 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:49:047400:24:247801:12:0417.4801:36:286100:12:360:00:000:00:00
74 2496VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:49:326900:24:217601:11:3617.6001:35:579000:13:350:00:000:00:00
75 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:49:465700:23:338801:14:1916.9501:37:523600:11:540:00:000:00:00
76 8011GUILLEM GRIMAU BELLLICENCIA DE DIASUB23M01:49:536600:24:008001:12:2617.4001:36:268400:13:270:00:000:00:00
77 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:50:327800:24:357401:11:1217.7001:35:4711200:14:450:00:000:00:00
78 1369JUAN ANTONIO CALERO PASCUCLUB NATACIO RUBIABM01:50:593000:22:199701:16:5916.3701:39:182500:11:410:00:000:00:00
79 7008JORDI BONILLA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:51:3712100:27:476101:08:3518.3701:36:2212300:15:150:00:000:00:00
80 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:51:448200:24:428601:13:5817.0301:38:407200:13:040:00:000:00:00
81 3969JAUME TORRA MATEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:52:023300:22:3310001:17:2916.2601:40:024200:12:000:00:000:00:00
82 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:52:047600:24:269001:14:3916.8801:39:057000:12:590:00:000:00:00
83 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:52:178900:25:067101:10:3817.8401:35:4414100:16:330:00:000:00:00
84 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:52:576100:23:429301:15:5316.6001:39:358300:13:220:00:000:00:00
85 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:53:047900:24:379101:14:4416.8601:39:219700:13:430:00:000:00:00
86 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:53:059000:25:098901:14:2016.9501:39:299200:13:360:00:000:00:00
87 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:078400:24:499201:15:3816.6601:40:276300:12:400:00:000:00:00
88 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:53:329600:25:428701:14:1116.9801:39:539400:13:390:00:000:00:00
89 8010CARLOS LARIOS JIMÉNEZFEECABM01:53:382700:22:1410601:18:5815.9601:41:125600:12:260:00:000:00:00
90 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:54:3110800:26:168401:13:0317.2501:39:1912100:15:120:00:000:00:00
91 7001EDGAR MIGUELEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:54:4712400:28:177701:11:3817.5901:39:5511400:14:520:00:000:00:00
92 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M01:55:0410500:26:099401:16:1716.5201:42:266200:12:380:00:000:00:00
93 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:55:413100:22:2011501:21:3615.4401:43:562900:11:450:00:000:00:00
94 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADASUB23M01:55:426700:24:0110101:18:0716.1301:42:088700:13:340:00:000:00:00
95 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM01:57:0611100:26:419501:16:3916.4401:43:209800:13:460:00:000:00:00
96 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOC ATLETICA CORBERAV1M01:57:245400:23:3012101:22:3215.2701:46:021900:11:220:00:000:00:00
97 1780JOAN RAMON PUJOL BANUSCERRR IGUALADAABM01:59:0111800:27:409801:17:0016.3601:44:4010400:14:210:00:000:00:00
98 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:59:068500:24:5210501:18:5015.9801:43:4212500:15:240:00:000:00:00
99 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M01:59:0910700:26:1410201:18:1816.0901:44:3211000:14:370:00:000:00:00
100 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:59:1610600:26:1210401:18:2916.0501:44:4110900:14:350:00:000:00:00
101 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:59:2611700:27:369601:16:5716.3701:44:3311500:14:530:00:000:00:00
102 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:59:317100:24:2311901:22:2315.2901:46:466600:12:450:00:000:00:00
103 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:01:249400:25:2312001:22:2515.2901:47:489100:13:360:00:000:00:00
104 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:02:1212000:27:4610301:18:2916.0501:46:1513400:15:570:00:000:00:00
105 4944CARLES MARTINEZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:02:339200:25:1512201:23:0915.1501:48:2410200:14:090:00:000:00:00
106 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:03:2112300:28:0911101:20:4115.6201:48:5010700:14:310:00:000:00:00
107 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM02:04:039100:25:1212701:26:0714.6301:51:196500:12:440:00:000:00:00
108 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV1M02:04:2113700:30:1210701:19:1315.9101:49:2511700:14:560:00:000:00:00
109 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:04:2312700:28:5511001:20:3115.6501:49:2611800:14:570:00:000:00:00
110 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:04:3410100:26:0112601:24:5214.8501:50:539600:13:410:00:000:00:00
111 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:05:3314200:30:5910801:19:2715.8601:50:2612000:15:070:00:000:00:00
112 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:05:3312500:28:4911801:22:1515.3201:51:0410500:14:290:00:000:00:00
113 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAV1M02:05:3311000:26:3612401:24:2514.9301:51:0110800:14:320:00:000:00:00
114 343MARC PALLARÈS BERTRANC.A. IGUALADASUB23M02:06:335500:23:3013101:29:0114.1501:52:3110100:14:020:00:000:00:00
115 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:06:3313000:29:2511401:21:1915.4901:50:4413000:15:490:00:000:00:00
116 8012DAVID MORENO GARRIGALLICENCIA DE DIAV2M02:07:119700:25:4312501:24:3514.9001:50:1814300:16:530:00:000:00:00
117 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV2M02:07:3313600:30:1111301:21:0615.5401:51:1713700:16:160:00:000:00:00
118 2241ALEX ALVARO DOLADOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM02:09:2212800:28:5612301:23:1415.1401:52:1014400:17:120:00:000:00:00
119 8009TONI DIAZ ARNAUFEECV1M02:11:3411900:27:4312801:27:5814.3201:55:4113200:15:530:00:000:00:00
120 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:12:3112200:27:4813301:29:2914.0801:57:1712200:15:140:00:000:00:00
121 3369ANTONIO SORIA FERNANDEZINDEPENDENTV3M02:13:1111600:27:3513401:29:4414.0401:57:1913100:15:520:00:000:00:00
122 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:14:5211400:27:0013501:33:2213.5002:00:2210600:14:300:00:000:00:00
123 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARAGONÈSC.E. INEF LLEIDAV2M02:28:1211500:27:3413801:37:1712.9502:04:5115200:23:210:00:000:00:00
124 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M02:31:3814000:30:3814401:43:4512.1402:14:2314500:17:150:00:000:00:00
125 7011ROBERT RIBAS NAVASLLICENCIA DE DIAV1M02:34:0714600:32:3314301:43:1312.2102:15:4614600:18:210:00:000:00:00
126 8006ALEX SANCHEZ SEBASTIANFEECV2M02:47:5215000:36:4514901:50:4211.3802:27:2715000:20:250:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32