RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 158 152 6 0 5 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:21:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:25:28
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:26:36
31265ALBERT CAMPS SERRA01:29:10

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:27:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:27:31
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:27:59
33898JOSEP ITO RIU01:32:24

3. - CERRR IGUALADA - 04:28:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:25:00
24802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:31:44
3741FRANCESC JOVE RIART01:31:54

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:30:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:27:21
23894MARC CASANOVA SOLA01:30:06
33647PAU MARZÁ BEDÓS01:32:58

5. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:40:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13656AGUSTI ROC AMADOR01:27:43
2224ALBERT SOLEY CASTELLS01:31:00
34896ADRIÀ DALMAU GÓMEZ01:42:16

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:53:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14957FABIÁN HUERTAS JUDERIAS01:35:41
22808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:38:22
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:39:42

7. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:08:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:35:47
22190ANDY KEPPENS01:44:30
35436DAVID SEGURA ALCOLETGE01:47:51

8. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:14:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:38:11
21426GENÍS PURTÍ GRAU01:46:35
3624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:49:46

9. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:15:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:37:51
25989ALBERT SOLA COLOMERA01:48:52
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:49:04

10. - C.A. IGUALADA - 05:29:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15223ORIOL CASTELLS MILLET01:45:34
22372SERGIO MESAS RUBIO01:52:04
3732OSCAR PEREZ SERRANO01:52:17

11. - C.N. VIC-ETB - 05:31:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12053EDUARD RODELLAS PLA01:34:31
25824MARC RIERA BAILEN01:57:06
31643RAMON SALVANS BOVER01:59:26

12. - CLUB NATACIO RUBI - 05:33:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1853MANOLO GONZALEZ CUEVAS01:46:28
21369JUAN ANTONIO CALERO PASCUA01:50:59
32036DIEGO GALVEZ CASADO01:55:41

13. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:51:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13253ÒSCAR FERNÁNDEZ01:55:04
23948MARIO LOBERA VIZCAINO01:57:24
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:59:16

14. - TG TRIATLO SITGES - 06:15:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15874ALEX CASANOVAS FIGUERAS02:04:03
23389RAMON BARRULL GUIU02:04:21
35968DAVID DOMINGUEZ CASAS02:07:33

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32