RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
166 158 152 6 0 5 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:37:331500:21:163801:04:2719.5501:25:433100:11:5000:00:3000:00:26
2 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:45:534900:23:186201:08:3518.3701:31:5310000:14:0000:00:2800:00:23
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1806ARANTXA SALVADO VERPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:16:1514400:31:1813201:29:0114.1502:00:1913300:15:5600:00:4600:00:37
2 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:42:3014700:33:4914701:49:0011.5602:22:4914800:19:4100:00:5900:00:58
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:25:00200:19:48200:55:0822.8501:14:56200:10:0400:00:2300:00:18
2 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:34:112100:22:061901:00:4320.7501:22:492000:11:2200:00:2800:00:23
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:38:111400:21:124201:05:5219.1301:27:041300:11:0700:00:3500:00:37
4 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:40:042000:22:054901:07:0118.801:29:061000:10:5800:00:3100:00:30
5 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:42:064100:23:005201:07:1318.7501:30:133500:11:5300:00:4300:00:27
6 7015MARC SABATER SANMARLLICENCIA DE DIASUB23M01:44:015000:23:196701:09:2918.1301:32:481500:11:1300:00:5500:00:35
7 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:45:024800:23:164801:06:5818.8201:30:1411300:14:4800:00:3300:00:25
8 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:46:356200:23:456801:09:3618.101:33:218100:13:1400:00:5500:00:36
9 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:425300:23:278101:12:4617.3201:36:135800:12:2900:00:3900:00:33
10 8011GUILLEM GRIMAU BELLLICENCIA DE DIASUB23M01:49:536600:24:008001:12:2617.401:36:268400:13:2700:00:4400:00:52
11 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADASUB23M01:55:426700:24:0110101:18:0716.1301:42:088700:13:3400:00:4700:00:42
12 343MARC PALLARÈS BERTRC.A. IGUALADASUB23M02:06:335500:23:3013101:29:0114.1501:52:3110100:14:0200:00:5500:00:40
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:47:3210200:26:055901:07:5318.5601:33:588800:13:3400:00:3400:00:26
2 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF02:40:4014800:34:5314501:44:2412.0702:19:1715100:21:2300:01:0200:00:54
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:28600:20:32100:54:0823.2801:14:40600:10:4800:00:3700:00:22
2 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:27:211100:21:03400:55:1622.801:16:191200:11:0200:00:2700:00:19
3 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:59400:20:22600:56:4522.201:17:07700:10:5200:00:2700:00:24
4 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:30:061000:21:011000:58:3721.501:19:38300:10:2800:00:2800:00:25
5 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:00800:20:381100:58:5521.3901:19:332100:11:2700:00:2500:00:21
6 3647PAU MARZÁ BEDÓSC.N. REUS PLOMSABM01:32:582200:22:071300:59:0721.3101:21:142700:11:4400:00:4100:00:29
7 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:34:313700:22:451400:59:3521.1501:22:204700:12:1100:00:4600:00:22
8 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:36:053500:22:432301:01:3120.4801:24:143300:11:5100:00:3600:00:30
9 8005BERNAT BARNES MAJORFEECABM01:36:161200:21:063601:03:5219.7301:24:581700:11:1800:00:3700:00:29
10 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:164400:23:095001:07:0618.7801:30:154300:12:0100:00:3900:00:27
11 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:44:034500:23:145501:07:3918.6301:30:537500:13:1000:01:0300:00:41
12 7012DAVID SEREROLS TORRLLICENCIA DE DIAABM01:45:076800:24:065801:07:5118.5701:31:577600:13:1000:00:0000:00:00
13 3461CRISTIAN ESCUDER OSCERRR IGUALADAABM01:47:266000:23:407301:10:5917.7501:34:396900:12:4700:00:4800:00:33
14 8010CARLOS LARIOS JIMÉFEECABM01:53:382700:22:1410601:18:5815.9601:41:125600:12:2600:01:2000:01:01
15 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM01:57:0611100:26:419501:16:3916.4401:43:209800:13:4600:00:4500:00:43
16 5874ALEX CASANOVAS FIGUTG TRIATLO SITGESABM02:04:039100:25:1212701:26:0714.6301:51:196500:12:4400:00:5000:00:57
17 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:06:3313000:29:2511401:21:1915.4901:50:4413000:15:4900:00:3900:00:39
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:44:246400:23:546001:08:1218.4801:32:065100:12:1800:00:4400:00:40
2 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:52:4610900:26:168301:12:5017.301:39:069500:13:4000:00:4600:00:29
3 1903MARIA DEL MAR FRANCCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:57:0712600:28:497901:12:1617.4401:41:0513600:16:0200:00:5600:00:29
4 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF01:57:0910400:26:089901:17:0216.3601:43:109900:13:5900:00:4100:00:40
5 1801MERITXELL OBRADORS CERRR IGUALADAABF02:07:1113400:29:4911201:20:4715.601:50:3614200:16:3500:00:4100:00:28
6 70NEUS ESTRANY RIERAT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:20:2513800:30:1213601:34:4813.2902:05:0012600:15:2500:01:0100:01:11
7 1821SILVIA BIELSA RUIZT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:26:4313500:29:5414101:41:1912.4402:11:1312700:15:3000:00:5600:00:59
8 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF02:48:0314900:34:5715001:52:5911.1502:27:5614900:20:0700:00:4300:00:41
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:311300:21:07300:55:1222.8301:16:191400:11:1200:00:2600:00:20
2 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:31:54700:20:381801:00:3120.8201:21:09500:10:4500:00:3100:00:25
3 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:34:504000:22:591500:59:5621.0201:22:554000:11:5500:00:2900:00:23
4 4957FABIÁN HUERTAS JUDECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:412400:22:092501:01:5520.3501:24:042300:11:3700:00:2700:00:32
5 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:40:246500:23:553401:03:4319.7801:27:386700:12:4600:00:3600:00:27
6 8001JEREMY MARTINEZ GARLLICENCIA DE DIAABM01:42:184600:23:155101:07:0818.7701:30:234100:11:5500:00:3600:00:25
7 7002DAVID ABAD CULLERÉLLICENCIA DE DIAABM01:46:419800:25:465701:07:4218.6101:33:288000:13:1300:00:0000:00:00
8 5436DAVID SEGURA ALCOLECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:517000:24:217201:10:4317.8201:35:046800:12:4700:00:5000:00:49
9 7004RAFA CLARET GARCIAFEECABM01:48:3511200:26:434701:06:5618.8201:33:3911600:14:5600:00:4000:00:52
10 8008ODIN RODRÍGUEZ URRELLICENCIA DE DIAABM01:48:598300:24:487001:10:3617.8501:35:248900:13:3500:01:0000:00:38
11 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:49:465700:23:338801:14:1916.9501:37:523600:11:5400:00:4000:00:28
12 7008JORDI BONILLA GONZALLICENCIA DE DIAABM01:51:3712100:27:476101:08:3518.3701:36:2212300:15:1500:01:0500:00:57
13 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:52:047600:24:269001:14:3916.8801:39:057000:12:5900:00:4700:00:31
14 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:078400:24:499201:15:3816.6601:40:276300:12:4000:00:5900:00:35
15 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:54:3110800:26:168401:13:0317.2501:39:1912100:15:1200:00:3000:00:19
16 7001EDGAR MIGUELEZ LOPELLICENCIA DE DIAABM01:54:4712400:28:177701:11:3817.5901:39:5511400:14:5200:00:4800:00:48
17 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:59:317100:24:2311901:22:2315.2901:46:466600:12:4500:00:5600:01:06
18 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:05:3314200:30:5910801:19:2715.8601:50:2612000:15:0700:01:1200:01:01
19 2241ALEX ALVARO DOLADOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM02:09:2212800:28:5612301:23:1415.1401:52:1014400:17:1200:01:2600:01:23
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAABF01:47:339300:25:166601:09:0718.2301:34:237800:13:1000:00:4200:00:37
2 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:5213100:29:2610901:19:2815.8601:48:5413500:15:5800:00:4400:00:27
3 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF02:22:4614100:30:4013701:35:4113.1702:06:2113900:16:2500:00:4000:00:35
4 5023PATRICIA MONTIEL AT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:29:5514300:31:0114201:42:2212.3102:13:2314000:16:3200:00:5900:00:54
5 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:34:5313200:29:2714801:49:4411.4802:19:1112800:15:4200:01:0900:00:44
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8003ISRAEL NUÑEZ BATICOLLICENCIA DE DIAABM01:25:47000:00:00000:00:00001:14:54900:10:5300:00:0000:00:34
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:36300:20:20500:55:2422.7401:15:44800:10:5200:00:3000:00:24
3 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:241800:22:00900:58:2921.5401:20:293900:11:5500:00:3000:00:29
4 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:28900:20:533001:03:1619.9201:24:091800:11:1900:00:3000:00:26
5 7006IVAN HIDALGO MORILLLLICENCIA DE DIAABM01:35:342900:22:182001:01:0120.6501:23:194900:12:1500:00:5700:00:56
6 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:35:472300:22:092401:01:5220.3701:24:013000:11:4600:00:4100:00:26
7 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:503900:22:552201:01:2420.5201:24:195900:12:3100:00:3900:00:43
8 7003CARLES FERRERES POCLLICENCIA DE DIAABM01:37:034300:23:062601:02:0320.3101:25:093800:11:5400:00:4000:00:26
9 8002DAVID PALLARES GARCLLICENCIA DE DIAABM01:38:427300:24:242101:01:0520.6301:25:297900:13:1300:00:5200:00:38
10 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:39:535900:23:353701:03:5719.701:27:325500:12:2100:00:4300:00:28
11 7009DAVID MUÑOZ TORRASLLICENCIA DE DIAABM01:43:199500:25:374001:04:5919.3901:30:366400:12:4300:00:4400:00:29
12 2190ANDY KEPPENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:44:308800:25:024501:06:181901:31:207700:13:1000:00:5000:00:45
13 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:46:317700:24:346401:08:5318.2901:33:277300:13:0400:00:4200:00:28
14 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:46:567500:24:256501:09:0218.2501:33:278500:13:2900:00:4400:00:39
15 7013FELIP PUIGARNAU CASFEECABM01:48:015200:23:218201:12:4717.3101:36:083400:11:5300:00:0000:00:00
16 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM01:48:525100:23:208501:13:1317.2101:36:335300:12:1900:00:3400:00:27
17 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:50:327800:24:357401:11:1217.701:35:4711200:14:4500:00:4000:00:42
18 1369JUAN ANTONIO CALEROCLUB NATACIO RUBIABM01:50:593000:22:199701:16:5916.3701:39:182500:11:4100:00:3700:00:23
19 3969JAUME TORRA MATEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:52:023300:22:3310001:17:2916.2601:40:024200:12:0000:00:5900:00:34
20 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:52:178900:25:067101:10:3817.8401:35:4414100:16:3300:00:3200:00:37
21 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAABM01:52:576100:23:429301:15:5316.601:39:358300:13:2200:00:1800:00:15
22 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:53:059000:25:098901:14:2016.9501:39:299200:13:3600:00:4100:00:28
23 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:53:329600:25:428701:14:1116.9801:39:539400:13:3900:00:4800:00:34
24 1780JOAN RAMON PUJOL BACERRR IGUALADAABM01:59:0111800:27:409801:17:0016.3601:44:4010400:14:2100:00:5600:01:11
25 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM02:04:2312700:28:5511001:20:3115.6501:49:2611800:14:5700:00:4300:00:57
26 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:14:5211400:27:0013501:33:2213.502:00:2210600:14:3000:00:5100:00:54
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:51:0610300:26:077501:11:2117.6601:37:289300:13:3800:00:3700:00:32
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:59:028600:24:5311601:21:4815.401:46:415400:12:2100:00:5000:00:44
3 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F02:02:259900:25:5111701:21:5315.3901:47:4411100:14:4100:00:5600:00:42
4 5172MONICA OLIVER HERREPRAT TRIATLO 1994V1F02:16:0414500:31:4212901:28:0014.3201:59:4213800:16:2200:01:0300:00:50
5 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F02:26:3313300:29:4314001:41:0512.4602:10:4812900:15:4500:01:2000:01:04
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:29:10500:20:23700:57:4621.8101:18:091100:11:0100:00:3200:00:31
2 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:31:441600:21:231200:59:0521.3301:20:281600:11:1600:00:3500:00:24
3 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:34:403400:22:361701:00:1320.9201:22:493200:11:5100:00:3400:00:28
4 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:35:054200:23:021601:00:0120.9901:23:034400:12:0200:00:2300:00:23
5 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:36:261900:22:043201:03:4019.7901:25:44400:10:4200:00:4800:00:36
6 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:352600:22:142901:02:5120.0501:25:052200:11:3000:00:4500:00:52
7 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:36:572500:22:122801:02:3620.1301:24:484600:12:0900:00:3800:00:22
8 8004DAVID TORRESCASANALLICENCIA DE DIAV1M01:37:595800:23:342701:02:0620.2901:25:405200:12:1900:00:4100:00:48
9 7014DAVID PARRAGA VITALLICENCIA DE DIAV1M01:39:206300:23:543501:03:4419.7701:27:382600:11:4200:01:0700:00:39
10 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:39:423800:22:474101:05:1619.3101:28:032400:11:3900:00:3600:00:42
11 8013RICARD ANGUERA CAMÓLLICENCIA DE DIAV1M01:40:014700:23:163901:04:4219.4701:27:584500:12:0300:00:4500:00:40
12 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:40:183200:22:214401:06:1219.0301:28:332800:11:4500:00:5700:00:32
13 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M01:42:131700:21:585601:07:4018.6201:29:386000:12:3500:00:3100:00:41
14 3288JOSÉ ANTONIO MALLENCERRR IGUALADAV1M01:43:488000:24:394301:06:0419.0701:30:437400:13:0500:00:5100:00:36
15 1628JULIO RAMONET CARRIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:51:448200:24:428601:13:5817.0301:38:407200:13:0400:00:3800:00:26
16 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:55:413100:22:2011501:21:3615.4401:43:562900:11:4500:00:4700:00:44
17 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:59:068500:24:5210501:18:5015.9801:43:4212500:15:2400:00:4400:00:38
18 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M01:59:0910700:26:1410201:18:1816.0901:44:3211000:14:3700:00:3900:00:35
19 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAV1M02:05:3311000:26:3612401:24:2514.9301:51:0110800:14:3200:00:3400:00:27
20 8009TONI DIAZ ARNAUFEECV1M02:11:3411900:27:4312801:27:5814.3201:55:4113200:15:5300:01:0700:01:15
21 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:12:3112200:27:4813301:29:2914.0801:57:1712200:15:1400:00:4200:00:36
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:09:2411300:26:5313001:28:1314.2801:55:0610300:14:1800:00:4600:00:52
2 8007ALICIA BOFARULL CASFEECV1F02:33:4513900:30:2914601:47:5611.6702:18:2512400:15:2000:01:1700:00:52
3 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV1F03:13:1615100:37:1415102:17:049.1902:54:1814700:18:5800:01:5100:00:39
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3656AGUSTI ROC AMADORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:27:43100:19:38800:58:1421.6401:17:52100:09:5100:00:2900:00:27
2 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:38:223600:22:443101:03:2119.8901:26:055000:12:1700:00:2500:00:23
3 853MANOLO GONZALEZ CUECLUB NATACIO RUBIV1M01:46:2810000:26:015401:07:2618.6901:33:277100:13:0100:00:4400:00:40
4 2496VICTOR SANCHO GARRICLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:49:326900:24:217601:11:3617.601:35:579000:13:3500:00:4000:00:33
5 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M01:55:0410500:26:099401:16:1716.5201:42:266200:12:3800:01:1600:00:38
6 3948MARIO LOBERA VIZCAISOC ATLETICA CORBERAV1M01:57:245400:23:3012101:22:3215.2701:46:021900:11:2200:01:0000:00:39
7 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:59:1610600:26:1210401:18:2916.0501:44:4110900:14:3500:00:5800:01:06
8 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M02:02:1212000:27:4610301:18:2916.0501:46:1513400:15:5700:00:5300:00:46
9 4944CARLES MARTINEZ SANT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:02:339200:25:1512201:23:0915.1501:48:2410200:14:0900:01:0700:01:14
10 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:03:2112300:28:0911101:20:4115.6201:48:5010700:14:3100:00:3900:00:28
11 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV1M02:04:2113700:30:1210701:19:1315.9101:49:2511700:14:5600:00:5300:00:59
12 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M02:05:3312500:28:4911801:22:1515.3201:51:0410500:14:2900:00:4300:00:45
13 7011ROBERT RIBAS NAVASLLICENCIA DE DIAV1M02:34:0714600:32:3314301:43:1312.2102:15:4614600:18:2100:01:1000:01:31
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:37:512800:22:153301:03:4219.7801:25:573700:11:5400:00:4300:00:38
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:44:448100:24:414601:06:4518.8801:31:268200:13:1800:00:3600:00:25
3 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:45:345600:23:336901:09:4918.0501:33:224800:12:1200:00:5300:00:35
4 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:178700:24:576301:08:4918.3101:33:468600:13:3100:00:3900:00:33
5 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:53:047900:24:379101:14:4416.8601:39:219700:13:4300:00:3500:00:49
6 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:04:3410100:26:0112601:24:5214.8501:50:539600:13:4100:01:1100:01:09
7 8012DAVID MORENO GARRIGLLICENCIA DE DIAV2M02:07:119700:25:4312501:24:3514.901:50:1814300:16:5300:00:5100:00:52
8 5968DAVID DOMINGUEZ CASTG TRIATLO SITGESV2M02:07:3313600:30:1111301:21:0615.5401:51:1713700:16:1600:01:3600:01:19
9 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARC.E. INEF LLEIDAV2M02:28:1211500:27:3413801:37:1712.9502:04:5115200:23:2100:00:5900:00:55
10 4580JORGE VON JESS SANCTG TRIATLO SITGESV2M02:31:3814000:30:3814401:43:4512.1402:14:2314500:17:1500:00:5800:00:59
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:23:3912900:28:5713901:39:4212.6402:08:3911900:15:0000:00:5300:00:49
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:44:077200:24:245301:07:1518.7401:31:395700:12:2800:01:0500:00:38
2 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:01:249400:25:2312001:22:2515.2901:47:489100:13:3600:00:5900:00:44
3 8006ALEX SANCHEZ SEBASTFEECV2M02:47:5215000:36:4514901:50:4211.3802:27:2715000:20:2500:00:3400:00:45
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:49:047400:24:247801:12:0417.4801:36:286100:12:3600:00:4900:00:52
2 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:59:2611700:27:369601:16:5716.3701:44:3311500:14:5300:01:3200:01:02
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3369ANTONIO SORIA FERNAINDEPENDENTV3M02:13:1111600:27:3513401:29:4414.0401:57:1913100:15:5200:00:4700:00:48

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32