RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
253 239 14 0 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:42:45200:21:59101:07:4919.4601:29:48100:12:570:00:000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:46:25800:23:03201:09:0419.1101:32:071400:14:180:00:000:00:00
3 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZC.T.S.J. ABADESSESSUB23M01:47:401300:23:34401:09:4718.9201:33:211500:14:190:00:000:00:00
4 2909JOSEP CHAVARRIA BALMANYAC.N. REUS PLOMSABM01:47:482000:24:03301:09:2419.0201:33:271600:14:210:00:000:00:00
5 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:48:52100:21:561401:13:3717.9301:35:33200:13:190:00:000:00:00
6 5021JORDI GRAU SOGASLLICENCIA DE DIAABM01:49:02600:23:02501:10:3418.7101:33:364800:15:260:00:000:00:00
7 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:49:441500:23:40801:11:3418.4401:35:142000:14:300:00:000:00:00
8 606PAU ZAMORA PEREZC.E.T. DISTANCEABM01:49:522200:24:06601:11:0918.5501:35:152300:14:370:00:000:00:00
9 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:50:00900:23:091201:12:3418.1901:35:431300:14:170:00:000:00:00
10 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:50:101400:23:351301:13:0018.0801:36:35500:13:350:00:000:00:00
11 277JAUME CARO MAÑOSAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:50:192100:24:041101:12:0618.3101:36:10900:14:090:00:000:00:00
12 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:50:321800:23:481001:11:4618.3901:35:343400:14:580:00:000:00:00
13 1265ALBERT CAMPS SERRAC.T. S.J. ABADESSESABM01:51:03400:22:491501:13:5017.8801:36:391700:14:240:00:000:00:00
14 5020MARIO SINUÉS MICÓLLICENCIA DE DIASUB23M01:51:252600:24:18701:11:1518.5301:35:336200:15:520:00:000:00:00
15 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:51:543800:24:48901:11:3718.4301:36:255200:15:290:00:000:00:00
16 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:52:011200:23:291601:14:3417.7001:38:03700:13:580:00:000:00:00
17 1691FRANCESC CUEVAS PEREZC. ATLETISME MONTORNESABM01:52:371700:23:461701:14:4617.6501:38:32800:14:050:00:000:00:00
18 904CRISTIAN COFINÉ GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:52:581600:23:401801:14:4917.6401:38:291900:14:290:00:000:00:00
19 5029ARITZ ZUÑIGA MONREALLLICENCIA DE DIAABM01:55:184000:24:562001:15:5417.3901:40:501800:14:280:00:000:00:00
20 923ENRIQUE SANTAMARÍA MARTÍNC.N. MOLINS DE REIABM01:55:381000:23:212801:18:0116.9201:41:221200:14:160:00:000:00:00
21 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:55:533600:24:412101:16:2717.2701:41:082700:14:450:00:000:00:00
22 1681CRISTIAN NAVARO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:56:092800:24:282301:16:5517.1601:41:232800:14:460:00:000:00:00
23 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:56:281100:23:263601:19:4316.5601:43:09300:13:190:00:000:00:00
24 790ANDRES BARBERO SANCHEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:56:312900:24:282401:17:0717.1201:41:353200:14:560:00:000:00:00
25 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:56:382300:24:062601:17:5216.9501:41:582500:14:400:00:000:00:00
26 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:57:062500:24:172901:18:1016.8901:42:272400:14:390:00:000:00:00
27 2024JORDI MATOS PARDOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:57:272400:24:073101:18:3016.8201:42:372900:14:500:00:000:00:00
28 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:57:485100:25:242201:16:3017.2501:41:546400:15:540:00:000:00:00
29 244JOSE ANTONIO PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:57:593100:24:363301:18:3916.7801:43:152600:14:440:00:000:00:00
30 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSSUB23M01:58:174400:25:043001:18:1516.8701:43:193500:14:580:00:000:00:00
31 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:58:286700:25:552501:17:2117.0701:43:164200:15:120:00:000:00:00
32 6025XAVI ROCA CANALSLLICENCIA DE DIAABM01:58:488000:26:271901:15:2117.5201:41:4810300:17:000:00:000:00:00
33 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:59:293000:24:323701:19:4716.5401:44:194000:15:100:00:000:00:00
34 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:59:455300:25:273201:18:3516.8001:44:025800:15:430:00:000:00:00
35 2267EDUARD BARCELONA MURCIAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:59:573900:24:543501:19:0816.6801:44:026500:15:550:00:000:00:00
36 720PAU MARZA BEDOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:59:596900:25:582701:17:5916.9301:43:577100:16:020:00:000:00:00
37 776MARC REAL GARCÍAC.E. TRIBIKE CABRILSV1M02:00:234100:24:573801:20:2116.4301:45:183700:15:050:00:000:00:00
38 1469MARC SOLE  AMETLLERC. TRI. GRANOLLERSABM02:00:47300:22:476801:24:2515.6401:47:12400:13:350:00:000:00:00
39 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:01:481900:24:004001:20:4116.3601:44:4110700:17:070:00:000:00:00
40 2466JUAN MANUEL PERSONAL FERNC.E. TRIBIKE CABRILSV1M02:02:034900:25:184101:21:0416.2801:46:225700:15:410:00:000:00:00
41 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM02:02:063300:24:385301:22:5615.9201:47:342100:14:320:00:000:00:00
42 378MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM02:02:186300:25:494201:21:1416.2501:47:034300:15:150:00:000:00:00
43 2004ALBERT JOSE GONZALVOC.T. PARETS DEL VALLESABM02:02:284500:25:064701:22:1116.0601:47:174100:15:110:00:000:00:00
44 5027XAVI PASCUAL NARANJOFEECABM02:02:464600:25:114901:22:3815.9701:47:493300:14:570:00:000:00:00
45 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM02:02:544300:25:015901:23:2015.8401:48:212200:14:330:00:000:00:00
46 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M02:03:137700:26:204501:21:3016.2001:47:504600:15:230:00:000:00:00
47 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M02:03:334200:25:005701:23:1615.8501:48:164400:15:170:00:000:00:00
48 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM02:03:423400:24:396401:24:1015.6801:48:493000:14:530:00:000:00:00
49 5011JOSEP LLUÍS ESTEBAN FELIUC. ATLETISME MONTORNESV1M02:03:538500:26:383901:20:2416.4201:47:029700:16:510:00:000:00:00
50 1246ALBERT JORBA LÓPEZC.E. TRIBIKE CABRILSV1M02:03:5815400:29:523401:19:0016.7101:48:523800:15:060:00:000:00:00
51 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM02:04:05500:22:578501:26:5915.1801:49:561000:14:090:00:000:00:00
52 887MARTÍ SEUBA MACIÀCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:04:076800:25:555201:22:4315.9601:48:385100:15:290:00:000:00:00
53 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTABM02:04:083200:24:376001:23:3415.8001:48:116800:15:570:00:000:00:00
54 4288XAVIER SOLA BARCELOC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:04:154700:25:145101:22:4015.9701:47:548200:16:210:00:000:00:00
55 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB NATACIO CENTELLESABM02:04:165700:25:345601:23:1615.8501:48:504900:15:260:00:000:00:00
56 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:04:255500:25:295501:23:1515.8601:48:445600:15:410:00:000:00:00
57 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM02:04:379600:27:064301:21:2016.2301:48:267500:16:110:00:000:00:00
58 2092ELOI CABEZAS GARCÍACLUB MEDINA TRIATLOJNM02:04:587100:26:015401:23:0315.8901:49:046300:15:540:00:000:00:00
59 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAABM02:05:159300:26:565001:22:3915.9701:49:355500:15:400:00:000:00:00
60 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M02:05:277300:26:075801:23:1815.8501:49:257000:16:020:00:000:00:00
61 998ALVAR MENDEZ AMOROSCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:05:355800:25:386501:24:2015.6501:49:585400:15:370:00:000:00:00
62 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOC ATLETICA CORBERAV1M02:06:365400:25:287801:25:4515.3901:51:134700:15:230:00:000:00:00
63 3730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:06:4711700:28:004401:21:2116.2301:49:2111900:17:260:00:000:00:00
64 914MARC JULIA BONMATICLUB NATACIO BANYOLESABM02:07:037400:26:097401:24:5415.5501:51:036900:16:000:00:000:00:00
65 2164JOSE SANCHEZ JAIMEZC. ATLETISME MONTORNESABM02:07:047500:26:146201:23:4915.7501:50:0310400:17:010:00:000:00:00
66 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:07:078200:26:316701:24:2315.6401:50:547800:16:130:00:000:00:00
67 2038ANDREU CATLLÀ SANTCLIMENTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:07:087200:26:067301:24:5215.5501:50:587400:16:100:00:000:00:00
68 3759MANUEL CARRIÓN RUBIOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:07:217900:26:227101:24:4815.5701:51:107700:16:110:00:000:00:00
69 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:07:308900:26:454801:22:1916.0401:49:0414400:18:260:00:000:00:00
70 6008EDUARD RUIZ I PLANALLICENCIA DE DIAV1M02:07:419700:27:106301:24:0715.6901:51:178300:16:240:00:000:00:00
71 6012CARLOS QUINTAS CAMPILLEJOFEECABM02:07:4910400:27:366901:24:2915.6201:52:055900:15:440:00:000:00:00
72 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM02:07:545000:25:228301:26:4115.2301:52:036000:15:510:00:000:00:00
73 2418DAVID SANCHEZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM02:08:1910800:27:426101:23:3615.7901:51:1810500:17:010:00:000:00:00
74 860JUAN ROTA BOTELLAC.T.S.J. ABADESSESABM02:08:348100:26:287201:24:4815.5701:51:1611300:17:180:00:000:00:00
75 573PERE ALBACETE GALLARTCLUB NATACIO CENTELLESABM02:08:452700:24:279001:27:3715.0701:52:049300:16:410:00:000:00:00
76 4262FRANCESC UROZ CRESPILLOCLUB NÀUTIC MASNOUABM02:09:0211200:27:557001:24:3915.5901:52:348500:16:280:00:000:00:00
77 5001JOAN IGLESIAS BARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:09:108700:26:437601:25:2915.4401:52:1210100:16:580:00:000:00:00
78 1203XAVIER GARCIA MONELLC.E. TERRASSASPORTS V2M02:09:126600:25:549101:27:5015.0301:53:445000:15:280:00:000:00:00
79 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:09:1611500:27:596601:24:2215.6501:52:219800:16:550:00:000:00:00
80 1235JAUME ROY VICENTEC.N. MOLINS DE REIABM02:09:255600:25:339501:28:5114.8601:54:243600:15:010:00:000:00:00
81 6001RUBEN BARRIO LORESC.N. PRAT-TRIATLOABM02:09:33700:23:0311301:32:3814.2501:55:41600:13:520:00:000:00:00
82 3416XAVIER FONT MAIDEUC.N. VIC-ETBABM02:09:369100:26:488201:26:3715.2401:53:257600:16:110:00:000:00:00
83 5024LLUÍS GRAU SOGASLLICENCIA DE DIAV1M02:09:417000:25:598401:26:4515.2201:52:4410000:16:570:00:000:00:00
84 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:09:413500:24:4010301:30:4914.5301:55:291100:14:120:00:000:00:00
85 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:09:4718100:30:424601:21:5316.1201:52:3510900:17:120:00:000:00:00
86 4794TONI FONT MARTÍCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:10:075200:25:279401:28:4414.8801:54:116600:15:560:00:000:00:00
87 1707JORDI GOMEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:10:1811100:27:537901:25:5715.3601:53:508400:16:280:00:000:00:00
88 2277XAVIER ALVAREZ SANCHEZC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOABM02:10:2310300:27:278601:27:0515.1601:54:326100:15:510:00:000:00:00
89 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:10:456000:25:419801:29:3014.7501:55:115300:15:340:00:000:00:00
90 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M02:10:5710000:27:168701:27:2315.1101:54:398000:16:180:00:000:00:00
91 2273FRANCESC PADRO BAROC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOV1M02:11:0213200:28:307701:25:4115.4101:54:119600:16:510:00:000:00:00
92 866MARC ANDRES ROBRESCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:11:0712000:28:058001:26:3215.2501:54:378700:16:300:00:000:00:00
93 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROC. TRI. GRANOLLERSV1M02:11:098400:26:349201:27:5515.0101:54:299200:16:400:00:000:00:00
94 5025DAVID MORENOLLICENCIA DE DIASUB23M02:11:2013500:28:337501:25:2415.4601:53:5711500:17:230:00:000:00:00
95 2848GABRIEL BARRIOS HERNANDEZC.E.T. DISTANCEABM02:11:293700:24:4310701:31:3714.4101:56:203900:15:090:00:000:00:00
96 937SERGI DURBAU JULIÀCLUB TRI-BUABM02:11:368300:26:329701:28:5914.8301:55:317200:16:050:00:000:00:00
97 2270AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:11:479200:26:488901:27:3515.0701:54:2311700:17:240:00:000:00:00
98 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:11:476500:25:519901:29:4914.7001:55:407300:16:070:00:000:00:00
99 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM02:12:0011600:27:598801:27:3315.0801:55:328600:16:280:00:000:00:00
100 1798FERRAN BOFILL BARGUÑOCLUB NAUTIC MASNOUABM02:12:458600:26:399301:28:3614.9001:55:1512300:17:300:00:000:00:00
101 3177DAVID GONZALEZ BOZASBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM02:13:106400:25:5010201:30:4514.5501:56:359000:16:350:00:000:00:00
102 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:13:5011000:27:479601:28:5614.8401:56:4310800:17:070:00:000:00:00
103 354VICTOR DOBAÑO LAZAROC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:14:527800:26:2211701:33:1014.1701:59:324500:15:200:00:000:00:00
104 394MANUEL MAGRO ÁLVAREZCLUB NATACIO RUBIABM02:15:2310700:27:4110601:31:2614.4401:59:077900:16:160:00:000:00:00
105 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM02:15:505900:25:3912201:33:5214.0601:59:318100:16:190:00:000:00:00
106 2309PAU MARTINEZ GARGALLOC.N. MOLINS DE REIABM02:15:5612600:28:1710001:30:3414.5701:58:5110600:17:050:00:000:00:00
107 6028OSCAR PARRA TOLEDANOLLICENCIA DE DIAABM02:16:4214600:29:0310401:31:0514.4902:00:088900:16:340:00:000:00:00
108 603CARLOS AZNAR SÁBADOC. ATLETISME MONTORNESABM02:16:567600:26:1412301:33:5914.0502:00:139400:16:430:00:000:00:00
109 2006PEDRO MARTIN ESCAÑOC.T. PARETS DEL VALLESABM02:17:1312900:28:2111101:32:1914.3002:00:408800:16:330:00:000:00:00
110 1611DAVID DOMÍNGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M02:17:349500:27:0512001:33:4914.0702:00:549100:16:400:00:000:00:00
111 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:17:4011400:27:5610501:31:1714.4601:59:1314500:18:270:00:000:00:00
112 3997CARLES GARCÍA PANTRIGOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:18:1013700:28:4111001:32:0014.3502:00:4112100:17:290:00:000:00:00
113 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:18:1613000:28:2110801:31:4414.3902:00:0513700:18:110:00:000:00:00
114 6013JORDI MAYOR HIDALGOFEECV1M02:18:2011300:27:5611601:33:0014.1902:00:5611600:17:240:00:000:00:00
115 2278ALFREDO MORENO CANOC.N. SABADELLABM02:18:4510600:27:4111501:32:5814.2002:00:3913600:18:060:00:000:00:00
116 2444GONZALO MUÑOZ DOMINGOCLUB NATACIO RUBIABM02:19:2612800:28:1912401:34:0714.0302:02:2610200:17:000:00:000:00:00
117 936MOISES TORRES JUANOLACLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:446100:25:4613201:36:3813.6602:02:2411400:17:200:00:000:00:00
118 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:20:1810100:27:1812901:35:3613.8102:02:5411800:17:240:00:000:00:00
119 1751JOAQUIM GUITART ROCATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:20:4213400:28:3312501:34:2313.9902:02:5612900:17:460:00:000:00:00
120 1268ALBERT GIL MARTINEZC.N. MOLINS DE REIABM02:21:0517900:30:4210901:31:4714.3802:02:2914900:18:360:00:000:00:00
121 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM02:21:088800:26:4313601:36:5613.6202:03:3912200:17:290:00:000:00:00
122 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM02:22:0618800:31:1613101:35:5613.7602:07:123100:14:540:00:000:00:00
123 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM02:22:2512200:28:0912801:35:0813.8802:03:1715900:19:080:00:000:00:00
124 1045SIM VENTURA COMASCLUB NÀUTIC MASNOUABM02:23:0312500:28:1513801:37:1313.5802:05:2812600:17:350:00:000:00:00
125 2103ENRIC GARCIA ALDANAMON BIKE & RUN ABM02:23:2913300:28:3013401:36:4713.6402:05:1713800:18:120:00:000:00:00
126 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:23:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
127 5014ORIOL GIRBAULLICENCIA DE DIAABM02:23:5323100:35:528101:26:3315.2502:02:2520100:21:280:00:000:00:00
128 6016MIGUEL CHECA MORENOFEECABM02:24:0118700:31:1211201:32:2414.2902:03:3618500:20:250:00:000:00:00
129 643FERRAN GARRIGOSA CARRERASC.E.T. DISTANCEABM02:24:0314700:29:0412701:35:0613.8802:04:1017400:19:530:00:000:00:00
130 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M02:24:2014000:28:4813901:37:4413.5102:06:3213100:17:480:00:000:00:00
131 6010TONI SOLSONA PALAULLICENCIA DE DIAV1M02:24:4911800:28:0114001:37:5113.4902:05:5215200:18:570:00:000:00:00
132 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:24:574800:25:1515501:42:2812.8802:07:4311000:17:140:00:000:00:00
133 2040CARLOS LUQUE VIDALB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM02:25:4214900:29:3014101:37:5213.4902:07:2214100:18:200:00:000:00:00
134 6017MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFFEECV2M02:25:4812700:28:1714301:39:0013.3302:07:1714600:18:310:00:000:00:00
135 644ALBERT BOSCH RIERAC.T.S.J.ABADESSESV1M02:26:0410500:27:3814801:41:1013.0502:08:4811200:17:160:00:000:00:00
136 6027MIGUEL ARSIÉ DEL BARRIOLLICENCIA DE DIAABM02:26:0820400:32:0812601:34:4513.9302:06:5316100:19:150:00:000:00:00
137 495CARLES PARES MARTINEZC.N. VIC-ETBV1M02:26:1210200:27:2614701:41:1013.0502:08:3612700:17:360:00:000:00:00
138 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M02:26:339400:26:5814401:39:1013.3102:06:0818700:20:250:00:000:00:00
139 4461JOAN ARAGONES GORDIC.N. MATAROV2M02:27:3017500:30:3313701:37:1313.5802:07:4617100:19:440:00:000:00:00
140 5016QUIM PEREIRA BURGADALLICENCIA DE DIAJNM02:27:3313900:28:4514201:38:5013.3602:07:3517600:19:580:00:000:00:00
141 4797VICTOR LOZANO LOPEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:27:596200:25:4616601:44:3812.6202:10:2412400:17:350:00:000:00:00
142 926AGUSTIN BERTI BLANCOCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:28:4516700:30:2113501:36:5213.6302:07:1320300:21:320:00:000:00:00
143 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:28:4517400:30:3313301:36:4213.6502:07:1520200:21:300:00:000:00:00
144 1284JOSEP TORRAS MASC.A. IGUALADAABM02:29:0614300:28:5815101:41:3712.9902:10:3514700:18:310:00:000:00:00
145 5007JESÚS SOLSONA GALLEGOLLICENCIA DE DIAABM02:29:0811900:28:0215801:43:1112.7902:11:1313300:17:550:00:000:00:00
146 1033DANIEL RIVERA LINARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:29:4514100:28:4915901:43:1212.7902:12:0112800:17:440:00:000:00:00
147 2687CRISTIAN NAVARRO ARENASCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:29:479800:27:1116801:44:4812.6002:11:5913200:17:480:00:000:00:00
148 6015MARTI PUIG AUNIONFEECJNM02:29:509900:27:1417401:45:4112.4902:12:559900:16:550:00:000:00:00
149 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM02:30:0012100:28:0716401:44:2612.6402:12:3312000:17:270:00:000:00:00
150 1439SANDRO DE VAZEILLES SALA-BARCELONA DRAGONS TRIATHLABM02:30:2410900:27:4416301:44:1812.6602:12:0214300:18:220:00:000:00:00
151 1640JOSEP VILARDELL VERDAGUEC.N. VIC-ETBABM02:30:4513600:28:4015201:41:5112.9602:10:3118400:20:140:00:000:00:00
152 818ANTONI JOAN HUMBERTCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M02:30:5515300:29:4715701:43:0812.8002:12:5513400:18:000:00:000:00:00
153 5022JORDI BOIX GANDUXÉLLICENCIA DE DIAV1M02:30:5620100:32:0414501:39:2413.2802:11:2816700:19:280:00:000:00:00
154 2039ALFRED FAYOS BUENOB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEV1M02:31:0217000:30:2815301:41:5112.9602:12:1915000:18:430:00:000:00:00
155 6024MIGUEL ANGEL SERRANO MARTFEECV1M02:32:2217300:30:3014901:41:2113.0202:11:5118900:20:310:00:000:00:00
156 6029XAVI GÓMEZ PALLARÈSLLICENCIA DE DIAJNM02:32:3513800:28:4418001:47:5412.2302:16:386700:15:570:00:000:00:00
157 5010JORDI GONZALEZ TELLOLLICENCIA DE DIAABM02:33:0618300:30:4515601:42:5312.8302:13:3816600:19:280:00:000:00:00
158 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM02:33:4112400:28:1517901:47:5112.2402:16:0612500:17:350:00:000:00:00
159 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:33:4619200:31:3715001:41:2813.0102:13:0519100:20:410:00:000:00:00
160 2291JOSEP VALLS BAROC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOV1M02:33:5017600:30:3516201:44:0912.6702:14:4415700:19:060:00:000:00:00
161 2781TONI ALONSO SOLISC. TRI. GRANOLLERSABM02:34:5515800:30:0417001:45:0212.5702:15:0617300:19:490:00:000:00:00
162 5009ORIOL RELATS TORANTELLICENCIA DE DIAABM02:35:4416200:30:08000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
163 6005MIQUEL ANGEL PRATS SALINALLICENCIA DE DIAABM02:35:5515000:29:3117501:45:5912.4502:15:3018600:20:250:00:000:00:00
164 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M02:36:0118600:31:0516901:45:0212.5702:16:0717500:19:540:00:000:00:00
165 1105ROGER BESORA NOYAC.N. CATALUNYAV1M02:36:5619400:31:4416501:44:3712.6202:16:2119000:20:350:00:000:00:00
166 4683JESUS GONZALEZ FARRESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M02:37:0712300:28:1018701:51:0911.8802:19:1913000:17:480:00:000:00:00
167 2104ELISEU ALOS MARINNADAPEDALEACORRE.COMABM02:37:1316100:30:0717801:47:4212.2602:17:4916300:19:240:00:000:00:00
168 6018AUGUST VALLDAURAFEECABM02:37:1815200:29:3416701:44:4512.6002:14:1921600:22:590:00:000:00:00
169 5017JORDI VALLS VIDALLLICENCIA DE DIAABM02:37:1815100:29:3315401:42:2112.9002:11:5422700:25:240:00:000:00:00
170 3924ORIOL ARGEMI CAPDEVILACLUB TRIATLO SABADELLABM02:37:2916000:30:0717601:46:5612.3402:17:0318800:20:260:00:000:00:00
171 2716SERGI GORDON NAVARROCLUB TRIATLO SABADELLABM02:37:4915900:30:0518301:48:4412.1402:18:4915300:19:000:00:000:00:00
172 6023MARC GARCIA VILANOVAFEECABM02:38:3820500:32:1217101:45:1512.5402:17:2719800:21:110:00:000:00:00
173 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM02:38:4219000:31:3318101:47:5612.2302:19:2916000:19:130:00:000:00:00
174 5008JOSEP CARRIZO ENCINASLLICENCIA DE DIAABM02:39:5520000:32:0218201:48:2712.1702:20:2916400:19:260:00:000:00:00
175 1730RAMON SUADES GONZÁLEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:40:3121200:32:3617201:45:2212.5302:17:5821000:22:330:00:000:00:00
176 286DAVID GOMEZ VALBUENAINDEPENDENTV1M02:41:0718500:30:4918501:50:4611.9202:21:3516800:19:320:00:000:00:00
177 6022SERGI MAÑOSA DIVISONLLICENCIA DE DIAABM02:41:3213100:28:2219301:53:4311.6102:22:0516500:19:270:00:000:00:00
178 2523RUBEN NAVARRO GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:42:4714400:29:0119501:54:4111.5102:23:4215600:19:050:00:000:00:00
179 5023PAU VILADRICH SOLANOLLICENCIA DE DIAABM02:44:0123600:36:1716001:43:4912.7102:20:0622200:23:550:00:000:00:00
180 2248JEROEN MEIJSCLUB NÀUTIC MASNOUABM02:44:0617700:30:3718901:52:2511.7402:23:0219700:21:040:00:000:00:00
181 6014TONI KERPACH MARTINEZFEECABM02:44:2516600:30:1419401:54:3011.5302:24:4417000:19:410:00:000:00:00
182 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:45:1219700:32:0019601:54:5111.4902:26:5114200:18:210:00:000:00:00
183 5013JOSEP MARIA RUBIO SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M02:46:0322000:33:5918801:51:1311.8702:25:1219300:20:510:00:000:00:00
184 2520ANTONIO MARTOS GARCIAINDEPENDENTV1M02:46:1516300:30:1019801:56:0011.3802:26:1017900:20:050:00:000:00:00
185 6007ORIOL SOLANAS ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M02:47:1216900:30:2518601:50:5311.9002:21:1823000:25:540:00:000:00:00
186 4464JORDI FONTSECA SAÑEC.N. VIC-ETBABM02:47:1315700:30:0320901:58:5511.1002:28:5814000:18:150:00:000:00:00
187 6026JOAQUIM RITORT FARRANFEECV2M02:47:2419500:31:4619901:56:1611.3502:28:0216200:19:220:00:000:00:00
188 2295ADRIÀ LORENTE JUSTICIAC. TRI. GRANOLLERSABM02:47:4720200:32:0519001:52:5011.7002:24:5521400:22:520:00:000:00:00
189 4318XAVIER JUAN JIMENEZC. TRI. GRANOLLERSABM02:48:3618000:30:4220801:58:5011.1102:29:3215500:19:040:00:000:00:00
190 5012MIQUEL ROMERO SERRANOLLICENCIA DE DIAV1M02:49:1219300:31:3819201:53:3811.6202:25:1622300:23:560:00:000:00:00
191 5015JORGE VILA GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:49:1918900:31:1620101:57:5411.2002:29:1018100:20:090:00:000:00:00
192 4178JAVIER DIEZ NUÑEZSBRV1M02:49:589000:26:4622002:06:2910.4402:33:159500:16:430:00:000:00:00
193 6021VICENTE ALEMANY HERNANDOLLICENCIA DE DIAV1M02:51:2618400:30:4620701:58:3011.1402:29:1620500:22:100:00:000:00:00
194 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:51:3621800:33:2020601:58:2911.1402:31:4917200:19:470:00:000:00:00
195 6020VICTOR ROMANO RODRÍGUEZFEECV1M02:51:4521400:33:0320501:58:2811.1402:31:3118300:20:140:00:000:00:00
196 5026JULIÀ JOSEPHLLICENCIA DE DIAJNM02:52:2019900:32:0220001:57:0411.2802:29:0621800:23:140:00:000:00:00
197 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:52:2217100:30:2821402:02:1510.8002:32:4316900:19:390:00:000:00:00
198 1088DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:52:2717200:30:2921502:02:5210.7402:33:2115800:19:060:00:000:00:00
199 5019CARLOS ORDOÑEZ MORILLOLLICENCIA DE DIAV1M02:52:4516400:30:1019701:55:5211.3902:26:0223300:26:430:00:000:00:00
200 1695EDUARD SALVADOR PAPASEITCLUB NÀUTIC MASNOUABM02:54:1516800:30:2320401:58:2711.1402:28:5022800:25:250:00:000:00:00
201 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:55:2721100:32:3521102:00:2910.9602:33:0420800:22:230:00:000:00:00
202 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:56:0222600:34:4920301:58:2511.1502:33:1421300:22:480:00:000:00:00
203 5005VICTOR MARCO SURROCALLICENCIA DE DIAABM02:57:4717800:30:3921902:06:1410.4602:36:5319400:20:540:00:000:00:00
204 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:58:0020300:32:0621602:03:3610.6802:35:4220700:22:180:00:000:00:00
205 6006EDUARD MORENO PASTORLLICENCIA DE DIAV1M02:58:3122100:34:0321001:59:3811.0302:33:4122600:24:500:00:000:00:00
206 6003PASCAL JORRITSMALLICENCIA DE DIAV1M02:58:5720600:32:2021802:04:2110.6202:36:4120600:22:160:00:000:00:00
207 1722CARLES MASNOU MORENOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M03:01:0719100:31:3521302:01:4510.8402:33:2023400:27:470:00:000:00:00
208 6019XAVIER BLANCO MONTSENYLLICENCIA DE DIAABM03:01:0922400:34:4721202:00:4310.9302:35:3022900:25:390:00:000:00:00
209 4110ADOLFO SANCHEZ OLMOSC.E.T. DISTANCEABM03:03:5521700:33:1822102:07:5610.3202:41:1421200:22:410:00:000:00:00
210 1689ALEJANDRO LUQUE CLEMENTECLUB NÀUTIC MASNOUV1M03:04:2621600:33:1722202:08:4510.2502:42:0220900:22:240:00:000:00:00
211 6002JORDI MASNOU MORENOFEECJNM03:05:3319800:32:0121702:04:0910.6302:36:1023500:29:230:00:000:00:00
212 6009ALFRED BALLABRIGA MILLALLICENCIA DE DIAABM03:11:1523200:35:5322702:12:229.9702:48:1521700:23:000:00:000:00:00
213 5028RAMON SAYOL AVELLANEDALLICENCIA DE DIAABM03:13:0620900:32:2422502:10:1410.1402:42:3823600:30:280:00:000:00:00
214 1400EDUARD DOMENECH RUBILA SALLE TRIATLOV1M03:13:5423000:35:4922902:15:099.7702:50:5821500:22:560:00:000:00:00
215 6004MANEL ARAGAY BENERIAFEECV3M03:14:0722200:34:1523302:17:119.6202:51:2621100:22:410:00:000:00:00
216 971EDUARD ESPRIU FULLÀC.N. CATALUNYAV2M03:15:0923800:39:5522302:08:4610.2502:48:4123100:26:280:00:000:00:00
217 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M03:18:1523700:36:4122802:14:589.7802:51:3923200:26:360:00:000:00:00
218 4162ALBERT GARCIA GISBERTCLUB TRIATLO SABADELLABM03:20:0522900:35:4223402:20:049.4202:55:4622500:24:190:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32