RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
253 239 14 0 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:34:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:47:40
21265ALBERT CAMPS SERRA01:51:03
31681CRISTIAN NAVARO MARCOS01:56:09

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:35:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1938GABRIEL CROSAS SALVANS01:48:52
23895XAVIER MADRONA VILÀ01:50:32
33898JOSEP ITO RIU01:55:53

3. - C.N. REUS PLOMS - 05:37:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12909JOSEP CHAVARRIA BALMANYA01:47:48
21220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:51:54
34501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:58:17

4. - C.N. VIC-ETB - 05:39:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1346XAVI PADRÓS FRANQUESA01:50:10
2831ALBERT TARTER BRAVO01:52:01
31154TONI CASALS CASTELLAR01:57:06

5. - C.E. TRIBIKE CABRILS - 05:40:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1424ORIOL BUCH BAUTISTA01:49:44
2277JAUME CARO MAÑOSA01:50:19
32267EDUARD BARCELONA MURCIA01:59:57

6. - C. TRI. GRANOLLERS - 05:45:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:46:25
2244JOSE ANTONIO PEREZ MARIN01:57:59
31469MARC SOLE  AMETLLER02:00:47

7. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:51:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:50:00
2261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:56:38
32092ELOI CABEZAS GARCÍA02:04:58

8. - C.E.T. DISTANCE - 05:55:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1606PAU ZAMORA PEREZ01:49:52
2378MARCEL CARRERAS SOLER02:02:18
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ02:03:33

9. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:59:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1904CRISTIAN COFINÉ GARCIA01:52:58
2790ANDRES BARBERO SANCHEZ01:56:31
36001RUBEN BARRIO LORES02:09:33

10. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:01:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:56:28
22024JORDI MATOS PARDO01:57:27
33759MANUEL CARRIÓN RUBIO02:07:21

11. - C. ATLETISME MONTORNES - 06:03:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11691FRANCESC CUEVAS PEREZ01:52:37
25011JOSEP LLUÍS ESTEBAN FELIU02:03:53
32164JOSE SANCHEZ JAIMEZ02:07:04

12. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:09:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1418RAMON VILA MORA01:58:28
2887MARTÍ SEUBA MACIÀ02:04:07
3200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍNEZ02:07:07

13. - C.N. MOLINS DE REI - 06:17:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1923ENRIQUE SANTAMARÍA MARTÍNEZ01:55:38
21235JAUME ROY VICENTE02:09:25
31079DANIEL AGUSTIN MANZANAL02:12:00

14. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 06:18:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1631CARLOS LUIS PERELLO02:01:48
2998ALVAR MENDEZ AMOROS02:05:35
3866MARC ANDRES ROBRES02:11:07

15. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 06:21:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS02:04:25
2914MARC JULIA BONMATI02:07:03
33299MANEL TORRES VELASCO02:09:41

16. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:23:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX02:03:42
2763JOAQUIM COMAS ROCA02:09:16
34794TONI FONT MARTÍ02:10:07

17. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:25:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA02:05:15
2153JOSEP MARIA ALSINA COSTA02:06:36
3161LLUÍS AMAT TARDIU02:13:50

18. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 06:44:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14262FRANCESC UROZ CRESPILLO02:09:02
21798FERRAN BOFILL BARGUÑO02:12:45
31045SIM VENTURA COMAS02:23:03

19. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:50:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSA02:06:47
24112ALEJANDRO TORO TOMAS02:18:16
3796OLIVER GARRIDO LUQUE02:24:57

20. - C BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOS - 06:55:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12277XAVIER ALVAREZ SANCHEZ02:10:23
22273FRANCESC PADRO BARO02:11:02
32291JOSEP VALLS BARO02:33:50

21. - CLUB NATACIO RUBI - 06:57:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1394MANUEL MAGRO ÁLVAREZ02:15:23
22444GONZALO MUÑOZ DOMINGO02:19:26
32477RAFAEL HIERRO PEREZ02:22:25

22. - C.T. PARETS DEL VALLES - 06:58:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12004ALBERT JOSE GONZALVO02:02:28
22006PEDRO MARTIN ESCAÑO02:17:13
32017SERGIO CARA QUERO02:38:42

23. - C.A. IGUALADA - 07:00:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14433SERGI PUJABET SOLANICH02:04:37
2913MARC CODINA PRATS02:26:33
31284JOSEP TORRAS MAS02:29:06

24. - C.N. SABADELL - 07:16:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12278ALFREDO MORENO CANO02:18:45
21039CARLES SABATER CASALS02:24:20
31171JOAN CARRASCO REVERTE02:33:41

25. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 08:07:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11751JOAQUIM GUITART ROCA02:20:42
2915JOSEP MARIA MORENO FURNER02:45:12
31722CARLES MASNOU MORENO03:01:07

26. - CLUB TRIATLO SABADELL - 08:35:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13924ORIOL ARGEMI CAPDEVILA02:37:29
22716SERGI GORDON NAVARRO02:37:49
34162ALBERT GARCIA GISBERT03:20:05

27. - C.N. CATALUNYA - 08:43:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11105ROGER BESORA NOYA02:36:56
2969JOSEP LLUIS ARAN CATALAN02:51:36
3971EDUARD ESPRIU FULLÀ03:15:09

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32