RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
253 239 14 0 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 41MONTSE ARANDA CASTANC.E.T. DISTANCEV1F02:16:4914200:28:5610101:30:3814.5601:59:3411100:17:150:00:000:00:00
2 3576MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F02:19:5914500:29:0211401:32:4314.2402:01:4513900:18:140:00:000:00:00
3 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF02:22:2715600:30:0211901:33:2414.1302:03:2615400:19:010:00:000:00:00
4 61SÍLVIA PINEDA HAROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:23:4319600:31:5311801:33:1814.1502:05:1114800:18:320:00:000:00:00
5 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF02:25:2018200:30:4413001:35:4513.7902:06:2915100:18:510:00:000:00:00
6 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F02:29:2822300:34:4412101:33:5014.0702:08:3419500:20:540:00:000:00:00
7 52ANGELS BARBE PUIGFELC.T. S.J. ABADESSESV1F02:33:5521300:33:0214601:40:0213.2002:13:0419200:20:510:00:000:00:00
8 2000LAIA GALI MONTIELC.T.S.J. ABADESSESABF02:37:3114800:29:2418401:50:0212.0002:19:2613500:18:050:00:000:00:00
9 24SORAYA DE LA CAL SACRISTAC.N. PRAT-TRIATLOABF02:39:3320700:32:2317701:47:0412.3302:19:2718000:20:060:00:000:00:00
10 1965OLGA FERNÁNDEZ-VALLEJO CACLUB NATACIO BANYOLESABF02:41:0322800:35:3117301:45:2912.5102:21:0017800:20:030:00:000:00:00
11 1963AIDA VILADRICH SOLANOC.N. REUS PLOMSABF02:44:0123500:36:1616101:43:5212.7102:20:0822100:23:530:00:000:00:00
12 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:46:2220800:32:2319101:53:0011.6802:25:2319600:20:590:00:000:00:00
13 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:51:3621500:33:0720201:58:1911.1602:31:2618200:20:100:00:000:00:00
14 3523CLARA BOSCH COMASC.T.S.J. ABADESSESABF03:02:2521000:32:2822402:09:5610.1602:42:2417700:20:010:00:000:00:00
15 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F03:05:4716500:30:1122602:12:139.9802:42:2421900:23:230:00:000:00:00
16 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF03:12:0122500:34:4823002:15:459.7202:50:3320000:21:280:00:000:00:00
17 3586ASUN MANJON LURIAC.E.T. DISTANCEV1F03:13:5923400:35:5923102:16:359.6602:52:3419900:21:250:00:000:00:00
18 70NEUS ESTRANY RIERAC. TRI. GRANOLLERSABF03:14:3823300:35:5723202:17:049.6302:53:0120400:21:370:00:000:00:00
19 3528JOANA PASCUAL   NICOLAUC.N. PRAT-TRIATLOABF03:19:2121900:33:2323502:21:509.3102:55:1322400:24:080:00:000:00:00
20 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F03:20:4922700:34:5223602:22:149.2802:57:0622000:23:430:00:000:00:00
21 8MARTA BASSA GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOABF03:30:5315500:29:53000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32