RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
152 147 143 4 0 6 25 4 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:097700:27:344500:58:3925.5801:26:137200:17:560:00:000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:46:598900:28:276201:00:3224.7801:28:597500:18:000:00:000:00:00
3 7009EMMA ANDERSON CRYNSLLICENCIA DE DIAABF01:50:409000:28:288001:03:4623.5201:32:148500:18:260:00:000:00:00
4 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF01:51:0310200:29:207801:03:1423.7201:32:348600:18:290:00:000:00:00
5 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:51:539400:28:518301:04:2923.2601:33:208700:18:330:00:000:00:00
6 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F01:53:519100:28:3910301:06:5022.4401:35:298400:18:220:00:000:00:00
7 7003ANNA BELLO RECASENSLLICENCIA DE DIAABF01:54:4411200:31:107901:03:3923.5701:34:4910300:19:550:00:000:00:00
8 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF01:57:1410800:30:399301:05:3022.9001:36:0911600:21:050:00:000:00:00
9 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF01:58:2910300:29:2611001:10:0021.4301:39:269200:19:030:00:000:00:00
10 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:58:5810900:30:4910801:08:3821.8601:39:279900:19:310:00:000:00:00
11 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:04:099500:28:5612201:16:0919.7001:45:059400:19:040:00:000:00:00
12 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:05:0212100:32:2911101:10:1021.3801:42:3912500:22:230:00:000:00:00
13 1806ARANTXA SALVADO VERGESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:07:5612900:33:5811601:12:4520.6201:46:4311800:21:130:00:000:00:00
14 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:09:0613000:34:5711301:11:4220.9201:46:3912600:22:270:00:000:00:00
15 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF02:20:4213600:38:5012001:14:5720.0101:53:4713800:26:550:00:000:00:00
16 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:20:4912400:33:0912801:25:5417.4601:59:0312200:21:460:00:000:00:00
17 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:21:1813200:36:5912601:21:1818.4501:58:1712900:23:010:00:000:00:00
18 1811EMMA PÉREZ CUERVACERRR IGUALADAABF02:21:3313500:37:2612401:19:1618.9201:56:4213300:24:510:00:000:00:00
19 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:24:0012800:33:5013201:29:4016.7302:03:3010700:20:300:00:000:00:00
20 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:24:5311400:31:3213501:32:3516.2002:04:0711300:20:460:00:000:00:00
21 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:25:0212600:33:4013301:29:4916.7002:03:2911900:21:330:00:000:00:00
22 1944SILVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:28:5613300:37:0412901:26:0017.4402:03:0413500:25:520:00:000:00:00
23 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:30:1113400:37:1013001:26:4917.2802:03:5913600:26:120:00:000:00:00
24 8MARTA BASSA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABF02:39:1212300:32:3513801:37:1515.4202:09:5014100:29:220:00:000:00:00
25 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F02:44:0414000:40:5414101:38:0815.2902:19:0213400:25:020:00:000:00:00
26 1885LAURA NORIA SANTAMARIACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNF02:44:3513900:40:0714201:39:4615.0402:19:5313200:24:420:00:000:00:00
27 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF02:47:3614100:40:5814001:38:0615.2902:19:0414000:28:320:00:000:00:00
28 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDASUB23F02:48:5713800:39:2213701:33:5915.9602:13:2114300:35:360:00:000:00:00
29 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF03:02:1414300:41:2214301:52:4513.3002:34:0713900:28:070:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32