RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
152 147 143 4 0 6 25 4 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF01:57:1410800:30:399301:05:3022.901:36:0911600:21:0500:00:3900:00:48
2 1885LAURA NORIA SANTAMACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNF02:44:3513900:40:0714201:39:4615.0402:19:5313200:24:4200:00:5400:00:40
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:34:391400:23:343000:56:0826.7201:19:421300:14:5700:00:3100:00:22
2 7012ALEIX VILARDELL PINLLICENCIA DE DIAJNM01:37:295000:26:092300:54:5627.3101:21:054100:16:2400:00:4900:00:49
3 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:48:465500:26:217201:01:4824.2701:28:0910900:20:3700:00:3200:00:35
4 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESJNM01:49:524900:26:079701:05:5422.7601:32:017100:17:5100:00:2900:00:34
5 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:49:575300:26:159501:05:4122.8401:31:567600:18:0100:00:4000:00:28
6 3629EUDALD CURCO FILELLCLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:54:5214200:41:2013901:38:0015.3102:19:2014200:35:3200:01:4400:01:56
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1806ARANTXA SALVADO VERPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:07:5612900:33:5811601:12:4520.6201:46:4311800:21:1300:00:3800:00:36
2 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:24:0012800:33:5013201:29:4016.7302:03:3010700:20:3000:00:3600:00:48
3 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:24:5311400:31:3213501:32:3516.202:04:0711300:20:4600:01:1800:01:12
4 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:30:1113400:37:1013001:26:4917.2802:03:5913600:26:1200:00:5400:01:05
5 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDASUB23F02:48:5713800:39:2213701:33:5915.9602:13:2114300:35:3600:00:4500:00:44
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:141700:23:431500:53:0728.2401:16:501900:15:2400:00:3400:00:26
2 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:36:151500:23:373600:57:1026.2401:20:472000:15:2800:00:3700:00:32
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:37:132200:24:114000:57:422601:21:531800:15:2000:00:4400:00:30
4 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:41:394300:25:284400:58:3825.5801:24:066100:17:3300:00:4000:00:38
5 1559DANIEL REYES HIDALGVEC CYCLING & RUNSUB23M01:53:5910700:30:347701:02:5723.8301:33:3110600:20:2800:01:1200:00:55
6 7001RAMON LLADOS RODRÍGLLICENCIA DE DIASUB23M01:54:027300:27:1610901:08:5021.7901:36:067300:17:5600:00:0000:00:00
7 343MARC PALLARÈS BERTRC.A. IGUALADASUB23M01:55:375600:26:2611701:12:4820.601:39:144000:16:2300:01:0600:00:45
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:097700:27:344500:58:3925.5801:26:137200:17:5600:00:3000:00:32
2 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF02:20:4213600:38:5012001:14:5720.0101:53:4713800:26:5500:01:1200:01:05
3 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF02:21:1813200:36:5912601:21:1818.4501:58:1712900:23:0100:00:4000:00:37
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:36200:21:50700:50:0729.9301:11:57200:13:3900:00:2700:00:26
2 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:25:59600:22:21300:49:3130.2901:11:52600:14:0700:00:2300:00:19
3 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:06800:22:29100:49:1530.4601:11:44700:14:2200:00:2800:00:29
4 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:30:141100:22:401200:52:5028.3901:15:301000:14:4400:00:2400:00:35
5 7004RICARD QUIROGA RIUFEECABM01:31:311200:23:251300:53:0428.2701:16:291500:15:0200:00:0000:00:00
6 3647PAU MARZÁ BEDÓSC.N. REUS PLOMSABM01:32:332800:24:29900:51:5428.901:16:233400:16:1000:00:3600:00:30
7 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉINDEPENDENTABM01:33:042000:24:081900:53:2628.0701:17:342300:15:3000:00:2900:00:34
8 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:33:243300:24:531000:52:1028.7501:17:033700:16:2100:00:2700:00:27
9 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:33:492500:24:221600:53:1428.1801:17:363500:16:1300:00:3500:00:32
10 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:37:303800:25:153300:56:3526.5101:21:502700:15:4000:00:4200:00:31
11 1686CARLOS MOLINA ROBLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:42:226000:26:355300:59:2525.2501:26:003900:16:2200:00:5200:00:45
12 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM02:08:5411700:32:1111801:14:2520.1601:46:3612400:22:1800:00:4800:00:51
13 7010ALBERT VIVES FRANQULLICENCIA DE DIAABM02:20:4313700:38:5112101:15:2219.901:54:1313700:26:3000:02:4900:01:31
14 8003EDUARD VEGA CALVERELLICENCIA DE DIAABM02:24:5411500:31:3313601:32:4016.1902:04:1311000:20:4100:01:2000:01:09
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7009EMMA ANDERSON CRYNSLLICENCIA DE DIAABF01:50:409000:28:288001:03:4623.5201:32:148500:18:2600:00:4900:00:44
2 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:51:539400:28:518301:04:2923.2601:33:208700:18:3300:00:4900:00:37
3 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF02:47:3614100:40:5814001:38:0615.2902:19:0414000:28:3200:00:5200:00:43
4 1857ISABEL MARIA CASTAÑCERRR IGUALADAABF03:02:1414300:41:2214301:52:4513.302:34:0713900:28:0700:01:1800:01:29
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:311000:22:34200:49:1930.4201:11:53900:14:3800:00:2600:00:24
2 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:35:583700:25:142200:54:3727.4601:19:513200:16:0700:00:4100:00:30
3 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:39:065700:26:272500:55:0027.2701:21:276300:17:3900:00:3700:00:31
4 8007JOSE EDUARDO ZAPATAPSAABM01:42:152300:24:167501:02:5023.8701:27:061600:15:0900:00:2200:00:24
5 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:44:206200:26:456301:00:4624.6801:27:314800:16:4900:00:4400:00:26
6 5436DAVID SEGURA ALCOLECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:46:086900:26:596501:01:0524.5601:28:047800:18:0400:00:5800:00:58
7 3016ORIOL MARTINEZ BAQUCERDANYOLA CHABM01:46:468000:27:466601:01:1424.501:29:006700:17:4600:00:4600:00:33
8 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:48:496400:26:518501:04:4023.201:31:315400:17:1800:00:4800:00:32
9 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:478300:27:559901:06:0222.7201:33:577000:17:5000:01:0800:01:12
10 7002JORDI SELLART FARRELLICENCIA DE DIAABM02:05:4712500:33:3510701:08:0822.0201:41:4313000:24:0400:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5146NURIA FERRER CRUSELC.N. REUS PLOMSABF01:51:0310200:29:207801:03:1423.7201:32:348600:18:2900:00:5300:00:39
2 7003ANNA BELLO RECASENSLLICENCIA DE DIAABF01:54:4411200:31:107901:03:3923.5701:34:4910300:19:5500:00:5600:00:40
3 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF01:58:2910300:29:2611001:10:0021.4301:39:269200:19:0300:00:5400:00:33
4 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF01:58:5810900:30:4910801:08:3821.8601:39:279900:19:3100:00:3800:00:32
5 1952MONTSE OLIVEROS OLICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:05:0212100:32:2911101:10:1021.3801:42:3912500:22:2300:00:4600:00:36
6 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:09:0613000:34:5711301:11:4220.9201:46:3912600:22:2700:00:3800:00:41
7 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:20:4912400:33:0912801:25:5417.4601:59:0312200:21:4600:00:4300:00:32
8 1811EMMA PÉREZ CUERVACERRR IGUALADAABF02:21:3313500:37:2612401:19:1618.9201:56:4213300:24:5100:00:4000:00:43
9 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF02:25:0212600:33:4013301:29:4916.702:03:2911900:21:3300:00:4200:00:40
10 8MARTA BASSA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABF02:39:1212300:32:3513801:37:1515.4202:09:5014100:29:2200:00:4900:01:08
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:25:26500:22:06500:49:4930.1101:11:55100:13:3100:00:3400:00:23
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:25:44400:22:06400:49:4730.1301:11:53300:13:5100:00:2700:00:23
3 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:31:16900:22:312100:53:4927.8701:16:201200:14:5600:00:3500:00:27
4 7013ERNEST PALAU VILALLICENCIA DE DIAABM01:33:161600:23:381700:53:1728.1501:16:553800:16:2100:00:5100:00:34
5 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:36:341800:23:593500:57:0626.2701:21:052200:15:2900:00:4100:00:40
6 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:244000:25:232800:55:3127.0201:20:544200:16:3000:00:4200:00:38
7 2844CARLOS FERNANDEZ DOCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:37:273600:25:093400:56:3726.4901:21:462800:15:4100:00:4700:00:28
8 5785JESUS SORROCHE GOMENATS SPORT SAABM01:37:513400:24:553800:57:2226.1501:22:172500:15:3400:00:4800:00:53
9 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:534100:25:243200:56:2526.5901:21:497700:18:0400:00:5100:00:29
10 7005EDUARD FERNANDEZ FELLICENCIA DE DIAABM01:41:543900:25:185600:59:3725.1601:24:555000:16:5900:00:0000:00:00
11 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:516100:26:415200:59:2225.2701:26:036800:17:4800:00:5300:00:37
12 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM01:44:564700:26:017301:01:4924.2701:27:505100:17:0600:00:3900:00:33
13 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAABM01:45:195100:26:127401:02:3623.9601:28:484300:16:3100:00:2400:00:19
14 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:46:317900:27:437001:01:2024.4601:29:035800:17:2800:00:4000:00:36
15 1780JOAN RAMON PUJOL BACERRR IGUALADAABM01:46:468500:28:196101:00:2124.8601:28:407900:18:0600:00:4400:00:36
16 8005JAUME TORRA MATEULLICENCIA DE DIAABM01:47:313500:25:0510101:06:2822.5701:31:333000:15:5800:01:2400:00:36
17 3450CESAR CLARIANA BLANINDEPENDENTABM01:47:467800:27:426901:01:1924.4601:29:018900:18:4500:00:3500:00:36
18 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT TRIATLO 1994ABM01:49:139700:29:046401:00:5224.6401:29:569700:19:1700:00:4500:00:39
19 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:50:482900:24:3611201:10:5821.1401:35:341700:15:1400:00:4800:00:37
20 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM01:52:489200:28:428901:05:0523.0501:33:479100:19:0100:00:5500:01:03
21 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:53:508600:28:208801:05:0323.0601:33:2310500:20:2700:01:0700:00:42
22 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM01:55:1011100:31:078101:04:0923.3801:35:1610200:19:5400:00:4500:00:35
23 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM02:00:539800:29:1011501:12:2120.7301:41:319800:19:2200:01:0100:01:02
24 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM02:15:5012700:33:4112501:20:0718.7201:53:4812300:22:0200:01:0700:01:05
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:46:598900:28:276201:00:3224.7801:28:597500:18:0000:00:4700:00:54
2 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F01:53:519100:28:3910301:06:5022.4401:35:298400:18:2200:01:1500:00:50
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:25:55300:21:54600:50:0529.9501:11:59500:13:5600:00:3500:00:27
2 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:31:472700:24:28800:51:5028.9401:16:182100:15:2900:00:3900:00:29
3 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:31:541300:23:341800:53:1828.1401:16:521400:15:0200:00:4000:00:32
4 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:32:271900:24:012000:53:3228.0201:17:331100:14:5400:00:4400:00:27
5 3416XAVI PADRÓS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:32:32700:22:262700:55:3027.0301:17:56800:14:3600:00:4800:00:25
6 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:32:572400:24:211400:53:0528.2601:17:262400:15:3100:00:3300:00:23
7 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:35:513100:24:512400:54:5727.301:19:483100:16:0300:00:4400:00:31
8 709GERMÀ BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:35:532600:24:252600:55:2027.1101:19:453300:16:0800:00:3800:00:30
9 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:39:453200:24:525100:59:0625.3801:23:582900:15:4700:00:3700:00:23
10 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:41:194200:25:274200:58:1525.7501:23:426200:17:3700:00:3900:00:34
11 7014PLACIDO SARABIA ALOLLICENCIA DE DIAV1M01:42:398200:27:533900:57:2926.0901:25:225300:17:1700:01:0800:00:46
12 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:42:458100:27:473700:57:1226.2201:24:596600:17:4600:00:3700:00:29
13 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:42:577400:27:194800:58:5925.4301:26:184400:16:3900:01:0700:00:51
14 5944JORDI ROSSELLÓ GONZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:43:217000:27:044700:58:4825.5101:25:525900:17:2900:00:4900:00:47
15 1535MANEL HIDALGO ÁLVARVEC CYCLING & RUNV1M01:43:355400:26:195400:59:3325.1901:25:526400:17:4300:00:4300:00:38
16 8004JORDI REIG FORNELLLLICENCIA DE DIAV1M01:43:585900:26:336001:00:1124.9201:26:445200:17:1400:00:5800:01:19
17 3288JOSÉ ANTONIO MALLENCERRR IGUALADAV1M01:44:086500:26:575000:59:0225.4101:25:598000:18:0900:01:2300:00:48
18 1689DAVID MENDEZ DURANCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:44:114400:25:366701:01:1524.4901:26:515500:17:2000:00:3000:00:38
19 3380MIGUEL ANGEL RIOS OVEC CYCLING & RUNV1M01:45:516300:26:466801:01:1624.4801:28:026900:17:4900:01:0000:00:59
20 3269ABEL BLANQUE PARCERINDEPENDENTV1M01:46:5010100:29:194300:58:2725.6601:27:469300:19:0400:01:1500:00:58
21 8002ALBERT VILARDELL GRFEECV1M01:47:574600:25:579001:05:1522.9901:31:124500:16:4500:01:1200:01:01
22 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:50:299600:29:007601:02:5623.8301:31:568800:18:3300:00:5100:00:40
23 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:50:396700:26:588601:04:4523.1701:31:439000:18:5600:00:4200:00:46
24 3641ANTONIO JIMÉNEZ ESTSOC ATLETICA CORBERAV1M01:52:097100:27:048401:04:3423.2301:31:3810800:20:3100:00:4900:00:52
25 3348RAUL GUARDIOLA ROCACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:57:289300:28:5010501:07:4222.1601:36:3211500:20:5600:00:5600:01:08
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:04:099500:28:5612201:16:0919.701:45:059400:19:0400:01:0400:00:57
2 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV1F02:44:0414000:40:5414101:38:0815.2902:19:0213400:25:0200:01:2900:00:44
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3656AGUSTI ROC AMADORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:27:57100:21:431100:52:2228.6401:14:05400:13:5200:00:3500:00:37
2 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:37:363000:24:393100:56:0926.7101:20:484600:16:4800:00:3000:00:26
3 2496VICTOR SANCHO GARRICLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:42:545800:26:315500:59:3525.1701:26:064700:16:4800:00:4300:00:42
4 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:43:284800:26:025801:00:0224.9901:26:045600:17:2400:00:3600:00:42
5 619OSCAR PUNTI FIESTASCLUB NATACIO RUBIV1M01:44:126800:26:594900:58:5925.4301:25:588100:18:1400:00:4200:00:33
6 7007PEDRO TORRES HERNÁLLICENCIA DE DIAV1M01:45:268400:28:044100:58:0625.8201:26:109600:19:1600:01:0100:00:57
7 1766EMILIO BLANCO NEBREPRAT TRIATLO 1994V1M01:51:278800:28:269101:05:1822.9701:33:446500:17:4300:01:0200:00:58
8 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:54:089900:29:1310201:06:3722.5201:35:508200:18:1800:00:5600:01:09
9 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M01:54:3810400:29:309401:05:3222.8901:35:0210000:19:3600:01:1100:01:24
10 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV1M01:56:317500:27:2810001:06:0722.6901:33:3512800:22:5600:01:0000:00:53
11 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M02:01:4311800:32:1710601:07:4722.1301:40:0412100:21:3900:01:0100:00:55
12 8001ALBERT BASSAS CARNÉFEECV1M02:05:4111000:31:0011901:14:5520.0201:45:5510100:19:4600:01:2500:01:33
13 8006JORDI UROZ MALLOL FEECV1M02:11:4911300:31:2512301:19:1418.9301:50:3911700:21:1000:00:5700:01:12
14 3643ESTEBAN MARIN PERISVILADECANS TRIATLOV1M02:19:4310500:30:3212701:25:0317.6401:55:3513100:24:0800:01:0000:01:14
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SILVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:28:5613300:37:0412901:26:0017.4402:03:0413500:25:5200:01:1400:00:52
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:35:322100:24:092900:55:4726.8901:19:562600:15:3600:00:4300:00:37
2 5223ORIOL CASTELLS MILLC.A. IGUALADAV2M01:42:174500:25:575901:00:0624.9601:26:033600:16:1400:00:5700:00:36
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:43:437200:27:054600:58:4225.5501:25:477400:17:5600:00:4300:00:30
4 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:586600:26:589601:05:4222.8301:32:408300:18:1800:00:4700:00:34
5 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:52:4710000:29:158201:04:2223.301:33:379500:19:1000:01:0800:00:58
6 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M02:04:5112000:32:2311401:11:4320.9201:44:0611200:20:4500:01:3200:00:59
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:45:007600:27:335701:00:0124.9901:27:345700:17:2600:00:4000:00:30
2 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:52:588700:28:2510401:07:0222.3801:35:276000:17:3100:01:0000:00:43
3 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:56:3610600:30:339201:05:2122.9501:35:5411100:20:4200:00:5300:01:13
4 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV2M02:25:0211900:32:1813401:31:0816.4602:03:2612000:21:3600:00:2400:00:36
5 2174RAMON PICAS FARRIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:26:2613100:35:0713101:28:4916.8902:03:5612700:22:3000:01:1600:01:11
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:44:465200:26:147101:01:4024.3201:27:544900:16:5200:00:5600:00:43
2 7011FRANCESC XAVIER SUBFEECV3M01:57:3912200:32:328701:05:0023.0801:37:3210400:20:0700:00:0000:00:00
3 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:58:4411600:31:589801:05:5822.7401:37:5611400:20:4800:00:5700:01:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32