RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
152 147 143 4 0 6 25 4 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:17:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:25:44
21265ALBERT CAMPS SERRA01:25:55
33471CARLOS DELGADO GARCIA01:26:06

2. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:19:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:25:26
2224ALBERT SOLEY CASTELLS01:25:59
33656AGUSTI ROC AMADOR01:27:57

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:23:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1826OMAR MARTINEZ OSUNA01:25:36
23895XAVIER MADRONA VILA01:26:31
35392DANI BORDALLO ROVIRA01:31:16

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:38:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:30:14
23647PAU MARZÁ BEDÓS01:32:33
33903MARC CIRERA CASELLAS01:35:58

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:44:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:31:54
2244JOSEP A. PEREZ MARIN01:35:51
31746BERNAT RAMON CASTELLA01:36:15

6. - C.N. VIC-ETB - 04:58:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13416XAVI PADRÓS FRANQUESA01:32:32
22053EDUARD RODELLAS PLA01:33:24
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA01:52:47

7. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:03:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:37:13
21426GENÍS PURTÍ GRAU01:41:39
3624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:44:20

8. - CLUB NATACIO RUBI - 05:03:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:36:34
22477RAFAEL HIERRO PEREZ01:42:45
3619OSCAR PUNTI FIESTAS01:44:12

9. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:03:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:35:32
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:43:28
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:44:46

10. - CERRR IGUALADA - 05:08:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1223MARC RELAÑO GUILLEN01:39:06
23288JOSÉ ANTONIO MALLEN ROMERO01:44:08
33395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:45:19

11. - VEC CYCLING & RUN - 05:10:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11550RICARD VALL MALET01:41:19
21535MANEL HIDALGO ÁLVAREZ01:43:35
33380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGA01:45:51

12. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 05:20:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12496VICTOR SANCHO GARRIGA01:42:54
25944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ01:43:21
33028JAVIER PRETEL MESA01:53:50

13. - C.A. IGUALADA - 05:26:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15223ORIOL CASTELLS MILLET01:42:17
22372SERGIO MESAS RUBIO01:48:49
32540JOSEP MALAVE SOTERAS01:55:10

14. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:31:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU01:45:00
23641ANTONIO JIMÉNEZ ESTRADA 01:52:09
33253ÒSCAR FERNÁNDEZ01:54:38

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:35:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15436DAVID SEGURA ALCOLETGE01:46:08
23407GERARD GOMIS MOURE01:51:47
33348RAUL GUARDIOLA ROCA01:57:28

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32