RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
109 96 92 3 1 1000 5 0 26 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6027ALESSANDRA MAITE RIPRAT TRIATLO 1994JVF00:43:003000:16:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2594JAN LLOPIS I ARAGONCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:33:272300:15:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:33:281200:14:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5849JOAN SALOMON PAGESPPRAT TRIATLO 1994JVM00:34:032100:15:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:34:362400:15:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:34:521800:14:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESJVM00:39:326200:19:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 681JORDI ESCOFET MONGEC. TRIATLO MONTORNESJVM00:40:535300:18:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3231BERTA BRUGUERA LOPEC.E. KATOA BARCELONAJNF00:37:593100:16:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4009NATALIA MINGORANCE C.N. TARRACOJNF00:49:498100:22:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5463JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESJNM00:32:39200:13:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4223JAVIER SANTED VILLACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:52100:13:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM00:37:594600:17:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1948NICOLAS-ARTIOM SANMCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:40:446300:19:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:40:542500:15:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1887ANA BATLLE FLORESPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:41:084000:17:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:30:24400:13:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:39600:13:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3297SERGI ALIAGA TORRENCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:06500:13:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1918MARC PADIAL SALAMOVILADECANS TRIATLOSUB23M00:32:23300:13:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1967ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONASUB23M00:32:231100:14:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:022000:15:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1010ROGER GOMEZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:35:113600:16:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:38:184500:17:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8001MERITXELL SANCHEZ CLLICENCIA DE DIAABF00:42:024200:17:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 577ESTER GUTIERREZ BAUCLUB NATACIO BARCELONAABF00:47:567700:21:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCEABM00:34:001300:14:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 201AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM00:34:111400:14:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOABM00:34:542900:16:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1896RAUL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM00:36:204700:17:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3033MIGUEL ANGEL FERNANC.E. KATOA BARCELONAABM00:37:213200:16:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 671BORJA JOVER PACHECOC. TRIATLO MONTORNESABM00:44:406100:19:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5669GUILLEM DELGADO GONCLUB TRIATLO SABADELLABM00:51:127300:20:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1592NEREA COSTAL CRUZCLUB PROAMABF00:36:503900:17:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1991JESSICA SERRANO MARC.N. BADALONAABF00:42:364100:17:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:42:586700:20:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1965ANDREA GARCIA ROMERCLUB NATACIO RUBIABF00:45:185900:18:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1966ROMINA YASMIN DURANCLUB TEAM HYBRIDABF00:50:527900:22:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1963MERCÈ MANDRET PEÑARTEAM TRIRELAYABF00:51:348800:23:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:141600:14:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:37:375100:17:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 898JORDI FERRERAS JERECLUB TRIATLO SABADELLABM00:37:423700:16:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1634ALBERT GÁMEZ MACIASCLUB ESPORTIU Z5ABM00:42:577800:22:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1699VANESSA BAUTISTA MICLUB ESPORTIU Z5ABF00:55:428400:23:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:30:42900:13:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5836GUILLEM FARRE VILLEC.E. KATOA BARCELONAABM00:36:083300:16:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5507CLAUDIO DI PIETROC.E. RAYOTEAMABM00:38:517100:20:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:147000:20:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7003MARTIN NALE LARESLLICENCIA DE DIAABM00:49:288200:22:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:005500:18:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8005MIRIAM JUAREZ MURIELLICENCIA DE DIAV1F00:45:338300:22:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7004DORA IRANYILLICENCIA DE DIAV1F00:57:008600:23:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:32:001000:14:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M00:32:451500:14:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1951JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:32:51800:13:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MANRESAV1M00:32:54700:13:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:35:292700:15:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M00:36:104900:17:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 665ALBERT GISBERT BRULC. TRIATLO MONTORNESV1M00:37:003400:16:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HICLUB ESPORTIU Z5V1M00:43:347600:21:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8003MARIA FIOL AIXARCHLLICENCIA DE DIAV1F00:39:202600:15:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:41:216000:18:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8009TERESA TOQUERO VICEE.M. EL OLIVARV1F00:48:256600:20:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 6107SANDRA MOSQUERA PAZGOO SPORT CLUBV1F00:49:568900:24:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:51:019100:25:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8006VERÓNICA BAREA CANLLICENCIA DE DIAV1F00:52:108500:23:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:35:462200:15:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5634ALVARO ESPEJO GARRIC.E. TRIPLAY PRATV1M00:36:001900:15:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:36:414800:17:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8004RAUL ALMENDROS SALALLICENCIA DE DIAV1M00:38:032800:15:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8007JUAN CARLOS MOJICA LLICENCIA DE DIAV1M00:39:154400:17:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:39:515000:17:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHCLUB ESPORTIU Z5V1M00:40:305700:18:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1295RAFAEL SANCHEZ PISTC.E. TRIPLAY PRATV1M00:40:335400:18:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8002JUANMA OLIVARES ARALLICENCIA DE DIAV1M00:40:565600:18:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 722TONI GARRIDO CASTILC.N. CASTELLET TRIATLOV1M00:41:026900:20:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3401DAVID VERGES MARTINC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:43:503500:16:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1898FRANCESC TURIAS VALINDEPENDIENTEV1M00:49:568700:23:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 100OSCAR BENEDITO POVINDEPENDIENTEV1M00:52:259000:24:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3869MARIA JESUS SANTOS GOO SPORT CLUBV2F00:44:355800:18:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M00:37:285200:18:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV2M00:38:574300:17:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5620AGUSTIN PUIGDOMENECCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:40:063800:16:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8008ISMAEL GUZMÁN BENITLLICENCIA DE DIAV2M00:45:166400:19:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1864SALVADOR DE VAL SOLCLUB TRIATLO ARENYSV2M00:45:436500:19:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001ROCIO PERALTALLICENCIA DE DIAV2F00:55:019200:28:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M00:37:391700:14:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M00:53:296800:20:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:46:577400:20:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 307ESTEVE LLITRÀ VIRGIINDEPENDIENTEV3M00:47:538000:22:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 815RAMON DE GIL CAPELLCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:45:207500:21:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M00:47:197200:20:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35