RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
109 96 92 3 1 1000 5 0 26 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:33:272300:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:33:281200:14:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5849JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994JVM00:34:032100:15:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:34:362400:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:34:521800:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESJVM00:39:326200:19:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 681JORDI ESCOFET MONGEC. TRIATLO MONTORNESJVM00:40:535300:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5463JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESJNM00:32:39200:13:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:52100:13:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM00:37:594600:17:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1948NICOLAS-ARTIOM SANMILLAN CLUB NATACIO BARCELONAJNM00:40:446300:19:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:30:24400:13:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:31:39600:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3297SERGI ALIAGA TORRENSCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:06500:13:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1918MARC PADIAL SALAMOVILADECANS TRIATLOSUB23M00:32:23300:13:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1967ÀLEX PÉREZ GÓMEZC.N. BADALONASUB23M00:32:231100:14:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:34:022000:15:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1010ROGER GOMEZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:35:113600:16:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:38:184500:17:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:32:001000:14:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:32:451500:14:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1951JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:32:51800:13:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:32:54700:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:35:292700:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:35:462200:15:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M00:36:001900:15:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M00:36:104900:17:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M00:36:414800:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 665ALBERT GISBERT BRULLC. TRIATLO MONTORNESV1M00:37:003400:16:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 8004RAUL ALMENDROS SALASLLICENCIA DE DIAV1M00:38:032800:15:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8007JUAN CARLOS MOJICA PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:39:154400:17:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:39:515000:17:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V1M00:40:305700:18:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1295RAFAEL SANCHEZ PISTONC.E. TRIPLAY PRATV1M00:40:335400:18:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8002JUANMA OLIVARES ARAZOLALLICENCIA DE DIAV1M00:40:565600:18:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 722TONI GARRIDO CASTILLOC.N. CASTELLET TRIATLOV1M00:41:026900:20:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5V1M00:43:347600:21:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 3401DAVID VERGES MARTINEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:43:503500:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 1898FRANCESC TURIAS VALLESPIINDEPENDIENTEV1M00:49:568700:23:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 100OSCAR BENEDITO POVEDANOINDEPENDIENTEV1M00:52:259000:24:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M00:37:285200:18:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 787JULIO CESAR CERVANTES BLAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M00:37:391700:14:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV2M00:38:574300:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:40:063800:16:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8008ISMAEL GUZMÁN BENITEZ LLICENCIA DE DIAV2M00:45:166400:19:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M00:45:436500:19:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:53:296800:20:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 815RAMON DE GIL CAPELLACLUB TRIATLO SABADELLV3M00:45:207500:21:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:46:577400:20:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:47:197200:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M00:47:538000:22:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:43:003000:16:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3231BERTA BRUGUERA LOPEZC.E. KATOA BARCELONAJNF00:37:593100:16:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4009NATALIA MINGORANCE MBANG C.N. TARRACOJNF00:49:498100:22:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:40:542500:15:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1887ANA BATLLE FLORESPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:41:084000:17:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8003MARIA FIOL AIXARCHLLICENCIA DE DIAV1F00:39:202600:15:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F00:41:216000:18:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:005500:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8005MIRIAM JUAREZ MURIELLLICENCIA DE DIAV1F00:45:338300:22:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8009TERESA TOQUERO VICENTEE.M. EL OLIVARV1F00:48:256600:20:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 6107SANDRA MOSQUERA PAZMIÑOGOO SPORT CLUBV1F00:49:568900:24:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:51:019100:25:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8006VERÓNICA BAREA CANCHOLLICENCIA DE DIAV1F00:52:108500:23:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7004DORA IRANYILLICENCIA DE DIAV1F00:57:008600:23:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:44:355800:18:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7001ROCIO PERALTALLICENCIA DE DIAV2F00:55:019200:28:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 626ROBERT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:30:42900:13:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEABM00:34:001300:14:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 201AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM00:34:111400:14:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM00:34:542900:16:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:35:141600:14:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5836GUILLEM FARRE VILLENAC.E. KATOA BARCELONAABM00:36:083300:16:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1896RAUL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM00:36:204700:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOC.E. KATOA BARCELONAABM00:37:213200:16:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM00:37:375100:17:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:37:423700:16:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5507CLAUDIO DI PIETROC.E. RAYOTEAMABM00:38:517100:20:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:41:147000:20:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1634ALBERT GÁMEZ MACIASCLUB ESPORTIU Z5ABM00:42:577800:22:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 671BORJA JOVER PACHECOC. TRIATLO MONTORNESABM00:44:406100:19:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7003MARTIN NALE LARESLLICENCIA DE DIAABM00:49:288200:22:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM00:51:127300:20:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1592NEREA COSTAL CRUZCLUB PROAMABF00:36:503900:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8001MERITXELL SANCHEZ CODORNILLICENCIA DE DIAABF00:42:024200:17:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF00:42:364100:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF00:42:586700:20:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1965ANDREA GARCIA ROMEROCLUB NATACIO RUBIABF00:45:185900:18:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 577ESTER GUTIERREZ BAUTISTACLUB NATACIO BARCELONAABF00:47:567700:21:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1966ROMINA YASMIN DURANCLUB TEAM HYBRIDABF00:50:527900:22:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1963MERCÈ MANDRET PEÑARANDATEAM TRIRELAYABF00:51:348800:23:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1699VANESSA BAUTISTA MIRACLUB ESPORTIU Z5ABF00:55:428400:23:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35