RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
44 40 39 1 0 0 0 0 27 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7032LAIA RODRIGUEZ GARC. TRIATLO MONTORNESINFF00:32:383700:08:10200:20:05000:28:15900:04:2300:00:0000:00:00
2 7038ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:34:031900:05:47600:23:33000:29:201100:04:4300:00:0000:00:00
3 7041NAYARA DA SILVA ALOTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:37:452100:05:481600:27:40000:33:28500:04:1700:00:0000:00:00
4 7049ESTER SOPENA MONTAGINDEPENDIENTEINFF00:38:343400:07:041300:25:52000:32:561500:05:3800:00:0000:00:00
5 1923ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:43:341400:05:332000:29:26000:34:592200:08:3500:00:0000:00:00
6 600NINA ROIG AGEA FLOR DE TRIATLOCDF00:44:08600:05:212200:30:01000:35:222300:08:4600:00:0000:00:00
7 1989LAURA TINEO GARCÍAINDEPENDIENTECDF00:49:572000:05:482900:34:45000:40:332600:09:2400:00:0000:00:00
8 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF01:01:242900:06:323200:45:41000:52:132500:09:1100:00:0000:00:00
9 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF01:03:111600:05:373000:43:13000:48:503500:14:2100:00:0000:00:00
10 2050CARLA PRADES LARAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF01:05:173600:07:533100:44:44000:52:373200:12:4000:00:0000:00:00
11 1925LAIA BELLET PANTALEPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:223300:06:473400:49:39000:56:263300:12:5600:00:0000:00:00
12 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF01:26:503200:06:463601:01:37001:08:233600:18:2700:00:0000:00:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7033ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESINFM00:28:291200:05:31100:19:00000:24:31200:03:5800:00:0000:00:00
2 7034SERGI DEL RIO SANTACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:31:19200:04:49400:22:39000:27:28100:03:5100:00:0000:00:00
3 8001ARNAU GARCIA MORALEC.N. CALELLAINFM00:31:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7044HUC RAMONET AGUILÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:33:041800:05:41500:22:47000:28:281000:04:3600:00:0000:00:00
5 7039DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:33:52500:05:20700:23:43000:29:031200:04:4900:00:0000:00:00
6 7043MATÍAS RODRIGUEZ GALLICENCIA DE DIAINFM00:34:293100:06:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7036POL VILAGINES PIQUÉC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:35:122400:06:131100:24:40000:30:53700:04:1900:00:0000:00:00
8 7037ORIOL VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:35:232600:06:20800:24:11000:30:311300:04:5200:00:0000:00:00
9 7046MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:36:083500:07:071000:24:40000:31:47800:04:2100:00:0000:00:00
10 1953ADRIA CANTIL DOMENECLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:351300:05:31900:24:17000:29:481700:06:4700:00:0000:00:00
11 7040MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:37:242200:05:501500:27:18000:33:08400:04:1600:00:0000:00:00
12 7042DANIEL TINEO GARCÍAINDEPENDIENTEINFM00:37:272300:06:001400:27:14000:33:14300:04:1300:00:0000:00:00
13 1319ALEIX GARCIA VILASECLUB NATACIO MANRESACDM00:37:41800:05:241200:25:32000:30:561600:06:4500:00:0000:00:00
14 7048MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:38:031000:05:291700:28:17000:33:46600:04:1700:00:0000:00:00
15 7045ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:39:462700:06:25300:22:10000:28:352800:11:1100:00:0000:00:00
16 1012ALVARO GALLARDO LARPRAT TRIATLO 1994CDM00:41:251100:05:301800:28:29000:33:592000:07:2600:00:0000:00:00
17 7047ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDIENTEINFM00:41:432800:06:272100:29:59000:36:261400:05:1700:00:0000:00:00
18 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:42:562500:06:141900:29:07000:35:212100:07:3500:00:0000:00:00
19 1922CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:43:59900:05:262500:31:08000:36:341800:07:2500:00:0000:00:00
20 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:44:301500:05:342600:31:31000:37:051900:07:2500:00:0000:00:00
21 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJVM00:46:26100:04:452400:31:03000:35:482700:10:3800:00:0000:00:00
22 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:47:12300:04:572300:30:58000:35:552900:11:1700:00:0000:00:00
23 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESJVM00:49:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7031ARNAU SOLSONA GARCILLICENCIA DE DIACDM00:50:063000:06:362800:34:37000:41:132400:08:5300:00:0000:00:00
25 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM00:50:53400:05:172700:33:59000:39:163000:11:3700:00:0000:00:00
26 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM01:06:49700:05:223500:49:47000:55:093100:11:4000:00:0000:00:00
27 6048SERGIO CABALLERO MOPRAT TRIATLO 1994JVM01:08:161700:05:403300:49:03000:54:433400:13:3300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35