RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
44 40 39 1 0 0 0 0 27 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: INFM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7033ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESINFM00:28:291200:05:31100:19:000.0000:24:31200:03:5800:00:0000:00:00
2 7034SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:31:19200:04:49400:22:390.0000:27:28100:03:5100:00:0000:00:00
3 8001ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLAINFM00:31:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7044HUC RAMONET AGUILÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:33:041800:05:41500:22:470.0000:28:281000:04:3600:00:0000:00:00
5 7039DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:33:52500:05:20700:23:430.0000:29:031200:04:4900:00:0000:00:00
6 7043MATÍAS RODRIGUEZ GARCÍALLICENCIA DE DIAINFM00:34:293100:06:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7036POL VILAGINES PIQUÉC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:35:122400:06:131100:24:400.0000:30:53700:04:1900:00:0000:00:00
8 7037ORIOL VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:35:232600:06:20800:24:110.0000:30:311300:04:5200:00:0000:00:00
9 7046MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:36:083500:07:071000:24:400.0000:31:47800:04:2100:00:0000:00:00
10 7040MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:37:242200:05:501500:27:180.0000:33:08400:04:1600:00:0000:00:00
11 7042DANIEL TINEO GARCÍAINDEPENDIENTEINFM00:37:272300:06:001400:27:140.0000:33:14300:04:1300:00:0000:00:00
12 7048MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:38:031000:05:291700:28:170.0000:33:46600:04:1700:00:0000:00:00
13 7045ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:39:462700:06:25300:22:100.0000:28:352800:11:1100:00:0000:00:00
14 7047ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDIENTEINFM00:41:432800:06:272100:29:590.0000:36:261400:05:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:351300:05:31900:24:170.0000:29:481700:06:4700:00:0000:00:00
2 1319ALEIX GARCIA VILASECACLUB NATACIO MANRESACDM00:37:41800:05:241200:25:320.0000:30:561600:06:4500:00:0000:00:00
3 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:41:251100:05:301800:28:290.0000:33:592000:07:2600:00:0000:00:00
4 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:42:562500:06:141900:29:070.0000:35:212100:07:3500:00:0000:00:00
5 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:43:59900:05:262500:31:080.0000:36:341800:07:2500:00:0000:00:00
6 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:44:301500:05:342600:31:310.0000:37:051900:07:2500:00:0000:00:00
7 7031ARNAU SOLSONA GARCIALLICENCIA DE DIACDM00:50:063000:06:362800:34:370.0000:41:132400:08:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJVM00:46:26100:04:452400:31:030.0000:35:482700:10:3800:00:0000:00:00
2 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:47:12300:04:572300:30:580.0000:35:552900:11:1700:00:0000:00:00
3 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESJVM00:49:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM00:50:53400:05:172700:33:590.0000:39:163000:11:3700:00:0000:00:00
5 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM01:06:49700:05:223500:49:470.0000:55:093100:11:4000:00:0000:00:00
6 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM01:08:161700:05:403300:49:030.0000:54:433400:13:3300:00:0000:00:00
CATEGORIA: INFF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7032LAIA RODRIGUEZ GARCIAC. TRIATLO MONTORNESINFF00:32:383700:08:10200:20:050.0000:28:15900:04:2300:00:0000:00:00
2 7038ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:34:031900:05:47600:23:330.0000:29:201100:04:4300:00:0000:00:00
3 7041NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:37:452100:05:481600:27:400.0000:33:28500:04:1700:00:0000:00:00
4 7049ESTER SOPENA MONTAGUTINDEPENDIENTEINFF00:38:343400:07:041300:25:520.0000:32:561500:05:3800:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1923ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:43:341400:05:332000:29:260.0000:34:592200:08:3500:00:0000:00:00
2 600NINA ROIG AGEA FLOR DE TRIATLOCDF00:44:08600:05:212200:30:010.0000:35:222300:08:4600:00:0000:00:00
3 1989LAURA TINEO GARCÍAINDEPENDIENTECDF00:49:572000:05:482900:34:450.0000:40:332600:09:2400:00:0000:00:00
4 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF01:01:242900:06:323200:45:410.0000:52:132500:09:1100:00:0000:00:00
5 2050CARLA PRADES LARAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF01:05:173600:07:533100:44:440.0000:52:373200:12:4000:00:0000:00:00
6 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:223300:06:473400:49:390.0000:56:263300:12:5600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF01:03:111600:05:373000:43:130.0000:48:503500:14:2100:00:0000:00:00
2 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF01:26:503200:06:463601:01:370.0001:08:233600:18:2700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35