RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
130 109 104 5 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:57:46600:11:03800:29:5240.1800:40:55200:16:5100:00:5700:00:51
2 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:501500:11:58300:29:2540.7900:41:23100:16:2700:00:5700:00:44
3 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M00:58:15100:10:231500:30:4339.0700:41:06500:17:0900:01:0300:01:02
4 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:562100:12:12200:29:2540.7900:41:37700:17:1900:00:5800:00:54
5 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEABM00:59:02500:11:02700:29:5040.2200:40:521700:18:1000:00:5800:00:47
6 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:59:15700:11:22900:30:0739.8500:41:291000:17:4600:01:0200:00:43
7 6280ROGER MONTSERRAT FOLGUERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:32200:10:281600:30:4639.0000:41:141800:18:1800:01:1000:01:02
8 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:59:391300:11:53500:29:4040.4500:41:331400:18:0600:01:1400:00:51
9 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:59:48900:11:261100:30:1639.6500:41:421300:18:0600:01:1800:00:55
10 6103SIMON ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:00:04800:11:221000:30:1639.6500:41:382300:18:2600:01:0800:00:00
11 1085MIQUEL LLANERAS GAYÀC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:00:091400:11:57600:29:4140.4300:41:382400:18:3100:01:1700:00:53
12 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:272600:12:251400:30:3739.1900:43:02800:17:2500:01:1600:01:03
13 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SFLOR DE TRIATLOV1M01:00:302300:12:17400:29:3840.4900:41:552500:18:3500:01:0500:01:12
14 5849JOAN SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994JVM01:01:031200:11:472700:31:3637.9700:43:23900:17:4000:01:2000:00:39
15 1010ROGER GOMEZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:01:031900:12:042900:31:4237.8500:43:46600:17:1700:01:2600:01:05
16 1896RAUL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:01:182700:12:321800:30:4938.9400:43:211200:17:5700:01:1200:00:49
17 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOINDEPENDIENTEABM01:01:471000:11:291300:30:2139.5400:41:504300:19:5700:01:2500:00:59
18 5836GUILLEM FARRE VILLENAC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:502500:12:242100:31:0738.5600:43:311900:18:1900:01:1900:00:56
19 5827ELIAS ASSKALIC.N. VIC-ETBSUB23M01:02:334100:13:303800:32:0937.3300:45:39300:16:5400:01:0200:01:23
20 1244ORIOL PEIRIS PORTABELLAC.N. VIC-ETBABM01:02:364000:13:283900:32:1037.3100:45:38400:16:5800:01:0800:01:23
21 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:02:381800:12:022800:31:4137.8700:43:432900:18:5500:01:2300:01:04
22 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:442800:12:331200:30:1839.6000:42:514200:19:5300:01:0600:00:54
23 5867ALAN TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM01:02:56400:11:001700:30:4838.9600:41:485500:21:0800:01:1200:01:00
24 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:03:035600:14:032200:31:0938.5200:45:121100:17:5100:01:1000:01:00
25 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994V1M01:03:172200:12:132300:31:2238.2600:43:354000:19:4200:01:1000:01:03
26 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON CLUBV1M01:03:233500:13:143200:31:4637.7800:45:002100:18:2300:01:0400:00:48
27 4532EDUARD GARGALLO RENOMCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:04:073600:13:193700:32:0637.3800:45:252600:18:4200:02:0100:01:04
28 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:133100:12:432000:31:0238.6700:43:455000:20:2800:01:1100:01:12
29 7009JORDI HERNANDEZ MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:04:392900:12:404500:32:4136.7200:45:213400:19:1800:01:1800:01:06
30 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDACREU GROGA CALELLA TRIATLJVM01:04:585000:13:473300:31:5337.6400:45:403300:19:1800:01:3900:00:37
31 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:05:115700:14:052400:31:2938.1200:45:343800:19:3700:01:1700:01:11
32 1072FERNANDO SOTÉS AUTORC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:135800:14:054200:32:1637.1900:46:212800:18:5200:01:4700:01:10
33 7002JOEL HUGUET PINOLLICENCIA DE DIAJNM01:05:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:286100:14:081900:31:0038.7100:45:084700:20:2000:01:0300:00:54
35 3172JAVIER GUTIERREZ MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:05:30300:10:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 2446YAGO DURAN DURAN BASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:05:344300:13:373100:31:4437.8200:45:214600:20:1300:01:1200:01:03
37 695SERGI CUNILL SERRA C.E.T. DISTANCEABM01:05:405200:13:504600:32:4236.7000:46:323200:19:0800:02:0000:01:21
38 7003MAXENCE CASTELLLICENCIA DE DIAJVM01:05:425900:14:063600:32:0637.3800:46:123500:19:3000:01:3700:01:03
39 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:05:525500:14:024100:32:1637.1900:46:183600:19:3400:01:5200:01:11
40 3384RODOLPHE BAYLONINDEPENDIENTEABM01:06:003200:12:444400:32:3136.9000:45:155300:20:4500:01:0700:00:57
41 7006LUCA ROMANOLLICENCIA DE DIAABM01:06:153800:13:234700:32:5036.5500:46:134400:20:0200:01:4200:01:04
42 8005JORGE MORILLAS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:06:344400:13:395500:34:0435.2300:47:432700:18:5100:01:2800:01:01
43 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:06:401100:11:352600:31:3238.0500:43:078300:23:3300:01:3300:00:58
44 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:06:414800:13:453000:31:4337.8300:45:285600:21:1300:01:1900:01:10
45 1060ENRIC RIVERA PEREGRINAC.E. KATOA BARCELONAABM01:06:517100:14:525100:33:3635.7100:48:282200:18:2300:01:4700:01:03
46 3309JUAN JOSE MUÑOZ JIMENEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:013400:13:133500:32:0037.5000:45:136200:21:4800:01:1700:00:57
47 1299ARTURO ALVAREZ ORTIZSBR OPEN TEAMABM01:07:287800:15:415300:33:4035.6400:49:211500:18:0700:01:2500:01:13
48 1002ROBERTO VEIVIDE PRIETOPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:065100:13:496200:34:4034.6200:48:293900:19:3700:02:0300:01:20
49 8001LLUÍS CASANY LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:08:196300:14:146000:34:1435.0500:48:284100:19:5100:02:1100:01:05
50 888MANEL CLEMENTE LLORTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:08:303700:13:205200:33:3735.7000:46:575900:21:3300:01:4100:01:47
51 854ARNAU VAZQUEZ GUERREROCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:08:429700:18:522500:31:2938.1200:50:212000:18:2100:01:1400:01:12
52 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:486000:14:086100:34:1934.9700:48:274800:20:2100:01:3900:01:16
53 4692OSCAR SALCEDO YEPESINDEPENDIENTEABM01:09:074700:13:437000:36:2233.0000:50:053000:19:0200:02:0100:02:07
54 7004ALBERTO MERAYO ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:09:204200:13:314800:32:5736.4200:46:287300:22:5200:01:4600:01:18
55 8004ALEX RATERALLICENCIA DE DIAV1M01:09:363300:13:135000:33:2635.8900:46:397400:22:5700:01:4300:01:30
56 1891MARC SORIANO AMORESCLUB ATLETISME OLESAABM01:09:588200:16:044900:33:2335.9500:49:275100:20:3100:01:2700:01:19
57 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:516400:14:155800:34:0735.1700:48:227000:22:2900:01:3300:01:10
58 1852SERGI MARCHAL TARINC.N. VIC-ETBABM01:10:586600:14:315600:34:0435.2300:48:356900:22:2300:01:3900:01:12
59 1228JAUME CARRASCO ALOMÀC.N. VIC-ETBV1M01:12:293900:13:256800:36:0233.3000:49:277500:23:0200:01:5000:01:33
60 5455RUBEN MORENO BURGUESCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:12:307300:15:057600:37:2132.1300:52:264500:20:0400:01:5900:01:21
61 500RAFA SEGURA ZARIQUIEYCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV3M01:12:596700:14:367300:36:4232.7000:51:186100:21:4100:01:5200:01:36
62 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:13:197600:15:317400:37:1532.2100:52:465200:20:3300:02:2000:01:28
63 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:13:295300:13:526400:35:0134.2700:48:538900:24:3600:01:3200:00:00
64 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:13:566900:14:388200:37:4031.8600:52:186000:21:3800:01:5600:01:09
65 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON CLUBV2M01:14:409200:17:406300:34:4734.5000:52:276400:22:1300:01:4600:01:17
66 1444ENRIQUE FILOSO BUREUTRIATLO L´HOSPITALETABM01:15:348400:16:277500:37:1632.2000:53:436300:21:5100:02:0100:01:35
67 1113SAUL TORRES PRADOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:397900:15:428400:37:4431.8000:53:266500:22:1300:02:2500:02:08
68 1892JAVIER PARRA MORENOCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M01:16:057200:14:529600:41:3728.8300:56:293700:19:3600:05:0900:02:39
69 5050RICARD SOLÉ FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:16:119000:17:137800:37:3032.0000:54:435800:21:2800:02:1400:01:40
70 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:16:1210000:20:14100:27:5043.1100:48:0410000:28:0800:04:2100:02:05
71 1460JORDI LOPEZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:16:128000:15:567700:37:2632.0600:53:227200:22:5000:01:4700:01:14
72 5013CARLES TEIXIDO VIVESC.N. BADALONAABM01:17:037700:15:358000:37:3431.9400:53:098500:23:5400:01:3700:01:18
73 1116FRANCISCO JAVIER GÓMEZ VÁCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:127400:15:108800:38:3231.1400:53:428200:23:3000:03:0400:02:22
74 3549FRANCISCO JAVIER LASUNCIOC.E. RAYOTEAMV2M01:17:207500:15:289000:38:3831.0600:54:067900:23:1400:02:2900:01:06
75 5555ANTONIO ALBERTO PEREZ ALCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:17:349100:17:257200:36:4232.7000:54:078100:23:2700:01:3700:01:09
76 7008ALEJANDRO TORRALBA HUGUETLLICENCIA DE DIAV1M01:19:068800:17:128900:38:3631.0900:55:488000:23:1800:02:2300:01:40
77 5669GUILLEM DELGADO GONZALOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:19:416800:14:378700:38:2931.1800:53:069500:26:3500:02:2900:01:47
78 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:21:298900:17:138100:37:3431.9400:54:479700:26:4200:01:3800:01:45
79 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:22:0010100:20:298300:37:4231.8300:58:118400:23:4900:02:2600:01:25
80 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:24:229900:19:279400:40:4329.4701:00:108800:24:1200:02:1200:01:50
81 1895JUAN MIGUEL PEÑA BAZÁNCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:24:509800:19:039100:38:5630.8200:57:599800:26:5100:02:0600:02:26
82 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:25:159400:18:1010000:43:0527.8501:01:158600:24:0000:04:1700:01:30
83 7007MIQUEL MOYÀ GUERREROLLICENCIA DE DIAABM01:26:059500:18:1810100:43:3827.5001:01:568700:24:0900:02:3100:01:54
84 1898FRANCESC TURIAS VALLESPIINDEPENDIENTEV1M01:26:109300:17:429800:42:3628.1701:00:189200:25:5200:03:2700:02:49
85 4668GUILLERMO DE LA IGLESIA AINDEPENDIENTEV1M01:27:549600:18:469900:42:5627.9501:01:429400:26:1200:03:2300:02:04
86 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M01:30:188500:17:008500:37:4531.7900:54:4510100:35:3300:02:1500:01:40
87 3536DIEGO CUSSO MORICHEC.E. MEDITERRANIV1M01:48:2810200:22:0610200:49:2824.2601:11:3410200:36:5400:03:0100:03:10


NF 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM00:00:00000:15:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1100JORDI COLLADO MURILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:00:00000:16:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2100:00:00
NF 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:00:00000:15:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4500:00:00




FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35