RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
130 109 104 5 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 02:55:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1353JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:57:46
22830SERGI LASHERAS RABIONET00:58:15
31773DANIEL MARTINEZ VALENTIN00:59:02

2. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:58:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12594JAN LLOPIS I ARAGONES00:59:15
26280ROGER MONTSERRAT FOLGUERA00:59:32
34201BRU CALPE CAPELLADES00:59:39

3. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:59:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS00:57:50
21085MIQUEL LLANERAS GAYÀ01:00:09
35836GUILLEM FARRE VILLENA01:01:50

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:01:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS00:58:56
25849JOAN SALOMON PAGESPETIT01:01:03
31010ROGER GOMEZ LOPEZ01:01:03

5. - C.N. VIC-ETB - 03:06:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11896RAUL CEJUDO ALBA01:01:18
25827ELIAS ASSKALI01:02:33
31244ORIOL PEIRIS PORTABELLA01:02:36

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:07:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11037SERGI RUBIO GARRIDO01:00:27
25867ALAN TEIXIDO SARAROLS01:02:56
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:04:13

7. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 03:16:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:03:03
23026JOSE RAMON GONZALEZ REY01:05:11
3854ARNAU VAZQUEZ GUERRERO01:08:42

8. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:25:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14532EDUARD GARGALLO RENOM01:04:07
2888MANEL CLEMENTE LLORT01:08:30
35455RUBEN MORENO BURGUES01:12:30

9. - CREU GROGA CALELLA TRIATLO - 03:26:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDA01:04:58
22446YAGO DURAN DURAN BAS01:05:34
31892JAVIER PARRA MORENO01:16:05

10. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:51:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13406JESÚS ACEVEDO PI01:13:56
21460JORDI LOPEZ RODRIGUEZ01:16:12
34302JORDI ARCOS ALACIO01:21:29

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35