RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
237 339 332 7 0 750 21 5 21 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 710ALEIX DOMENECH GUIXFASTTRIATLON BARCELONAABM00:54:41200:09:17100:29:0443.3500:38:21700:16:2000:00:0000:00:00
2 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM00:55:28000:00:00000:00:000.0000:39:45200:15:4300:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON BARCELONAABM00:55:31000:00:00000:00:000.0000:39:37300:15:5400:00:0000:00:00
4 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:55:431700:10:16300:29:5442.1400:40:10100:15:3300:00:0000:00:00
5 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:56:00000:00:00000:00:000.0000:39:32800:16:2800:00:0000:00:00
6 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:56:05000:00:00000:00:000.0000:40:02400:16:0300:00:0000:00:00
7 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:56:161200:09:57400:30:1041.7700:40:07500:16:0900:00:0000:00:00
8 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:18400:09:46600:30:1941.5600:40:05600:16:1300:00:0000:00:00
9 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON BARCELONAABM00:56:49000:00:00000:00:000.0000:39:291700:17:2000:00:0000:00:00
10 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:57:22100:08:59500:30:1141.7400:39:103600:18:1200:00:0000:00:00
11 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:56000:00:00000:00:000.0000:40:411400:17:1500:00:0000:00:00
12 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:57:581300:10:00700:30:3341.2400:40:331900:17:2500:00:0000:00:00
13 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:33000:00:00000:00:000.0000:40:183800:18:1500:00:0000:00:00
14 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM00:59:11000:00:00000:00:000.0000:42:37900:16:3400:00:0000:00:00
15 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:222800:10:512100:31:4239.7500:42:331000:16:4900:00:0000:00:00
16 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:59:25000:00:00000:00:000.0000:41:462200:17:3900:00:0000:00:00
17 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON BARCELONASUB23M00:59:29000:00:00000:00:000.0000:42:321100:16:5700:00:0000:00:00
18 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:59:411800:10:171600:31:3339.9400:41:502600:17:5100:00:0000:00:00
19 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:59:42300:09:41800:31:0040.6500:40:416800:19:0100:00:0000:00:00
20 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:59000:00:00000:00:000.0000:41:483500:18:1100:00:0000:00:00
21 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M01:00:032700:10:493400:32:0239.3300:42:511300:17:1200:00:0000:00:00
22 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:00:194800:11:28900:31:0340.5800:42:312500:17:4800:00:0000:00:00
23 8052ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOABM01:00:201500:10:094000:32:3238.7300:42:412300:17:3900:00:0000:00:00
24 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM01:00:20000:00:00000:00:000.0000:42:412100:17:3900:00:0000:00:00
25 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:00:325800:11:361000:31:1040.4300:42:462400:17:4600:00:0000:00:00
26 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:00:341400:10:072300:31:4539.6900:41:524700:18:4200:00:0000:00:00
27 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:00:362500:10:422800:31:5139.5600:42:333000:18:0300:00:0000:00:00
28 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:512000:10:243500:32:1439.0900:42:383700:18:1300:00:0000:00:00
29 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:00:563900:11:141200:31:1440.3400:42:284300:18:2800:00:0000:00:00
30 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:00:59000:00:00000:00:000.0000:42:423900:18:1700:00:0000:00:00
31 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994JNM01:01:017100:11:581900:31:3939.8100:43:371800:17:2400:00:0000:00:00
32 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:01:055900:11:421100:31:1340.3600:42:553300:18:1000:00:0000:00:00
33 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:01:081000:09:552000:31:4139.7700:41:368700:19:3200:00:0000:00:00
34 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:01:26000:00:00000:00:000.0000:41:528900:19:3400:00:0000:00:00
35 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:29000:00:00000:00:000.0000:41:469900:19:4300:00:0000:00:00
36 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M01:01:355100:11:291300:31:2040.2100:42:495400:18:4600:00:0000:00:00
37 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM01:01:361100:09:572700:31:4939.6000:41:4610400:19:5000:00:0000:00:00
38 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M01:01:586200:11:463300:32:0239.3300:43:483400:18:1000:00:0000:00:00
39 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:593600:11:094800:32:4738.4300:43:563100:18:0300:00:0000:00:00
40 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:02:009000:12:264300:32:3538.6700:45:011200:16:5900:00:0000:00:00
41 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M01:02:07000:00:00000:00:000.0000:44:481500:17:1900:00:0000:00:00
42 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:09000:00:00000:00:000.0000:42:408300:19:2900:00:0000:00:00
43 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:02:163300:11:031700:31:3539.8900:42:389500:19:3800:00:0000:00:00
44 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:02:188700:12:154600:32:4338.5100:44:581600:17:2000:00:0000:00:00
45 623PEDRO ROLDÁN VILLARC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:323700:11:102500:31:4739.6400:42:579100:19:3500:00:0000:00:00
46 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:374700:11:251400:31:2440.1300:42:4910200:19:4800:00:0000:00:00
47 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:02:42000:00:00000:00:000.0000:43:545800:18:4800:00:0000:00:00
48 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:02:463400:11:067600:33:4537.3300:44:512800:17:5500:00:0000:00:00
49 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:467000:11:572600:31:4739.6400:43:446900:19:0200:00:0000:00:00
50 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:02:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON BARCELONAABM01:03:021900:10:194900:32:4838.4100:43:0710700:19:5500:00:0000:00:00
52 2722ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:142900:10:534700:32:4438.4900:43:379200:19:3700:00:0000:00:00
53 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:03:304900:11:287100:33:2837.6500:44:564500:18:3400:00:0000:00:00
54 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:03:326400:11:525100:32:5738.2400:44:494900:18:4300:00:0000:00:00
55 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:39000:00:00000:00:000.0000:44:486200:18:5100:00:0000:00:00
56 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:4312900:13:291500:31:2940.0200:44:585000:18:4500:00:0000:00:00
57 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:03:473200:11:003000:31:5739.4400:42:5714600:20:5000:00:0000:00:00
58 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:4912700:13:282200:31:4439.7100:45:124600:18:3700:00:0000:00:00
59 7005HUG VARDERI MATEULLICENCIA DE DIACDM01:03:50000:00:00000:00:000.0000:45:045100:18:4600:00:0000:00:00
60 2600ALEX PAGAN MONTOROTRI+9 EL MASNOUABM01:03:5311200:13:082900:31:5739.4400:45:056000:18:4800:00:0000:00:00
61 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:03:548500:12:106600:33:1737.8600:45:274200:18:2700:00:0000:00:00
62 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:03:55000:00:00000:00:000.0000:45:562900:17:5900:00:0000:00:00
63 7042JOAN SOLER GUELLLLICENCIA DE DIAABM01:03:575300:11:323600:32:1839.0100:43:5011300:20:0700:00:0000:00:00
64 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:5911100:13:083200:32:0139.3500:45:096100:18:5000:00:0000:00:00
65 3851MARCOS LAMAS LOUGECLUB PROAMABM01:04:0011800:13:153100:31:5939.4000:45:145300:18:4600:00:0000:00:00
66 8044ROGER MONTSERRAT FOLGUERALLICENCIA DE DIAJNM01:04:00000:00:00000:00:000.0000:44:497100:19:1100:00:0000:00:00
67 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:04:216300:11:476900:33:2437.7200:45:117000:19:1000:00:0000:00:00
68 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:04:2416900:14:202400:31:4639.6600:46:064000:18:1800:00:0000:00:00
69 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:267400:12:027500:33:4237.3900:45:444800:18:4200:00:0000:00:00
70 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:04:28000:00:00000:00:000.0000:45:057800:19:2300:00:0000:00:00
71 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:04:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:04:399300:12:344500:32:4238.5300:45:167900:19:2300:00:0000:00:00
73 4849SERGI LIZ MADRIDC.E. RAYOTEAMABM01:04:424600:11:254100:32:3238.7300:43:5714200:20:4500:00:0000:00:00
74 8049GUILLEM FARRE VILLENALLICENCIA DE DIAABM01:04:458300:12:098000:33:4937.2600:45:585600:18:4700:00:0000:00:00
75 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:04:466000:11:456100:33:0738.0500:44:5210600:19:5400:00:0000:00:00
76 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MANRESACDM01:04:567500:12:036500:33:1537.8900:45:189400:19:3800:00:0000:00:00
77 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM01:04:598000:12:065600:33:0238.1400:45:0810500:19:5100:00:0000:00:00
78 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:195000:11:297300:33:3437.5400:45:0312300:20:1600:00:0000:00:00
79 8043MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:05:206900:11:565800:33:0338.1200:44:5912800:20:2100:00:0000:00:00
80 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON BARCELONASUB23M01:05:207300:12:0010300:34:4636.2400:46:464400:18:3400:00:0000:00:00
81 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:05:2113300:13:311800:31:3839.8300:45:0912000:20:1200:00:0000:00:00
82 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBV1M01:05:328800:12:166700:33:1937.8200:45:3511000:19:5700:00:0000:00:00
83 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:05:357200:11:596300:33:1337.9300:45:1213100:20:2300:00:0000:00:00
84 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:05:364200:11:238100:33:5037.2400:45:1313000:20:2300:00:0000:00:00
85 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:4710400:13:018400:33:5837.1000:46:595700:18:4800:00:0000:00:00
86 3656JOSEP VIÑOLAS MADAULAC.N. VIC-ETBV2M01:05:488900:12:216400:33:1537.8900:45:3611900:20:1200:00:0000:00:00
87 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:5015800:14:023800:32:2538.8700:46:278100:19:2300:00:0000:00:00
88 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:06:007900:12:067400:33:3437.5400:45:4012500:20:2000:00:0000:00:00
89 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:06:0111600:13:128700:34:0337.0000:47:155200:18:4600:00:0000:00:00
90 5729RAMON WENCESLAO SANCHO HIESSENCIAL TRIATLOV1M01:06:038600:12:147200:33:3237.5700:45:4612400:20:1700:00:0000:00:00
91 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:06:0515400:13:573900:32:2738.8300:46:249600:19:4100:00:0000:00:00
92 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM01:06:0816400:14:124400:32:4138.5500:46:537400:19:1500:00:0000:00:00
93 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:104500:11:258300:33:5737.1100:45:2214500:20:4800:00:0000:00:00
94 1164FRANCESC CAPO MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:06:1412200:13:206800:33:2037.8000:46:408800:19:3400:00:0000:00:00
95 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:229800:12:487800:33:4637.3100:46:3410100:19:4800:00:0000:00:00
96 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM01:06:3111700:13:137900:33:4837.2800:47:018600:19:3000:00:0000:00:00
97 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:329100:12:288200:33:5637.1300:46:2411500:20:0800:00:0000:00:00
98 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:06:365200:11:318600:34:0337.0000:45:3415300:21:0200:00:0000:00:00
99 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROCDM01:06:38000:00:00000:00:000.0000:46:0413800:20:3400:00:0000:00:00
100 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:06:4314200:13:436000:33:0438.1000:46:4710800:19:5600:00:0000:00:00
101 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:06:445400:11:337000:33:2637.6900:44:5918000:21:4500:00:0000:00:00
102 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:06:45000:00:00000:00:000.0000:46:4111100:20:0400:00:0000:00:00
103 7040MARC TERRATS AMATLLICENCIA DE DIASUB23M01:06:5114500:13:4710700:34:5536.0900:48:423200:18:0900:00:0000:00:00
104 8033ANTONIO LARA CASADOLLICENCIA DE DIASUB23M01:06:5311500:13:117700:33:4637.3100:46:5710900:19:5600:00:0000:00:00
105 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:566800:11:5511900:35:2335.6100:47:189300:19:3800:00:0000:00:00
106 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:07:0710200:13:005500:33:0238.1400:46:0215500:21:0500:00:0000:00:00
107 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSAJNM01:07:1213000:13:3010600:34:5436.1000:48:245900:18:4800:00:0000:00:00
108 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:07:3713700:13:376200:33:0938.0100:46:4614800:20:5100:00:0000:00:00
109 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:531600:10:1312200:35:3435.4300:45:4719200:22:0600:00:0000:00:00
110 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:07:569900:12:565700:33:0338.1200:45:5918700:21:5700:00:0000:00:00
111 4686JAN MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MANRESACDM01:07:566700:11:5412000:35:2935.5100:47:2313700:20:3300:00:0000:00:00
112 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:07:579700:12:4713700:36:2334.6300:49:105500:18:4700:00:0000:00:00
113 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:08:0618100:14:488500:34:0037.0600:48:487700:19:1800:00:0000:00:00
114 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:08:1114300:13:4411400:35:1035.8300:48:547600:19:1700:00:0000:00:00
115 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:08:15000:00:00000:00:000.0000:48:2610300:19:4900:00:0000:00:00
116 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:08:1617700:14:269100:34:2136.6800:48:478400:19:2900:00:0000:00:00
117 5720ALBERTO AGUILERA PINOCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:08:19000:00:00000:00:000.0000:47:2515000:20:5400:00:0000:00:00
118 5014ANDREU GENESTAR PONCIANOCLUB TRIATLO ATLESABM01:08:198200:12:0910500:34:5336.1200:47:0216400:21:1700:00:0000:00:00
119 1954PATRICIO GARCIA MARTINEZC.N. TARRACOV2M01:08:2412500:13:2510400:34:5036.1700:48:1511600:20:0900:00:0000:00:00
120 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:08:399400:12:3512600:35:4435.2600:48:1912600:20:2000:00:0000:00:00
121 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:08:4418400:14:528800:34:0936.9000:49:019800:19:4300:00:0000:00:00
122 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:477800:12:0511600:35:1235.8000:47:1716900:21:3000:00:0000:00:00
123 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:487700:12:0510800:34:5536.0900:47:0018100:21:4800:00:0000:00:00
124 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM01:08:5513500:13:3710100:34:3736.4000:48:1414000:20:4100:00:0000:00:00
125 8041MARCEL PALOU AGOSTINHOLLICENCIA DE DIAV1M01:08:5916600:14:1711200:35:0735.8800:49:249000:19:3500:00:0000:00:00
126 4941XAVIER CASORRAN SOLANOCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M01:09:078100:12:0810200:34:4536.2600:46:5319700:22:1400:00:0000:00:00
127 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:09:1317300:14:2411800:35:1935.6800:49:438500:19:3000:00:0000:00:00
128 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:09:15000:00:00000:00:000.0000:47:3317700:21:4200:00:0000:00:00
129 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:09:2414400:13:454200:32:3338.7100:46:1822100:23:0600:00:0000:00:00
130 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:09:3113400:13:3612100:35:3035.4900:49:0613300:20:2500:00:0000:00:00
131 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:09:3712000:13:1811300:35:0735.8800:48:2516200:21:1200:00:0000:00:00
132 4059RICARD VIOLA MONSENYC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:09:3816100:14:069200:34:2436.6300:48:3015800:21:0800:00:0000:00:00
133 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:09:446600:11:538900:34:2036.7000:46:1323200:23:3100:00:0000:00:00
134 5488DAVID BRUNET CANOTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:09:5414100:13:4313100:35:5735.0500:49:4012100:20:1400:00:0000:00:00
135 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:09:593500:11:0816200:37:4333.4100:48:5115900:21:0800:00:0000:00:00
136 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:10:0117100:14:229900:34:3536.4300:48:5715400:21:0400:00:0000:00:00
137 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:10:0922200:16:0410900:35:0535.9100:51:096600:19:0000:00:0000:00:00
138 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:10:1116800:14:1912400:35:4135.3100:50:0011700:20:1100:00:0000:00:00
139 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:10:2012400:13:2411700:35:1535.7400:48:3917600:21:4100:00:0000:00:00
140 7023JUAN CARLOS VIRTUDES SÁNCLLICENCIA DE DIAABM01:10:2318700:14:563700:32:2538.8700:47:2121700:23:0200:00:0000:00:00
141 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:10:3210600:13:0413300:36:0934.8500:49:1316600:21:1900:00:0000:00:00
142 4126JAVIER BUISAN GUARGAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:10:4712600:13:2714400:36:5334.1600:50:2013400:20:2700:00:0000:00:00
143 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM01:10:4817500:14:2413200:36:0334.9500:50:2712700:20:2100:00:0000:00:00
144 8031OSCAR CAPDEVILA GARCÍALLICENCIA DE DIAV2M01:11:0015100:13:5511100:35:0735.8800:49:0218900:21:5800:00:0000:00:00
145 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON BARCELONAV1M01:11:058400:12:109600:34:2736.5700:46:3725400:24:2800:00:0000:00:00
146 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:11:0622500:16:109800:34:3436.4500:50:4412900:20:2200:00:0000:00:00
147 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M01:11:1515200:13:5711500:35:1135.8100:49:0819400:22:0700:00:0000:00:00
148 1214XAVIER MARTORELL RAMSCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:11:2220900:15:30200:29:1243.1500:44:4229800:26:4000:00:0000:00:00
149 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:11:2720100:15:119700:34:3336.4700:49:4417800:21:4300:00:0000:00:00
150 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M01:11:2918800:14:5714800:37:1733.8000:52:147300:19:1500:00:0000:00:00
151 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:11:3817800:14:2811000:35:0535.9100:49:3319100:22:0500:00:0000:00:00
152 8034ORIOL GARCIA BOSCHLLICENCIA DE DIAABM01:11:4019800:15:0712500:35:4135.3100:50:4814900:20:5200:00:0000:00:00
153 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMJNM01:11:4411300:13:0917300:38:1232.9800:51:2113200:20:2300:00:0000:00:00
154 3640SERGI SANCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM01:12:033000:10:5514900:37:2233.7200:48:1724100:23:4600:00:0000:00:00
155 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M01:12:0519100:14:5814700:36:5934.0700:51:5711400:20:0800:00:0000:00:00
156 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:12:1014600:13:4713400:36:1034.8400:49:5719600:22:1300:00:0000:00:00
157 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM01:12:19000:00:00000:00:000.0000:52:0312200:20:1600:00:0000:00:00
158 4610WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:12:2820800:15:2813800:36:2634.5800:51:5413900:20:3400:00:0000:00:00
159 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM01:12:297600:12:0517900:38:2932.7400:50:3418600:21:5500:00:0000:00:00
160 8046ENRIC RIVERA PEREGRINALLICENCIA DE DIASUB23M01:12:4718600:14:5417200:38:1232.9800:53:069700:19:4100:00:0000:00:00
161 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:12:4810300:13:0019400:39:1832.0600:52:1813500:20:3000:00:0000:00:00
162 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:12:5118300:14:4813500:36:1934.6900:51:0717900:21:4400:00:0000:00:00
163 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:12:5915500:13:5817400:38:1432.9600:52:1214400:20:4700:00:0000:00:00
164 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:13:0215300:13:5710000:34:3636.4200:48:3325500:24:2900:00:0000:00:00
165 2767DAMIA LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM01:13:2619300:15:0113600:36:2234.6500:51:2319000:22:0300:00:0000:00:00
166 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM01:13:3610700:13:0412900:35:5235.1300:48:5626200:24:4000:00:0000:00:00
167 5554ALEJANDRO SERRANO LOPEZCLUB TRIATLO PROSANJNM01:13:394400:11:2319700:39:2631.9500:50:4921300:22:5000:00:0000:00:00
168 4491MARC ZNAIDA GONZALEZGAVA TRIATLOJNM01:13:549600:12:4015600:37:3733.5000:50:1723700:23:3700:00:0000:00:00
169 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:13:5723000:16:1714100:36:3334.4700:52:5015600:21:0700:00:0000:00:00
170 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:13:5921700:15:5014600:36:5834.0800:52:4816000:21:1100:00:0000:00:00
171 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM01:14:0524100:17:1016500:37:5733.2000:55:076500:18:5800:00:0000:00:00
172 3429ANDREU MARTÍNEZ ALVAROCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:14:0918900:14:5715700:37:3733.5000:52:3417100:21:3500:00:0000:00:00
173 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:14:2019600:15:0614200:36:4634.2700:51:5220200:22:2800:00:0000:00:00
174 3006CARLES MARTI GERINC.N. CATALUNYAV2M01:14:2513600:13:3719100:39:1232.1400:52:4917300:21:3600:00:0000:00:00
175 7038ESTEBAN GUERRIERILLICENCIA DE DIAABM01:14:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
176 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:14:3116200:14:0714300:36:4834.2400:50:5523500:23:3600:00:0000:00:00
177 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:14:3718000:14:3118000:38:3332.6800:53:0417000:21:3300:00:0000:00:00
178 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:14:4815000:13:5016600:38:0333.1100:51:5321600:22:5500:00:0000:00:00
179 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:14:5323800:16:4512800:35:4835.2000:52:3319900:22:2000:00:0000:00:00
180 7024EUDALD RIU CASALSLLICENCIA DE DIACDM01:14:5922800:16:1414500:36:5734.1000:53:1118300:21:4800:00:0000:00:00
181 4736MARC GARRIDO JUANDÓG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:15:126500:11:5221100:39:5631.5500:51:4822800:23:2400:00:0000:00:00
182 8025JOSEP TRUJILLO OLIVALLICENCIA DE DIAABM01:15:1315900:14:0216700:38:0533.0900:52:0722000:23:0600:00:0000:00:00
183 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:2314800:13:4915800:37:4133.4400:51:3024400:23:5300:00:0000:00:00
184 7029ALBERT MOIX VALLRIBERALLICENCIA DE DIAABM01:15:5319200:14:5917600:38:1932.8800:53:1820800:22:3500:00:0000:00:00
185 7015FERRAN RUSIÑOL BIGASLLICENCIA DE DIACDM01:15:5521000:15:3415100:37:2733.6400:53:0121400:22:5400:00:0000:00:00
186 8045MANU MORENO SORIANOLLICENCIA DE DIAABM01:15:5723200:16:2219800:39:2931.9100:55:5111200:20:0600:00:0000:00:00
187 8048JAUME CARRASCO ALOMALLICENCIA DE DIAV1M01:16:1716500:14:1318800:39:0232.2800:53:1521800:23:0200:00:0000:00:00
188 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:16:5111900:13:1525500:42:4629.4600:56:0114700:20:5000:00:0000:00:00
189 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:16:5510800:13:0521400:39:5731.5400:53:0224600:23:5300:00:0000:00:00
190 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:17:0727200:18:3517700:38:2032.8700:56:5511800:20:1200:00:0000:00:00
191 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:17:0810100:13:0019200:39:1532.1000:52:1526900:24:5300:00:0000:00:00
192 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:17:3021800:15:5216400:37:5533.2300:53:4723800:23:4300:00:0000:00:00
193 8026RICARD POBLADOR MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAABM01:17:3025300:17:4318700:39:0132.2900:56:4414300:20:4600:00:0000:00:00
194 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM01:17:3227000:18:3016100:37:4133.4400:56:1116700:21:2100:00:0000:00:00
195 7037ELIAS ASSKALILLICENCIA DE DIAJNM01:17:3821500:15:4826200:43:5628.6800:59:442700:17:5400:00:0000:00:00
196 7036MARC SABORIT TOLLLLICENCIA DE DIAABM01:17:3922400:16:0622400:40:3331.0700:56:3915100:21:0000:00:0000:00:00
197 8017RAMON MARCO CABELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4520600:15:2523100:40:4330.9500:56:0817400:21:3700:00:0000:00:00
198 7013JOAN GARZON ROIGLLICENCIA DE DIACDM01:17:5422000:15:5922200:40:2731.1500:56:2616800:21:2800:00:0000:00:00
199 7041MARIÀ CAMUÑEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5827600:19:2216800:38:0533.0900:57:2713600:20:3100:00:0000:00:00
200 5013CARLES TEIXIDO VIVESC.N. BADALONAABM01:18:0114700:13:4817800:38:2432.8100:52:1228200:25:4900:00:0000:00:00
201 467DAVID CERVERA MARTINEZGAVA TRIATLOV2M01:18:0117900:14:3015300:37:3133.5900:52:0128600:26:0000:00:0000:00:00
202 3608LEO GABARRO AMIGOCLUB NATACIO BARCELONACDM01:18:105500:11:3318400:38:4532.5200:50:1830500:27:5200:00:0000:00:00
203 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M01:18:1620400:15:1620600:39:4331.7200:54:5922500:23:1700:00:0000:00:00
204 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM01:18:2321100:15:3515900:37:4133.4400:53:1627300:25:0700:00:0000:00:00
205 4584DAVID SANDOVAL CUENCACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:18:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
206 3325OLIVIER JAMETINDEPENDIENTEV2M01:18:3811000:13:0726800:44:1928.4300:57:2616100:21:1200:00:0000:00:00
207 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:18:3822300:16:0519600:39:2531.9700:55:3022300:23:0800:00:0000:00:00
208 5082ABEL MOLERO LOPEZCLUB TRIATLO ATLESABM01:18:5326400:18:0623900:41:0130.7200:59:0710000:19:4600:00:0000:00:00
209 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV2M01:19:0418500:14:5321300:39:5731.5400:54:5024900:24:1400:00:0000:00:00
210 7026MARC LLOBET RODRIGOLLICENCIA DE DIAABM01:19:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
211 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:19:1625700:17:5419300:39:1632.0900:57:1019300:22:0600:00:0000:00:00
212 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:19:2817600:14:2518300:38:4432.5300:53:0929200:26:1900:00:0000:00:00
213 1534SERGIO LUMBRERAS LANDAZABINDEPENDIENTEV1M01:19:4223100:16:1820000:39:3431.8400:55:5224300:23:5000:00:0000:00:00
214 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:20:0427900:19:5817100:38:0933.0300:58:0718800:21:5700:00:0000:00:00
215 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:20:1320300:15:1424400:41:3430.3100:56:4822900:23:2500:00:0000:00:00
216 7022MANEL CASTELLANO ALCOBERRLLICENCIA DE DIAV1M01:20:1426200:18:0320800:39:5431.5800:57:5719800:22:1700:00:0000:00:00
217 4740ANGEL LEON DE DALMAUCLUB TRITRAININGABM01:20:3523400:16:2420400:39:3831.7900:56:0225800:24:3300:00:0000:00:00
218 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M01:20:4524500:17:1719000:39:0932.1800:56:2625100:24:1900:00:0000:00:00
219 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON BARCELONAABM01:21:0425500:17:4521500:40:0131.4900:57:4622600:23:1800:00:0000:00:00
220 8007JUAN JOSE GARZON CALVO LLICENCIA DE DIAV1M01:21:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
221 8037MARTÍ FARRERA SALLLICENCIA DE DIAABM01:21:1823700:16:3624300:41:1430.5600:57:5023000:23:2800:00:0000:00:00
222 8009JOAN GARCIA COLOMERLLICENCIA DE DIAABM01:21:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
223 8040JUAN GARCIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV2M01:21:4126700:18:1423600:40:5630.7800:59:1020600:22:3100:00:0000:00:00
224 8035GABRIEL MARIA MANCILLALLICENCIA DE DIAABM01:21:4126500:18:1223800:41:0030.7300:59:1220300:22:2900:00:0000:00:00
225 7043MIQUEL CAMACHO LARALLICENCIA DE DIAABM01:21:4226600:18:1323700:40:5930.7400:59:1220500:22:3000:00:0000:00:00
226 8028OLIVIER CHICOINEAULLICENCIA DE DIAABM01:21:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
227 7018ALEJANDRO GARCIA RICOLLICENCIA DE DIAABM01:21:5123300:16:2222500:40:3431.0600:56:5627100:24:5500:00:0000:00:00
228 7010FERMIN MARTINEZ SANTOSLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0423900:16:5622300:40:3131.1000:57:2726100:24:3700:00:0000:00:00
229 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDIENTEV1M01:22:0525900:18:0016900:38:0633.0700:56:0628500:25:5900:00:0000:00:00
230 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:22:0824900:17:2624200:41:0530.6700:58:3123600:23:3700:00:0000:00:00
231 1689FRANCISCO TORRES VERONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:22:1719700:15:0724600:41:4130.2300:56:4827800:25:2900:00:0000:00:00
232 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM01:22:2924000:17:0518900:39:0932.1800:56:1429000:26:1500:00:0000:00:00
233 1445FRANCESC PEREZ LUQUEITRIATLETES SOLIDARISV2M01:22:3820700:15:2624500:41:3730.2800:57:0327900:25:3500:00:0000:00:00
234 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:22:5027400:19:0522600:40:4230.9600:59:4721900:23:0300:00:0000:00:00
235 7012RICARDO HABERMEYER LLICENCIA DE DIAV1M01:22:5920500:15:2520700:39:4431.7100:55:0930400:27:5000:00:0000:00:00
236 3549JAVIER LASUNCIONC.E. RAYOTEAMV2M01:23:0925100:17:2924700:41:5530.0600:59:2424000:23:4500:00:0000:00:00
237 7028ALEXANDRE DERVALLLICENCIA DE DIAV1M01:23:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
238 1879JOAN SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV2M01:23:2926000:18:0120300:39:3631.8200:57:3728400:25:5200:00:0000:00:00
239 8015TONI SÁNCHEZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5027700:19:3523300:40:4630.9101:00:2123100:23:2900:00:0000:00:00
240 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOJNM01:23:576100:11:4524800:41:5930.0100:53:4431500:30:1300:00:0000:00:00
241 3536DIEGO CUSSO MORICHEC.E. MEDITERRANIV1M01:23:5724600:17:2125600:42:4929.4301:00:1024200:23:4700:00:0000:00:00
242 8024ALEX ESTEPA LANASPALLICENCIA DE DIAABM01:24:3426100:18:0225200:42:1329.8501:00:1525200:24:1900:00:0000:00:00
243 8036JOSE UTGES MENDOZALLICENCIA DE DIAV3M01:24:5013200:13:3127100:44:5328.0700:58:2429400:26:2600:00:0000:00:00
244 7016JULIO MARTINEZ ESCRIBANOLLICENCIA DE DIAABM01:25:0425600:17:4825100:42:1129.8700:59:5927200:25:0500:00:0000:00:00
245 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM01:25:0528000:20:1425300:42:1429.8301:02:2820900:22:3700:00:0000:00:00
246 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOCDM01:25:1826900:18:2822900:40:4230.9600:59:1028700:26:0800:00:0000:00:00
247 8013SERGIO ACEITUNO TORRES LLICENCIA DE DIASUB23M01:25:5822100:16:0326700:44:1628.4601:00:1928000:25:3900:00:0000:00:00
248 8010MIGUEL MORENO REALLLICENCIA DE DIAABM01:26:1727300:18:5823400:40:4930.8700:59:4729500:26:3000:00:0000:00:00
249 8005DAVID MILANLLICENCIA DE DIAV1M01:26:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
250 7004JORDI MARQUETA CAYUELALLICENCIA DE DIAV1M01:26:4123600:16:2627200:45:0327.9701:01:2927500:25:1200:00:0000:00:00
251 8029YACINE BIALLICENCIA DE DIAV1M01:26:4327100:18:3225400:42:2829.6701:01:0028100:25:4300:00:0000:00:00
252 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:27:0126800:18:2426900:44:2328.3901:02:4724800:24:1400:00:0000:00:00
253 7002MARIO SANCHEZ MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:27:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
254 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:27:3924400:17:1626600:44:1128.5201:01:2728900:26:1200:00:0000:00:00
255 4777DANIEL DEL BLANCO VILLARCLUB NATACIO MANRESAV1M01:28:2422700:16:1127000:44:3528.2601:00:4630300:27:3800:00:0000:00:00
256 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:28:2721900:15:5624100:41:0430.6800:57:0031700:31:2700:00:0000:00:00
257 8047JAUME ASENSIO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2728100:20:1726000:43:4728.7801:04:0429300:26:2300:00:0000:00:00
258 7019JOSEP MARIA GUERRA MERCADLLICENCIA DE DIAV2M01:31:4127500:19:2025900:43:2828.9901:02:4831000:28:5300:00:0000:00:00
259 8021SERGIO VALHONDO MARQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:32:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
260 7025ISAAC BOLINCHES DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:36:2026300:18:0627800:47:5726.2801:06:0331600:30:1700:00:0000:00:00


NF 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:10:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1692FERNANDO ESCRIBANO SANTOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:00:00000:17:59000:42:3729.5701:00:36000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2387PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLO ATLESABM00:00:00000:18:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4244ARNAU GOMEZ RECASENSC.N. TARRACOJNM00:00:00000:12:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:00:00000:11:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 3121ORIOL MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MANRESACDM
NP 3134JOSE OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV1M
NP 3135MING XUC.E. MEDITERRANIABM
NP 1330FRANCESC FREIXAS CARBONELCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 4671DANI MALAGON GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM
NP 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M
NP 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M
NP 169JOAN ANDREU SANZ BARRANCOC.E. PICORNELLV1M
NP 1165MANUEL RIVERA PEREZC.E. TRIATLO PICORNELLABM
NP 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM
NP 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON BARCELONAABM
NP 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDIENTEV2M
NP 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM
NP 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM
NP 554JUAN JOSE GUERRERO GOMEZVILADECANS TRIATLOV2M
NP 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON BARCELONACDM
NP 4762SERGI IGUALADA ARROYOINDEPENDIENTEABM
NP 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM
NP 4827JOSE GALLARDO ALONSOC.N. MATAROV1M
NP 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM
NP 4987JOSÉ ANTONIO RIVERA MARTÍC.N. TERRASSAV1M
NP 5084MARTI CODINA BOQUETC.N. MATAROCDM
NP 5164RAFAEL FERNÁNDEZ BARROSOC.N. VIC-ETBABM
NP 5285ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM
NP 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M
NP 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM
NP 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 5463JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESCDM
NP 5560ASIER CHAVARRENCLUB TRIATLO PROSANSUB23M
NP 5716MIQUEL TEJERO ORDASSBR OPEN TEAMABM
NP 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M
NP 7001ALAIN TORRESLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7003MARC SADURNÍ PARERALLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7006ROBBY DUNNELLICENCIA DE DIAV1M
NP 7007DIDAC ZURITA PIÑOLLLICENCIA DE DIAABM
NP 7017RUBÉN LÓPEZ COLADOLLICENCIA DE DIAABM
NP 7020TONI RIBELLES GOMEZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7030GUILLEM GUIGÓ COROMINASLLICENCIA DE DIAABM
NP 7032PIUS GASSO LORIDOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8001JUAN CARLOS ALCABUZ CARBALLICENCIA DE DIAV2M
NP 8003JORDI HOMEDES PIEDRA LLICENCIA DE DIAV1M
NP 8004JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8006ROMAIN MEJECAZELLICENCIA DE DIAABM
NP 8011PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8012FRANCISCO JAVIER TEJEDOR LLICENCIA DE DIAABM
NP 8014EMILIO LUIS ROJAS CHACÓNLLICENCIA DE DIAABM
NP 8018DANIEL GARCÍA LINARESLLICENCIA DE DIAABM
NP 8020JOSE MANUEL LOPEZ OLAYALLICENCIA DE DIAV2M
NP 8022MARC CABALLÉ VAN MOLLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8023JUAN FERNANDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8027SABINE PLAUDINDEPENDIENTEABM
NP 8032JORDI LLORDÉS MORELLLLICENCIA DE DIAABM
NP 8050DAVID PÉREZ REYES LLICENCIA DE DIAABM
NP 598PEDRO JOSE PRADA SAN ROMAINDEPENDIENTEV2M
NP 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM
NP 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM
NP 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM
NP 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M
NP 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M
NP 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35