RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
339 332 7 0 750 21 5 21 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:56:00000:00:00000:00:000.0000:39:32800:16:2800:00:0000:00:00
2 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM00:59:11000:00:00000:00:000.0000:42:37900:16:3400:00:0000:00:00
3 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:29000:00:00000:00:000.0000:41:469900:19:4300:00:0000:00:00
4 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM01:01:361100:09:572700:31:4939.6000:41:4610400:19:5000:00:0000:00:00
5 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:02:463400:11:067600:33:4537.3300:44:512800:17:5500:00:0000:00:00
6 2722ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:142900:10:534700:32:4438.4900:43:379200:19:3700:00:0000:00:00
7 7005HUG VARDERI MATEULLICENCIA DE DIACDM01:03:50000:00:00000:00:000.0000:45:045100:18:4600:00:0000:00:00
8 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MANRESACDM01:04:567500:12:036500:33:1537.8900:45:189400:19:3800:00:0000:00:00
9 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROCDM01:06:38000:00:00000:00:000.0000:46:0413800:20:3400:00:0000:00:00
10 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:06:445400:11:337000:33:2637.6900:44:5918000:21:4500:00:0000:00:00
11 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:06:45000:00:00000:00:000.0000:46:4111100:20:0400:00:0000:00:00
12 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:531600:10:1312200:35:3435.4300:45:4719200:22:0600:00:0000:00:00
13 4686JAN MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MANRESACDM01:07:566700:11:5412000:35:2935.5100:47:2313700:20:3300:00:0000:00:00
14 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:09:2414400:13:454200:32:3338.7100:46:1822100:23:0600:00:0000:00:00
15 4733ANDREU ESCATLLAR CABARROCG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:09:593500:11:0816200:37:4333.4100:48:5115900:21:0800:00:0000:00:00
16 3429ANDREU MARTÍNEZ ALVAROCLUB TRIATLO CORNELLACDM01:14:0918900:14:5715700:37:3733.5000:52:3417100:21:3500:00:0000:00:00
17 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:14:3116200:14:0714300:36:4834.2400:50:5523500:23:3600:00:0000:00:00
18 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:14:3718000:14:3118000:38:3332.6800:53:0417000:21:3300:00:0000:00:00
19 7024EUDALD RIU CASALSLLICENCIA DE DIACDM01:14:5922800:16:1414500:36:5734.1000:53:1118300:21:4800:00:0000:00:00
20 4736MARC GARRIDO JUANDÓG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:15:126500:11:5221100:39:5631.5500:51:4822800:23:2400:00:0000:00:00
21 7015FERRAN RUSIÑOL BIGASLLICENCIA DE DIACDM01:15:5521000:15:3415100:37:2733.6400:53:0121400:22:5400:00:0000:00:00
22 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:16:5510800:13:0521400:39:5731.5400:53:0224600:23:5300:00:0000:00:00
23 7013JOAN GARZON ROIGLLICENCIA DE DIACDM01:17:5422000:15:5922200:40:2731.1500:56:2616800:21:2800:00:0000:00:00
24 3608LEO GABARRO AMIGOCLUB NATACIO BARCELONACDM01:18:105500:11:3318400:38:4532.5200:50:1830500:27:5200:00:0000:00:00
25 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOCDM01:25:1826900:18:2822900:40:4230.9600:59:1028700:26:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM00:55:28000:00:00000:00:000.0000:39:45200:15:4300:00:0000:00:00
2 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:56:161200:09:57400:30:1041.7700:40:07500:16:0900:00:0000:00:00
3 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM01:00:20000:00:00000:00:000.0000:42:412100:17:3900:00:0000:00:00
4 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:512000:10:243500:32:1439.0900:42:383700:18:1300:00:0000:00:00
5 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994JNM01:01:017100:11:581900:31:3939.8100:43:371800:17:2400:00:0000:00:00
6 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:01:081000:09:552000:31:4139.7700:41:368700:19:3200:00:0000:00:00
7 8044ROGER MONTSERRAT FOLGUERALLICENCIA DE DIAJNM01:04:00000:00:00000:00:000.0000:44:497100:19:1100:00:0000:00:00
8 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSAJNM01:07:1213000:13:3010600:34:5436.1000:48:245900:18:4800:00:0000:00:00
9 1695CARLES SILVA SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:08:15000:00:00000:00:000.0000:48:2610300:19:4900:00:0000:00:00
10 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:10:0922200:16:0410900:35:0535.9100:51:096600:19:0000:00:0000:00:00
11 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMJNM01:11:4411300:13:0917300:38:1232.9800:51:2113200:20:2300:00:0000:00:00
12 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM01:12:297600:12:0517900:38:2932.7400:50:3418600:21:5500:00:0000:00:00
13 5554ALEJANDRO SERRANO LOPEZCLUB TRIATLO PROSANJNM01:13:394400:11:2319700:39:2631.9500:50:4921300:22:5000:00:0000:00:00
14 4491MARC ZNAIDA GONZALEZGAVA TRIATLOJNM01:13:549600:12:4015600:37:3733.5000:50:1723700:23:3700:00:0000:00:00
15 7037ELIAS ASSKALILLICENCIA DE DIAJNM01:17:3821500:15:4826200:43:5628.6800:59:442700:17:5400:00:0000:00:00
16 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOJNM01:23:576100:11:4524800:41:5930.0100:53:4431500:30:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:57:22100:08:59500:30:1141.7400:39:103600:18:1200:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:57:56000:00:00000:00:000.0000:40:411400:17:1500:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:59:29000:00:00000:00:000.0000:42:321100:16:5700:00:0000:00:00
4 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:01:26000:00:00000:00:000.0000:41:528900:19:3400:00:0000:00:00
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M01:01:586200:11:463300:32:0239.3300:43:483400:18:1000:00:0000:00:00
6 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:02:009000:12:264300:32:3538.6700:45:011200:16:5900:00:0000:00:00
7 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:09000:00:00000:00:000.0000:42:408300:19:2900:00:0000:00:00
8 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:02:188700:12:154600:32:4338.5100:44:581600:17:2000:00:0000:00:00
9 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:02:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:4912700:13:282200:31:4439.7100:45:124600:18:3700:00:0000:00:00
11 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:03:548500:12:106600:33:1737.8600:45:274200:18:2700:00:0000:00:00
12 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:5911100:13:083200:32:0139.3500:45:096100:18:5000:00:0000:00:00
13 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:04:216300:11:476900:33:2437.7200:45:117000:19:1000:00:0000:00:00
14 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:05:207300:12:0010300:34:4636.2400:46:464400:18:3400:00:0000:00:00
15 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:06:007900:12:067400:33:3437.5400:45:4012500:20:2000:00:0000:00:00
16 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:329100:12:288200:33:5637.1300:46:2411500:20:0800:00:0000:00:00
17 7040MARC TERRATS AMATLLICENCIA DE DIASUB23M01:06:5114500:13:4710700:34:5536.0900:48:423200:18:0900:00:0000:00:00
18 8033ANTONIO LARA CASADOLLICENCIA DE DIASUB23M01:06:5311500:13:117700:33:4637.3100:46:5710900:19:5600:00:0000:00:00
19 5488DAVID BRUNET CANOTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:09:5414100:13:4313100:35:5735.0500:49:4012100:20:1400:00:0000:00:00
20 4610WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:12:2820800:15:2813800:36:2634.5800:51:5413900:20:3400:00:0000:00:00
21 8046ENRIC RIVERA PEREGRINALLICENCIA DE DIASUB23M01:12:4718600:14:5417200:38:1232.9800:53:069700:19:4100:00:0000:00:00
22 8013SERGIO ACEITUNO TORRES LLICENCIA DE DIASUB23M01:25:5822100:16:0326700:44:1628.4601:00:1928000:25:3900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:59:411800:10:171600:31:3339.9400:41:502600:17:5100:00:0000:00:00
2 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:59:42300:09:41800:31:0040.6500:40:416800:19:0100:00:0000:00:00
3 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:00:362500:10:422800:31:5139.5600:42:333000:18:0300:00:0000:00:00
4 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:01:055900:11:421100:31:1340.3600:42:553300:18:1000:00:0000:00:00
5 3785MARC MARIN GINESTAC.E. RAYOTEAMV1M01:02:07000:00:00000:00:000.0000:44:481500:17:1900:00:0000:00:00
6 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:02:42000:00:00000:00:000.0000:43:545800:18:4800:00:0000:00:00
7 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:04:28000:00:00000:00:000.0000:45:057800:19:2300:00:0000:00:00
8 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBV1M01:05:328800:12:166700:33:1937.8200:45:3511000:19:5700:00:0000:00:00
9 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:05:357200:11:596300:33:1337.9300:45:1213100:20:2300:00:0000:00:00
10 5729RAMON WENCESLAO SANCHO HIESSENCIAL TRIATLOV1M01:06:038600:12:147200:33:3237.5700:45:4612400:20:1700:00:0000:00:00
11 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:06:0515400:13:573900:32:2738.8300:46:249600:19:4100:00:0000:00:00
12 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:07:0710200:13:005500:33:0238.1400:46:0215500:21:0500:00:0000:00:00
13 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:07:579700:12:4713700:36:2334.6300:49:105500:18:4700:00:0000:00:00
14 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:08:0618100:14:488500:34:0037.0600:48:487700:19:1800:00:0000:00:00
15 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:08:399400:12:3512600:35:4435.2600:48:1912600:20:2000:00:0000:00:00
16 8041MARCEL PALOU AGOSTINHOLLICENCIA DE DIAV1M01:08:5916600:14:1711200:35:0735.8800:49:249000:19:3500:00:0000:00:00
17 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:09:3712000:13:1811300:35:0735.8800:48:2516200:21:1200:00:0000:00:00
18 4059RICARD VIOLA MONSENYC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:09:3816100:14:069200:34:2436.6300:48:3015800:21:0800:00:0000:00:00
19 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:09:446600:11:538900:34:2036.7000:46:1323200:23:3100:00:0000:00:00
20 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:10:0117100:14:229900:34:3536.4300:48:5715400:21:0400:00:0000:00:00
21 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:10:1116800:14:1912400:35:4135.3100:50:0011700:20:1100:00:0000:00:00
22 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:10:3210600:13:0413300:36:0934.8500:49:1316600:21:1900:00:0000:00:00
23 4126JAVIER BUISAN GUARGAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:10:4712600:13:2714400:36:5334.1600:50:2013400:20:2700:00:0000:00:00
24 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON CLUBV1M01:11:058400:12:109600:34:2736.5700:46:3725400:24:2800:00:0000:00:00
25 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M01:11:1515200:13:5711500:35:1135.8100:49:0819400:22:0700:00:0000:00:00
26 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M01:12:0519100:14:5814700:36:5934.0700:51:5711400:20:0800:00:0000:00:00
27 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:12:1014600:13:4713400:36:1034.8400:49:5719600:22:1300:00:0000:00:00
28 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:14:5323800:16:4512800:35:4835.2000:52:3319900:22:2000:00:0000:00:00
29 8048JAUME CARRASCO ALOMALLICENCIA DE DIAV1M01:16:1716500:14:1318800:39:0232.2800:53:1521800:23:0200:00:0000:00:00
30 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:16:5111900:13:1525500:42:4629.4600:56:0114700:20:5000:00:0000:00:00
31 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:17:0810100:13:0019200:39:1532.1000:52:1526900:24:5300:00:0000:00:00
32 8017RAMON MARCO CABELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4520600:15:2523100:40:4330.9500:56:0817400:21:3700:00:0000:00:00
33 7041MARIÀ CAMUÑEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5827600:19:2216800:38:0533.0900:57:2713600:20:3100:00:0000:00:00
34 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M01:18:1620400:15:1620600:39:4331.7200:54:5922500:23:1700:00:0000:00:00
35 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:19:1625700:17:5419300:39:1632.0900:57:1019300:22:0600:00:0000:00:00
36 1534SERGIO LUMBRERAS LANDAZABINDEPENDIENTEV1M01:19:4223100:16:1820000:39:3431.8400:55:5224300:23:5000:00:0000:00:00
37 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:20:1320300:15:1424400:41:3430.3100:56:4822900:23:2500:00:0000:00:00
38 7022MANEL CASTELLANO ALCOBERRLLICENCIA DE DIAV1M01:20:1426200:18:0320800:39:5431.5800:57:5719800:22:1700:00:0000:00:00
39 8007JUAN JOSE GARZON CALVO LLICENCIA DE DIAV1M01:21:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7010FERMIN MARTINEZ SANTOSLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0423900:16:5622300:40:3131.1000:57:2726100:24:3700:00:0000:00:00
41 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDIENTEV1M01:22:0525900:18:0016900:38:0633.0700:56:0628500:25:5900:00:0000:00:00
42 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:22:5027400:19:0522600:40:4230.9600:59:4721900:23:0300:00:0000:00:00
43 7012RICARDO HABERMEYER LLICENCIA DE DIAV1M01:22:5920500:15:2520700:39:4431.7100:55:0930400:27:5000:00:0000:00:00
44 7028ALEXANDRE DERVALLLICENCIA DE DIAV1M01:23:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 8015TONI SÁNCHEZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5027700:19:3523300:40:4630.9101:00:2123100:23:2900:00:0000:00:00
46 3536DIEGO CUSSO MORICHEC.E. MEDITERRANIV1M01:23:5724600:17:2125600:42:4929.4301:00:1024200:23:4700:00:0000:00:00
47 8005DAVID MILANLLICENCIA DE DIAV1M01:26:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7004JORDI MARQUETA CAYUELALLICENCIA DE DIAV1M01:26:4123600:16:2627200:45:0327.9701:01:2927500:25:1200:00:0000:00:00
49 8029YACINE BIALLICENCIA DE DIAV1M01:26:4327100:18:3225400:42:2829.6701:01:0028100:25:4300:00:0000:00:00
50 4777DANIEL DEL BLANCO VILLARCLUB NATACIO MANRESAV1M01:28:2422700:16:1127000:44:3528.2601:00:4630300:27:3800:00:0000:00:00
51 8047JAUME ASENSIO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2728100:20:1726000:43:4728.7801:04:0429300:26:2300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M01:00:032700:10:493400:32:0239.3300:42:511300:17:1200:00:0000:00:00
2 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M01:01:355100:11:291300:31:2040.2100:42:495400:18:4600:00:0000:00:00
3 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:05:2113300:13:311800:31:3839.8300:45:0912000:20:1200:00:0000:00:00
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:4710400:13:018400:33:5837.1000:46:595700:18:4800:00:0000:00:00
5 3656JOSEP VIÑOLAS MADAULAC.N. VIC-ETBV2M01:05:488900:12:216400:33:1537.8900:45:3611900:20:1200:00:0000:00:00
6 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:07:569900:12:565700:33:0338.1200:45:5918700:21:5700:00:0000:00:00
7 1954PATRICIO GARCIA MARTINEZC.N. TARRACOV2M01:08:2412500:13:2510400:34:5036.1700:48:1511600:20:0900:00:0000:00:00
8 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:487700:12:0510800:34:5536.0900:47:0018100:21:4800:00:0000:00:00
9 4941XAVIER CASORRAN SOLANOCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV2M01:09:078100:12:0810200:34:4536.2600:46:5319700:22:1400:00:0000:00:00
10 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:09:3113400:13:3612100:35:3035.4900:49:0613300:20:2500:00:0000:00:00
11 8031OSCAR CAPDEVILA GARCÍALLICENCIA DE DIAV2M01:11:0015100:13:5511100:35:0735.8800:49:0218900:21:5800:00:0000:00:00
12 1214XAVIER MARTORELL RAMSCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:11:2220900:15:30200:29:1243.1500:44:4229800:26:4000:00:0000:00:00
13 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M01:11:2918800:14:5714800:37:1733.8000:52:147300:19:1500:00:0000:00:00
14 3006CARLES MARTI GERINC.N. CATALUNYAV2M01:14:2513600:13:3719100:39:1232.1400:52:4917300:21:3600:00:0000:00:00
15 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:14:4815000:13:5016600:38:0333.1100:51:5321600:22:5500:00:0000:00:00
16 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:2314800:13:4915800:37:4133.4400:51:3024400:23:5300:00:0000:00:00
17 467DAVID CERVERA MARTINEZGAVA TRIATLOV2M01:18:0117900:14:3015300:37:3133.5900:52:0128600:26:0000:00:0000:00:00
18 4584DAVID SANDOVAL CUENCACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:18:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:18:3822300:16:0519600:39:2531.9700:55:3022300:23:0800:00:0000:00:00
20 3325OLIVIER JAMETINDEPENDIENTEV2M01:18:3811000:13:0726800:44:1928.4300:57:2616100:21:1200:00:0000:00:00
21 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV2M01:19:0418500:14:5321300:39:5731.5400:54:5024900:24:1400:00:0000:00:00
22 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:19:2817600:14:2518300:38:4432.5300:53:0929200:26:1900:00:0000:00:00
23 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M01:20:4524500:17:1719000:39:0932.1800:56:2625100:24:1900:00:0000:00:00
24 8040JUAN GARCIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV2M01:21:4126700:18:1423600:40:5630.7800:59:1020600:22:3100:00:0000:00:00
25 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:22:0824900:17:2624200:41:0530.6700:58:3123600:23:3700:00:0000:00:00
26 1445FRANCESC PEREZ LUQUEITRIATLETES SOLIDARISV2M01:22:3820700:15:2624500:41:3730.2800:57:0327900:25:3500:00:0000:00:00
27 3549JAVIER LASUNCIONC.E. RAYOTEAMV2M01:23:0925100:17:2924700:41:5530.0600:59:2424000:23:4500:00:0000:00:00
28 1879JOAN SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV2M01:23:2926000:18:0120300:39:3631.8200:57:3728400:25:5200:00:0000:00:00
29 7019JOSEP MARIA GUERRA MERCADLLICENCIA DE DIAV2M01:31:4127500:19:2025900:43:2828.9901:02:4831000:28:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8036JOSE UTGES MENDOZALLICENCIA DE DIAV3M01:24:5013200:13:3127100:44:5328.0700:58:2429400:26:2600:00:0000:00:00
2 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:27:3924400:17:1626600:44:1128.5201:01:2728900:26:1200:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3430CARLA DOMINGUEZ TORNERFASTTRIATLON CLUBCDF01:00:18700:09:485200:32:5938.2000:42:472000:17:3100:00:0000:00:00
2 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:01:08900:09:535000:32:5438.3000:42:474100:18:2100:00:0000:00:00
3 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:06:112200:10:279400:34:2736.5700:44:5416500:21:1700:00:0000:00:00
4 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MANRESACDF01:07:582600:10:4414000:36:3134.5000:47:1514100:20:4300:00:0000:00:00
5 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:12:2310900:13:0515200:37:2733.6400:50:3218400:21:5100:00:0000:00:00
6 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDF01:21:1613900:13:4225700:42:5129.4000:56:3326400:24:4300:00:0000:00:00
7 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:24:3722600:16:1120900:39:5631.5500:56:0730700:28:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:03:422100:10:249500:34:2736.5700:44:516300:18:5100:00:0000:00:00
2 59MARTA ROMANCE OMSINDEPENDIENTEJNF01:05:463100:10:5912300:35:3535.4100:46:347200:19:1200:00:0000:00:00
3 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEC.E. KATOA BARCELONAJNF01:11:034300:11:2315400:37:3233.5700:48:5519500:22:0800:00:0000:00:00
4 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:12:0917400:14:2413000:35:5735.0500:50:2118200:21:4800:00:0000:00:00
5 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON CLUBJNF01:16:104000:11:1521600:40:0231.4700:51:1727000:24:5300:00:0000:00:00
6 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSJNF01:19:1813100:13:3121000:39:5631.5500:53:2728300:25:5100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLSUB23F01:01:40600:09:485300:32:5938.2000:42:476400:18:5300:00:0000:00:00
2 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:01:51500:09:475900:33:0438.1000:42:516700:19:0000:00:0000:00:00
3 3975LAIA RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:04:182300:10:299300:34:2636.5900:44:558000:19:2300:00:0000:00:00
4 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:09:015600:11:3512700:35:4735.2100:47:2217500:21:3900:00:0000:00:00
5 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:11:384100:11:1915500:37:3533.5300:48:5421000:22:4400:00:0000:00:00
6 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:13:535700:11:3621200:39:5631.5500:51:3220000:22:2100:00:0000:00:00
7 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:16:573800:11:1223500:40:5330.8200:52:0526800:24:5200:00:0000:00:00
8 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBSUB23F01:18:3411400:13:1024000:41:0430.6800:54:1425300:24:2000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F01:14:2216700:14:1816000:37:4133.4400:51:5920100:22:2300:00:0000:00:00
2 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F01:17:0717200:14:2318200:38:3832.6100:53:0124700:24:0600:00:0000:00:00
3 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:17:229200:12:3121800:40:1531.3000:52:4626000:24:3600:00:0000:00:00
4 5019CORAL MONTAÑA PONSATRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:18:4620200:15:1119500:39:2032.0300:54:3125000:24:1500:00:0000:00:00
5 1866ANTONIA CANO ALARCONC.E. RAYOTEAMV1F01:22:12000:00:00000:00:000.0000:58:2723900:23:4500:00:0000:00:00
6 8051ANGELS PÉREZ DURÁNLLICENCIA DE DIAV1F01:22:3324700:17:2122800:40:4230.9600:58:0325600:24:3000:00:0000:00:00
7 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:26:1424200:17:1226500:44:1028.5301:01:2226700:24:5200:00:0000:00:00
8 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:28:0624800:17:2325800:43:1829.1001:00:4130200:27:2500:00:0000:00:00
9 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F01:33:1825400:17:4427600:47:3526.4801:05:1930600:27:5900:00:0000:00:00
10 7009MARÍA JOSÉ BOLAÑOS GONZALLLICENCIA DE DIAV1F01:35:1925000:17:2727900:48:4925.8101:06:1631100:29:0300:00:0000:00:00
11 6046MAYTE LOSADA PEREZC.E. RAYOTEAMV1F01:38:3228400:24:2728000:48:5325.7801:13:2027400:25:1200:00:0000:00:00
12 103ELISABETH RIBO PALAUC.E.T. DISTANCEV1F01:44:3128300:23:0528200:52:1824.0901:15:2331300:29:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:18:3512100:13:2025000:42:0729.9200:55:2722200:23:0800:00:0000:00:00
2 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:23:2225800:17:5422700:40:4230.9600:58:3626600:24:4600:00:0000:00:00
3 4860NURIA HERNANDO BALDOC.E.T. DISTANCEV2F01:26:5221400:15:4626300:43:5728.6700:59:4330000:27:0900:00:0000:00:00
4 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:27:0023500:16:2424900:42:0129.9900:58:2530800:28:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 710ALEIX DOMENECH GUIXFASTTRIATLON CLUBABM00:54:41200:09:17100:29:0443.3500:38:21700:16:2000:00:0000:00:00
2 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON CLUBABM00:55:31000:00:00000:00:000.0000:39:37300:15:5400:00:0000:00:00
3 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:55:431700:10:16300:29:5442.1400:40:10100:15:3300:00:0000:00:00
4 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:56:05000:00:00000:00:000.0000:40:02400:16:0300:00:0000:00:00
5 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:18400:09:46600:30:1941.5600:40:05600:16:1300:00:0000:00:00
6 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON CLUBABM00:56:49000:00:00000:00:000.0000:39:291700:17:2000:00:0000:00:00
7 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:57:581300:10:00700:30:3341.2400:40:331900:17:2500:00:0000:00:00
8 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:58:33000:00:00000:00:000.0000:40:183800:18:1500:00:0000:00:00
9 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:222800:10:512100:31:4239.7500:42:331000:16:4900:00:0000:00:00
10 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:59:25000:00:00000:00:000.0000:41:462200:17:3900:00:0000:00:00
11 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:59000:00:00000:00:000.0000:41:483500:18:1100:00:0000:00:00
12 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:00:194800:11:28900:31:0340.5800:42:312500:17:4800:00:0000:00:00
13 8052ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOABM01:00:201500:10:094000:32:3238.7300:42:412300:17:3900:00:0000:00:00
14 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:00:325800:11:361000:31:1040.4300:42:462400:17:4600:00:0000:00:00
15 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:00:341400:10:072300:31:4539.6900:41:524700:18:4200:00:0000:00:00
16 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:00:563900:11:141200:31:1440.3400:42:284300:18:2800:00:0000:00:00
17 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:00:59000:00:00000:00:000.0000:42:423900:18:1700:00:0000:00:00
18 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:593600:11:094800:32:4738.4300:43:563100:18:0300:00:0000:00:00
19 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:02:163300:11:031700:31:3539.8900:42:389500:19:3800:00:0000:00:00
20 623PEDRO ROLDÁN VILLARC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:323700:11:102500:31:4739.6400:42:579100:19:3500:00:0000:00:00
21 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:374700:11:251400:31:2440.1300:42:4910200:19:4800:00:0000:00:00
22 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:467000:11:572600:31:4739.6400:43:446900:19:0200:00:0000:00:00
23 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON CLUBABM01:03:021900:10:194900:32:4838.4100:43:0710700:19:5500:00:0000:00:00
24 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:03:304900:11:287100:33:2837.6500:44:564500:18:3400:00:0000:00:00
25 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:03:326400:11:525100:32:5738.2400:44:494900:18:4300:00:0000:00:00
26 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:39000:00:00000:00:000.0000:44:486200:18:5100:00:0000:00:00
27 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:4312900:13:291500:31:2940.0200:44:585000:18:4500:00:0000:00:00
28 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:03:473200:11:003000:31:5739.4400:42:5714600:20:5000:00:0000:00:00
29 2600ALEX PAGAN MONTOROTRI+9 EL MASNOUABM01:03:5311200:13:082900:31:5739.4400:45:056000:18:4800:00:0000:00:00
30 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:03:55000:00:00000:00:000.0000:45:562900:17:5900:00:0000:00:00
31 7042JOAN SOLER GUELLLLICENCIA DE DIAABM01:03:575300:11:323600:32:1839.0100:43:5011300:20:0700:00:0000:00:00
32 3851MARCOS LAMAS LOUGECLUB PROAMABM01:04:0011800:13:153100:31:5939.4000:45:145300:18:4600:00:0000:00:00
33 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:04:2416900:14:202400:31:4639.6600:46:064000:18:1800:00:0000:00:00
34 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:267400:12:027500:33:4237.3900:45:444800:18:4200:00:0000:00:00
35 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:04:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:04:399300:12:344500:32:4238.5300:45:167900:19:2300:00:0000:00:00
37 4849SERGI LIZ MADRIDC.E. RAYOTEAMABM01:04:424600:11:254100:32:3238.7300:43:5714200:20:4500:00:0000:00:00
38 8049GUILLEM FARRE VILLENALLICENCIA DE DIAABM01:04:458300:12:098000:33:4937.2600:45:585600:18:4700:00:0000:00:00
39 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:04:466000:11:456100:33:0738.0500:44:5210600:19:5400:00:0000:00:00
40 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM01:04:598000:12:065600:33:0238.1400:45:0810500:19:5100:00:0000:00:00
41 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:195000:11:297300:33:3437.5400:45:0312300:20:1600:00:0000:00:00
42 8043MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:05:206900:11:565800:33:0338.1200:44:5912800:20:2100:00:0000:00:00
43 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:05:364200:11:238100:33:5037.2400:45:1313000:20:2300:00:0000:00:00
44 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:5015800:14:023800:32:2538.8700:46:278100:19:2300:00:0000:00:00
45 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:06:0111600:13:128700:34:0337.0000:47:155200:18:4600:00:0000:00:00
46 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM01:06:0816400:14:124400:32:4138.5500:46:537400:19:1500:00:0000:00:00
47 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:104500:11:258300:33:5737.1100:45:2214500:20:4800:00:0000:00:00
48 1164FRANCESC CAPO MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM01:06:1412200:13:206800:33:2037.8000:46:408800:19:3400:00:0000:00:00
49 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:229800:12:487800:33:4637.3100:46:3410100:19:4800:00:0000:00:00
50 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM01:06:3111700:13:137900:33:4837.2800:47:018600:19:3000:00:0000:00:00
51 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:06:365200:11:318600:34:0337.0000:45:3415300:21:0200:00:0000:00:00
52 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:06:4314200:13:436000:33:0438.1000:46:4710800:19:5600:00:0000:00:00
53 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:566800:11:5511900:35:2335.6100:47:189300:19:3800:00:0000:00:00
54 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:07:3713700:13:376200:33:0938.0100:46:4614800:20:5100:00:0000:00:00
55 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:08:1114300:13:4411400:35:1035.8300:48:547600:19:1700:00:0000:00:00
56 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:08:1617700:14:269100:34:2136.6800:48:478400:19:2900:00:0000:00:00
57 5014ANDREU GENESTAR PONCIANOCLUB TRIATLO ATLESABM01:08:198200:12:0910500:34:5336.1200:47:0216400:21:1700:00:0000:00:00
58 5720ALBERTO AGUILERA PINOCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:08:19000:00:00000:00:000.0000:47:2515000:20:5400:00:0000:00:00
59 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:08:4418400:14:528800:34:0936.9000:49:019800:19:4300:00:0000:00:00
60 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:477800:12:0511600:35:1235.8000:47:1716900:21:3000:00:0000:00:00
61 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM01:08:5513500:13:3710100:34:3736.4000:48:1414000:20:4100:00:0000:00:00
62 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:09:1317300:14:2411800:35:1935.6800:49:438500:19:3000:00:0000:00:00
63 3306FRANK LINARES DIAZ G. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:09:15000:00:00000:00:000.0000:47:3317700:21:4200:00:0000:00:00
64 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:10:2012400:13:2411700:35:1535.7400:48:3917600:21:4100:00:0000:00:00
65 7023JUAN CARLOS VIRTUDES SÁNCLLICENCIA DE DIAABM01:10:2318700:14:563700:32:2538.8700:47:2121700:23:0200:00:0000:00:00
66 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM01:10:4817500:14:2413200:36:0334.9500:50:2712700:20:2100:00:0000:00:00
67 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:11:0622500:16:109800:34:3436.4500:50:4412900:20:2200:00:0000:00:00
68 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:11:2720100:15:119700:34:3336.4700:49:4417800:21:4300:00:0000:00:00
69 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:11:3817800:14:2811000:35:0535.9100:49:3319100:22:0500:00:0000:00:00
70 8034ORIOL GARCIA BOSCHLLICENCIA DE DIAABM01:11:4019800:15:0712500:35:4135.3100:50:4814900:20:5200:00:0000:00:00
71 3640SERGI SANCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM01:12:033000:10:5514900:37:2233.7200:48:1724100:23:4600:00:0000:00:00
72 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM01:12:19000:00:00000:00:000.0000:52:0312200:20:1600:00:0000:00:00
73 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:12:4810300:13:0019400:39:1832.0600:52:1813500:20:3000:00:0000:00:00
74 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:12:5118300:14:4813500:36:1934.6900:51:0717900:21:4400:00:0000:00:00
75 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:12:5915500:13:5817400:38:1432.9600:52:1214400:20:4700:00:0000:00:00
76 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:13:0215300:13:5710000:34:3636.4200:48:3325500:24:2900:00:0000:00:00
77 2767DAMIA LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM01:13:2619300:15:0113600:36:2234.6500:51:2319000:22:0300:00:0000:00:00
78 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM01:13:3610700:13:0412900:35:5235.1300:48:5626200:24:4000:00:0000:00:00
79 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:13:5723000:16:1714100:36:3334.4700:52:5015600:21:0700:00:0000:00:00
80 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:13:5921700:15:5014600:36:5834.0800:52:4816000:21:1100:00:0000:00:00
81 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM01:14:0524100:17:1016500:37:5733.2000:55:076500:18:5800:00:0000:00:00
82 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:14:2019600:15:0614200:36:4634.2700:51:5220200:22:2800:00:0000:00:00
83 7038ESTEBAN GUERRIERILLICENCIA DE DIAABM01:14:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
84 8025JOSEP TRUJILLO OLIVALLICENCIA DE DIAABM01:15:1315900:14:0216700:38:0533.0900:52:0722000:23:0600:00:0000:00:00
85 7029ALBERT MOIX VALLRIBERALLICENCIA DE DIAABM01:15:5319200:14:5917600:38:1932.8800:53:1820800:22:3500:00:0000:00:00
86 8045MANU MORENO SORIANOLLICENCIA DE DIAABM01:15:5723200:16:2219800:39:2931.9100:55:5111200:20:0600:00:0000:00:00
87 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:17:0727200:18:3517700:38:2032.8700:56:5511800:20:1200:00:0000:00:00
88 5918ENRIC GUIX MARQUEZC.A. IGUALADAABM01:17:3021800:15:5216400:37:5533.2300:53:4723800:23:4300:00:0000:00:00
89 8026RICARD POBLADOR MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAABM01:17:3025300:17:4318700:39:0132.2900:56:4414300:20:4600:00:0000:00:00
90 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM01:17:3227000:18:3016100:37:4133.4400:56:1116700:21:2100:00:0000:00:00
91 7036MARC SABORIT TOLLLLICENCIA DE DIAABM01:17:3922400:16:0622400:40:3331.0700:56:3915100:21:0000:00:0000:00:00
92 5013CARLES TEIXIDO VIVESC.N. BADALONAABM01:18:0114700:13:4817800:38:2432.8100:52:1228200:25:4900:00:0000:00:00
93 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM01:18:2321100:15:3515900:37:4133.4400:53:1627300:25:0700:00:0000:00:00
94 5082ABEL MOLERO LOPEZCLUB TRIATLO ATLESABM01:18:5326400:18:0623900:41:0130.7200:59:0710000:19:4600:00:0000:00:00
95 7026MARC LLOBET RODRIGOLLICENCIA DE DIAABM01:19:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
96 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:20:0427900:19:5817100:38:0933.0300:58:0718800:21:5700:00:0000:00:00
97 4740ANGEL LEON DE DALMAUCLUB TRITRAININGABM01:20:3523400:16:2420400:39:3831.7900:56:0225800:24:3300:00:0000:00:00
98 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON CLUBABM01:21:0425500:17:4521500:40:0131.4900:57:4622600:23:1800:00:0000:00:00
99 8037MARTÍ FARRERA SALLLICENCIA DE DIAABM01:21:1823700:16:3624300:41:1430.5600:57:5023000:23:2800:00:0000:00:00
100 8009JOAN GARCIA COLOMERLLICENCIA DE DIAABM01:21:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
101 8035GABRIEL MARIA MANCILLALLICENCIA DE DIAABM01:21:4126500:18:1223800:41:0030.7300:59:1220300:22:2900:00:0000:00:00
102 7043MIQUEL CAMACHO LARALLICENCIA DE DIAABM01:21:4226600:18:1323700:40:5930.7400:59:1220500:22:3000:00:0000:00:00
103 8028OLIVIER CHICOINEAULLICENCIA DE DIAABM01:21:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
104 7018ALEJANDRO GARCIA RICOLLICENCIA DE DIAABM01:21:5123300:16:2222500:40:3431.0600:56:5627100:24:5500:00:0000:00:00
105 1689FRANCISCO TORRES VERONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:22:1719700:15:0724600:41:4130.2300:56:4827800:25:2900:00:0000:00:00
106 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM01:22:2924000:17:0518900:39:0932.1800:56:1429000:26:1500:00:0000:00:00
107 8024ALEX ESTEPA LANASPALLICENCIA DE DIAABM01:24:3426100:18:0225200:42:1329.8501:00:1525200:24:1900:00:0000:00:00
108 7016JULIO MARTINEZ ESCRIBANOLLICENCIA DE DIAABM01:25:0425600:17:4825100:42:1129.8700:59:5927200:25:0500:00:0000:00:00
109 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESABM01:25:0528000:20:1425300:42:1429.8301:02:2820900:22:3700:00:0000:00:00
110 8010MIGUEL MORENO REALLLICENCIA DE DIAABM01:26:1727300:18:5823400:40:4930.8700:59:4729500:26:3000:00:0000:00:00
111 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:27:0126800:18:2426900:44:2328.3901:02:4724800:24:1400:00:0000:00:00
112 7002MARIO SANCHEZ MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:27:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
113 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:28:2721900:15:5624100:41:0430.6800:57:0031700:31:2700:00:0000:00:00
114 8021SERGIO VALHONDO MARQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:32:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
115 7025ISAAC BOLINCHES DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:36:2026300:18:0627800:47:5726.2801:06:0331600:30:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBABF01:02:07800:09:495400:33:0138.1600:42:507500:19:1700:00:0000:00:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:05:502400:10:299000:34:2136.6800:44:5015200:21:0000:00:0000:00:00
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:09:269500:12:3715000:37:2333.7000:50:008200:19:2600:00:0000:00:00
4 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:4514900:13:4916300:37:4833.3300:51:3715700:21:0800:00:0000:00:00
5 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF01:13:2814000:13:4213900:36:2734.5700:50:0922700:23:1900:00:0000:00:00
6 5252ESTEL MORERA ROSELLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:15:0321300:15:4017000:38:0633.0700:53:4616300:21:1700:00:0000:00:00
7 4992LAURA BENEJAM BOUTINTGCBINNABF01:15:0510000:12:5820100:39:3431.8400:52:3220700:22:3300:00:0000:00:00
8 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:15:3320000:15:1118500:38:4732.4900:53:5817200:21:3500:00:0000:00:00
9 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAFLOR DE TRIATLOABF01:15:4812800:13:2919900:39:3331.8600:53:0221100:22:4600:00:0000:00:00
10 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:16:0719400:15:0117500:38:1632.9300:53:1721200:22:5000:00:0000:00:00
11 8002DOLORS PRADELLLLICENCIA DE DIAABF01:16:4110500:13:0323000:40:4330.9500:53:4621500:22:5500:00:0000:00:00
12 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:16:5318200:14:4820200:39:3531.8300:54:2320400:22:3000:00:0000:00:00
13 4332AITANA GARCIA URIARTECLUB TRIATLO ATLESABF01:17:0719000:14:5718100:38:3432.6700:53:3123400:23:3600:00:0000:00:00
14 2093CARLOTA AGUILERA ORDOÑEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:2013800:13:3918600:39:0032.3100:52:3926300:24:4100:00:0000:00:00
15 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF01:18:2219900:15:0921700:40:0431.4500:55:1322400:23:0900:00:0000:00:00
16 5407ANDREA CASTAN USONCLUB TRIATLO ATLESABF01:18:2922900:16:1522100:40:2031.2400:56:3518500:21:5400:00:0000:00:00
17 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF01:18:35000:00:00000:00:000.0000:54:0125900:24:3400:00:0000:00:00
18 4196ANNA BONET ORDERIZCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:19:15000:00:00000:00:000.0000:54:4225700:24:3300:00:0000:00:00
19 7033SARA HERNANDEZ MOLLFULLEDLLICENCIA DE DIAABF01:20:4917000:14:2221900:40:1831.2700:54:4028800:26:0900:00:0000:00:00
20 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:0416000:14:0222000:40:2031.2400:54:2229900:26:4200:00:0000:00:00
21 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:21:0419500:15:0520500:39:4131.7500:54:4629100:26:1800:00:0000:00:00
22 5706MERCÈ BARNILS CODINAC.N. VIC-ETBABF01:21:5224300:17:1323200:40:4630.9100:57:5924500:23:5300:00:0000:00:00
23 7039ANNA AUSTRICH I COMASLLICENCIA DE DIAABF01:25:4616300:14:0727300:45:0527.9500:59:1229700:26:3400:00:0000:00:00
24 7027MARTA CARRION BAREALLICENCIA DE DIAABF01:27:3015600:13:5926400:44:0328.6000:58:0231400:29:2800:00:0000:00:00
25 7035INGRID SEUBA SERRALLICENCIA DE DIAABF01:27:3821600:15:4927500:46:2727.1301:02:1627600:25:2200:00:0000:00:00
26 8042LORENA GONZALEZ CONTRERASLLICENCIA DE DIAABF01:28:0125200:17:3626100:43:5328.7101:01:2929600:26:3200:00:0000:00:00
27 7008KAREN MARTIN VALENZUELALLICENCIA DE DIAABF01:29:25000:00:00000:00:000.0001:04:0227700:25:2300:00:0000:00:00
28 8039MARINA NICOLAU ARTESLLICENCIA DE DIAABF01:31:3812300:13:2127400:46:1727.2200:59:3831800:32:0000:00:0000:00:00
29 8008CRISTINA IBERN BOSCHLLICENCIA DE DIAABF01:32:34000:00:00000:00:000.0001:03:5330900:28:4100:00:0000:00:00
30 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF01:34:1221200:15:3528300:53:5323.3801:09:2826500:24:4400:00:0000:00:00
31 8030GEMMA HERRERA PUJOLLLICENCIA DE DIAABF01:34:1527800:19:4428100:50:5924.7101:10:4323300:23:3200:00:0000:00:00
32 7014ANA THIWLENLLICENCIA DE DIAABF01:35:3728200:20:4927700:47:3626.4701:08:2530100:27:1200:00:0000:00:00
33 7031SEILA CIRES ILATALLICENCIA DE DIAABF01:37:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 8019SUSANA FERRAN DIAZLLICENCIA DE DIAABF01:44:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF01:44:3115700:14:0128401:01:2220.5301:15:2331200:29:0800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35