RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
195 174 168 5 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:57:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11067RICCARDO TOSI00:58:31
23033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GONZALEZ00:59:12
32191JORDI PINO PINO CONTRERAS00:59:35

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:02:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1666ALBERT TORRES CARLES 00:58:52
22202GERARD RODRIGUEZ VILADRICH01:00:13
3119JUANJO GALLARDO GONZALEZ01:03:43

3. - AT C. R3 RIPOLLET TRIATLO - 03:04:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12756FRAN ALCAIDE CARMONA01:00:38
2927ORIOL MONCLÚS MORRAL01:01:15
32730JAVIER VAREA RUSO01:02:08

4. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:07:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13765RUBÉN MARTIN PEINADO00:57:50
2950GERARD GARRIDO AUFERIL01:01:57
32575DAVID SERRANO HERNÁNDEZ01:07:37

5. - C.N. MATARO - 03:08:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12446YAGO DURAN DURAN BAS01:02:01
22690ALEXIS GUILLEN LERROUX01:03:15
32691CARLES LLACH FERNANDEZ01:03:26

6. - C.N. SABADELL - 03:11:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREZ01:00:19
22287DIDAC PANIAGUA FERRER01:03:56
3775VINCENT ALEJANDRO ALVAREZ HERNANDEZ01:07:14

7. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:12:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
16204FERRAN GRAU RIBAS01:01:47
24885BERNAT XIQUES ALVAREZ01:03:33
32696LÉO SERRA THOMAS01:06:53

8. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:12:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13993ERIC GALOBART SAMPIETRO01:02:49
22228OSCAR GARCÍA MARTÍNEZ01:03:13
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:06:31

9. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 03:13:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12545JOAN INIESTA LLAURADÓ01:03:25
23026JOSE RAMON GONZALEZ REY01:03:50
35801JORGE CARMONA CARRASCO01:06:27

10. - C.E. MEDITERRANI - 03:20:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134JOSE OROZCO TIRADO01:03:58
23133JORDI MIRO ACEDO01:05:50
33118AMIN EL AISSATI TAADOU01:11:09

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:21:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11834ORIOL MELERO AMBLÀS01:06:28
21142FRANCESC MENOR DURAN01:06:45
33100JUAN DE GISPERT01:08:01

12. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:35:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12273OSCAR MARTÍNEZ HERVÁS01:07:53
25591CARLOS GARCIA LOPEZ01:12:52
32320ARNAU GORDO HERNANDEZ01:15:02

13. - U.C. SANT CUGAT - 03:49:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1539MANEL MONTEYS VILANOVA01:04:40
22687RUDIE GAL01:21:13
32681SIMONE ROSA01:23:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35