RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
195 174 168 5 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2202GERARD RODRIGUEZ VILADRICPRAT TRIATLO 1994JVM01:00:133000:18:02500:31:5837.5400:50:002200:10:1300:01:0700:01:04
2 1629POL BARCELO FULLADOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM01:01:38900:16:424000:33:5535.3800:50:375700:11:0100:00:5200:01:07
3 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:01:473800:18:132300:33:0736.2400:51:203500:10:2700:00:5900:00:58
4 2287DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM01:03:566200:19:032100:33:0536.2700:52:088300:11:4800:00:5700:01:15
5 2696LÉO SERRA THOMASCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:06:532000:17:467400:36:4632.6400:54:3211100:12:2100:01:2600:01:57
6 775VINCENT ALEJANDRO ALVAREZC.N. SABADELLJVM01:07:141800:17:447700:37:1132.2700:54:5510800:12:1900:01:1000:01:16
7 2693PERE BIGAS SILVESTREC.N. MATAROJVM01:07:358700:19:587300:36:4132.7100:56:395100:10:5600:01:0100:01:04
8 2479ADRIA VILLEGAS DE DIOSC.N. SABADELLJVM01:10:007100:19:209400:38:2031.3000:57:4010900:12:2000:01:2800:01:39
9 2141SERGI PARAREDA CAMPILLACLUB NATACIO BARCELONAJVM01:13:5411400:21:3611500:40:1929.7601:01:559200:11:5900:01:3600:01:24
10 2320ARNAU GORDO HERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIJVM01:15:0210200:21:0312900:41:4328.7701:02:4610400:12:1600:01:4500:01:57
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLJNM01:00:191500:17:22600:32:0037.5000:49:225200:10:5700:01:0800:00:57
2 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:03:335500:18:501200:32:4436.6600:51:349100:11:5900:01:0300:01:10
3 6074ORIOL GOMEZ PARERAC.N. MATAROJNM01:19:068800:19:5915700:47:1225.4201:07:118800:11:5500:01:1700:01:06
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2191JORDI PINO PINO CONTRERASC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:59:351600:17:37400:31:4937.7200:49:262100:10:0900:00:5600:01:00
2 1068JORDI MORA TRUYOLSC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:59:431000:16:591400:32:4836.5900:49:471300:09:5600:00:5700:01:00
3 2175ELOI COMPTA TARAFAINDEPENDIENTESUB23M00:59:551400:17:20800:32:0837.3400:49:283400:10:2700:00:5600:00:57
4 2446YAGO DURAN DURAN BASC.N. MATAROSUB23M01:02:013600:18:073000:33:2435.9300:51:313700:10:3000:01:0700:01:07
5 2575DAVID SERRANO HERNÁNDEZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:07:374100:18:1710300:38:5730.8100:57:143100:10:2300:01:1700:01:26
6 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M01:10:082700:18:0013000:41:5028.6900:59:502600:10:1800:01:2100:01:19
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:57:50300:16:27700:32:0737.3600:48:34300:09:1600:00:5700:00:52
2 666ALBERT TORRES CARLES PRAT TRIATLO 1994V1M00:58:521700:17:39200:31:2038.3000:48:591000:09:5300:00:5500:01:00
3 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:59:24800:16:403100:33:2535.9100:50:05500:09:1900:00:5300:00:57
4 8002XAVIER MATARÍN SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:00:10600:16:284100:34:1135.1000:50:39800:09:3100:01:1500:01:08
5 8030VÍCTOR LANGREO CERDÁNGD PRESUNTOS TRIATLETASV1M01:00:221900:17:461000:32:1937.1300:50:052500:10:1700:01:0100:00:58
6 8039FERNANDO RUIZ DE PEDROLLICENCIA DE DIAV1M01:00:51200:16:275400:35:0034.2900:51:27700:09:2400:01:3000:01:57
7 927ORIOL MONCLÚS MORRALAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:01:151200:17:124500:34:2934.8000:51:41900:09:3400:01:0000:01:25
8 2730JAVIER VAREA RUSOAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:02:082500:17:572800:33:1936.0200:51:164700:10:5200:00:5700:00:58
9 8021JOSE Mª CUADRADO CABELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:02:184500:18:341800:32:5736.4200:51:314600:10:4700:01:0600:01:15
10 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:02:213100:18:034400:34:1934.9700:52:221600:09:5900:01:2900:01:27
11 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON BARCELONAV1M01:02:322400:17:573400:33:3335.7700:51:305800:11:0200:00:5900:00:00
12 2663MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:03:086000:18:543700:33:4435.5700:52:383800:10:3000:01:0700:01:16
13 2228OSCAR GARCÍA MARTÍNEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:03:132200:17:504900:34:4534.5300:52:354100:10:3800:01:0600:01:31
14 2691CARLES LLACH FERNANDEZC.N. MATAROV1M01:03:265100:18:463600:33:3735.7000:52:236000:11:0300:01:3300:01:27
15 8006ADAM PICÓN MAÑOSALLICENCIA DE DIAV1M01:03:432900:18:026000:35:1933.9800:53:212800:10:2200:01:4600:01:14
16 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:03:507500:19:323500:33:3535.7300:53:074300:10:4300:01:1700:01:13
17 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:04:185700:18:534600:34:2934.8000:53:225000:10:5600:01:0100:01:14
18 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:04:375400:18:494800:34:4534.5300:53:345900:11:0300:01:0100:01:27
19 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:04:444600:18:366600:35:5533.4100:54:312300:10:1300:01:1600:01:25
20 3133JORDI MIRO ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M01:05:506300:19:035800:35:1334.0700:54:167900:11:3400:00:5800:01:16
21 3780TONI LAPUENTE SALABERTINDEPENDIENTEV1M01:06:177300:19:286200:35:3133.7900:54:597000:11:1800:01:3300:01:27
22 2331SERGI PALAU MELLINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:358600:19:565500:35:0234.2500:54:588100:11:3700:01:2100:01:19
23 6188LLUÍS ARMENGOL DULCETAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:06:394700:18:417200:36:3732.7700:55:187100:11:2100:01:3300:01:45
24 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESV1M01:07:377900:19:357900:37:1732.1900:56:524500:10:4500:01:3000:01:24
25 2273OSCAR MARTÍNEZ HERVÁSC.E.E. SANT GERVASIV1M01:07:537400:19:288000:37:1732.1900:56:456300:11:0800:01:5700:01:51
26 3100JUAN DE GISPERTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:08:015300:18:4710100:38:5530.8400:57:422700:10:1900:01:3600:01:25
27 887RUBÉN GARCIA CACERESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:09:119300:20:227500:36:5132.5600:57:139000:11:5800:01:3200:01:13
28 748JORGE RODRIGUEZ CODINAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:10:158200:19:519600:38:3331.1300:58:248600:11:5100:01:2900:01:23
29 4624JOSE JAVIER CARRETO PASCUFASTTRIATLON BARCELONAV1M01:10:259000:20:039900:38:4530.9700:58:488000:11:3700:01:5000:02:11
30 8019JOAN MARULL ARNALLLLICENCIA DE DIAV1M01:10:439500:20:329300:38:1531.3700:58:478900:11:5600:01:4300:01:43
31 8032DAVID ORTIZ POZOLLICENCIA DE DIAV1M01:10:4310600:21:139100:37:5931.5900:59:127600:11:3100:02:1100:01:46
32 8011BERNIE DE CHAVEZLLICENCIA DE DIAV1M01:11:2410100:21:008400:37:2832.0300:58:2812400:12:5600:01:5800:01:29
33 8001RIXONE MARTINEZ BAUTISTALLICENCIA DE DIAV1M01:12:065800:18:5312700:41:3928.8101:00:327800:11:3400:01:5400:02:23
34 2666MANEL JANÉ ÀLVAREZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:12:209400:20:2810900:39:4130.2401:00:0910000:12:1100:01:4200:02:14
35 8027RAFAEL JULIAN ESTEBANLLICENCIA DE DIAV1M01:12:3313700:22:257600:37:0532.3600:59:3012700:13:0300:01:4600:01:31
36 7013JOSE MANUEL FERNANÁDEZ ALLLICENCIA DE DIAV1M01:12:3512400:22:027800:37:1632.2000:59:1813300:13:1700:01:2500:01:50
37 1202ANDREU SANCHEZ VERNETCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:539600:20:5110000:38:4830.9300:59:3913200:13:1400:01:1700:01:31
38 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:13:2910400:21:1211100:40:0129.9901:01:1310300:12:1600:01:1800:01:17
39 2656DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:14:1710800:21:1812300:40:4829.4101:02:069900:12:1100:01:1700:01:33
40 2715DIEGO DE LA TORRE MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:15:3014000:22:5610700:39:3530.3201:02:3112500:12:5900:01:2000:01:17
41 7005FRANCISCO RUZ LINDELLICENCIA DE DIAV1M01:16:1514400:23:2511000:39:5930.0101:03:2412300:12:5100:01:3700:02:09
42 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:3612000:21:5512600:41:3128.9001:03:2613100:13:1000:01:1300:01:31
43 8035JORDI LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:18:0213600:22:2412800:41:3928.8101:04:0314200:13:5900:01:0800:01:37
44 2153MIGUEL RUIZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994V1M01:18:4311600:21:3814300:43:3427.5401:05:1213500:13:3100:01:3700:01:44
45 8003MICHAEL REYES LLICENCIA DE DIAV1M01:20:4714200:23:1113600:42:2428.3001:05:3516000:15:1200:02:0800:02:26
46 2681SIMONE ROSAU.C. SANT CUGATV1M01:23:3913900:22:2815600:47:0825.4601:09:3614500:14:0300:02:1100:01:51
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2756FRAN ALCAIDE CARMONAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M01:00:382300:17:541100:32:2936.9400:50:232400:10:1500:00:5800:00:55
2 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV2M01:02:364000:18:162700:33:1636.0700:51:326100:11:0400:01:1100:01:24
3 4523JOAN RAMON MARTINEZ ESCORTRANSTRIATLONV2M01:02:425000:18:443300:33:2935.8400:52:133600:10:2900:01:2000:01:20
4 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MANRESAV2M01:02:585900:18:542600:33:1236.1400:52:064800:10:5200:01:0100:01:10
5 1540JAUME ARTO CORBELLACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:03:004800:18:424200:34:1335.0700:52:551900:10:0500:01:3000:02:00
6 119JUANJO GALLARDO GONZALEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:03:436800:19:122400:33:0836.2200:52:207200:11:2300:01:0400:01:08
7 3134JOSE OROZCO TIRADOC.E. MEDITERRANIV2M01:03:584400:18:245200:34:5734.3300:53:214000:10:3700:01:0800:01:27
8 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:04:408000:19:373800:33:4935.4900:53:266800:11:1400:01:0800:01:32
9 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:06:277200:19:257000:36:2133.0100:55:464200:10:4100:01:3600:01:15
10 2689RALF RASCHERC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:07:248400:19:546900:36:1633.0900:56:106900:11:1400:02:0200:01:41
11 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:07:358100:19:406300:35:3633.7100:55:1610700:12:1900:01:1300:01:28
12 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:07:4010500:21:134300:34:1435.0500:55:2710100:12:1300:01:1200:01:26
13 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:257600:19:338500:37:2832.0300:57:017300:11:2400:01:2300:01:18
14 8004TONI ENCINAS GAMEZLLICENCIA DE DIAV2M01:09:188300:19:548100:37:2332.1000:57:179300:12:0100:01:1700:01:18
15 2662MIGUEL MUÑOZ CRUZTRIATLO JOVENT 79V2M01:10:54100:11:0315300:46:1925.9100:57:2213600:13:3200:01:3200:01:57
16 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:1212600:22:048300:37:2432.0900:59:2811900:12:4400:01:3000:01:25
17 8005JORDI MATAS ROLDANLLICENCIA DE DIAV2M01:12:3315100:24:14300:31:2138.2800:55:3516600:16:5800:02:0200:03:53
18 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:12:4311300:21:299700:38:3431.1101:00:0311500:12:4000:01:3200:01:25
19 2688JORGE VIÑUALES ALONSOTRANSTRIATLONV2M01:13:0412200:22:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2500:00:00
20 8023BUFALO DEL ESTALLLICENCIA DE DIAV2M01:13:0913200:22:1614000:43:1427.7601:05:30100:07:3900:01:2900:01:46
21 8012ADOLFO BELZUNCELLICENCIA DE DIAV2M01:14:5011500:21:3712000:40:3029.6301:02:0711800:12:4300:01:2300:01:32
22 806MARIO SACO RUÍZPRAT TRIATLO 1994V2M01:17:4614900:24:0911200:40:0329.9601:04:1213700:13:3400:01:1500:01:26
23 2301ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:17:4814600:23:3111800:40:2529.6901:03:5613900:13:5200:01:1500:01:21
24 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M01:19:0913800:22:2714600:44:0327.2401:06:3011400:12:3900:01:3800:01:27
25 2687RUDIE GALU.C. SANT CUGATV2M01:21:1314500:23:3014400:43:4427.4401:07:1414300:13:5900:01:4100:02:01
26 2281ROGER SIMON PARALLUELOC.E.E. SANT GERVASIV2M01:21:1515000:24:1313700:42:3928.1401:06:5215100:14:2300:01:5400:02:06
27 8026OSCAR GÓMEZ PAULLICENCIA DE DIAV2M01:24:3416500:25:5214500:43:5427.3301:09:4615700:14:4800:01:2700:01:28
28 3392MIGUEL ANGEL RIBAU DIEZINDEPENDIENTEV2M01:25:1115800:24:4515100:45:5426.1401:10:3915300:14:3200:01:4900:02:26
29 7008JUAN CARLOS DE LA RUBIA GLLICENCIA DE DIAV2M01:26:0115700:24:4215500:46:3825.7301:11:2015500:14:4100:01:5500:02:03
30 2661JESUS GRAU CAMINSCLUB ESPORTIU TRIKIDSV2M01:35:2215400:24:3016600:56:5421.0901:21:2414100:13:5800:01:1600:01:14
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:06:318900:19:596400:35:4833.5200:55:474400:10:4400:01:1300:01:17
2 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MANRESAV3M01:11:4211900:21:409200:38:0131.5700:59:419500:12:0100:01:4100:01:22
3 5357PEDRO TALAVERA ROMEROAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV3M01:11:5710000:20:5710200:38:5630.8200:59:539600:12:0400:01:3800:01:39
4 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:12:5211800:21:409500:38:2831.2001:00:0812100:12:4400:01:4000:01:45
5 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV3M01:20:0114700:23:4913400:42:0828.4801:05:5714600:14:0400:01:5100:01:52
6 8038ALEX SANCHEZ SEBASTIANLLICENCIA DE DIAV3M01:34:3116700:27:5816500:49:4024.1601:17:3816500:16:5300:03:2300:02:58
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF01:10:4111100:21:258200:37:2432.0900:58:498700:11:5200:01:0600:01:07
2 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETEPRAT TRIATLO 1994JVF01:13:3610900:21:1911300:40:1229.8501:01:319800:12:0500:01:0000:01:03
3 617LUCIA CABALLERO TRUJILLOVILADECANS TRIATLOJVF01:16:4612900:22:1113500:42:1528.4001:04:2611000:12:2000:01:2700:01:15
4 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF01:18:0514300:23:1412500:41:2329.0001:04:3713400:13:2800:01:2300:01:24
5 5564JANA ABADAL GINESTAC.E. KATOA BARCELONAJVF01:22:5414800:24:0714800:44:4226.8501:08:4914700:14:0500:01:1700:01:12
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5309GEORGINA MARTÍNEZ ESTEVETRANSTRIATLONJNF01:08:507000:19:1710500:39:0930.6500:58:263300:10:2400:01:0400:01:09
2 1093MAITE ESVERTIT TORRENTSFLOR DE TRIATLOJNF01:11:069800:20:529000:37:5931.5900:58:5110200:12:1500:01:0600:01:34
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2245JÚLIA MALÉ PUJOLSCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:07:098500:19:556800:36:0533.2600:56:006400:11:0900:01:1300:01:04
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4567MARTA VIDAL DIZACLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:06:095600:18:537100:36:2432.9700:55:174900:10:5200:01:2400:01:24
2 2654ESTELA PERIS RODRIGUEZU.C. SANT CUGATV1F01:11:546600:19:078900:37:4931.7300:56:5615900:14:5800:01:2100:01:23
3 1051MARIA GARDENYES RUZCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:13:0610700:21:1411600:40:2129.7401:01:357700:11:3100:01:0500:01:11
4 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:15:5212300:22:0112200:40:4629.4401:02:4712900:13:0500:01:2900:02:00
5 1007MARTA ARDIACA CALONGEPRAT TRIATLO 1994V1F01:16:5913100:22:1313200:42:0428.5301:04:1711700:12:4200:01:2000:01:18
6 2208ELEONORA LANACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:19:4215900:24:4611900:40:2929.6401:05:1515200:14:2700:01:1500:01:24
7 8007MONTSERRAT BUERBA GIRALTLLICENCIA DE DIAV1F01:25:5216300:25:2115400:46:2625.8401:11:4714800:14:0500:02:1400:02:04
8 2509RAQUEL SÁNCHEZ MALDONADOC.E.T. DISTANCEV1F01:27:3016400:25:3215800:47:1925.3601:12:5115400:14:3900:01:1600:01:56
9 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMENEZPRAT TRIATLO 1994V1F01:27:3715500:24:3316300:49:0424.4601:13:3714400:14:0000:01:4600:01:45
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F01:15:1912100:21:5912400:40:5729.3001:02:5611200:12:2300:01:1900:01:18
2 2206SONIA MAGALLON MEMBRADOC. E. TRIATLO UECANOIAV2F01:19:0614100:23:0113900:42:5927.9201:06:0013000:13:0600:01:3400:01:37
3 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON BARCELONAV2F01:28:4015200:24:1416200:48:4924.5801:13:0316200:15:3700:01:3200:01:39
4 8037ALÍCIA BOFARULL CASTROLLICENCIA DE DIAV2F01:34:3016800:28:0416400:49:3324.2201:17:3716400:16:5300:02:2100:02:47
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8018PATRICIA MELLORINDEPENDIENTEV3F01:19:1816000:24:4712100:40:4129.5001:05:2813800:13:5000:01:2700:01:27
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1067RICCARDO TOSIC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:31500:16:272900:33:1936.0200:49:46200:08:4500:00:5200:00:56
2 3033MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOC.E. KATOA BARCELONAABM00:59:122600:17:59100:31:1738.3600:49:161400:09:5600:00:5300:00:52
3 8029XAVIER VALERO GONZALEZC.T. RINCON DE LA VICTORIABM00:59:39400:16:273900:33:5335.4200:50:20600:09:1900:00:4900:00:56
4 2299PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBABM01:00:021100:17:102000:32:5936.3800:50:091100:09:5300:00:5600:01:00
5 8033DANI LASA CAICEDOLLICENCIA DE DIAABM01:00:293700:18:11900:32:1037.3100:50:212000:10:0800:01:1400:01:16
6 7012ALEX NUÑEZ LEALLLICENCIA DE DIAABM01:00:41700:16:375000:34:4734.5000:51:24400:09:1700:01:2500:01:47
7 8034DAVID PEREZ REYLLICENCIA DE DIAABM01:00:421300:17:173200:33:2835.8600:50:451500:09:5700:01:0300:01:22
8 8028ALBERT RODRIGUEZ DEL BLANLLICENCIA DE DIAABM01:00:562100:17:461300:32:4736.6000:50:333000:10:2300:00:5800:01:03
9 950GERARD GARRIDO AUFERILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:573400:18:041600:32:5536.4600:50:595300:10:5800:00:5700:01:06
10 3993ERIC GALOBART SAMPIETROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:02:494900:18:431700:32:5736.4200:51:406500:11:0900:01:1900:01:24
11 7002SERGIO GARCÍA VERGARALLICENCIA DE DIAABM01:02:523500:18:055100:34:5334.4000:52:581200:09:5400:01:2200:01:59
12 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:036500:19:061900:32:5736.4200:52:035500:11:0000:01:1200:01:08
13 2690ALEXIS GUILLEN LERROUXC.N. MATAROABM01:03:156700:19:111500:32:5136.5300:52:026700:11:1300:01:0800:01:12
14 2545JOAN INIESTA LLAURADÓCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:03:254300:18:225300:35:0034.2900:53:221700:10:0300:01:1100:01:33
15 7007YERAI DUQUE CONDELLICENCIA DE DIAABM01:03:262800:18:015600:35:0234.2500:53:032900:10:2300:00:0000:00:00
16 2314ERIC DONADEU PERARNAUCREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:04:063900:18:155900:35:1734.0100:53:323900:10:3400:01:0200:01:21
17 8014ADRIA MOLIST GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:499900:20:542200:33:0636.2500:54:008500:11:4900:01:0500:01:06
18 2718ALAN RIZZUTIC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:513300:18:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2500:00:00
19 2665MIGUEL PACHECO ARTACHOINDEPENDIENTEABM01:06:235200:18:466500:35:4933.5000:54:358400:11:4800:01:1000:01:26
20 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:287700:19:336100:35:2733.8500:55:007500:11:2800:01:1100:01:12
21 8025MELECIO EVANGELISTA PANGILLICENCIA DE DIAABM01:06:346400:19:044700:34:3034.7800:53:3412600:13:0000:01:4000:01:38
22 8036VICTOR AGUILAR MAMBRILLALLICENCIA DE DIAABM01:06:457800:19:346700:35:5933.3500:55:336600:11:1200:00:0000:00:00
23 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:06:459100:20:095700:35:1034.1200:55:197400:11:2600:01:3800:01:13
24 8008JAIRO OZAEZ GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:08:486100:19:0210600:39:2230.4800:58:243200:10:2400:01:3700:01:09
25 7003DANIEL MARTÍNEZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:579200:20:109800:38:3931.0500:58:496200:11:0800:02:0100:02:11
26 3118AMIN EL AISSATI TAADOUC.E. MEDITERRANIABM01:11:099700:20:528700:37:3331.9600:58:2512000:12:4400:01:3600:01:13
27 7004VALENTÍ FARRÀS RIU LLICENCIA DE DIAABM01:12:1511000:21:2010400:39:0830.6601:00:288200:11:4700:01:5000:01:27
28 8031FRANCESC MÁRQUEZ ALCÁZARLLICENCIA DE DIAABM01:12:184200:18:2013800:42:5827.9301:01:185600:11:0000:01:1700:01:12
29 8024EMANUELE CAVALLAROLLICENCIA DE DIAABM01:13:5410300:21:0711400:40:1529.8101:01:2211300:12:3200:01:5400:02:04
30 2711JORDI FARGAS FÀBREGASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:15:3512800:22:0611700:40:2529.6901:02:3112800:13:0400:01:3100:02:13
31 7006ISAAC BALLUS LANCINALLICENCIA DE DIAABM01:16:2911700:21:3910800:39:3730.2901:01:1616100:15:1300:00:0000:00:00
32 8020FRANCESC LLADÓLLICENCIA DE DIAABM01:20:0513300:22:1915000:45:0026.6701:07:1912200:12:4600:02:2100:01:54
33 7001HARRY CULLLLICENCIA DE DIAABM01:21:3816100:24:4813100:42:0228.5501:06:5015600:14:4800:01:2100:01:23
34 8009ALVARO ESTEBAN GALVEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:1812500:22:0315900:48:0124.9901:10:0415000:14:1400:01:1800:01:26
35 1829ALBERT MUÑOZ LOPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:25:4116600:26:0314200:43:3127.5801:09:3416300:16:0700:01:5300:01:55
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3611MARIONA ÀVILA I TINTORÉC.E. KATOA BARCELONAABF01:01:183200:18:032500:33:1136.1600:51:141800:10:0400:01:0000:00:58
2 3305MARIA ROCAFIGUERA BOYC.N. VIC-ETBABF01:07:526900:19:148800:37:4031.8600:56:545400:10:5800:01:0800:01:20
3 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:11:3812700:22:058600:37:3231.9700:59:379400:12:0100:01:2600:01:25
4 8015BERTA COTLLICENCIA DE DIAABF01:15:3911200:21:2613300:42:0828.4801:03:349700:12:0500:01:2700:01:24
5 1991JESSICA SERRANO MARTINC.N. BADALONAABF01:19:4513000:22:1214900:44:5126.7601:07:0311600:12:4200:01:3700:01:45
6 1071AMANDA FARIASC.E. KATOA BARCELONAABF01:21:5315600:24:3414100:43:2427.6501:07:5814000:13:5500:01:0400:01:16
7 7009SANDRA SANS CABREJASLLICENCIA DE DIAABF01:22:5513500:22:2216000:48:1524.8701:10:3710600:12:1800:01:3100:01:47
8 2655ANA ANDRADA VAZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABF01:22:5513400:22:2016100:48:1824.8401:10:3810500:12:1700:01:3200:01:46
9 2266IDOIA RUIZ SOSAC.E.E. SANT GERVASIABF01:24:2915300:24:1615200:46:0526.0401:10:2114900:14:0800:01:4200:02:12
10 1126MARIA RUBIO CANETPRAT TRIATLO 1994ABF01:24:5616200:25:1914700:44:4126.8601:10:0015800:14:5600:01:3800:01:44

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35