RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
73 60 56 3 1 5 2000 5 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3052THOMAS VANHALSTINDEPENDIENTESUB23M01:06:36100:17:30100:30:503891.8900:48:20100:18:1600:00:0000:00:00
2 2913JONATHAN LOPEZ GARCIACLUB NATACIO MANRESAABM01:08:22300:17:59200:31:393791.4700:49:38200:18:4400:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON BARCELONAABM01:11:39200:17:47600:34:143505.3600:52:01400:19:3800:00:0000:00:00
4 8013ALBERTO MONTES OLIVALLICENCIA DE DIAABM01:12:11700:18:35400:33:253591.0200:52:00500:20:1100:00:0000:00:00
5 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON BARCELONAV1M01:12:30400:18:07800:35:123409.0900:53:19300:19:1100:00:0000:00:00
6 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCAV1M01:13:10900:18:47500:33:303582.0900:52:171100:20:5300:00:0000:00:00
7 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:15:21600:18:301100:35:573337.9700:54:271200:20:5400:00:0000:00:00
8 666ALBERT TORRES CARLES PRAT TRIATLO 1994V1M01:15:29800:18:47900:35:213394.6300:54:081500:21:2100:00:0000:00:00
9 40ANNA FLAQUER PORTIC.E. KATOA BARCELONAABF01:15:451700:20:16300:33:243592.8100:53:401700:22:0500:00:0000:00:00
10 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M01:16:511200:19:391200:36:223299.7300:56:01800:20:5000:00:0000:00:00
11 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:18:37500:18:201700:40:042995.0100:58:24600:20:1300:00:0000:00:00
12 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM01:18:371500:20:031300:38:093145.4800:58:12700:20:2500:00:0000:00:00
13 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:22:221400:20:032200:41:272895.0501:01:301000:20:5200:00:0000:00:00
14 8009JORGE MORILLAS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:22:251000:19:332500:42:002857.1401:01:33900:20:5200:00:0000:00:00
15 8012JORDI GUZMAN TRIPUBLIDOMV2M01:22:461600:20:132100:41:132911.4401:01:261400:21:2000:00:0000:00:00
16 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:23:132300:21:391500:38:583079.5601:00:372100:22:3600:00:0000:00:00
17 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:311100:19:382700:42:432809.2101:02:211300:21:1000:00:0000:00:00
18 8016ALEIX CARBONELL GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:25:281800:20:432600:42:382814.7001:03:211800:22:0700:00:0000:00:00
19 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:26:102800:22:111800:40:092988.7901:02:202500:23:5000:00:0000:00:00
20 8001PAULA PEDRÓS MASIÀLLICENCIA DE DIAABF01:27:213600:23:341400:38:343111.5001:02:083100:25:1300:00:0000:00:00
21 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:27:232500:22:002800:42:532798.2901:04:532000:22:3000:00:0000:00:00
22 8011UNAI MALAXTXEBARRIA UNZETMUNGIAKO TRITOIAK TRIATLOV1M01:27:342000:20:543200:44:242702.7001:05:181900:22:1600:00:0000:00:00
23 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:27:462200:21:222900:43:052785.3001:04:272400:23:1900:00:0000:00:00
24 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:28:033400:23:001600:39:483015.0801:02:483200:25:1500:00:0000:00:00
25 8004ROMEN MEDINA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:275500:27:40700:34:533440.0401:02:334100:26:5400:00:0000:00:00
26 7005SERGIO CRUZLLICENCIA DE DIAABM01:29:383200:22:572000:41:092916.1601:04:063300:25:3200:00:0000:00:00
27 1976ALEX FIGUERA GELICLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:29:381900:20:443700:45:432624.8601:06:272300:23:1100:00:0000:00:00
28 3049ADAM PICÓN MANYOSAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:30:171300:19:534700:48:262477.6301:08:191600:21:5800:00:0000:00:00
29 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:30:232900:22:163000:44:022725.2101:06:182800:24:0500:00:0000:00:00
30 7009HELENA RODEMANNLLICENCIA DE DIAABF01:30:435200:26:391000:35:273385.0501:02:065000:28:3700:00:0000:00:00
31 3780TONI LAPUENTE SALABERTINDEPENDIENTEV1M01:32:102400:21:534000:46:212589.0001:08:142600:23:5600:00:0000:00:00
32 2979JAUME REMOLÀ MARTÍNEZITRIATLETES SOLIDARISV1M01:32:133500:23:272400:41:482870.8101:05:154200:26:5800:00:0000:00:00
33 2928FRANC LIRIA BERRUEZOINDEPENDIENTEABM01:32:362600:22:013900:46:072602.1001:08:082900:24:2800:00:0000:00:00
34 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM01:32:513700:23:402300:41:472871.9601:05:274500:27:2400:00:0000:00:00
35 7006MARCO TANCO NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:33:343100:22:523500:44:532673.6001:07:453500:25:4900:00:0000:00:00
36 310RUBEN GARCIA CALVOTRI+9 EL MASNOUV1M01:33:472700:22:023100:44:122714.9301:06:144700:27:3300:00:0000:00:00
37 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:34:262100:20:575000:50:262379.3801:11:232200:23:0300:00:0000:00:00
38 7001JOSEP ESCOLÀ ESCRIBÀLLICENCIA DE DIAV1M01:34:285300:26:411900:40:232971.5201:07:044600:27:2400:00:0000:00:00
39 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV3F01:35:084300:24:263300:44:402686.5701:09:063600:26:0200:00:0000:00:00
40 7012IGOR AYERBE ZABALZAZUMAIAKO TRIATLOI TALDEAV1M01:35:233300:23:004200:47:342522.7801:10:343000:24:4900:00:0000:00:00
41 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:35:384200:24:163600:44:592667.6501:09:153800:26:2300:00:0000:00:00
42 1539RUBEN CORPAS EXPOSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:35:443900:23:454300:47:572502.6101:11:422700:24:0200:00:0000:00:00
43 8007JUANMA OLIVARES ARAZOLALLICENCIA DE DIAV1M01:36:194600:25:073400:44:412685.5701:09:483900:26:3100:00:0000:00:00
44 7004FERRAN COLL LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:37:034100:24:073800:46:032605.8601:10:104000:26:5300:00:0000:00:00
45 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:38:364000:24:054500:48:152487.0501:12:203700:26:1600:00:0000:00:00
46 7003ASIER ORTUZAR GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:40:294700:25:084100:46:362575.1101:11:445200:28:4500:00:0000:00:00
47 8003ANDREA JOU ELENALLICENCIA DE DIAABF01:41:284500:25:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7008LUIS DELSO GILPANGEA TRIATLONABM01:41:303000:22:445100:51:472317.3501:14:314300:26:5900:00:0000:00:00
49 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF01:42:495000:25:254800:49:042445.6501:14:294900:28:2000:00:0000:00:00
50 8008JORDI FONTANALS NOVELLLLICENCIA DE DIAV1M01:43:104400:25:064600:48:222481.0501:13:285400:29:4200:00:0000:00:00
51 3051CLAUDIA GRAS ANDREUC.E. MEDITERRANIABF01:43:295400:26:434400:48:082493.0701:14:515100:28:3800:00:0000:00:00
52 8015JOAN DELGADO GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M01:46:085100:26:034900:50:252380.1701:16:285300:29:4000:00:0000:00:00
53 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M01:48:304800:25:165300:56:062139.0401:21:224400:27:0800:00:0000:00:00
54 2133ELOI IBÁÑEZ MARTININDEPENDIENTEABM01:49:303800:23:415401:00:151991.7001:23:563400:25:3400:00:0000:00:00
55 8014JAVIER MERINO NAVASLLICENCIA DE DIAV3M01:55:324900:25:185501:02:071931.8501:27:254800:28:0700:00:0000:00:00
56 8010LAURA MERCADER RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:56:595600:29:595200:53:062259.8901:23:055500:33:5400:00:0000:00:00


NF 3120CARLOS GARROTE CLAVERASC.E. MEDITERRANIV1M00:00:00000:24:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7010MIQUEL PASCUAL TORRESLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:25:13000:38:173134.5201:03:30000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7011ANNA MENDÍA RAIMUNDILLICENCIA DE DIAABF00:00:005700:29:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 8005JAIRO CARRETERO SAN JOSELLICENCIA DE DIAV1M01:46:424400:24:444800:48:352469.9801:13:195500:33:2300:00:0000:00:00


NP 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M
NP 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGFASTTRIATLON BARCELONAV2M
NP 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZINDEPENDIENTEV1F
NP 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON BARCELONAABM
NP 2204SERGIO HERNÁN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM
NP 3048JAUME CASANOVAS VIDALINDEPENDIENTEV2M
NP 3050KATHERINE-JANE CHAPLIN SCBIKETRIAL TORREDEMBARRAABF
NP 3133JORDI MIRO ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M
NP 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOSUB23M
NP 7002MANUEL BERTOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7007DIANA CRESPO GARCIALLICENCIA DE DIAV1F
NP 8002RAUL PUIG BITRIALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8006BERTA ROMERA VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35