RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
73 60 56 3 1 5 2000 5 24 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3052THOMAS VANHALSTINDEPENDIENTESUB23M01:06:36100:17:30100:30:503891.8900:48:20100:18:1600:00:0000:00:00
2 1994ARNAU SALVADOR ORTEGAC.N. SABADELLSUB23M01:16:511200:19:391200:36:223299.7300:56:01800:20:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON BARCELONAV1M01:12:30400:18:07800:35:123409.0900:53:19300:19:1100:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M01:13:10900:18:47500:33:303582.0900:52:171100:20:5300:00:0000:00:00
3 666ALBERT TORRES CARLES PRAT TRIATLO 1994V1M01:15:29800:18:47900:35:213394.6300:54:081500:21:2100:00:0000:00:00
4 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:18:37500:18:201700:40:042995.0100:58:24600:20:1300:00:0000:00:00
5 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:22:221400:20:032200:41:272895.0501:01:301000:20:5200:00:0000:00:00
6 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:23:132300:21:391500:38:583079.5601:00:372100:22:3600:00:0000:00:00
7 8016ALEIX CARBONELL GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:25:281800:20:432600:42:382814.7001:03:211800:22:0700:00:0000:00:00
8 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:27:232500:22:002800:42:532798.2901:04:532000:22:3000:00:0000:00:00
9 8011UNAI MALAXTXEBARRIA UNZETMUNGIAKO TRITOIAK TRIATLOV1M01:27:342000:20:543200:44:242702.7001:05:181900:22:1600:00:0000:00:00
10 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:27:462200:21:222900:43:052785.3001:04:272400:23:1900:00:0000:00:00
11 1976ALEX FIGUERA GELICLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:29:381900:20:443700:45:432624.8601:06:272300:23:1100:00:0000:00:00
12 3049ADAM PICÓN MANYOSAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:30:171300:19:534700:48:262477.6301:08:191600:21:5800:00:0000:00:00
13 3780TONI LAPUENTE SALABERTINDEPENDIENTEV1M01:32:102400:21:534000:46:212589.0001:08:142600:23:5600:00:0000:00:00
14 2979JAUME REMOLÀ MARTÍNEZITRIATLETES SOLIDARISV1M01:32:133500:23:272400:41:482870.8101:05:154200:26:5800:00:0000:00:00
15 7006MARCO TANCO NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:33:343100:22:523500:44:532673.6001:07:453500:25:4900:00:0000:00:00
16 310RUBEN GARCIA CALVOTRI+9 EL MASNOUV1M01:33:472700:22:023100:44:122714.9301:06:144700:27:3300:00:0000:00:00
17 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:34:262100:20:575000:50:262379.3801:11:232200:23:0300:00:0000:00:00
18 7001JOSEP ESCOLÀ ESCRIBÀLLICENCIA DE DIAV1M01:34:285300:26:411900:40:232971.5201:07:044600:27:2400:00:0000:00:00
19 7012IGOR AYERBE ZABALZAZUMAIAKO TRIATLOI TALDEAV1M01:35:233300:23:004200:47:342522.7801:10:343000:24:4900:00:0000:00:00
20 8007JUANMA OLIVARES ARAZOLALLICENCIA DE DIAV1M01:36:194600:25:073400:44:412685.5701:09:483900:26:3100:00:0000:00:00
21 8008JORDI FONTANALS NOVELLLLICENCIA DE DIAV1M01:43:104400:25:064600:48:222481.0501:13:285400:29:4200:00:0000:00:00
22 8015JOAN DELGADO GARRIGALLICENCIA DE DIAV1M01:46:085100:26:034900:50:252380.1701:16:285300:29:4000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:15:21600:18:301100:35:573337.9700:54:271200:20:5400:00:0000:00:00
2 8009JORGE MORILLAS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:22:251000:19:332500:42:002857.1401:01:33900:20:5200:00:0000:00:00
3 8012JORDI GUZMAN TRIPUBLIDOMV2M01:22:461600:20:132100:41:132911.4401:01:261400:21:2000:00:0000:00:00
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:311100:19:382700:42:432809.2101:02:211300:21:1000:00:0000:00:00
5 5620AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:26:102800:22:111800:40:092988.7901:02:202500:23:5000:00:0000:00:00
6 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:28:033400:23:001600:39:483015.0801:02:483200:25:1500:00:0000:00:00
7 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:38:364000:24:054500:48:152487.0501:12:203700:26:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 307ESTEVE LLITRÀ VIRGILIINDEPENDIENTEV3M01:48:304800:25:165300:56:062139.0401:21:224400:27:0800:00:0000:00:00
2 8014JAVIER MERINO NAVASLLICENCIA DE DIAV3M01:55:324900:25:185501:02:071931.8501:27:254800:28:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:30:232900:22:163000:44:022725.2101:06:182800:24:0500:00:0000:00:00
2 8010LAURA MERCADER RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:56:595600:29:595200:53:062259.8901:23:055500:33:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV3F01:35:084300:24:263300:44:402686.5701:09:063600:26:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2913JONATHAN LOPEZ GARCIACLUB NATACIO MANRESAABM01:08:22300:17:59200:31:393791.4700:49:38200:18:4400:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON BARCELONAABM01:11:39200:17:47600:34:143505.3600:52:01400:19:3800:00:0000:00:00
3 8013ALBERTO MONTES OLIVALLICENCIA DE DIAABM01:12:11700:18:35400:33:253591.0200:52:00500:20:1100:00:0000:00:00
4 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM01:18:371500:20:031300:38:093145.4800:58:12700:20:2500:00:0000:00:00
5 8004ROMEN MEDINA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:275500:27:40700:34:533440.0401:02:334100:26:5400:00:0000:00:00
6 7005SERGIO CRUZLLICENCIA DE DIAABM01:29:383200:22:572000:41:092916.1601:04:063300:25:3200:00:0000:00:00
7 2928FRANC LIRIA BERRUEZOINDEPENDIENTEABM01:32:362600:22:013900:46:072602.1001:08:082900:24:2800:00:0000:00:00
8 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM01:32:513700:23:402300:41:472871.9601:05:274500:27:2400:00:0000:00:00
9 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:35:384200:24:163600:44:592667.6501:09:153800:26:2300:00:0000:00:00
10 1539RUBEN CORPAS EXPOSITOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:35:443900:23:454300:47:572502.6101:11:422700:24:0200:00:0000:00:00
11 7004FERRAN COLL LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:37:034100:24:073800:46:032605.8601:10:104000:26:5300:00:0000:00:00
12 7003ASIER ORTUZAR GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:40:294700:25:084100:46:362575.1101:11:445200:28:4500:00:0000:00:00
13 7008LUIS DELSO GILPANGEA TRIATLONABM01:41:303000:22:445100:51:472317.3501:14:314300:26:5900:00:0000:00:00
14 2133ELOI IBÁÑEZ MARTININDEPENDIENTEABM01:49:303800:23:415401:00:151991.7001:23:563400:25:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIC.E. KATOA BARCELONAABF01:15:451700:20:16300:33:243592.8100:53:401700:22:0500:00:0000:00:00
2 8001PAULA PEDRÓS MASIÀLLICENCIA DE DIAABF01:27:213600:23:341400:38:343111.5001:02:083100:25:1300:00:0000:00:00
3 7009HELENA RODEMANNLLICENCIA DE DIAABF01:30:435200:26:391000:35:273385.0501:02:065000:28:3700:00:0000:00:00
4 8003ANDREA JOU ELENALLICENCIA DE DIAABF01:41:284500:25:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1883VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF01:42:495000:25:254800:49:042445.6501:14:294900:28:2000:00:0000:00:00
6 3051CLAUDIA GRAS ANDREUC.E. MEDITERRANIABF01:43:295400:26:434400:48:082493.0701:14:515100:28:3800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35