RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
81 75 74 1 0 1 500 1 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994CDM00:18:14200:04:09300:08:083688.5200:12:17500:05:5700:00:0000:00:00
2 604MARC NAVARRO GALANFLOR DE TRIATLOCDM00:18:26500:04:12400:08:193607.2100:12:31400:05:5500:00:0000:00:00
3 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:18:467300:12:32100:00:3256250.0000:13:04100:05:4200:00:0000:00:00
4 1629POL BARCELO FULLADOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:19:01300:04:10800:08:503396.2300:13:00800:06:0100:00:0000:00:00
5 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:19:07100:04:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM00:19:09400:04:101200:09:013327.1700:13:11600:05:5800:00:0000:00:00
7 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:19:12800:04:17600:08:343501.9500:12:511100:06:2100:00:0000:00:00
8 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:19:18900:04:171600:09:153243.2400:13:32200:05:4600:00:0000:00:00
9 7017SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:19:221100:04:241000:08:573351.9600:13:21700:06:0100:00:0000:00:00
10 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:19:30700:04:171700:09:193220.0400:13:36300:05:5400:00:0000:00:00
11 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:19:431500:04:37700:08:463422.0500:13:231000:06:2000:00:0000:00:00
12 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF00:19:481000:04:231800:09:203214.2900:13:43900:06:0500:00:0000:00:00
13 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:19:49600:04:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7029ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLAINFM00:20:031800:04:39900:08:513389.8300:13:301500:06:3300:00:0000:00:00
15 7021HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONAINFM00:20:261900:04:401300:09:013327.1700:13:412200:06:4500:00:0000:00:00
16 8013BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994INFM00:20:303000:04:541400:09:073290.6800:14:011200:06:2900:00:0000:00:00
17 1122OSCAR ALTEMIR MOVILLAC.N. BADALONACDM00:20:392600:04:491100:08:593339.5200:13:482400:06:5100:00:0000:00:00
18 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:20:411700:04:392100:09:223202.8500:14:011600:06:4000:00:0000:00:00
19 1609ARNAU CARRERAS COMPTEG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM00:20:431200:04:252500:09:463071.6700:14:111300:06:3200:00:0000:00:00
20 7034JESSICA RODRIGUEZ SANTAULLICENCIA DE DIACDF00:20:544200:05:11500:08:233578.5300:13:343600:07:2000:00:0000:00:00
21 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:21:012300:04:451500:09:133254.9700:13:582900:07:0300:00:0000:00:00
22 594POL QUINTÍN MOSQUERA CLUB NATACIO BARCELONACDM00:21:052100:04:422200:09:263180.2100:14:082600:06:5700:00:0000:00:00
23 7025DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:21:053200:05:011900:09:213208.5600:14:221900:06:4300:00:0000:00:00
24 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:21:061400:04:282300:09:303157.8900:13:583200:07:0800:00:0000:00:00
25 8017ABEL HERNANDEZ QUESADAINDEPENDIENTEINFM00:21:212500:04:492700:09:483061.2200:14:372000:06:4400:00:0000:00:00
26 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:21:233100:04:542400:09:383114.1900:14:322300:06:5100:00:0000:00:00
27 1608ARNAU CABALLE PLANELLAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:21:392000:04:413600:10:252880.0000:15:061400:06:3300:00:0000:00:00
28 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:21:413400:05:032000:09:213208.5600:14:243400:07:1700:00:0000:00:00
29 7022MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:22:264500:05:163300:10:092955.6700:15:252700:07:0100:00:0000:00:00
30 7020PABLO SEGURA TURROCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:22:383600:05:053400:10:122941.1800:15:173700:07:2100:00:0000:00:00
31 8015MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:22:393500:05:044300:10:522760.7400:15:561800:06:4300:00:0000:00:00
32 7038ADRIÁN MOLINA SIMALLICENCIA DE DIACDM00:22:412800:04:533000:10:022990.0300:14:554700:07:4600:00:0000:00:00
33 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF00:22:453800:05:062900:10:022990.0300:15:084300:07:3700:00:0000:00:00
34 1236POL SANGLAS VILARRUBIAC.N. VIC-ETBCDM00:22:452900:04:544600:11:062702.7000:16:002100:06:4500:00:0000:00:00
35 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:22:485300:05:283500:10:152926.8300:15:433000:07:0500:00:0000:00:00
36 7039MARTÍ AGUILERA AGUILERALLICENCIA DE DIACDM00:22:551600:04:375500:11:372582.5000:16:141700:06:4100:00:0000:00:00
37 7040CESC CARRASCO CARRIZOLLICENCIA DE DIAINFM00:23:025900:05:392600:09:473066.4400:15:264200:07:3600:00:0000:00:00
38 7035AINA DÍAZ ARAUZOLLICENCIA DE DIAJVF00:23:034400:05:162800:09:523040.5400:15:085100:07:5500:00:0000:00:00
39 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:23:072400:04:485000:11:132674.5900:16:013100:07:0600:00:0000:00:00
40 7027MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:23:125000:05:243700:10:272870.8100:15:513800:07:2100:00:0000:00:00
41 7018HECTOR JORDAN BARRAGANC.E. SISTRELLSINFM00:23:182700:04:514800:11:082694.6100:15:593500:07:1900:00:0000:00:00
42 7031DYLAN MEROTTOL3SCOLA SANT JUSTINFM00:23:223700:05:054500:11:012723.1500:16:063300:07:1600:00:0000:00:00
43 7028JORDI CLOTET SANJUANCLUB NATACIO MANRESAINFM00:23:244900:05:243800:10:372825.7500:16:013900:07:2300:00:0000:00:00
44 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:23:304100:05:104400:10:542752.2900:16:044000:07:2600:00:0000:00:00
45 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:23:346000:05:403100:10:032985.0700:15:434800:07:5100:00:0000:00:00
46 1940JOEL SÁNCHEZ PORTILLOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:23:372200:04:455600:11:492538.7900:16:342800:07:0300:00:0000:00:00
47 1690DIDAC RUIZ PONSCLUB ESPORTIU Z5CDM00:23:461300:04:255400:11:282616.2800:15:535000:07:5300:00:0000:00:00
48 7019ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:24:034800:05:244100:10:472782.0700:16:114900:07:5200:00:0000:00:00
49 1872POL REQUENA NAVARROGAVA TRIATLOCDM00:24:064700:05:224700:11:062702.7000:16:284500:07:3800:00:0000:00:00
50 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5CDF00:24:083900:05:065200:11:242631.5800:16:304400:07:3800:00:0000:00:00
51 7037VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONAINFM00:24:175100:05:264000:10:452790.7000:16:115400:08:0600:00:0000:00:00
52 569ALICIA LOPEZ NIETOINDEPENDIENTECDF00:24:344600:05:183900:10:392816.9000:15:576100:08:3700:00:0000:00:00
53 8012CARLA NAJERA ELVIRALLICENCIA DE DIAJVF00:24:395500:05:333200:10:052975.2100:15:386400:09:0100:00:0000:00:00
54 7041JÚLIA MORENOLLICENCIA DE DIAINFF00:24:405800:05:384200:10:472782.0700:16:255600:08:1500:00:0000:00:00
55 8014DAVID GÜIMIL GALLEGOC.E. SISTRELLSINFM00:24:546100:05:434900:11:102686.5700:16:535300:08:0100:00:0000:00:00
56 7026AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:25:076300:06:03200:00:3748648.6500:06:407100:18:2700:00:0000:00:00
57 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:25:283300:05:026400:12:562319.5900:17:584100:07:3000:00:0000:00:00
58 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:25:465700:05:385100:11:242631.5800:17:026200:08:4400:00:0000:00:00
59 7036MARC ROVIRA GARRIDOLLICENCIA DE DIACDM00:26:034000:05:077000:14:042132.7000:19:112500:06:5200:00:0000:00:00
60 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF00:26:115400:05:286600:12:582313.6200:18:264600:07:4500:00:0000:00:00
61 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5JVF00:26:225200:05:276000:12:212429.1500:17:486000:08:3400:00:0000:00:00
62 2078ASHA PADRÓS SÁNCHEZINDEPENDIENTECDF00:26:504300:05:146800:13:262233.2500:18:405500:08:1000:00:0000:00:00
63 7030BIEL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTINFM00:26:536800:06:415700:11:512531.6500:18:325700:08:2100:00:0000:00:00
64 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF00:27:016400:06:185800:12:192435.7200:18:375800:08:2400:00:0000:00:00
65 1620ORIOL ESCATLLAR CABARROCAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:27:196700:06:255300:11:272620.0900:17:526700:09:2700:00:0000:00:00
66 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETECLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:27:276200:05:516900:13:362205.8800:19:275200:08:0000:00:0000:00:00
67 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRAINDEPENDIENTECDF00:27:405600:05:346300:12:462349.8700:18:206600:09:2000:00:0000:00:00
68 7023LEO GARCIA HERREROCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:27:516500:06:225900:12:202432.4300:18:426500:09:0900:00:0000:00:00
69 1626LLATZER ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:28:196600:06:246700:13:232241.5900:19:475900:08:3200:00:0000:00:00
70 7042LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:28:317100:06:476200:12:442356.0200:19:316300:09:0000:00:0000:00:00
71 8016RUTH RUSINES VILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAINFF00:28:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 7033ITTAY SLAVNER CORTEC.N. SABADELLINFM00:28:547000:06:466100:12:332390.4400:19:196800:09:3500:00:0000:00:00
73 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:29:196900:06:436500:12:582313.6200:19:416900:09:3800:00:0000:00:00
74 7032ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:31:587200:06:557100:14:442036.2000:21:397000:10:1900:00:0000:00:00


NF 778HUGO CASTOR CAMACHOC.N. SABADELLCDM00:00:00000:05:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 602NUR ORTEGA ISERNFLOR DE TRIATLOCDF
NP 7016EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF
NP 7024ADRIANA BUXADÉ CASAJUANAC.N. VIC-ETBINFF
NP 7043JANA LLORET SELLABONALLICENCIA DE DIAJVF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35