RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
81 75 74 1 0 1 500 1 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF00:19:481000:04:231800:09:203214.2900:13:43900:06:0500:00:0000:00:00
2 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:20:411700:04:392100:09:223202.8500:14:011600:06:4000:00:0000:00:00
3 7034JESSICA RODRIGUEZ SANTAULLICENCIA DE DIACDF00:20:544200:05:11500:08:233578.5300:13:343600:07:2000:00:0000:00:00
4 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:21:012300:04:451500:09:133254.9700:13:582900:07:0300:00:0000:00:00
5 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF00:22:453800:05:062900:10:022990.0300:15:084300:07:3700:00:0000:00:00
6 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:22:485300:05:283500:10:152926.8300:15:433000:07:0500:00:0000:00:00
7 7035AINA DÍAZ ARAUZOLLICENCIA DE DIAJVF00:23:034400:05:162800:09:523040.5400:15:085100:07:5500:00:0000:00:00
8 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:23:304100:05:104400:10:542752.2900:16:044000:07:2600:00:0000:00:00
9 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:23:346000:05:403100:10:032985.0700:15:434800:07:5100:00:0000:00:00
10 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5CDF00:24:083900:05:065200:11:242631.5800:16:304400:07:3800:00:0000:00:00
11 569ALICIA LOPEZ NIETOINDEPENDIENTECDF00:24:344600:05:183900:10:392816.9000:15:576100:08:3700:00:0000:00:00
12 8012CARLA NAJERA ELVIRALLICENCIA DE DIAJVF00:24:395500:05:333200:10:052975.2100:15:386400:09:0100:00:0000:00:00
13 7041JÚLIA MORENOLLICENCIA DE DIAINFF00:24:405800:05:384200:10:472782.0700:16:255600:08:1500:00:0000:00:00
14 7026AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:25:076300:06:03200:00:3748648.6500:06:407100:18:2700:00:0000:00:00
15 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:25:465700:05:385100:11:242631.5800:17:026200:08:4400:00:0000:00:00
16 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF00:26:115400:05:286600:12:582313.6200:18:264600:07:4500:00:0000:00:00
17 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5JVF00:26:225200:05:276000:12:212429.1500:17:486000:08:3400:00:0000:00:00
18 2078ASHA PADRÓS SÁNCHEZINDEPENDIENTECDF00:26:504300:05:146800:13:262233.2500:18:405500:08:1000:00:0000:00:00
19 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF00:27:016400:06:185800:12:192435.7200:18:375800:08:2400:00:0000:00:00
20 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETECLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:27:276200:05:516900:13:362205.8800:19:275200:08:0000:00:0000:00:00
21 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRAINDEPENDIENTECDF00:27:405600:05:346300:12:462349.8700:18:206600:09:2000:00:0000:00:00
22 7042LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:28:317100:06:476200:12:442356.0200:19:316300:09:0000:00:0000:00:00
23 8016RUTH RUSINES VILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAINFF00:28:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:29:196900:06:436500:12:582313.6200:19:416900:09:3800:00:0000:00:00






NP 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 602NUR ORTEGA ISERNFLOR DE TRIATLOCDF
NP 7016EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF
NP 7024ADRIANA BUXADÉ CASAJUANAC.N. VIC-ETBINFF
NP 7043JANA LLORET SELLABONALLICENCIA DE DIAJVF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35