RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
89 83 78 5 0 3800 180 42 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM08:27:30100:47:08304:41:2038.3905:28:28102:59:0200:01:0700:01:28
2 44ALBERT SALUDES BELLÉSLLICENCIA DE DIAABM08:44:151000:53:33204:38:0038.8505:31:33703:12:4200:01:5300:03:06
3 17ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M08:47:05500:51:26504:43:3038.1005:34:56603:12:0900:01:2400:01:13
4 19ION BERMEJO YANGUASCLUB DE TRIATLÓN DIABLILLSUB23M08:48:03300:51:05404:41:4338.3405:32:481003:15:1500:01:0000:00:58
5 24MIKEL OTAEGUI IRASTORZAINDEPENDENTABM08:57:013601:00:431104:56:2336.4405:57:06202:59:5500:01:4800:00:52
6 12TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:00:021100:53:351905:04:0735.5105:57:42303:02:2000:01:4500:01:35
7 37ANTONIO JOSE ADELL REVERTSILICMAG TRISPORTV1M09:00:56800:51:33104:36:3739.0405:28:101803:32:4600:02:1500:01:10
8 8CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSAV1M09:04:532000:56:101004:53:5036.7605:50:00903:14:5300:02:0300:01:55
9 54ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:10:581400:53:452005:05:0635.4005:58:51503:12:0700:01:4300:02:39
10 42VICTOR RIOS PALOMARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:13:241700:54:271204:56:5036.3805:51:171203:22:0700:02:0000:02:06
11 20JON SALETA THOMENYEPA! TRIATLOI KLUBAV1M09:17:112500:58:001404:58:5536.1305:56:551103:20:1600:02:4000:01:37
12 30ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMV1M09:17:34700:51:33604:44:0338.0205:35:362603:41:5800:01:3000:01:11
13 58JOSÉ MARÍA CAMACHO FERNÁNFITNESS SPORTS TRIATLONV1M09:19:103501:00:32804:48:2537.4505:48:571603:30:1300:03:1300:00:52
14 49JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:25:481500:53:482105:06:1535.2706:00:031403:25:4500:02:0000:01:31
15 25JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M09:28:434001:02:16904:53:0736.8505:55:231903:33:2000:02:4700:02:13
16 43SERGI BERMEJO BARNILST3 TEAMV1M09:30:45400:51:251505:02:1835.7305:53:432103:37:0200:01:2400:01:39
17 50IVAN MARTINEZ PARRAASS TRIATLETES MANRESANSV1M09:34:161600:54:153105:29:3732.7706:23:52403:10:2400:01:5500:01:12
18 41JOAN LLUÍS FERNÁNDEZ TOMÀCLUB BTT MONTBIKEABM09:36:32900:52:57704:45:0637.8805:38:033803:58:2900:02:2100:01:09
19 10MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍACCT SALOU COSTA DAURADAV1M09:37:223300:59:341605:02:5435.6606:02:282003:34:5400:02:0700:01:02
20 56SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM09:37:352200:57:031805:03:2935.5906:00:322203:37:0300:01:4400:01:31
21 57SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:44:142900:58:571304:58:1536.2105:57:123003:47:0200:01:5500:01:31
22 14RAMÓN LÓPEZ MENDIZABALINDEPENDIENTEV1M09:47:023200:59:322405:19:1633.8306:18:481503:28:1400:02:5600:02:17
23 13EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M09:50:214801:03:411705:02:5635.6506:06:372903:43:4400:01:5600:00:58
24 61PIETRO MERELLO COLOMÉLLICENCIA DE DIAABM09:55:331800:55:312705:20:1733.7206:15:482403:39:4500:00:0000:00:00
25 15VICENTE JOSE MARTIN GARCIBCNMAD TRIATLONV2M10:02:046301:09:212605:20:0333.7406:29:241703:32:4000:04:1200:02:13
26 45ALBERT DE LA TORRE JIMENECLUB PROAMABM10:04:002600:58:102805:22:5133.4506:21:012803:42:5900:02:1400:03:04
27 87KOLDO AGIRRE MUJIKATRIGOI T.T.ABM10:07:005701:07:164405:44:5431.3106:52:10803:14:5000:02:5300:02:17
28 16FERRAN BONAS VEGAT3 TEAMV1M10:12:053401:00:202305:19:1233.8306:19:323203:52:3300:03:5100:02:03
29 51JAUME ARTO CORBELLACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M10:13:034301:02:224505:45:5531.2206:48:171303:24:4600:03:0800:02:04
30 3HÉCTOR VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M10:15:024501:03:052205:14:0534.3906:17:103603:57:5200:02:3400:01:29
31 53JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M10:18:05200:51:033405:33:1232.4106:24:153303:53:5000:06:3000:03:14
32 1IGNACIO ALCANTARA GARVIALLICENCIA DE DIAV1M10:19:021900:55:562505:19:2133.8206:15:174204:03:4500:01:4000:01:48
33 69DIEGO FERRIZ DEL REYLLICENCIA DE DIAV1M10:22:003801:02:052905:28:5832.8306:31:033103:50:5700:03:5100:01:55
34 73JOSEP ANTONI RIUS CERVELLLLICENCIA DE DIAV2M10:22:046601:10:113305:32:0232.5306:42:132503:39:5100:03:3000:01:48
35 79PASCOE FOULDSLLICENCIA DE DIAV1F10:30:053701:01:463005:29:3132.7806:31:173903:58:4800:02:0300:02:43
36 46HUGO FERRÁNDIZ SANROMÀ LLICENCIA DE DIAV2M10:32:056201:09:024105:40:5031.6906:49:522703:42:1300:06:2000:03:13
37 83ALESSIA BERTOLINOTRIATHLON VILARENC AQUA CV2F10:36:043901:02:123805:37:3332.0006:39:453403:56:1900:02:1200:01:52
38 38JESUS ALARCON MARTINEZEQTR - RODACAL BEYEMV1M10:40:042100:56:204305:43:0431.4806:39:244104:00:4000:04:0200:03:42
39 28JAVIER DE LA CAMARA GONZACLUB TRIATLON BOADILLA - V1M10:42:054101:02:174205:42:3831.5206:44:553503:57:1000:02:2500:04:16
40 7JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM10:50:011300:53:444905:50:5030.7806:44:344304:05:2700:02:3100:02:54
41 86ANTONIO ROMERO BELTRANLLICÈNCIA DE DIAV2M10:52:023100:59:263705:37:0132.0506:36:274804:15:3500:03:5500:02:21
42 29MARC BAIGET GALLEGOINDEPENDIENTEABM10:53:054401:02:573505:33:1832.4006:36:154904:16:5000:02:5700:04:54
43 11BEÑAT ZAFRA ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M10:55:014901:03:425005:53:1830.5706:57:003703:58:0100:07:1200:04:03
44 36DIEGO RUIZ ARCELLICENCIA DE DIAV1M10:56:024701:03:364605:46:4031.1506:50:164404:05:4600:04:5700:02:54
45 4FERNANDO NUIN GURBINDOCLUB HIRUKI VALLE DE EGÜÉV2M10:56:055601:07:074705:48:2231.0006:55:294004:00:3600:01:5900:03:14
46 34JAVIER ALONSO CABRILLOINDEPENDENTV1M10:57:006401:09:385706:09:3829.2207:19:162303:37:4400:01:5700:01:00
47 63ILDEFONSO ROMAN TEJEDORC.T. INDALOV2M11:07:012400:57:464805:49:1530.9206:47:015104:20:0000:04:2900:04:09
48 84ANA LOPEZ DE SAN ROMAN BLFITNESS SPORTS TRIATLONV1F11:10:032800:58:395406:04:0029.6707:02:394504:07:2400:01:5600:01:12
49 78GAIZKA ARAMBURULLICENCIA DE DIAV1M11:10:052700:58:103205:30:3332.6706:28:435804:41:2200:03:2000:03:27
50 64LEON NEVELLICENCIA DE DIAABM11:11:031200:53:423905:38:1331.9306:31:555604:39:0800:02:2500:02:30
51 62MAURITS VAN BREELLICENCIA DE DIAABM11:17:03600:51:316006:17:5728.5807:09:284604:07:3500:05:0000:04:23
52 5PAU MATAS PERICASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M11:20:057801:23:443605:34:5932.2406:58:435204:21:2200:03:3000:02:35
53 47RAIMON AMARO I PUJOLLLICENCIA DE DIAV1M11:37:056101:08:324005:39:2531.8206:47:576304:49:0800:05:3300:04:57
54 77MANUEL GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M11:46:057101:14:015506:05:2129.5607:19:225304:26:4300:08:4800:04:46
55 33JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M11:52:047001:12:286206:20:0528.4107:32:335004:19:3100:05:4500:02:56
56 67DAMIEN ITHURSARRYLLICENCIA DE DIAABM11:55:055501:07:025205:54:5630.4307:01:586404:53:0700:03:3700:03:24
57 39JORDI VILARDAGA PRATCLUB TRIATLO BERGAV2M12:02:042300:57:357206:36:0327.2707:33:385404:28:2600:04:5000:01:41
58 2ESTEBAN RAMÍREZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM12:05:014201:02:185105:54:1330.4906:56:316905:08:3000:03:3600:02:12
59 65SALVADOR GILABERT SANZLLICENCIA DE DIAV1M12:08:054601:03:116106:18:3228.5307:21:436204:46:2200:05:3800:07:33
60 71FERNANDO FERREIRA LLICENCIA DE DIAV2M12:11:047501:16:355806:13:2928.9207:30:045704:41:0000:05:3300:02:49
61 23JON MURUA ETXANIZINDEPENDENTV1M12:14:045001:03:526506:25:2728.0207:29:196004:44:4500:06:5400:05:17
62 82ELIZABETH CABELLO GILC.E. RAYOTEAMABF12:16:056501:09:476406:22:4428.2207:32:315904:43:3400:02:1200:03:23
63 81ELISABET MUÑOZ GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F12:24:007601:21:087106:34:0327.4107:55:115504:28:4900:04:5400:05:12
64 80TIZIANA COLET GUALTIERICLUB TRIATLO VALLIRANAV2F12:29:035801:07:387807:08:0225.2308:15:404704:13:2300:07:1700:03:02
65 66ALBERT ORDUÑA GALLEGOLLICENCIA DE DIAABM12:37:026901:11:215606:06:4429.4507:18:057205:18:5700:06:5400:03:59
66 9LLUIS CIRERA ANTONLLICENCIA DE DIAV1M12:39:025101:04:206806:32:1327.5407:36:336705:02:2900:05:2000:02:33
67 22JOAN PERE ROVIRA FERRANDIC.N. CASTELLET TRIATLOV2M12:42:007201:14:337406:42:3626.8307:57:096104:44:5100:03:0400:05:47
68 88ANDRES GOMEZ MARRERORÉACTIVITÉ FISIOTERAPIAV2M12:44:015401:06:376306:22:0028.2707:28:377105:15:2400:04:2300:03:27
69 76JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M12:45:056701:10:256906:32:3727.5107:43:026605:02:0300:07:0200:05:04
70 59BENIGNO PEINADO PEREZCLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:48:037301:14:506606:26:2727.9507:41:176805:06:4600:02:5200:02:56
71 72KENTY SIVERIO DE VERARÉACTIVITÉ FISIOTERAPIAV1M12:49:027401:15:466706:31:3827.5807:47:246505:01:3800:03:3000:03:34
72 70BLET DIDIERLLICENCIA DE DIAV3M13:05:005301:05:157506:47:0526.5307:52:207005:12:4000:06:5300:11:07
73 48JORDI PILLICENCIA DE DIAV1M13:14:026001:08:187306:39:0627.0607:47:247305:26:3800:05:2900:03:34
74 35GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM13:17:005901:08:007006:33:4427.4307:41:447605:35:1600:02:2200:01:47
75 89DANIEL PEREZ SORIANOLLICÈNCIA DE DIAV2M13:32:025201:05:105305:56:4130.2807:01:517806:30:1100:10:0200:11:13
76 26QUIM GASCH YAGÜELLICENCIA DE DIAV2M13:35:053000:59:247707:05:3325.3808:04:577505:30:0800:06:5300:08:07
77 21JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M13:38:046801:11:047606:57:1825.8808:08:227405:29:4200:08:2600:09:20
78 93CARLOS ANDRES RAMÍREZ DUACLUB TRIATLON TRES CANTOSV2M13:54:017701:23:235906:17:3628.6007:40:597706:13:0200:03:3000:04:50


NF 18MIQUEL ALIMBAU REVERTELLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:00:51006:01:4929.8507:02:40000:00:0000:03:3000:02:49
NF 52JOSEP BOATELLA BRAVOC.N. CATALUNYAABM00:00:00000:58:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4900:00:00
NF 75JOAQUIM TURON SALVADOLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:22:45006:41:3626.8908:04:21000:00:0000:03:0800:03:21
NF 32FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:00:00000:56:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4400:00:00
NF 55MOISES VIDAL GIL2XTRIV1M00:00:00000:51:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3500:00:00




NP 6ALBERT JIMENEZ GARCESC.E. RAYOTEAMV1M
NP 27MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM
NP 68JORDI CAÑON MALLENLLICENCIA DE DIAV1M
NP 74JOAN CASTRO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 85MONTSERRAT VELA ROLDANC.T. PARETS DEL VALLESABF
NP 31JUAN CARLOS PATO DIEZLLICENCIA DE DIAV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35