RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
89 83 78 5 0 3800 180 42 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19ION BERMEJO YANGUASCLUB DE TRIATLÓN DIABLILLSUB23M08:48:03300:51:05404:41:4338.3405:32:481003:15:1500:01:0000:00:58
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 17ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M08:47:05500:51:26504:43:3038.1005:34:56603:12:0900:01:2400:01:13
2 12TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:00:021100:53:351905:04:0735.5105:57:42303:02:2000:01:4500:01:35
3 37ANTONIO JOSE ADELL REVERTSILICMAG TRISPORTV1M09:00:56800:51:33104:36:3739.0405:28:101803:32:4600:02:1500:01:10
4 8CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSAV1M09:04:532000:56:101004:53:5036.7605:50:00903:14:5300:02:0300:01:55
5 54ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:10:581400:53:452005:05:0635.4005:58:51503:12:0700:01:4300:02:39
6 20JON SALETA THOMENYEPA! TRIATLOI KLUBAV1M09:17:112500:58:001404:58:5536.1305:56:551103:20:1600:02:4000:01:37
7 30ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMV1M09:17:34700:51:33604:44:0338.0205:35:362603:41:5800:01:3000:01:11
8 58JOSÉ MARÍA CAMACHO FERNÁNFITNESS SPORTS TRIATLONV1M09:19:103501:00:32804:48:2537.4505:48:571603:30:1300:03:1300:00:52
9 49JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:25:481500:53:482105:06:1535.2706:00:031403:25:4500:02:0000:01:31
10 25JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M09:28:434001:02:16904:53:0736.8505:55:231903:33:2000:02:4700:02:13
11 43SERGI BERMEJO BARNILST3 TEAMV1M09:30:45400:51:251505:02:1835.7305:53:432103:37:0200:01:2400:01:39
12 50IVAN MARTINEZ PARRAASS TRIATLETES MANRESANSV1M09:34:161600:54:153105:29:3732.7706:23:52403:10:2400:01:5500:01:12
13 10MIGUEL ÁNGEL BASELGA DÍACCT SALOU COSTA DAURADAV1M09:37:223300:59:341605:02:5435.6606:02:282003:34:5400:02:0700:01:02
14 57SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:44:142900:58:571304:58:1536.2105:57:123003:47:0200:01:5500:01:31
15 14RAMÓN LÓPEZ MENDIZABALINDEPENDIENTEV1M09:47:023200:59:322405:19:1633.8306:18:481503:28:1400:02:5600:02:17
16 13EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M09:50:214801:03:411705:02:5635.6506:06:372903:43:4400:01:5600:00:58
17 16FERRAN BONAS VEGAT3 TEAMV1M10:12:053401:00:202305:19:1233.8306:19:323203:52:3300:03:5100:02:03
18 3HÉCTOR VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M10:15:024501:03:052205:14:0534.3906:17:103603:57:5200:02:3400:01:29
19 53JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M10:18:05200:51:033405:33:1232.4106:24:153303:53:5000:06:3000:03:14
20 1IGNACIO ALCANTARA GARVIALLICENCIA DE DIAV1M10:19:021900:55:562505:19:2133.8206:15:174204:03:4500:01:4000:01:48
21 69DIEGO FERRIZ DEL REYLLICENCIA DE DIAV1M10:22:003801:02:052905:28:5832.8306:31:033103:50:5700:03:5100:01:55
22 38JESUS ALARCON MARTINEZEQTR - RODACAL BEYEMV1M10:40:042100:56:204305:43:0431.4806:39:244104:00:4000:04:0200:03:42
23 28JAVIER DE LA CAMARA GONZACLUB TRIATLON BOADILLA - V1M10:42:054101:02:174205:42:3831.5206:44:553503:57:1000:02:2500:04:16
24 11BEÑAT ZAFRA ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M10:55:014901:03:425005:53:1830.5706:57:003703:58:0100:07:1200:04:03
25 36DIEGO RUIZ ARCELLICENCIA DE DIAV1M10:56:024701:03:364605:46:4031.1506:50:164404:05:4600:04:5700:02:54
26 34JAVIER ALONSO CABRILLOINDEPENDENTV1M10:57:006401:09:385706:09:3829.2207:19:162303:37:4400:01:5700:01:00
27 78GAIZKA ARAMBURULLICENCIA DE DIAV1M11:10:052700:58:103205:30:3332.6706:28:435804:41:2200:03:2000:03:27
28 5PAU MATAS PERICASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M11:20:057801:23:443605:34:5932.2406:58:435204:21:2200:03:3000:02:35
29 47RAIMON AMARO I PUJOLLLICENCIA DE DIAV1M11:37:056101:08:324005:39:2531.8206:47:576304:49:0800:05:3300:04:57
30 77MANUEL GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M11:46:057101:14:015506:05:2129.5607:19:225304:26:4300:08:4800:04:46
31 65SALVADOR GILABERT SANZLLICENCIA DE DIAV1M12:08:054601:03:116106:18:3228.5307:21:436204:46:2200:05:3800:07:33
32 23JON MURUA ETXANIZINDEPENDENTV1M12:14:045001:03:526506:25:2728.0207:29:196004:44:4500:06:5400:05:17
33 9LLUIS CIRERA ANTONLLICENCIA DE DIAV1M12:39:025101:04:206806:32:1327.5407:36:336705:02:2900:05:2000:02:33
34 59BENIGNO PEINADO PEREZCLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:48:037301:14:506606:26:2727.9507:41:176805:06:4600:02:5200:02:56
35 72KENTY SIVERIO DE VERARÉACTIVITÉ FISIOTERAPIAV1M12:49:027401:15:466706:31:3827.5807:47:246505:01:3800:03:3000:03:34
36 48JORDI PILLICENCIA DE DIAV1M13:14:026001:08:187306:39:0627.0607:47:247305:26:3800:05:2900:03:34
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 15VICENTE JOSE MARTIN GARCIBCNMAD TRIATLONV2M10:02:046301:09:212605:20:0333.7406:29:241703:32:4000:04:1200:02:13
2 51JAUME ARTO CORBELLACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M10:13:034301:02:224505:45:5531.2206:48:171303:24:4600:03:0800:02:04
3 73JOSEP ANTONI RIUS CERVELLLLICENCIA DE DIAV2M10:22:046601:10:113305:32:0232.5306:42:132503:39:5100:03:3000:01:48
4 46HUGO FERRÁNDIZ SANROMÀ LLICENCIA DE DIAV2M10:32:056201:09:024105:40:5031.6906:49:522703:42:1300:06:2000:03:13
5 86ANTONIO ROMERO BELTRANLLICÈNCIA DE DIAV2M10:52:023100:59:263705:37:0132.0506:36:274804:15:3500:03:5500:02:21
6 4FERNANDO NUIN GURBINDOCLUB HIRUKI VALLE DE EGÜÉV2M10:56:055601:07:074705:48:2231.0006:55:294004:00:3600:01:5900:03:14
7 63ILDEFONSO ROMAN TEJEDORC.T. INDALOV2M11:07:012400:57:464805:49:1530.9206:47:015104:20:0000:04:2900:04:09
8 33JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M11:52:047001:12:286206:20:0528.4107:32:335004:19:3100:05:4500:02:56
9 39JORDI VILARDAGA PRATCLUB TRIATLO BERGAV2M12:02:042300:57:357206:36:0327.2707:33:385404:28:2600:04:5000:01:41
10 71FERNANDO FERREIRA LLICENCIA DE DIAV2M12:11:047501:16:355806:13:2928.9207:30:045704:41:0000:05:3300:02:49
11 22JOAN PERE ROVIRA FERRANDIC.N. CASTELLET TRIATLOV2M12:42:007201:14:337406:42:3626.8307:57:096104:44:5100:03:0400:05:47
12 88ANDRES GOMEZ MARRERORÉACTIVITÉ FISIOTERAPIAV2M12:44:015401:06:376306:22:0028.2707:28:377105:15:2400:04:2300:03:27
13 76JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M12:45:056701:10:256906:32:3727.5107:43:026605:02:0300:07:0200:05:04
14 89DANIEL PEREZ SORIANOLLICÈNCIA DE DIAV2M13:32:025201:05:105305:56:4130.2807:01:517806:30:1100:10:0200:11:13
15 26QUIM GASCH YAGÜELLICENCIA DE DIAV2M13:35:053000:59:247707:05:3325.3808:04:577505:30:0800:06:5300:08:07
16 21JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M13:38:046801:11:047606:57:1825.8808:08:227405:29:4200:08:2600:09:20
17 93CARLOS ANDRES RAMÍREZ DUACLUB TRIATLON TRES CANTOSV2M13:54:017701:23:235906:17:3628.6007:40:597706:13:0200:03:3000:04:50
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 70BLET DIDIERLLICENCIA DE DIAV3M13:05:005301:05:157506:47:0526.5307:52:207005:12:4000:06:5300:11:07
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 79PASCOE FOULDSLLICENCIA DE DIAV1F10:30:053701:01:463005:29:3132.7806:31:173903:58:4800:02:0300:02:43
2 84ANA LOPEZ DE SAN ROMAN BLFITNESS SPORTS TRIATLONV1F11:10:032800:58:395406:04:0029.6707:02:394504:07:2400:01:5600:01:12
3 81ELISABET MUÑOZ GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F12:24:007601:21:087106:34:0327.4107:55:115504:28:4900:04:5400:05:12
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 83ALESSIA BERTOLINOTRIATHLON VILARENC AQUA CV2F10:36:043901:02:123805:37:3332.0006:39:453403:56:1900:02:1200:01:52
2 80TIZIANA COLET GUALTIERICLUB TRIATLO VALLIRANAV2F12:29:035801:07:387807:08:0225.2308:15:404704:13:2300:07:1700:03:02
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM08:27:30100:47:08304:41:2038.3905:28:28102:59:0200:01:0700:01:28
2 44ALBERT SALUDES BELLÉSLLICENCIA DE DIAABM08:44:151000:53:33204:38:0038.8505:31:33703:12:4200:01:5300:03:06
3 24MIKEL OTAEGUI IRASTORZAINDEPENDENTABM08:57:013601:00:431104:56:2336.4405:57:06202:59:5500:01:4800:00:52
4 42VICTOR RIOS PALOMARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:13:241700:54:271204:56:5036.3805:51:171203:22:0700:02:0000:02:06
5 41JOAN LLUÍS FERNÁNDEZ TOMÀCLUB BTT MONTBIKEABM09:36:32900:52:57704:45:0637.8805:38:033803:58:2900:02:2100:01:09
6 56SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM09:37:352200:57:031805:03:2935.5906:00:322203:37:0300:01:4400:01:31
7 61PIETRO MERELLO COLOMÉLLICENCIA DE DIAABM09:55:331800:55:312705:20:1733.7206:15:482403:39:4500:00:0000:00:00
8 45ALBERT DE LA TORRE JIMENECLUB PROAMABM10:04:002600:58:102805:22:5133.4506:21:012803:42:5900:02:1400:03:04
9 87KOLDO AGIRRE MUJIKATRIGOI T.T.ABM10:07:005701:07:164405:44:5431.3106:52:10803:14:5000:02:5300:02:17
10 7JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM10:50:011300:53:444905:50:5030.7806:44:344304:05:2700:02:3100:02:54
11 29MARC BAIGET GALLEGOINDEPENDIENTEABM10:53:054401:02:573505:33:1832.4006:36:154904:16:5000:02:5700:04:54
12 64LEON NEVELLICENCIA DE DIAABM11:11:031200:53:423905:38:1331.9306:31:555604:39:0800:02:2500:02:30
13 62MAURITS VAN BREELLICENCIA DE DIAABM11:17:03600:51:316006:17:5728.5807:09:284604:07:3500:05:0000:04:23
14 67DAMIEN ITHURSARRYLLICENCIA DE DIAABM11:55:055501:07:025205:54:5630.4307:01:586404:53:0700:03:3700:03:24
15 2ESTEBAN RAMÍREZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM12:05:014201:02:185105:54:1330.4906:56:316905:08:3000:03:3600:02:12
16 66ALBERT ORDUÑA GALLEGOLLICENCIA DE DIAABM12:37:026901:11:215606:06:4429.4507:18:057205:18:5700:06:5400:03:59
17 35GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM13:17:005901:08:007006:33:4427.4307:41:447605:35:1600:02:2200:01:47
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82ELIZABETH CABELLO GILC.E. RAYOTEAMABF12:16:056501:09:476406:22:4428.2207:32:315904:43:3400:02:1200:03:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35